Νέα

Πάλι δεν τελείωσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mparmpoutsala
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 138
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

mparmpoutsala

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2006
Μηνύματα
484
Like
0
Πόντοι
1
Δεν ξέρω τι και πως. Ομολογώ πως αυτή είναι η 4η (τέταρτη) κατά σειρά φορά που πάω σε μπουρδέλο ( η πρώτη ήταν Πάτρα, κ' οι άλλες 2 Αθήνα) και πάλι τα γνωστά αποτελέσματα.

Η κοπελιά έκανε ότι μπορούσε, σε μερικά σημεία με άναβα κ' άρχιζε η δουλειά, ήταν τρελά καβλιάρα κ' με ανέβαζε αλλά δεν.

~/~ (ιστορική αναδρομή  :2funny:)

Την πρώτη φορά οκ ήταν η πρώτη μου φορά κ' η ιέρια δεν ήταν καμιά θεά. Μάλλον μια 40άρα που με περιποιήθηκε (από ότι είπε). Το μόνο που θυμάμαι είναι πως άνοιξε τα πόδια μετά την πίπα κ' μ'είπε "μπές". Μετά από κάμποσο μου είπε "έχυσες" κ' όταν εγώ είπα "όχι δεν έχυσα" ..ω τέλοσπάντων. Μαλακίες.

Την δεύτερη ήταν ένα μοντέλο(κοκαλιάρα όμωζ) στο οποίο οδηγήθηκα από έναν έμπειρο φίλομ μετά από κάτι κινέζικες τσόντες που βλέπαμε στο σπίτι του κ' με λιγούρεψαν. Το μόνο που θυμάμαι ήταν την σαν αντιλόπη πουτάνα να'χει αλλάξει 3-4 στάσεις, να φωνάζει "Ah Fuck me , fuck me , yes harder harder" και γω να φτάνω στο συμπέρασμα πως δεν μπορώ να "φτάσω" σε μπουρδέλο.

Την τρίτη φορά δεν την θυμάμαι. Ίσως τελικά να μην υπάρχει. Δεν θυμάμαι :huh:

Τι σκατά μπορεί να συμβαίνει ;

Η τέταρτη και πιο πρόσφατη το απέδωσε σε πιθανό άγχος μου, πράγμα που δεν είναι και απίθανο. Αλλά άγχος γιατί ; Δίνω τα λεφτά για περιποίηση και εκτόνωση και αρχίζω κάτι και δεν το τελειώνω.

~/~

Ας σημειωθεί πως αυτό μου συμβαίνει μονάχα με τις πιο ειλικρινείς και λιγότερο ψυχοφθόρες γυναίκες (δεν ρωτάνε πολλά ούτε πρήζουν αρχίδια- με την κακή έννοια).Τις πουτάνες that is. Με τις μη επαγγελματίες, όλα καλά. Και τελειώνουμε και το ένα και το άλλο αλλά αν δεν προσέξεις μπορεί να χάσεις μερικά κομμάτια απ'την ψυχή'ς(η λιγότερη ψυχοφθόρα λύση για να γαμάω είναι οι πουτάνες αλλά φευ με αυτές για την ώρα δεν χύνω :P).

[size=12pt]Σας έχει συνέβει ποτέ ; Και αν ναι που το αποδώσατε ;[/size]

~/~

[size=12pt]υγ:[/size] είχα να γαμήσω 4 μήνες(ζήτω οι τσόντες+adsl) κ' ήμουν κ' 16 ώρες στην τσίτα όλη μέρα :rolleyes:[/b]
[size=12pt]υγ2:[/size] τέλειο το μωρό, αν μπορέσω να ερμηνεύσω τα ανερμήνευτα θα ξαναπάω στην ίδια. Το πήρε λίγο προσωπικά κ' δεν θα'θελα (ακούστε το καλό) να την καταστρέψω επαγγελματικά.
Και αυτό μιας και από ότι μου'λεγε (τώρα αν το εννούσε...) σπάνια της συμβαίνει αυτό, άρα συνήθως καταφέρνει να ικανοποιεί κάθε άντρα. Ε δεν λέει να της καταρρίψω την εμπειρία τόσων ανδρών, να'μαι ο ένας που δεν μπορεί να βρει το κουμπί'μ.
[size=12pt]υγ3:[/size] τι σκατά, next time θα πάω τύφλα που θα νιώθω πιο κατεστραμμένος. Μάλλον πήγα με τα μυαλά πάλι ο μαλάκας και όχι με τον πούτσο :2funny:
[size=12pt]υγ4:[/size] σκέφτομαι να πάρω σβάρνα τα μπουρδέλα της Αθήνας μπας και βρω κάποιο που
θα μπορώ να λειτουργήσω αλλά μέχρι τότε θαχω ξοδέψει μερικά μύρια ευρώ. Μαλακία !
[size=12pt]υγ5:[/size] Με την Έμμα, η ώρα κράτησε λίγο παραπάνω από το κανονικό (λέει) και είχε τον τύπο που ήταν πριν από μένα να περιμένει. Το αστείο της υπόθεσης είναι πως η Τσατσά έβαλε εμένα πρώτα γιατί σαν νέος και άπειρος και ψάρι θα τελείωνα πιο γρήγορα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
λοιπον καυλιαρι μου εσενα σου χρειαζεσε ενα καλο στουντιακι με αψογη περοιπιησι οστε να μπορεσεις να χισεισ!!!σου προτεινο να πας στο λιοσιον 303 στιν αλεξανδρα..ι γιναικα ειναι πολι εμπιροι και θα σε κανει να χισεις σιγουρα!!!ειναι μεταμεσονιχτιες βαρδιες και εχι 30 ευρα!!!βγαινει στο δοματιο με μαυρες ζαρτιερες!!!!κανει επισισ στο προγραμα τισ και ποδομαλακια ...αν τισ το ζιτισεισ φισικα!!!
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
λοιπον καυλιαρι μου εσενα σου χρειαζεσε ενα καλο στουντιακι με αψογη περοιπιησι οστε να μπορεσεις να χισεισ!!!σου προτεινο να πας στο λιοσιον 303 στιν αλεξανδρα..ι γιναικα ειναι πολι εμπιροι και θα σε κανει να χισεις σιγουρα!!!ειναι μεταμεσονιχτιες βαρδιες και εχι 30 ευρα!!!βγαινει στο δοματιο με μαυρες ζαρτιερες!!!!κανει επισισ στο προγραμα τισ και ποδομαλακια ...αν τισ το ζιτισεισ φισικα!!!
πιτσιλιστη μεγα δεν μας ειπες αν σου αρεσει εσενα η ποδομαλακια?λυσε μου σε παρακαλω την απορια!!!  ;)
 
OP
OP
M

mparmpoutsala

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2006
Μηνύματα
484
Like
0
Πόντοι
1
λοιπον καυλιαρι μου εσενα σου χρειαζεσε ενα καλο στουντιακι με αψογη περοιπιησι οστε να μπορεσεις να χισεισ!!!σου προτεινο να πας στο λιοσιον 303 στιν αλεξανδρα..ι γιναικα ειναι πολι εμπιροι και θα σε κανει να χισεις σιγουρα!!!ειναι μεταμεσονιχτιες βαρδιες και εχι 30 ευρα!!!βγαινει στο δοματιο με μαυρες ζαρτιερες!!!!κανει επισισ στο προγραμα τισ και ποδομαλακια ...αν τισ το ζιτισεισ φισικα!!!

Μμμμμ όλα αυτά μόνο 30 euro? Nice ! ! (πόση ώρα θα έχω ; καμιά ώρα ; =D)

Θα μου κάνω αυτό το δωράκι από ότι φαίνεται μεγαλοβδομαδιάτικα(αν θα δουλεύει ΜΔευτέρα).

Φχαριστώ φίλεμ.

υγ: "εσύ πας πρώτος" γιατί θα τελείωνα πιο γρήγορα :2funny::2funny::2funny::2funny: (μου έμεινε) ΧΑΧΑΧΧΑΧΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑχχ :2funny:
 

Επισκέπτης
Μμμμμ όλα αυτά μόνο 30 euro? Nice ! ! (πόση ώρα θα έχω ; καμιά ώρα ; =D)

Θα μου κάνω αυτό το δωράκι από ότι φαίνεται μεγαλοβδομαδιάτικα(αν θα δουλεύει ΜΔευτέρα).

Φχαριστώ φίλεμ.

υγ: "εσύ πας πρώτος" γιατί θα τελείωνα πιο γρήγορα :2funny::2funny::2funny::2funny: (μου έμεινε) ΧΑΧΑΧΧΑΧΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑχχ :2funny:

Δεν πειράζει μάγκα, πήγαινε χωρίς άγχος και θα αρχίσεις τα πιτσιλίσματα σίγουρα!
 
OP
OP
M

mparmpoutsala

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2006
Μηνύματα
484
Like
0
Πόντοι
1
Δεν πειράζει μάγκα, πήγαινε χωρίς άγχος και θα αρχίσεις τα πιτσιλίσματα σίγουρα!

Στο χαλαρό πήγα μωρέ, χωρίς φόβο ή πάθος. Απλά όταν είδα πως ο δρόμος γίνεται μακρύς άρχισα να απογοητεύομαι :P
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
ψυχολογικό είναι πάντως αν δεν σου σηκώνεται ή δεν χύνεις(εκτός αν είσαι πιωμένος απο ξύδια,drugs κτλ)
 

Επισκέπτης
Συναγωνιστή mparmpoutsala,
Καταρχήν δεν θέλει άγχος, συμβαίνει αυτό το πράμα, μου έχει συμβεί και μένα και σε όλους πιστεύω.
Προφανώς είσαι ψιλοαγχωμένος για αυτό, επίσης μπορεί κατά την διάρκεια της φάσης να σού ρθει να χύσεις και να το κρατήσεις με διάφορες κινήσεις για να πηδήξεις παραπάνω και μετά όταν θες να χύσεις τελικά δεν μπορείς (αυτό έχει συμβεί σε μένα, όχι σε μαγαζί).
Σου προτείνω να πας στο στουντιάκι που σου είπε ο pitsilistis και να αφαιθείς στα έμπειρα χέρια της Αλεξάνδρας, αν είναι και τόσο φιλική που λέει ο pitsilistis πες της ότι είσαι νέος στο σπορ και ότι έχεις αυτό το προβλήματάκι μέχρι τώρα και μη στεναχοριέσαι θα το πάρει πατριωτικά και θα σε κάνει να χύσεις.

Υ.Γ - Ρε μπαγάσα, μπας και ξεσκίζεσαι στη μαλακία πρίν πας για κοκό και δεν μπορείς να χύσεις μετά;
 
OP
OP
M

mparmpoutsala

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2006
Μηνύματα
484
Like
0
Πόντοι
1
ψυχολογικό είναι πάντως αν δεν σου σηκώνεται ή δεν χύνεις(εκτός αν είσαι πιωμένος απο ξύδια,drugs κτλ)

Σηκώνεται αλλά μετά πέφτει. Κάτι σαν ταλάντωση. Μετά ξανασηκώνεται και ξαναπέφτει. Έτσι να τις παιδεύω  :2funny:

Καλή ιδέα. Να μιλήσω με κανέναν/μία ψυχολόγο:

-Γιατρέ μου σηκώνεται αλλά μετά βουτάει στο κενό με το κεφάλι...
-Γιατρέ δεν μπορώ να χύσω γιατρέεεε, να χύνει η άλλη πίδακες και κουβάδες, λιώμα να την κάνω και να μη χύνωωωω, γαμώτω ρε γιατρέεεεεεεεε..Γιατρέ; Γιατρέ ;  :uglystupid: :2funny:
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Ε,οχι καμμιά ώρα ρε συνάδελφε,για στάκα! Κανένα τεταρτάκι υπολόγισε πάνω-κάτω..
Βασικά πρώτα απ'ολα θα ήθελα να σε ρωτήσω κάτι και μην με παραξηγήσεις: όταν τον παίζεις έρχεσαι σε στύση,ή όταν βλέπεις τσόντες,κλπ? Ξεκινάμε από'κεί..
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

Επισκέπτης
constantly τρελενομαι να μου παιζουν το εργαλιο με τα πατουσακια!ειμαι φαν τισ ποδομαλακιασ!!!!εσι καυλιαριμ ου??για πες μου και για σενα!!!!περιμενο!!!οσο για σενα λιομα αρχιζεισ και μιλας με τισ σοστες λεξεις!!!!respect καυλιαρι μου!!!!
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
πιστεύω μετά τα ανωτέρω στοιχεία ότι:
Υ.Γ - Ρε μπαγάσα, μπας και ξεσκίζεσαι στη μαλακία πρίν πας για κοκό και δεν μπορείς να χύσεις μετά;ψυχολογικό είναι πάντως αν δεν σου σηκώνεται ή δεν χύνεις(εκτός αν είσαι πιωμένος απο ξύδια,drugs κτλ).ή το μυαλό σου ειναι σε άλλες πολιτείες
 
OP
OP
M

mparmpoutsala

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2006
Μηνύματα
484
Like
0
Πόντοι
1
Ε,οχι καμμιά ώρα ρε συνάδελφε,για στάκα! Κανένα τεταρτάκι υπολόγισε πάνω-κάτω..
Βασικά πρώτα απ'ολα θα ήθελα να σε ρωτήσω κάτι και μην με παραξηγήσεις: όταν τον παίζεις έρχεσαι σε στύση,ή όταν βλέπεις τσόντες,κλπ? Ξεκινάμε από'κεί..
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Εμμ στούντιο είπε οπότε πίστευα πως θα ήταν παραπάνω από τέταρτο. Για μπουρδέλα ξέρω πως είναι τέταρτο αλλά όταν μπαίνω ο χρόνος παύει να υπάρχει, ξέρεις... :2funny:

Όταν βλέπω τσόντες. Δύσκολα θα έρθω σε στύση απλώς με παίξιμο. Έχω ανάγκη οπτικού υλικού. Βέβαια βοηθάει κ' κανά-εχμ δάχτυλο :P. Αλλά και πάλι θέλω οπτικό υλικό για την συνέχειααα.

constantly τρελενομαι να μου παιζουν το εργαλιο με τα πατουσακια!ειμαι φαν τισ ποδομαλακιασ!!!!εσι καυλιαριμ ου??για πες μου και για σενα!!!!περιμενο!!!οσο για σενα λιομα αρχιζεισ και μιλας με τισ σοστες λεξεις!!!!respect καυλιαρι μου!!!!

Να σου πω την αλήθεια μου με τις ως τώρα σχέσεις μου δεν έτυχε αυτό ! Δεν ξέρω !

πιστεύω μετά τα ανωτέρω στοιχεία ότι:
Υ.Γ - Ρε μπαγάσα, μπας και ξεσκίζεσαι στη μαλακία πρίν πας για κοκό και δεν μπορείς να χύσεις μετά;ψυχολογικό είναι πάντως αν δεν σου σηκώνεται ή δεν χύνεις(εκτός αν είσαι πιωμένος απο ξύδια,drugs κτλ).ή το μυαλό σου ειναι σε άλλες πολιτείες

Μπα δεν ξεσκίζομαι στην μαλακία πριν το κοκό, αν και το μεσημέρι έριξα μια ξεγυρισμένη =D.

Αιωνίως σε άλλες πολιτείες το μυαλό'μ. Κάτι σαν διάσπαση προσοχής. Next time ΔΕΝ θα βγάλω τα γυαλιά :rolleyes:. Αλλά και πάλι από απόσταση μηδέν βλέπω μια χαρά.. Εκεί ήμουν ρε γμτ είμαι αρκετά σίγουρος για αυτό. :S

 

Επισκέπτης
γκομενιε εγραψεσ παλι!!!οποσ λεει ο φιλος γκομενιος κανα τεταρτο καθετε μεσα!!!λοιπον εγο προτεινο το εξις!!!!ακουστε προσεκτικα!!!να παρουμε τον καυλιαρι μπαρμπουτσα και να παμε μεγαλι παρεα σε ενα στριπ σοου!!!εκι να τον καθλοσουμε λιγακι με τα πουτανιδια!!!οχι χορος βεβεα!!!μονο χουφτοματα πουτανιδιον οταν ερχονται στο τραπεζι.....να τον ενθαρινουμε σινεχεια ψυχολογικα...και μετα το σοου να τον παμε να πιτσιλισει σε στουντιακι!!!!
 

Επισκέπτης
Πάντως mparmpoutsala το να μην χύνεις δεν είναι πρόβλημα, για φαντάσου να έχυνες με το καλημέρα σας, αυτό θα ήταν πρόβλημα....
 
OP
OP
M

mparmpoutsala

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2006
Μηνύματα
484
Like
0
Πόντοι
1
γκομενιε εγραψεσ παλι!!!οποσ λεει ο φιλος γκομενιος κανα τεταρτο καθετε μεσα!!!λοιπον εγο προτεινο το εξις!!!!ακουστε προσεκτικα!!!να παρουμε τον καυλιαρι μπαρμπουτσα και να παμε μεγαλι παρεα σε ενα στριπ σοου!!!εκι να τον καθλοσουμε λιγακι με τα πουτανιδια!!!οχι χορος βεβεα!!!μονο χουφτοματα πουτανιδιον οταν ερχονται στο τραπεζι.....να τον ενθαρινουμε σινεχεια ψυχολογικα...και μετα το σοου να τον παμε να πιτσιλισει σε στουντιακι!!!!

Πω ρε παίδες με συγκινείτε αλήθεια.
Και σε strip show έχω πάει (κυρίως σε Συγκρού) με φίλους και χορούς έχω πάρει (κΑΥΛΑ ήταν δεν έχω παράπονο). Αλλάα μερικές φορές σκεφτόμουν.
Ε μαλακίες, την ματαιότητα των πάντων την κατάντια των κοριτσιών, τον ξεπεσμό την παρακμή και φέρε μπύρες να πιω για να νιώσω καλύτερα.

Βέβαια μάλλον είναι χειρότερη κατάντια να μην μπορείς να χύσεις παρά να έχεις ως επάγγελμα να κάνεις τους άλλους να χύνουν. Δεν ξέρω έτσι μου φαίνεται τώρα που γίνομαι λίγο αυστηρός με την πάρτη μου :$

Θα την πέσω σε καμιά φοιτήτρια πιθανότατα +μετά από κανά μήνα(κλασσικά) θα την στείλω. Μπορεί κ' απλά να μην μου κάνουν κλικ τα πουτανίδια. Τι να πω !
 
OP
OP
M

mparmpoutsala

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2006
Μηνύματα
484
Like
0
Πόντοι
1
Πάντως mparmpoutsala το να μην χύνεις δεν είναι πρόβλημα, για φαντάσου να έχυνες με το καλημέρα σας, αυτό θα ήταν πρόβλημα....

Lol σωστός hondakias. Συνήθως χύνω με την μία όταν μπαίνω σε κάποια που γουστάρω πάααρα πολύ. Τις επόμενες φορές αυξάνεται ο χρόνος για χύσιμο.

Μπορεί να καυλώνω περισσότερο με τα λόγια βασικά κ' με το παιχνίδι του μυαλού παρά αν μου πετάξει έναν βύζο κάποια άγνωστη στην οποία δεν έχω μιλήσει παρά τα πρώτα 5 λεπτά. Πω σκατά, σαν γκόμενα κάνω. Θα'ταν καλή λύση να αρχίσω την κουβέντα στις πουτάνες αλλά είναι παράλογο. Θα το κάνω σε καμιά φοιτήτρια  :uglystupid: :2funny:
 

Επισκέπτης
mparmpoutsala μόλις ρίξεις την πρώτη χυσία μέσα σε κάνα σφιχτό μουνάκι θα ξεχάσεις και τις ματαιότητες και του κοινωνικούς σου προβληματισμούς αγόρι μου, μην στεναχοριέσαι...
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Όταν βλέπω τσόντες. Δύσκολα θα έρθω σε στύση απλώς με παίξιμο. Έχω ανάγκη οπτικού υλικού. Βέβαια βοηθάει κ' κανά-εχμ δάχτυλο :P. Αλλά και πάλι θέλω οπτικό υλικό για την συνέχειααα.
Χμμμ,μάλλον ψυχολογικό το κόβω.Απ'οτι καταλαβαίνω σου χρειάζονται μπόλικες εμπειρίες,και θα πρότεινα ν'αρχίσεις σιγά-σιγά δεν χρειάζεται κανένα άγχος.Μικρός είσαι ακόμα,έχεις όλο τον καιρό μπροστά σου.Προπάντως θα πρότεινα να πάς με όποια κοπέλλα(πουτάνα) σου αρέσει ή σου κάνει κλίκ ΚΑΙ  ΜΟΝΟ.Μην πάς με την οποιαδήποτε απλώς και μόνο για να πάς με πουτάνα, γιατί έτσι δεν θα πετύχεις τίποτα.Π.χ. εμένα αυτή η αλεξάνδρα που σου πρότεινε ο καυλιάρης ο πιτσιλιστής δεν μου αρέσει φατσικά(Sorry πιτσιλιστή!!),τι να κάνουμε γούστα είναι αυτά..
Και να πάς μόνο όταν αισθανθείς την ανάγκη της πραγματικής καύλας ΚΑΙ ΜΟΝΟ,οχι για να πείς σε κάποιον φίλο σου οτι πήγες! Αυτά και οτι θές εμείς εδώ είμαστε να βοηθήσουμε!...
;) ;)
 

Επισκέπτης
παιδια το προβλημα του φιλου το εχω και εγω.... λοιπον με πουτανα το εχω ξεχασει το χυσιμο, μονο με μαλακια και αν..... λοιπον επειδη εχω δοκιμασει τα παντα εχω καταληξει στο συμπερασμα οτι πρεπει να μην το σκεφτεται να πηγαινει να γαμαει και οταν τελειωσει ο χρονος τι να κανουμε δεν εχυσε δεν πειραζει..... εχω δοκιμασει να παω μετα απο 2 βδομαδες χωρις να γαμησω η να τραβηξω μαλακια και παλι τιποτα που σπιτι οποτε αγγιζα το καβλι μου πηγαινα να χυσω...... η πηγη του προβληματος ειναι ο τροπος μαλακιας που κακα τα ψεματα ειναι η πρωτη σεξουαλικη εμπειρια του καθενος λοιπον εγω τραβαω μαλακια με τροπο εντελως διαφορετικο απο τον συνηθισμενο με αποτελεσμα η κινηση πανω-κατω να μην μου προκαλει την ηδονη που θα επρεπε στα πρωτα 10-15 λεπτα της πραξης μετα απο αυτα αρχιζω και νιωθω....οποτε οταν πηγαινω στο μπουρδελο (παντα αμαλακιστος) την παιζω οσο περιμενω φτανω στο αμην και μετα ερχεται η κοπελα οποτε νιωθω καβλα...... με την κοπελα μου στο σεξ παντα χυνω αλλα με πολυ καθηστερηση, βεβαια αυτη με κανει και νιωθω πολυ περισσοτερο επειδη ειναι πιο σφιχτη απο την πουτανα....... αυτα απο εμενα ελπιζω να σε βοηθησα... πιστευω οτι κανεις κατι διαφορετικο στην μαλακια οπως εγω και το καβλι σου εχει μαθει διαφορετικα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom