Νέα

Ομήρου 35

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Υπάρχει μια Μαρία με καρέ μαύρο μαλλί που φημολογείται οτι ήλθε από Σ29? Λέι οτι είναι ντόπια αλλά είναι από την Αλβανία

η μικρη η μαρια πηγε στο ομηρου και η μαρια η ψηλη που ηταν παλια ανοιξε το μαγαζι που λενε.

;) ;) ;) ;)
 

RED AND WHITE

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
404
Like
4
Πόντοι
1
Εγω παντως παλια που την εχυσα ηταν μελαχροινη.Αν τωρα της τα δινουνε στο μαλλι,μπορει το χρωμα να εχει ανοιξει λιγακι. :2funny: :2funny: :2funny:
 

howard hughes

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2009
Μηνύματα
37
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
0
Ομήρου και Λυκαβητου ΜΑΥΡΟ....

σιγά μη περάσουμε και απο συνέντευξη για να πηδηξουμε......


Βρε ουστ....
 

vizomanis

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2005
Μηνύματα
141
Κριτικές
1
Like
97
Πόντοι
1
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΠΗΓΕ ΚΑΝΕΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ?Η ΜΑΡΙΑ ΑΠΟ Σ29 ΠΑΛΙΑ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕ ΣΤΗ ΜΑΠΑ ΤΩΡΑ?Η ΓΩΓΩ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ.ΑΣΧΗΜΟΥΛΑ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΠΙΠΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.134
Κριτικές
491
Like
37.461
Πόντοι
41.447
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΠΗΓΕ ΚΑΝΕΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ?Η ΜΑΡΙΑ ΑΠΟ Σ29 ΠΑΛΙΑ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕ ΣΤΗ ΜΑΠΑ ΤΩΡΑ?Η ΓΩΓΩ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ.ΑΣΧΗΜΟΥΛΑ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΠΙΠΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ

φιλε γράφε με μικρούς χαρακτήρες αλλιως το ποστ που εκανες θα διαγραφει. Ευχαριστώ
 

arrogant1

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
135
Like
2
Πόντοι
1
Γιατί τόσο ανάκριση από τη σερίφισα στο εν λόγω μαγαζί δεν καταλαβαίνω. Πρέπει και καλά να είσαι γνωστός για να μαμήσεις εκεί?

Το ρόστερ πάντως ανανεωμένο αν και κρύβει κάποια τεμάχια. Τη Μαρίνα την έχει ξεσκίσει κανείς?
 

RED AND WHITE

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
404
Like
4
Πόντοι
1
Γιατί τόσο ανάκριση από τη σερίφισα στο εν λόγω μαγαζί δεν καταλαβαίνω. Πρέπει και καλά να είσαι γνωστός για να μαμήσεις εκεί?

Το ρόστερ πάντως ανανεωμένο αν και κρύβει κάποια τεμάχια. Τη Μαρίνα την έχει ξεσκίσει κανείς?
Για την σεριφισα μιλας η για αυτην που εργαζεται εκει;
 

howard hughes

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2009
Μηνύματα
37
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
0
Γιατί τόσο ανάκριση από τη σερίφισα στο εν λόγω μαγαζί δεν καταλαβαίνω. Πρέπει και καλά να είσαι γνωστός για να μαμήσεις εκεί?

Μαύρο,μαύρο,μαύρο

Το ρόστερ πάντως ανανεωμένο αν και κρύβει κάποια τεμάχια. Τη Μαρίνα την έχει ξεσκίσει κανείς?
 

jkl8

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
την Μαρίνα της ρεσεπτιον εννοείς ? αυτή ειναι που μου την δείνει΄,είναι όλα τα λεφτα.....
 

compra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
9
Like
205
Πόντοι
291
καλησπερα συναγωνιστες και καλη χρονια ....για την μαιρα ξερουμε που βοσκει?μηπως ξαναγυρισε ?ευχαριστω...καλο βολι.............καποια αλλη να προτεινετε?
 

RED AND WHITE

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
404
Like
4
Πόντοι
1
την Μαρίνα της ρεσεπτιον εννοείς ? αυτή ειναι που μου την δείνει΄,είναι όλα τα λεφτα.....
Αμαν με αυτην την σεριφισα Μαρινα.Καλη ειναι,δεν ειπαμε.Το εχω ξαναγραψει.Αν ηταν καποια που θα  μπορουσαμε να εχουμε δεν θα την προτιμουσαμε απαραιτητα.Ειναι που δεν μπορουμε να την επιλεξουμε,και αυτο μας ψιλοφτιαχνει!
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Αμαν με αυτην την σεριφισα Μαρινα.Καλη ειναι,δεν ειπαμε.Το εχω ξαναγραψει.Αν ηταν καποια που θα  μπορουσαμε να εχουμε δεν θα την προτιμουσαμε απαραιτητα.Ειναι που δεν μπορουμε να την επιλεξουμε,και αυτο μας ψιλοφτιαχνει!
ετσι ειναι ...αλλα και αυτη το ιδιο θα σκέφτεται ...γιατι θα αισθάνεται οτι την γουστάρουν αρκετοί ....αυτό ειναι σαν την μυρωδιά....και σκέψου την οταν θα το αισθάνεται με κάποιον που γουστάρει και αυτή αλλά  δεν δύναται να δοθεί ....
 

compra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
9
Like
205
Πόντοι
291
καμμια απαντηση στον φιλο σας?
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
καλησπερα συναγωνιστες και καλη χρονια ....για την μαιρα ξερουμε που βοσκει?μηπως ξαναγυρισε ?ευχαριστω...καλο βολι.............καποια αλλη να προτεινετε?

Hellooooo, πέρασα από το εν λόγω «μαγαζί» την εβδομάδα ανάμεσα σε Χριστούγεννα – Πρωτοχρονιά.

Η Μαϊρα (αν μιλάμε φυσικά για το ίδιο πρόσωπο – ψηλή νεαρή Βραζιλιάνα με σιδεράκια) ήταν στο roster… και επιλέχθηκε για test drive…

120 Ε με 2 εκτονώσεις  :pipa1: :fuck1:  :pipa2:

και αρκετά καλό μασάζ (body to body, γόνατα στην πλάτη μου, κλπ)   

έμεινα απόλυτα ευχαριστημένος…!!! 
 

compra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
9
Like
205
Πόντοι
291
καλημερα φιλε σασ1977 και ευχαριστω για την πληροφορια αλλα 120?τ ανεβασε?ναι ειναι κορυφαια και και θα την τιμησω και παλι απλα ειχα ακουσει οτι ειχε φυγει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom