Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
Όλα τα λεφτά το "Δεν σας ακούω" του Βιερίνια στην πιο πουστοφλώρικη κερκίδα της Γης

 

Συνημμένα

  • vierinha-koutsia.jpg
    vierinha-koutsia.jpg
    35,9 KB · Εμφανίσεις: 19
  • garcia.jpg
    garcia.jpg
    23,5 KB · Εμφανίσεις: 14

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
"Δευτερόλεπτα πριν την αποβολή του ο Χάβος βρισκόταν στη γραμμή της περιοχής του. Σε ένα σφύριγμα του Τριτσώνη αντέδρασε ενστικτωδώς με τη φράση "τι σφυρίζεις μωρέ;". Αμέσως ο τέταρτος, Τσινιάρης, πήγε στον Χάβο και κόλλησε το πρόσωπό του στο πρόσωπο του Χάβου. "Τι κολλάς πάνω μου, φύγε απο εδώ", του είπε ο προπονητής του ΠΑΟΚ και ο Τσινιάρης ζήτησε την αποβολή του."

Μπράβο ρε Μάκη Χάβο

Κουβαλάς μια μεγάλη αλανιάρικη μαγκιά Δυτικών Συνοικιών!
στο πε ο χαβος η οι αραβες φιλε μου?
που το ξερεις εσυ?
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
δεν κατάλαβες ότι το βρήκα σε κάποιο αθλητικό σάιτ?
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
δεν κατάλαβες ότι το βρήκα σε κάποιο αθλητικό σάιτ?
ναι ρε φιλε αλλα αυτο δε μου λεει κατι
οσο δε σου λεει εσενα κατι αμα σου πω μια πληροφορια απο τον πρωταθλητη ας πουμε
οι καμερες δεν εδειξαν κατι τετοιο οπως και γω δεν ειδα που ημουν σχετικα κοντα στο γηπεδο
αλλα θα μπορουσε να χε ξεφυγει στην αντιληψη μου
αλλα να παει ο τεταρτος κεφαλι κεφαλι και να μη το δειξουν οι καμερες??????
μηπως δε το δα?
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
η κάλυψη του connx ήταν για τα πανηγύρια

και άλλα πράγματα δεν έδειξε,όπως το ξύλο στο ημίχρονο στη φυσούνα
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
η κάλυψη του connx ήταν για τα πανηγύρια

και άλλα πράγματα δεν έδειξε,όπως το ξύλο στο ημίχρονο στη φυσούνα
το ξυλο ρε φιλαρακι εγω το ειδα οταν γυρισα απο στο σπιτι στη τηλεοραση
απο το κονεξ δεν ηταν. τι εννοεις δε το εδειξε λαιβ?
εγω εξακολουθω να πιστευω οτι σκηνικο σαν αυτο που ποσταρες αν συνεβενε θα το εδειχναν εστω και καθυστερημενα
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
από αλλού ήταν η εικόνα,νομίζω από το Κυπριακό
 

NIKOS1986

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
330
Κριτικές
4
Like
95
Πόντοι
1
ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΣΤΟΝ ΠΕΡΑΙΑ ΤΑ ΛΑΡΥΓΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΒΑΘΙΑ......ΠΗΡΑΤΕ Τ'ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ.....ΜΙΑ ΖΩΗ ΘΑ ΣΑΣ ΓΑΜΑΜΕ ΜΕΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ....
 

Sexpeare in Luv

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2008
Μηνύματα
838
Like
2
Πόντοι
6
από αλλού ήταν η εικόνα,νομίζω από το Κυπριακό

Ρε κιμά Παλέρμο,

τι κάνεις στο σάιτ και δεν τρέχεις να πάρεις το πέος του Γκαρσία τρυφερά στο στόμα σου? Πήρες ολόκληρη ισοπαλία στο Κύπελλο μωρή ζηνοβία, οπότε ετοιμάσου για ωραία κόλπα στην Κωλο-Τούμπα.

Κλάψα από το 1ο λεπτό και μηδέν μπάλλα από την κωλο-ομάδα σου βρε στραβοχυμένο πεινιρλί και πανηγυρίζεις? Ο Βειρίνια και ο Γκαρσία πολύ καλοί, οι υπόλοιποι (και εσύ μαζί) εντελώς ΓΤΠ.

5ος στην Κοπρολίγκ, με Γιώργο Μίνο στον ρόλο του εμψυχωτή και τον Αλί Μπαμπά να ετοιμάζει ακόμα το business plan του.

Χου μωρή ξεκούμπωτη ρόμπα! Μην χαθείς σε 2 εβδομάδες. Καλού κακού βρες και κανά βιντεάκι από το χέρι του Τάκολα γιατί θα έρθουμε στο εξοχικό μας στην συμπρωτεύουσα και θέλουμε να δούμε και καμμιά τσόντα να περνάει η ώρα.

5120front.jpg
minos.jpg




 

paranomos68

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2009
Μηνύματα
707
Like
14
Πόντοι
6
υπομονη πουστρακια...πανηγυριστε το Χ που πηρατε απο τον αυτοκρατορα του ποδοσφαιρου...
θα σας γαμισουμε μεσα στο μπουρδελο σας ρε ανυπαρκτοι...
παντως ξυλο χορτασατε σημερα ψευτομαγκες.....

Μπουκομενος ακουγεσαι........... :pipa1:
 

paranomos68

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2009
Μηνύματα
707
Like
14
Πόντοι
6
η κάλυψη του connx ήταν για τα πανηγύρια

και άλλα πράγματα δεν έδειξε,όπως το ξύλο στο ημίχρονο στη φυσούνα
Οι εντολές για να μην ξαναμεταδοθούν τα σκηνικά στη φυσούνα ήρθαν από το ημίχρονο. Στην Κύπρο είχαν ανοιχτό τον ήχο στο ημίχρονο και ακούγανε τον εκφωνητή να λέει “μην ξαναδείξετε τη φυσούνα πέξτε μόνο τα highlights” και μετά σε δεύτερη επικοινωνία έλεγε “μόνο αυτά τα 7 δευτερόλεπτα δείξαμε τίποτα άλλο”.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Μεγάλη, μικρή εμφάνιση όπως θέλει τη λέει ο καθένας... Αυτό που ξέρω είναι ότι σήμερα έπαιξαν παλικαρίσια, η άμυνα ξεσκίστηκε & γενικά είχαν πολύ πάθος... Και με το μουνόπανο τον Τριτσώνη να τους στήνει συνεχώς έξω απ' τη μεγάλη μας περιοχή με ανύπαρκτα φάουλ... Αλλά ο Π.Α.Ο.Κ. δεν είναι βάζελος για να πάει σαν κότα να παίξει εκεί μέσα! Όσο για τα 4 δοκάρια βερεσέ τα ακούω, μπορούν όλα τους να θεωρηθούν τόσο γκολ όσο & άουτ όπως & όλα τα δοκάρια στο ποδόσφαιρο... Μόνο ως ευκαιρίες τα αντιλαμβάνομαι αλλά σιγά μη δεν έκανε ευκαιρίες ο Ολυμπιακός μες το τηγάνι... Γενικά κάναμε το καλύτερο δυνατό που θα μπορούσε να κάνει μία ομάδα σ' αυτό το γήπεδο.
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Μεγάλη, μικρή εμφάνιση όπως θέλει τη λέει ο καθένας... Αυτό που ξέρω είναι ότι σήμερα έπαιξαν παλικαρίσια, η άμυνα ξεσκίστηκε & γενικά είχαν πολύ πάθος... Και με το μουνόπανο τον Τριτσώνη να τους στήνει συνεχώς έξω απ' τη μεγάλη μας περιοχή με ανύπαρκτα φάουλ... Αλλά ο Π.Α.Ο.Κ. δεν είναι βάζελος για να πάει σαν κότα να παίξει εκεί μέσα! Όσο για τα 4 δοκάρια βερεσέ τα ακούω, μπορούν όλα τους να θεωρηθούν τόσο γκολ όσο & άουτ όπως & όλα τα δοκάρια στο ποδόσφαιρο... Μόνο ως ευκαιρίες τα αντιλαμβάνομαι αλλά σιγά μη δεν έκανε ευκαιρίες ο Ολυμπιακός μες το τηγάνι... Γενικά κάναμε το καλύτερο δυνατό που θα μπορούσε να κάνει μία ομάδα σ' αυτό το γήπεδο.
αν φιλε μου θεωρεις οτι ηταν η καλυτερη εμφανιση που εκανε η ομαδα σου τοτε
μας αποδεικνηεις γιατι εισαι παοκ
εισαι γεννημενος για 3ος και βρισε οσο θελεις
αμα εσυ θεωρεις καλυτερη εμφανιση την καταστροφη του παιχνιδιου και πεσιμο με καθε επαφη και διαμαρτυρια με καθε σφυριγμα τοτε μπραβο σου μπορεις να χαρεις γιατι εισαι παοκ
 

iwsidiro

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2009
Μηνύματα
106
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1

وأصدر الحالية لالسماري القاعدة إشعار طلب تمديد حتى 20 فبراير لاتخاذ قرار بشأن الاستثمار في شراء وباوك. ومع ذلك ، تلاحظ البيان ان الفائدة لا تزال وأكثر قوة.

Τρελός ο Άραβας!!!!!

 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
βγηκε σημερα ο νικολακοπουλος στο νοβασπορτς φμ και ελεγε οτι ο εποπτης δεν εκανε σωστα την δουλεια του,γιατι πιστευει λεει οτι ηταν οφσαιντ το γκολ του βιειρινια,το εβαλε λεει καρε καρε στο σπιτι του,και δεν ειναι απολυτα σιγουρος αλλα πιστευει οτι ειναι οφσαιντ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
και ομως ρε μαγκες υπαρχουν μαλακες που διαβαζουν αυτον τον βλακα και πιστευουν οσα λεει!!!
 

raboo

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
896
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
6
αν φιλε μου θεωρεις οτι ηταν η καλυτερη εμφανιση που εκανε η ομαδα σου τοτε
μας αποδεικνηεις γιατι εισαι παοκ
εισαι γεννημενος για 3ος και βρισε οσο θελεις
αμα εσυ θεωρεις καλυτερη εμφανιση την καταστροφη του παιχνιδιου και πεσιμο με καθε επαφη και διαμαρτυρια με καθε σφυριγμα τοτε μπραβο σου μπορεις να χαρεις γιατι εισαι παοκ
φιλε μαλλον οτι σε συμφερει κρατας και τα αλλα γαργαρα ως συνηθως... :rockon:!

μηπως ομως θα ταν διαφορετικα τα γροσια αν επαιζες απο το 45 με 9 παιχτες...? :think:!

αλλα ξερω εσυ ειχες 4 δοκαρια... :2funny:! :think:

παντως αυτο που πειραξε πολυ κοσμο ηταν γιατι δε πηραν κανα πεναλτυ... :2funny: :2funny: :2funny:
 

raboo

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
896
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
6
βγηκε σημερα ο νικολακοπουλος στο νοβασπορτς φμ και ελεγε οτι ο εποπτης δεν εκανε σωστα την δουλεια του,γιατι πιστευει λεει οτι ηταν οφσαιντ το γκολ του βιειρινια,το εβαλε λεει καρε καρε στο σπιτι του,και δεν ειναι απολυτα σιγουρος αλλα πιστευει οτι ειναι οφσαιντ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
και ομως ρε μαγκες υπαρχουν μαλακες που διαβαζουν αυτον τον βλακα και πιστευουν οσα λεει!!!
καλα να σαι η μαλακια παει συννεφο... :rockon: :rockon: :rockon:
 

jackass5

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
559
Like
0
Πόντοι
6
βγηκε σημερα ο νικολακοπουλος στο νοβασπορτς φμ και ελεγε οτι ο εποπτης δεν εκανε σωστα την δουλεια του,γιατι πιστευει λεει οτι ηταν οφσαιντ το γκολ του βιειρινια,το εβαλε λεει καρε καρε στο σπιτι του,και δεν ειναι απολυτα σιγουρος αλλα πιστευει οτι ειναι οφσαιντ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
και ομως ρε μαγκες υπαρχουν μαλακες που διαβαζουν αυτον τον βλακα και πιστευουν οσα λεει!!!
δεν εχω δει το ρεπλει μιας και δεν εδειξε καποιο με σταματημενο πλανο και δεν με νοιαζει κιολας τι ηταν!!

λες φιλε για το νικολακοπουλο αν υπαρχουν ατομα που τον διαβαζουν. ο νικολακοπουλος αρχισε να χαλαει απο τοτε που εφαγε το ξυλο!!! λογικο ειναι να φοβηθηκε. ;). για αυτο οταν ειναι σε μεσ που τα κοαυνε και τα διαβαζουν και μη ολυμπιακοι πουλαει τρελλα.
στο φως οσα χρονια ηταν , παντα ηταν απολυτα αντικειμενικος σε ολα στο ρεπορταζ του. μην κοιτας το πρωτοσελιδο. το πρωτοεσλιδο ειναι δουλεια του θ. νικολαιδη και του μακρη. Παντα μεσα τα εγραφε οπως ηταν τα πραγματα και δεν χαιδευε αυτια.(διαβαζω μονο φως  και τπτ αλλο απο το 1993).
και να ξερεις ρεπορτερ σαν τον νικολακοπουλο δεν υαπρχει στην ελλαδα. ειναι τοσο πολυ χωμενος, εχει τοσους ρουφιανους, και ετσι μαθαινει τα παντα. ( θεωρω οτι στανταρ ρουφιανοι του ηταν ο αμανατιδης και ο καφφες). για τον αμανατιδη το καταλβα απο την επιθεση που ειχε κανει τοτε μεσα απο την εφημεριδα οταν δεν του ανανεωσαν το συμβολαιο. για τον καφφε οταν ειχε κανει την τραγικη χρονια πουτον παρετε , ολο ελεγε δεν φταιει αυτος, ειαν ιατυχος και αλλα τετοια.... ενω για ξενους ας πουμε τους θαβει απιστευτα.
μην ξεχνας οτι εχει και την επιτυχια της 10ετιας με τον αντζα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom