Νέα

Πανούργες θείες, γυναίκες και πεθερές!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
titanboa_16.jpg
Like μόνο για τη φωτό
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
παραθεσεις θα κάνεις ;;;; δεν θα γραψεις δικά σου ;;;

Θα πεσουν οι αναφορές βροχή τυπε , χαρήκαμε για την γνωριμία
Διάβασε αυτό που έχει ενδιαφέρον τύπε.

Πριν βγει το πρώτο όνομα, βγαίνουν πρώτα οι κομπάρσοι.

Την καλή ιστορία θα μας την γράψει ο @Ωρίων που ξέρει από αυτά.
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
Ξεκινάω με τον αδερφό @DAMDIM100
Καμιά σχέση...
Καθόλου δεν ήταν αυτών των πρακτικών...
Απλά έκανε μια επιχείρηση καθαρισμού ρούχων, δεν πλήρωνε τους υπαλλήλους που είχε και ήταν Έλληνες και άλλα ένα σωρό...
Ήξερε να μπαίνει στην "καλή κοινωνία" με ένα διπλωματικό τρόπο, που θα ζήλευε ο καλύτερος διπλωμάτης-πολιτικάντης, (όχι με την πρακτική που λες)...
Δεν δίστασε να στείλει τον γιό της στο Βιετνάμ για τα λεφτά, από καθαρή τύχη γύρισε ζωντανός, αρτιμελής, αλλά μισότρελος...
Μέσω κάτι συγγενών τον έστειλε στο Άγιο Όρος (σε ένα θείο της μάνας μου, από την πλευρά της μάνας της). Εκεί τον έστειλε για να ηρεμήσει ψυχικά από τον πόλεμο του Βιετνάμ, εκεί έμαθε αγιογραφία και τελικά του άνοιξε έκθεση στην Αμερική (δεν ξέρω σε ποια πόλη, νομίζω Νέα Υόρκη).
Τον άντρα της τον κατάντησε αλκοολικό, από τις παράλογες απαιτήσεις της και τελικά τον χώρισε...
Μπερδεύτηκε με τους θεούσους και έκανε σημαντικές γνωριμίες με σημαντικά πρόσωπα...
Χαρακτηριστικά έλεγε ότι μπορούσε να βάλει τον Πατακό να φέρει τον γιό της από το Άγιο Όρος στην Αθήνα με ελικόπτερο (όταν αυτός ήταν εκεί)...
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.226
Like
24.138
Πόντοι
6.056
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
Δεν εχω παντρευτει τυπε μου
Βεβαια εχει τυχει να ζαχαρωνω με μανα γκομενας.
Εεεε ρίξε.


Μπήκες;


Θυμάμαι φοιτητής που ένας φίλος εντελώς στον κόσμο του πήγε στο σπίτι της γκόμενας κ επειδή αργούσε να έρθει έριξε ένα στη μάνα της.


Σεβασμός.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296
γραψε για την μανα της γκομενας...γραψε κατι σωσε την μερα και το νημα
Ενα αθωο φλερτ επαιξε που κατεληξε σε συντομη πιπα και χυσιμο στο γαλακτομπουρεκο που εστεκε διπλα
Αργοτερα σερβιρε ολη την οικογενεια απο το ταψι αυτο.
Η γιαγια της οικογενειας ενθουσιαστηκε.
"Πρωτη φορα εκτελεις τη συνταγη μου καλυτερα κι απο μενα κορη μου"
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
Μάλλον τον πήρε χαμπάρι η πεθερά και θα επανέλθει αργότερα !
Ναι η Θεια με γούσταρε όταν ήμουν πιο μικρος γιατί είχα πάρει χαμπάρι ότι με γυρόφερνε και ήταν συνέχεια κομπλιμέντα …
Είχα πάει στο σπιτι της να τη βοηθήσω να καθαρίσει τον κήπο απο τα χόρτα γιατί ο Θειος έλειπε σε δουλειές εκτός πόλεως και με
Είχε αγγαρεία όλο το πρωί να σκάβω και να μαζεύω χόρτα και χώματα . Μετά μου πρότεινε να κάνω ένα ντους και να μου δώσει μια φόρμα του Θειου να βάλω αφού δεν κρατούσα ρούχα . Αρνήθηκα ευγενικά αλλά ήταν επίμονη και δέχτηκα και όταν βγήκα απο το μπάνιο με την πετσετα τυλιγμένος της φώναξα να μου φέρει την φόρμα και μπήκε στο μπάνιο πέταξε τα ρούχα της και μου λέει θα κάνω και εγώ ένα γρήγορο ντους !!
Εγώ φυσικά στη θέα του γυμνού της κορμιού τα έχασα και πάγωσα λίγο αλλά η κάβλα υπερίσχυσε της λογικής και όταν είδε αυτή ότι μου σηκώθηκε μέσα απο την πετσετα μου λέει βάλε μου λίγο αφρόλουτρο στην πλάτη .
Ενέδωσα στον πειρασμό και την πήδηξα στο ντους και μετά στη κρεβάτι !
Η αλήθεια είναι ότι αισθανόμουν ενοχές μετά γι αυτό το ξαναέκανα σε πρώτη ευκαιρία μέχρι που κατάλαβα ότι η Θεια δεν είχε μόνο εμένα αλλά και άλλους μικρούς και απομακρύνθηκα σιγά σιγά .
Το αποτέλεσμα ήταν ότι ο Θειος την έπιασε με ένα απο αυτούς και έγινε της κακομοίρας με το θέμα να πέρνει επικές διαστάσεις και εμένα να κάνω το σταυρό μου που δεν ήμουν εγώ στη θέση του άτυχου !
Ένας φίλος πιτσιρικάς έχει παίξει το ίδιο σκηνικό.


Ρε τυχεροί, μόνο οι δικές μου θείες ήταν σαν θείες;
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.887
Κριτικές
2
Like
20.964
Πόντοι
6.236
Την καλή ιστορία θα μας την γράψει ο @Ωρίων που ξέρει από αυτά.
Η ειδίκευσή μου είναι στις κουμπάρες.:smiling-face-with-heart-eyes: Δεν μπαίνω σε τομείς εξειδίκευσης άλλων. Μόνο διαβάζω με αγαστό ενδιαφέρον και ευαισθησία....
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
Βλάχα της κακιάς ωρας.

Χωρισμένη με ένα παιδί 15 χρόνων, καπάτσα από επαρχια με πολλά υποσχόμενο κορμί και ντύσιμο.

Κοινώς ΒΛΑΧΑΡΑ.

Σκάει παραμύθι στον μέλλοντα άντρα της ότι ο θείος του της την πεφτει και μάλιστα άκομψα.

Το τρώει αυτός το παραμύθι και τη βλέπει ξαφνικά προστάτης (προσοχή αδέρφια κ αδερφές, δεν λένε όλοι την αλήθεια).

Λογικά όμως ήθελε να μπει γιατί κ αυτός ήταν μόνος και 15-20 χρόνια μεγαλύτερος της.

Του κλαίγεται ένα βράδυ λέγοντας του ότι δεν ξέρει τι να κάνει, πως να τον αποφύγει, είναι σε δύσκολη θέση κ άλλες πίπες κατσαρές.

Πάει ο άλλος και κάνει φασαρία στον θείο του και μέσα σε χρόνο 0 νοικιάζουν σπίτι, παντρεύονται και μένουν μαζί.

Όμως δεν σταματα εδώ η βλαχαρα. Συνεχίζει να περιφέρεται γύρο από τον θείο καθώς είχε χρήματα κ μεγάλη περιουσία.

Δεν μπορώ να μην τον φροντίσω έλεγε στον άντρα της, τώρα είμαστε οικογένεια κλπ.

1-2-3 μπαίνουν υποψίες στον ανιψιό.

Να καινούργιες τσάντες, να τα ρούχα, που τα βρήκες τα λεφτά;

Μου τα έδωσε ο θείος επειδή τον φροντίζω.

Από εκεί δεν έφαγε πολλά γιατί ο θείος είχε γκομενα που αργότερα την παντρεύτηκε και του τα έφαγε όλα.

Επίσης δεν μάθαμε ποτέ εάν πήδηξε τον 35 χρόνια μεγαλύτερο της θείο.

Το μόνο σίγουρο είναι ότι τον έπαιζε στα δάχτυλα.
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
Η ειδίκευσή μου είναι στις κουμπάρες.:smiling-face-with-heart-eyes: Δεν μπαίνω σε τομείς εξειδίκευσης άλλων. Μόνο διαβάζω με αγαστό ενδιαφέρον και ευαισθησία....
Κουμπαρά να σου πετύχει.

Πετυχημένη επιστήμονας παντρεύεται τον γκόμενο που είχε πολλά χρόνια σχέση.

Αυτός είχε πάντα μια κολλητή που δεν την αποχωριζόταν με τίποτα.

Την έκανε στο γάμο του κουμπαρά και τους βάφτισε κ το πρώτο παιδί.

Αυτή ελεύθερη κ on-off σε σχέσεις.

Γιατί άραγε;

Η επιστήμονας είπε στον άντρα ότι δεν ένιωθε καλά να είναι πάντα κ η άλλη μαζί τους σε όλα.

Διακοπές, γιορτές, Σαββατοκύριακα και ότι θα έπρεπε σιγά σιγά να ξεκόψει.

Ο τύπος της απαντά «Μα αφού την αγαπάω».

Μπήκαν ψύλλοι στα αυτιά της συζύγου.

Βάζει ντέντεκτιβ να παρακολουθήσει, στην ουσία να επιβεβαιώσει τα όσα ήδη γνωριζε.

Όταν έφτασαν οι φωτογραφίες του λέει.

Μη πας για δουλειά αύριο.

Γιατί την ρωτάει.

Έχει πρόβλημα το παιδί και πρέπει να πάμε στο σχολείο να δούμε τον διευθυντή.

Ωραία, θα ζητήσω άδεια.

Τον παίρνει με το αμάξι και τον πάει σε ένα ξενοδοχείο στη παραλιακή.

Του λέει ότι ήθελε απλά να γαμηθουν κάπου παράνομα και ότι έχει πάρει μαζί καινούργια εσώρουχα και εξαρτήματα.

Τσιμπάει αυτός και κάθεται.

Η τυπισσα τον γδύνει, τον δένει του πέρνει τα ρούχα και του πετάει τις φωτογραφίες στο κρεβάτι κ του λέει.

Πάρε τώρα αυτή που αγαπάς να έρθει να σε λύσει.

Φυσικά έβγαλε πόλυ καλή διατροφή κ ο τύπος παντρεύθηκε την κουμπαρά που έχουν μαζί και ένα παιδί.
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
Από διευθυντής κλητήρας.

Πολύ πετυχημένη οικογένεια κάνει για την μοναχοκόρη της το γάμο της χρονιάς.

Η χλιδή μπορεί να συγκριθεί μόνο με βασιλικούς γάμους.

Ο γαμπρός μεσαίας τάξης, με άριστες σπουδές μπαίνει σε ένα κύκλο που δεν γνωρίζει αλλά που μπορεί να σταθεί.

Πολλά τα χρήματα και τα ακίνητα με μοναδική κληρονόμο την κόρη της οικογένειας.

Έλα όμως που υπήρχαν πολλά λιγούρια στο γάμο που ήθελα να γλείψουν λίγη από τη χλιδή της νύφης.

Ο πεθερός πέρνει τον σύζυγο στη δουλειά και τον κάνει διευθυντή με τρελό μισθό άνω των 500.000€/ έτος.

Σιγά σιγά έρχονται και τα πρώτα παιδιά και όλα έδειχναν να πηγαίνουν καλά.

Όμως τα λιγούρια και η νύφη είχαν άλλη άποψη.

Η κόρη έχει παράλληλη σχέση με ένα γόνο του κύκλου της και ξαφνικά μέσα σε μια μέρα ο ήρωας μας χάνει τα πάντα.

Χάνει τα παιδιά του, την οικογένεια, τη δουλειά και τη χλιδή.

Το δικαστήριο βγάζει ένα τεράστιο ποσό διατροφής με βάση τον μισθό που έπαιρνε μέχρι πρόσφατα.

Ο τύπος καταντάει να ζει με δανεικά και σε λίγα χρόνια με ψυχοφάρμακα.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
Αυτο το νημα ειναι οτι καλυτερο μπορουμε να εχουμε για 15αυγουστο;
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936

iliasl

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
793
Like
2.314
Πόντοι
446
Νέα σοβαρή ηθική κτλ αρραβωνιάζεται με νέο . [ κατόπιν επιλογής και εντολής της μάνας της , να του κάνει τα γλυκά μάτια κτλ ] Η νέα όμως έχει ταυτόχρονα και γκόμενο . Η νέα μένει έγκυος από τον γκόμενο και πιέζει μαζί με την μάνα της τον αρραβωνιαστικό για γάμο άμεσα

Ο αρραβωνιαστικός , θορυβείται , και με τα πολλά η μάνα της νύφης του λέει για την εγκυμοσύνη . Ο αρραβωνιαστικός όμως δεν την είχε πηδήξει ποτέ την νύφη , διότι λόγο ηθικής της νύφης αλλά και της μάνας της , δεν του καθόταν πριν τον γάμο . [ λόγο πανικού η μάνα και η νύφη τα σκάτωσαν ]

Ο αρραβωνιαστικός την χωρίζει , ο γκόμενος εξαφανίστηκε , και σε αυτό το σημείο η πεθερά έρχεται να κάνει την διαφορά .

Βρίσκει στο τσακ μπαμ έναν κακομοίρη για θύμα , η κόρη της του την πέφτει για γαμήσι αμέσως , και καλά την αφήνει αυτός έγκυο και την παντρεύεται . Και φυσικά μετά τον γάμο δούλευε μέρα νύχτα , και απλά η νύφη και η πεθερά τον είχαν του κλότσου και του μπάτσου εκτός του ότι ήταν κερατάς για το βιβλίο γκίνες , μιας που το κέρατο εξακολουθούσε να πηγαίνει σύννεφο με διάφορους .

Η παραπάνω ιστορία είναι πέρα ως πέρα αληθινή . Η πεθερά είναι θεία της μάνας μου , η νύφη πρώτη εξαδέλφη της , και την όλην σκευωρία , την αποκάλυψε μετά από χρόνια ο αδελφός της νύφης στους πάντες , και λεπτομερειακά , για λογούς εκδίκησης , επειδή τον έριξαν άσχημα κόρη και μάνα στα κληρονομικά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom