Νέα

Ομήρου 35

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
μου αρέσει που γράφετε για πτώση τιμών κλπ και απο ότι βλέπω μιά χαρά σας πιάνουν μαλάκες ,άν ισχύουν αυτά που διαβάζω .Τι γίνεται ρε μάγκες πολύ χρήμα βλέπω να ρέει ,η κρίση δεν σας άγγιξε εσάς ή είσαστε large και υπάρχει καβάτζα και το σκορπάτε για το αγαπημένο σας άθλημα.

Μόλις έθεσες εαυτόν, ως υποψήφιο για το διαγωνισμό του λιγουρμέ (προσφιλής έκφραση "large κιμπάρηδων" συνφορουμιτών) της εβδομάδος.

Η ταπεινή μου γνώμη: Κάνεις τη δουλειά σου αθόρυβα, πετυχαίνοντας το καλύτερο επιθυμητό αποτέλεσμα για σένα και δεν δίνεις σημασία στους δήθεν. Κι'αν έχεις όρεξη, ανεβάζεις και κριτική δια το φιλοθεάμων κοινόν. :cheesy:
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
μου αρέσει που γράφετε για πτώση τιμών κλπ και απο ότι βλέπω μιά χαρά σας πιάνουν μαλάκες ,άν ισχύουν αυτά που διαβάζω .Τι γίνεται ρε μάγκες πολύ χρήμα βλέπω να ρέει ,η κρίση δεν σας άγγιξε εσάς ή είσαστε large και υπάρχει καβάτζα και το σκορπάτε για το αγαπημένο σας άθλημα.με 130 γιούργια για πήδημα 10 λεπτών χαλάτε την πιάτσα έλεος ,εκτός αν γράφονται εδώ φανταστικές ιστορίες .Εγώ και τον καιρό της άνεσης χρήματος και τώρα δίνω 80 γιούργια και άμα δόσω και 20 έξτρα κάνουμε τούμπες και μάλιστα μου λένε ότο το έξτρα τελείωσε τον τελέυταίο καιρό λόγω αφραγκίας των πελατών.Γιαυτό ρωτάω 150 ?
Και στο πιό lux Λ10 οι τιμές είναι 80 ή 90 γιούργια ανάλογα το δωμάτιο και άμα θέλεις δίνεις κάτι έξτρα για την θεραπεύτρια.
Αρα κάτι δεν πάει καλά με τα νούμερα που γράφετε πάιχτες ,για ψαχτείτε λίγο 
:thumbsup:
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
Η ταπεινή μου γνώμη: Κάνεις τη δουλειά σου αθόρυβα, πετυχαίνοντας το καλύτερο επιθυμητό αποτέλεσμα για σένα και δεν δίνεις σημασία στους δήθεν. Κι'αν έχεις όρεξη, ανεβάζεις και κριτική δια το φιλοθεάμων κοινόν. :cheesy:
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

RED AND WHITE

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
404
Like
4
Πόντοι
1
Μόλις έθεσες εαυτόν, ως υποψήφιο για το διαγωνισμό του λιγουρμέ (προσφιλής έκφραση "large κιμπάρηδων" συνφορουμιτών) της εβδομάδος.

Η ταπεινή μου γνώμη: Κάνεις τη δουλειά σου αθόρυβα, πετυχαίνοντας το καλύτερο επιθυμητό αποτέλεσμα για σένα και δεν δίνεις σημασία στους δήθεν. Κι'αν έχεις όρεξη, ανεβάζεις και κριτική δια το φιλοθεάμων κοινόν. :cheesy:
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Επισκέπτης
sk έχεις εν μέρει δίκιο. Ηταν ανάλογα που θα σε πιάνανε. Αν ήσουνα πολύ παληός τότε οκ το 80. χωρίς έξτρα ( Επί Κυρά Λένης. Τότε οι πιο νέοι ήταν 80 και με το εξτραδακι 100. Σήμερα αν στείλεις κάποιον τον ξεκινάν από 100. ( Παλιά μου τέχνη). Οι πιο παλιοί και ανάλογα με τη σχέση που ανέπτυξαν με κάποια κοπέλα ( σταθεροί πελάτες) κάποια στιγμή κατάφερναν και με το πίτσι πίτσι μέναμε στο 80 αλλά αυτό δεν ίσχυε αφενός με όλους ούτε με όλες...

Eδώ φαίνεται ότι κάποιοι φίλοι γράφουν ότι αυτοί νομίζουν και όχι ότι ισχύει.Τι παλιά κλπ ή παλιός και καινούργιος , οι τιμές ήταν και είναι αυτές που ο συναλωνιστής 80 γιούργια ,όλα τα άλλα είναι παραπληροφόριση.Τώρα τι δίνει ή δεν δίνει  απο εκεί και πέρα ο κάθε συναγωνιστής έξτρα είναι κάτι που αφορά τον καθένα προσωπικά και δεν είναι υποχρεωτικό.
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
1) με 130 γιούργια για πήδημα 10 λεπτών
2)χαλάτε την πιάτσα έλεος ,
3) εκτός αν γράφονται εδώ φανταστικές ιστορίες .
4)Εγώ και τον καιρό της άνεσης χρήματος και τώρα δίνω 80 γιούργια και άμα δόσω και 20 έξτρα κάνουμε τούμπες
5) Και στο πιό lux Λ10 οι τιμές είναι 80 ή 90 γιούργια ανάλογα το δωμάτιο και άμα θέλεις δίνεις κάτι έξτρα για την θεραπεύτρια.
Απάντηση ένα ένα
1) Ποιός σου είπε δεν πηδάει ο κόσμος κατ ευθείαν χωρίς μασάζ... Ενα καλό γαμήσι με τα όλα του κρατάει πάνω από μισή ώρα. Βάλε το μπάνιο πριν και μετά, βάλε και το τσιγάρο μετά πέρασε η ώρα.
2)Κανείς δεν χαλάει την πιάτσα. Το Κολωνάκι πάντα ήταν αυτονομημένο στις τιμές. Υπήρχε δε εποχή που όσα έδινες Φρατζή τα έδινες και Ομήρου... μη τα ξεχνάμε αυτά.
3) Ποιές φανταστικές ιστορίες? Την αλήθεια λένε. Μόνο οι παλιοί έχουν άλλη αντιμετώπιση. Τους νέους τους βαράνε στο ψαχνό και δεν μπορούν να κάνουν και τίποτα. Η θα μείνουν ή θα πάνε στα κοτέτσια της Φρατζή, της Στουρνάρη, της Θησέως.. κλπ
4) Δίνω αρκετά συχνά κάτι παραπάνω αλλά τούμπες δεν έχω δεί. Μόνο ευχαριστώ έχω ακούσει.
5) Οι τιμές αυτές είναι για τους παλιούς. Η κυρά Λένη ξέρει τα χούγια και τις προτιμήσεις μας και είναι πάντα πρόθυμη να εξυπηρετήσει την κατάσταση. Αλλά σκέψου πως και 100 να δίνουν έχουν γλυτώσει τα 25 ευρώ του ξενοδοχείου που θα στοίχιζε αν αγόραζαν τις υπηρεσίες μιας οποιασδήποτε άγνωστης βίζιτας που μπορεί να ήταν γουρούνι στο σακί.
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Eδώ φαίνεται ότι κάποιοι φίλοι γράφουν ότι αυτοί νομίζουν και όχι ότι ισχύει.Τι παλιά κλπ ή παλιός και καινούργιος , οι τιμές ήταν και είναι αυτές που ο συναγωνιστής 80 γιούργια ,όλα τα άλλα είναι παραπληροφόριση.Τώρα τι δίνει ή δεν δίνει  απο εκεί και πέρα ο κάθε συναγωνιστής έξτρα είναι κάτι που αφορά τον καθένα προσωπικά και δεν είναι υποχρεωτικό.
Δεν γράφουμε ότι νομίζουμε. Γράφουμε ότι ισχύει, γιατί εν αντιθέσει με αρκετούς που περνάνε μόνο απέξω... τα μαγαζιά αυτά λόγω του ότι είναι δίπλα στα γραφεία μας τα επισκεπτόμαστε αρκετά συχνά και επί σειρά ετών, καθότι στο ευγενη χώρο των ελαιοτριβίων σχεδόν τριάντα χρόνια. ( Ο πληθυντικός δεν είναι μεγαλοπρεπείας.. απλά συνεχίζω τον πληθυντικό που ξεκίνησες παραθέτοντας δικό μου κείμενο).
 

Destr0

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
10
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους.
Περασμένη Πέμπτη μεσημεράκι πέρασα και ανέβηκα μετά από 1 1/2 χρόνο.  Υποδοχή Ζεστή αν και δεν με ξέρανε.  Συστάσεις κτλ....
Πέρασα με Τζένη μικρόσωμη Κοκκινομάλλα; δεν είμαι σίγουρος ήταν και λίγο σκοτεινά.  Της ζήτησα συμμετοχή με άλλη μια φίλη της και ανταποκρίθηκε, κατόπιν δεύτερου τσεκαρίσματος από την σεριφησα.  Δεν έχω παράπονα όμως ήμουν άφαντος τόσο καιρό. Ήρθε και η δεύτερη κοπέλα της οποίας δεν θυμάμαι το όνομα δηλώσαν και οι δυο Ελληνίδες αν και μάλλον Αλβανάκια ήταν.  Η αλήθεια είναι ότι δεν με χαλάει καθόλου αυτό, αλλά περί ορέξεως ....
Έντονη Συμμετοχή και των 2 σε όλη την ΄ φάση και τις άφησα να με περιποιηθούν.  έφυγα στο πέρας της ώρας ικανοποιημένος από Κάθε άποψη.  Ιδιαίτερα με την Τζένη.

Την καλησπέρα μου σε όλους και καλή μεγάλη εβδομάδα.
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Καλησπέρα σε όλους.
Περασμένη Πέμπτη μεσημεράκι πέρασα και ανέβηκα μετά από 1 1/2 χρόνο.  Υποδοχή Ζεστή αν και δεν με ξέρανε.  Συστάσεις κτλ....
Πέρασα με Τζένη μικρόσωμη Κοκκινομάλλα; δεν είμαι σίγουρος ήταν και λίγο σκοτεινά.  Της ζήτησα συμμετοχή με άλλη μια φίλη της και ανταποκρίθηκε, κατόπιν δεύτερου τσεκαρίσματος από την σεριφησα.  Δεν έχω παράπονα όμως ήμουν άφαντος τόσο καιρό. Ήρθε και η δεύτερη κοπέλα της οποίας δεν θυμάμαι το όνομα δηλώσαν και οι δυο Ελληνίδες αν και μάλλον Αλβανάκια ήταν.  Η αλήθεια είναι ότι δεν με χαλάει καθόλου αυτό, αλλά περί ορέξεως ....
Έντονη Συμμετοχή και των 2 σε όλη την ΄ φάση και τις άφησα να με περιποιηθούν.  έφυγα στο πέρας της ώρας ικανοποιημένος από Κάθε άποψη.  Ιδιαίτερα με την Τζένη.

Την καλησπέρα μου σε όλους και καλή μεγάλη εβδομάδα.

κόστος ;

 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα παιδιά! Διαβάζω καιρό (περίπου 3-4 χρόνια) αλλά πρώτη φορά γράφω κτλ που λέει κάθε νέο μέλος. Ήμουν τακτικός θαμώνας του Μιχ. 99 από εποχή Σόνιας μέχρι πρόσφατα που μάλλον ζει τις τελευταίες μέρες της Πομπηίας. Αρκετά περάσματα κι από το Ζανόσπιτο (πόσο μου αρέσει ο κώδικας που έχει εξελιχθεί στο φόρουμ, τύφλα να έχει ο Έκο!). Θεωρώ ηθική υποχρέωση κάθε νέου μέλους να βάζει το λιθαράκι του στη χρήσιμη ενημέρωση, οπότε μιας και θα ενημερώσω για το ζανόσπιτο και την Ξένια, πείτε μου στο Ο 35 δουλεύει ακόμη η Μαρία; (Αλβανίδα (;),ρομά από το αίγιο (;) με μαύρο καρέ μαλλί).

 

oollee_oollaa

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2012
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Να γραψω και εγω την εμπειρία μου:
Επίσκεψη προχτες στην Ομηρου 35.
Παρουσιάστηκαν γυρώ στις 7 κοπέλλες, δεν θυμάμαι ονόματα, αλλά μου έκανε κλικ η Σόνια, μια ψηλή όμορφη από Γεωργία που κάτι μου θυμίζει, ίσως την έχω πετύχει και κάπου αλλού αλλά δεν θυμάμαι.
Έμεινα εκεί περίπου 1 ώρα, αρχικά πολύ καλό μασάζ που με χαλάρωσε, στην συνέχεια έγινε  πίπα και σεξ πάντα με προφύλαξη (εδώ να πούμε ότι είναι από τα μαγαζιά που το προφυλακτικό πρεπει να το έχεις μαζί σου), στο τέλος πάλι μασάζ και έφυγα με το χαμόγελο στα χείλη.
Ο χώρος πολύ καλός, αλλά το τίμημα λίγο ακριβό, στα 100 €...

 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Να γραψω και εγω την εμπειρία μου:
Επίσκεψη προχτες στην Ομηρου 35.
Παρουσιάστηκαν γυρώ στις 7 κοπέλλες, δεν θυμάμαι ονόματα, αλλά μου έκανε κλικ η Σόνια, μια ψηλή όμορφη από Γεωργία που κάτι μου θυμίζει, ίσως την έχω πετύχει και κάπου αλλού αλλά δεν θυμάμαι.
Έμεινα εκεί περίπου 1 ώρα, αρχικά πολύ καλό μασάζ που με χαλάρωσε, στην συνέχεια έγινε  πίπα και σεξ πάντα με προφύλαξη (εδώ να πούμε ότι είναι από τα μαγαζιά που το προφυλακτικό πρεπει να το έχεις μαζί σου), στο τέλος πάλι μασάζ και έφυγα με το χαμόγελο στα χείλη.
Ο χώρος πολύ καλός, αλλά το τίμημα λίγο ακριβό, στα 100 €...

μπας και δούλευε προ 3 ετων περίπου στο καλλιρόης 85?ήτανε νταρντανοειδές ψιλοφίλμ με τατού στο πόδι?
 

oollee_oollaa

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2012
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Δεν νομίζω, (δεν παίρνω και όρκο βέβαια) είναι περίπου 28 χρονών με τατουαζ (μια πεταλούδα) στον ώμο της
 

oollee_oollaa

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2012
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
εγώ δεν έκανα, αλλα μου φανηκε δεκτικη σε οτι ζητησεις, γιατι όχι?
 

anton55

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
8
Like
189
Πόντοι
16
Νέα παρουσία(ολίγων ημερών) και το όνομα της Αρτεμις,ελληνίδα με ωραίο σώμα(και γυμνασμένο),ξανθιά,χαμογελαστή,πρόσχαρη με πολύ καλή διάθεση.Αισθάνεσαι αμέσως όμορφα σαν να σε γνωρίζει καιρό!Συμμετοχή πολύ καλή και χωρίς μή και μή.Ικανοποιητικό μασάζ χωρίς βιασύνη και εξαίρετη και στο δεύτερο μέρος της συνεδρίας...Ο χώρος πάντα πολύ καλός,η υποδοχή πάντα ευγενική και οι τιμές και υπηρεσίες όπως πάντα.Αλλαγή ακόμα δεν έχει γίνει,φαίνεται πως ακόμα υπάρχουν...!!!
 

RED AND WHITE

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
404
Like
4
Πόντοι
1
Πραγματι καλη η Αρτεμις!Την γνωρισα μονο,δεν πηγα μαζι της ακομα.Θα ειναι η επομενη μου επιλογη.Φανηκε πολυ ευχαριστη και....με προσοντα!
 

anton55

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
8
Like
189
Πόντοι
16
Πραγματι καλη η Αρτεμις!Την γνωρισα μονο,δεν πηγα μαζι της ακομα.Θα ειναι η επομενη μου επιλογη.Φανηκε πολυ ευχαριστη και....με προσοντα!

Κάποια ενδιαφέρουσα άλλη επιλογή?Ή εδώ ή με pm...ευχαριστώ εκ των προτέρων RED AND WHITE...
 

anton55

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
8
Like
189
Πόντοι
16
Επίσκεψη για συνεδρία και οφείλω να διορθώσω το όνομα που αναφέρω πιο πάνω σαν Αρτεμις.Τελικά λέγεται Αφροδίτη,συγνώμη γιαυτό αλλά μερικές φορές είναι δύσκολο να συγκρατήσεις όλα τα ονόματα όταν τις βλέπεις για κλάσματα δευτερολέπτου.Παρότι πέρασα μαζί της(και πολύ καλά),το  μπέρδεψα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom