Νέα

Ομήρου 35

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

compra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
9
Like
205
Πόντοι
291
καλημερα ψαρακα ναι ρε γαμωτο το ξερω εγω για εφη πηγα αλλα εφαγα ηττα,δεν πειραζει την αλλη φορα και η μαιρα ηταν πολυ καλη!!!!καμμια αλλη εχεις να προτεινεις?
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
καλημερα ψαρακα ναι ρε γαμωτο το ξερω εγω για εφη πηγα αλλα εφαγα ηττα,δεν πειραζει την αλλη φορα και η μαιρα ηταν πολυ καλη!!!!καμμια αλλη εχεις να προτεινεις?
την Αναστασία
 

compra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
9
Like
205
Πόντοι
291
γεια σου ψαρακα αρχηγε η αναστασια που μου ειπες ειναι μια απο σαλονικη μερια?μια αδυνατη?την εχω παρει, γαμω τα ατομα αλλα πολυ αδυνατη και εμενα μ αρεσουν τα πιασιματα.για την βιολετα τι λες?λεει τιποτα?αν και να σου πω την αληθεια αν αξιζει το Σ63 με βλεπω πλεον εκει.
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16
γεια σου ψαρακα αρχηγε η αναστασια που μου ειπες ειναι μια απο σαλονικη μερια?μια αδυνατη?την εχω παρει, γαμω τα ατομα αλλα πολυ αδυνατη και εμενα μ αρεσουν τα πιασιματα.για την βιολετα τι λες?λεει τιποτα?αν και να σου πω την αληθεια αν αξιζει το Σ63 με βλεπω πλεον εκει.

δεν είμαι ο ΨΑΡΑΚΑΣ αλλά θα σε ενημερώσω. Η Αναστασία είναι μια αδύνατη Σαλονικιά-Αλβανίδα, η Βιολέτα είναι ένας μούναρος με κωλάρα που προσφέρει μόνο φραπέ, αλλά αν της δώσεις έξτρα μπορεί να φθάσει και στη μπριζόλα ;)
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
δεν είμαι ο ΨΑΡΑΚΑΣ αλλά θα σε ενημερώσω. Η Αναστασία είναι μια αδύνατη Σαλονικιά-Αλβανίδα, η Βιολέτα είναι ένας μούναρος με κωλάρα που προσφέρει μόνο φραπέ, αλλά αν της δώσεις έξτρα μπορεί να φθάσει και στη μπριζόλα ;)
ευχαριστώ φίλε ..αλλά η Αναστασία ειναι μόνο Σαλονικιά .....αν και δεν εχει σημασία για μένα η καταγωγή ...
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16
ευχαριστώ φίλε ..αλλά η Αναστασία ειναι μόνο Σαλονικιά .....αν και δεν εχει σημασία για μένα η καταγωγή ...

επέτρεψέ μου να έχω τις αμφιβολίες μου για τον αν είναι μόνο Σαλονικιά....anyway ούτε για μένα έχει σημασία η καταγωγή ;)
 

DSK_ 4.7.2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2008
Μηνύματα
249
Κριτικές
26
Like
676
Πόντοι
991
Ερώτηση: Μία Νταϊάνα δεν δουλεύει πια στο εν λόγω ίδρυμα? Που θα την βρώ?
 

DSK_ 4.7.2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2008
Μηνύματα
249
Κριτικές
26
Like
676
Πόντοι
991
Ευχαριστώ!
Ένα φιλαράκι μου την πρότεινε, όμως στο site διαπιστώνω οτι οι αποψεις είναι αντικρουόμενες...
Πιστεύεις αξίζει?
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Ευχαριστώ!
Ένα φιλαράκι μου την πρότεινε, όμως στο site διαπιστώνω οτι οι αποψεις είναι αντικρουόμενες...
Πιστεύεις αξίζει?
δεν γαμας αλλα περνας καλα... ισως το καλυτερο body to body της αττικης....
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16
Ευχαριστώ!
Ένα φιλαράκι μου την πρότεινε, όμως στο site διαπιστώνω οτι οι αποψεις είναι αντικρουόμενες...
Πιστεύεις αξίζει?

δεν την έχω δοκιμάσει σε body to body, αλλά εμφανισιακά δεν μου αρέσει η Νταιάνα και είναι και παρλαπίπα :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1:
 

michael_ath31

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2008
Μηνύματα
203
Like
0
Πόντοι
1
δεν γαμας αλλα περνας καλα... ισως το καλυτερο body to body της αττικης....

συμφωνω με τον φιλο!!!!

εχω κανει μαζι της 3 φορες κ καθε φορα ηταν καλυτερη απο την προηγουμενη!!

στην λυκαβητου κανει το ιδιο προγραμμα? κ με ποσα λεφτα?
 

DSK_ 4.7.2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2008
Μηνύματα
249
Κριτικές
26
Like
676
Πόντοι
991
επέτρεψέ μου να έχω τις αμφιβολίες μου για τον αν είναι μόνο Σαλονικιά....anyway ούτε για μένα έχει σημασία η καταγωγή ;)

κύριοι, σε εμένα μόνο Σαλονικιά δεν φαίνεται η εν λόγω κυρία.
δεν ζήτησα βέβαια και ταυτότητα...
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
συμφωνω με τον φιλο!!!!

εχω κανει μαζι της 3 φορες κ καθε φορα ηταν καλυτερη απο την προηγουμενη!!

στην λυκαβητου κανει το ιδιο προγραμμα? κ με ποσα λεφτα?

+1

To b2b όλα τα λεφτά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom