Νέα

Πανιώνιος Γ.Σ.Σ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ryu
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 194K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

armag

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
11
Μπράβο στην Πανιωνάρα,αν και Ολυμπιακός χάρηκα πολύ για την σημερινή νίκη γιατί την πάω πολύ την πλατεία...
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
μπραβο ρε νεοσμυρνιωτες...που ειστε μωρε να μας τα πειτε για τη νικη σας?????οχι μονο οποτε κερδιζουν οι ''μεγαλοι'' να γινεται ο χαμος εδω μεσα!!!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλημέρα στους πάνθηρες της πλατείας που απέδειξαν ότι όντως έχουν καρδιά πάνθηρα.ΜΠΡΑΒΟ μάγκες,κρατάτε την τύχη στα χέρια σας στο τελευταίο ματς στην Νέα Σμύρνη εναντίον της αδιάφορης Μπορντώ.Οπότε νομίζω ότι η υπόθεση προκριση είναι σχεδόν βέβαιη.Αντε να χαρούν κ τα φιλαράκια μου Ryu και Βοdos.
 

Επισκέπτης
Καλημέρα στους πάνθηρες της πλατείας που απέδειξαν ότι όντως έχουν καρδιά πάνθηρα.ΜΠΡΑΒΟ μάγκες,κρατάτε την τύχη στα χέρια σας στο τελευταίο ματς στην Νέα Σμύρνη εναντίον της αδιάφορης Μπορντώ.Οπότε νομίζω ότι η υπόθεση προκριση είναι σχεδόν βέβαιη.Αντε να χαρούν κ τα φιλαράκια μου Ryu και Βοdos.
μπράβο και από εμένα στην προσφυγιά της Νέας Σμύρνης.
 

Επισκέπτης
Συγχαρητήρια στον Πανιώνιο. Έτσι, γκολάκι στο 89 για να τσούζει κιόλας!!!! :cheesy:
 

thaleia

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2007
Μηνύματα
635
Like
9
Πόντοι
6
Συγχαρητήρια στον Πανιώνιο  :dancing: 
 

Panthiras_3

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2007
Μηνύματα
164
Like
0
Πόντοι
1
στο '92 ηταν το  :boobies: μεσα στα μουτρα τους

εγω παντως σηκωσα την γειτονια 23.31 που μπηκε το μπαλακι ουρλιαζα απο χαρα και στο φουλ το ραδιοφωνο  :2funny:
 

Panthiras_3

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2007
Μηνύματα
164
Like
0
Πόντοι
1
<object width="425" height="355"><param name="movie" value="
"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="
" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>



Δειτε και χαρειτε  :dancing:    :rockon:      :2funny:
 

nikos1890

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2006
Μηνύματα
170
Κριτικές
1
Like
46
Πόντοι
1
Παρτε και μια barwoman στριπτιτζαδικου στην Bιεννη μετα το διπλο...!

 

nikos1890

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2006
Μηνύματα
170
Κριτικές
1
Like
46
Πόντοι
1
Συνχαρητηρια στα παιδια για την νικη κοντρα στον ΠΑΟ.Ολοι την Τεταρτη στο γηπεδο στο ματς με Μπορντω!
 

ApolloCreed

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2007
Μηνύματα
48
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Πάμε ρε Πανιωνάρα!!!
Τίγκα το γήπεδο την τετάρτη!!!
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Πάμε ρε Πανιωνάρα!!!
Τίγκα το γήπεδο την τετάρτη!!!

κάτσε ρε.. ακόμα κυριακή είναι..

με το καινούριο γήπεδο τι γίνεται?Απ'ότι είδα (σε μακέτες εννοείται)θα γίνει πολύ καλό..
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
επαθα πλακα: ρωταει ο δημοσιογραφος τον τσακιρη κατι για το ματς και αυτος πριν απαντησει οργανωνει αλλα 10-15 ατομα που ηταν γυρω του, δινει το ρυθμό και τραγουδανε μαζι καποιο συνθημα.Απαιχτος ο τυπος.
οσα λεφτα και αν εχεις, αν δεν ξερεις να τα χαρεις και αν χασεις τον εαυτο σου ειναι αχρηστα.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Πάμε ρε Πανιωνάρα!!!
Τίγκα το γήπεδο την τετάρτη!!!

μακαρι να περασει η ομαδα,αλλα εγω δεν ξαναδινω λεφτα στον πανιωνιο γιατι ξερω το ενδοξο παλιο παρελθον του(πριν το 90) και το αμαρτωλο προσφατο παρελθον του που υποτιμα την ιστορια της ομαδας σε ολους τους τομεις και κυριως σε οτι αφορα τις ακαδημιες και τα πουστριλικια των τσατσοεφορων.Οσοι πανιωνιοι ξερουν εκ των εσω θα με καταλαβουν..
 

Επισκέπτης
μακαρι να περασει η ομαδα,αλλα εγω δεν ξαναδινω λεφτα στον πανιωνιο γιατι ξερω το ενδοξο παλιο παρελθον του(πριν το 90) και το αμαρτωλο προσφατο παρελθον του που υποτιμα την ιστορια της ομαδας σε ολους τους τομεις και κυριως σε οτι αφορα τις ακαδημιες και τα πουστριλικια των τσατσοεφορων.Οσοι πανιωνιοι ξερουν εκ των εσω θα με καταλαβουν..
ο μεγιστος ποδοσφαιροαναλυτης ξερολας μιλησε..
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
28 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΤΑ Η ΚΑΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΓΛΥΚΙΑ....




:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom