Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Γουστάρω σαν θεατής την Τούμπα, το καφριλίκι, τα μπετά, τις πέτρες, την είσοδο στο γήπεδο, τις χειρονομίες του Καστίγιο, του Ριβάλντο αλλά και το κλωτσίδι του Κηπουρού μέσα στα μούτρα σας.

Ποιο κλωτσίδι; Εγώ μόνο την θεατρινίστικη "αυτοθυσία" του θυμάμαι για να σώσει τον καράφλα...
 

Συνημμένα

  • 04.jpg
    04.jpg
    184,1 KB · Εμφανίσεις: 11

Sexpeare in Luv

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2008
Μηνύματα
838
Like
2
Πόντοι
6
Βλέπω οι γάβροι έχουν γίνει οι μεγαλύτεροι υπέρμαχοι της "νομιμότητας" στα ελληνικά γήπεδα... Η προσπάθεια να μας κάνουν τα ελληνικά γήπεδα νεκροταφεία σαν της ΔΑΝΙΑΣ βρίσκει αναπάντεχα τους γάβρους πρωτοπόρους...

¨Ετσι μωρή κότα, έεεεεεεεεεεεεεεετσι.
Καταπίνεις  :pipa2: :pipa2: :pipa2: ωραία και γλυστερά την απάντηση.
Όταν κάνεις μετεμφύτευση αρχιδιών ξαναέλα στο φόρουμ της άτιτλης ομάδας σου.
Βάρα και μια παχιά που μία στο τόσο κερδίζεις κιόλας, αλλά πρόσεχε επειδή έχεις καιρό να το δουλέψεις το γαριδάκι μην σου έρθει απότομα στα μούτρα.


Υ.Γ. Ι Σου άρεσε η 5άρα ή ψάχνεις ακόμα την μπάλλα από το γκολ του Καστίγιο για να στην υπογράψει? Ερχόμαστε και στο εξοχικό σου 14 χρόνια μωρή Γκαγκάτσω και δεν έχουμε παράπονο. Και γκολ και ξύλο τρως. :fuck1:  :s&m_1: :fuck1:  :s&m_1: :fuck1:  :s&m_1:



 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Στα μούτρα σου μωρή μπουγάτσα

nikopolidiskaratestopao.jpg

Α ναι ρε, το καρατέκα, τώρα θυμήθηκα... Είδατε τί καλοί που είμαστε; Μετά απ' αυτό που έκανε ήταν μεγάλη μεγαλοψυχία από μεριάς μας να μην του σπάσουμε το κεφάλι... Οπότε μην έχετε & παράπονο!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Βάρα και μια παχιά που μία στο τόσο κερδίζεις κιόλας

Μία στο τόσο; Εγώ θυμάμαι να σ' έχω πάρει απ' τον κώλο 8 φορές την τελευταία δεκαετία... Και μία που θα σε πάρω την επόμενη Τετάρτη 9... Αλήθεια, υπάρχει άλλη ελληνική ομάδα που να έχει τόσες νίκες με τον πολυδιαφημισμένο gay την τελευταία 10ετία; Ο βάζελος που είναι & ο αιώνιος αντίπαλός σας σίγουρα όχι... ΚΑΙ ΜΕ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΠ' ΤΟ ΜΙΣΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΜΠΑΤΖΕΤ ΡΕ ΜΟΥΝΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΠΩΣ ΤΟ ΞΕΧΝΑΤΕ!
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Α ναι ρε, το καρατέκα, τώρα θυμήθηκα... Είδατε τί καλοί που είμαστε; Μετά απ' αυτό που έκανε ήταν μεγάλη μεγαλοψυχία από μεριάς μας να μην του σπάσουμε το κεφάλι... Οπότε μην έχετε & παράπονο!
ποιοι εσεις φιλε μου ?
ποιοι ειστε εσεις που κανατε χαρη στον αντωνη?
και ο φιλος στη φωτογραφια μεγαλοψυχος πολυ.χαρη του εκανε που δεν του εσπασε το κεφαλι
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
ποιοι εσεις φιλε μου ?
ποιοι ειστε εσεις που κανατε χαρη στον αντωνη?
και ο φιλος στη φωτογραφια μεγαλοψυχος πολυ.χαρη του εκανε που δεν του εσπασε το κεφαλι

Μόνο να σου πω ότι στην εκπομπή της Θύρας 7 την περασμένη Παρασκευή έκραζαν τους παίχτες του Π.Α.Ο.Κ. επειδή λέει πριν αρχίσει ο αγώνας & κατά τη διάρκεια της προθέρμανσης έκαναν ¨χειρονομίες" στην κερκίδα (πράγμα το οποίο δεν πιστοποιείται & από καμιά φωτογραφία). Φαντάσου λοιπόν παίχτης του Π.Α.Ο.Κ. να επιχειρούσε να δώσει τέτοια κλωτσιά σε οπαδό τί θα είχε γίνει ακόμη κι αν είχε προκληθεί... Γι' αυτό σου λέω, τυχερός ήταν ο κηπουρός.
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Μόνο να σου πω ότι στην εκπομπή της Θύρας 7 την περασμένη Παρασκευή έκραζαν τους παίχτες του Π.Α.Ο.Κ. επειδή λέει πριν αρχίσει ο αγώνας & κατά τη διάρκεια της προθέρμανσης έκαναν ¨χειρονομίες" στην κερκίδα (πράγμα το οποίο δεν πιστοποιείται & από καμιά φωτογραφία). Φαντάσου λοιπόν παίχτης του Π.Α.Ο.Κ. να επιχειρούσε να δώσει τέτοια κλωτσιά σε οπαδό τί θα είχε γίνει ακόμη κι αν είχε προκληθεί... Γι' αυτό σου λέω, τυχερός ήταν ο κηπουρός.
για να επιχειρησει αγαπητε μου ενας παιχτης του παοκ να χτυπησει εναν οπαδο του ολυμπιακου πρεπει πρωτα να εχουν κανει ντου μεσα.γιατι αυτα συμβαινουν μονο στη τουμπα.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
για να επιχειρησει αγαπητε μου ενας παιχτης του παοκ να χτυπησει εναν οπαδο του ολυμπιακου πρεπει πρωτα να εχουν κανει ντου μεσα.γιατι αυτα συμβαινουν μονο στη τουμπα.

Για ψάξε λίγο στο youtube βιντεάκια από Καραϊσκάκη τα πέτρινα χρόνια... Ειδικά με το αξέχαστο παιχνίδι με τον Αθηναϊκό... Και έλα μετά να μου πεις.
 

nasouliskk

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
356
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
11
ας ερθουν τα παοκια τωρα να φανε τσαπου στο χαριλαου και μετα μπουλους.....μπουκομα για φετος....
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Για ψάξε λίγο στο youtube βιντεάκια από Καραϊσκάκη τα πέτρινα χρόνια... Ειδικά με το αξέχαστο παιχνίδι με τον Αθηναϊκό... Και έλα μετά να μου πεις.
οκ το μαθα 
οποτε δεν εχεις να πεις κατι επι τουοτυ θ αμου πεις για ψαξε κατι που εγινε πριν 25 χρονια
οκ εχεις δικιο φιλε μου
καλημερα
και φονο να εκαναν θα ειχαν βγει σημερα
 

jackass5

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
559
Like
0
Πόντοι
6
Και φυσικά θα δώσουμε μια μεγαλοπρεπέστατη απάντηση στο ματς πρωταθλήματος το Μάρτη :grin: :grin: :grin:

οπως το 2009 μετα τον κουκουλακη στο κυπελλο????, που λεγατε μην ερθω για το πρωταθλημα την τουμπα γιατι θα σας κανουμε θα σας δειξουμε θα πεθανετε


και τελικα ηρθα με τα τριτα και πηρα το 0-0 χωρις να μου κανεις ευκαιρια ,, με βασικους γ παπαδοπουλο, κ παπαδοπουλο
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
οπως το 2009 μετα τον κουκουλακη στο κυπελλο????, που λεγατε μην ερθω για το πρωταθλημα την τουμπα γιατι θα σας κανουμε θα σας δειξουμε θα πεθανετε


και τελικα ηρθα με τα τριτα και πηρα το 0-0 χωρις να μου κανεις ευκαιρια ,, με βασικους γ παπαδοπουλο, κ παπαδοπουλο

Δεν αναφέρομαι τόσο στο αγωνιστικό... Όσο στην υποδοχή :grin: Θα σας ανταποδώσουμε τη φιλοξενία του Καραϊσκάκη...
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
καντε μπιντε ερχεται το λιμανι καριολες
 

Συνημμένα

  • paokpaokia2jpgxp5.jpg
    paokpaokia2jpgxp5.jpg
    43,6 KB · Εμφανίσεις: 12

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
και μετα θα εχει και ξυλο
 

Συνημμένα

  • __24.jpg
    __24.jpg
    25,5 KB · Εμφανίσεις: 11
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Μόνο να σου πω ότι στην εκπομπή της Θύρας 7 την περασμένη Παρασκευή έκραζαν τους παίχτες του Π.Α.Ο.Κ. επειδή λέει πριν αρχίσει ο αγώνας & κατά τη διάρκεια της προθέρμανσης έκαναν ¨χειρονομίες" στην κερκίδα (πράγμα το οποίο δεν πιστοποιείται & από καμιά φωτογραφία). Φαντάσου λοιπόν παίχτης του Π.Α.Ο.Κ. να επιχειρούσε να δώσει τέτοια κλωτσιά σε οπαδό τί θα είχε γίνει ακόμη κι αν είχε προκληθεί... Γι' αυτό σου λέω, τυχερός ήταν ο κηπουρός.
:jerking: :jerking: :jerking:

Ο Νικοπολίδης ήταν σε άμυνα. Να αγιάσει και αυτός και ο Κονσεϊσάο με το Δέλλα που επέστρεψαν την πέτρα και το μπουκάλι στους επιστήμονες και ο τερματοφύλακας του ΟΦΗ που έριξε 1-2 ψιλές σε αυτόν που του επιτέθηκε. Και ο Σηφάκης κάκιστα δεν έδειρε τότε το πρεζόνι.

Και είναι γελοιωδέστατος (και άκυρος κατά τη γνώμη μου) ο κανονισμός που τιμωρεί τους παίκτες που αμύνονται όταν πάει να τους χτυπήσει κάποιος χούλιγκαν, καθώς η άμυνα είναι κατοχυρωμένη από τον ποινικό κώδικα. Δε γίνεται να υποχρεώσεις κάποιον να κάτσει να τις φάει.
 

vlachodeutsch

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
6.218
Like
4
Πόντοι
66
Σαν τις πουτάνες ακριβώς,δεν μπορούν να λειτουργήσουν χωρίς προστάτη

παλι θα μαζευτει ολη η αστυνομικη δυναμη της Ελλαδος στην Θεσσαλονικη;
κλασικα θρασυδειλα πουστρακια που μεσα στο σπιτι τους με τις πλατες των αστυνομικων το παιζουν νταηδες αλλα μεσα στην ΤΟΥΜΠΑ κλανουν μαλλι
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
παλι θα μαζευτει ολη η αστυνομικη δυναμη της Ελλαδος στην Θεσσαλονικη;
κλασικα θρασυδειλα πουστρακια που μεσα στο σπιτι τους με τις πλατες των αστυνομικων το παιζουν νταηδες αλλα μεσα στην ΤΟΥΜΠΑ κλανουν μαλλι

Και μέσα στην τούμπα τις μαζέψατε τις φάπες σας.

nikopolidis-karate-kid.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom