Νέα

Ομήρου 35

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
εχει παρει κανεις αννιτα;;;η μοναδικη ελληνιδα κει μεσα...
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16
να ζητήσεις την αντριάννα...μασαζ ομως ανάξιο λόγου .....

το μόνο καλό που έχει αυτό το ζώον που λέει ότι είναι Τσέχα---ΟΥΣΤ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΩΡΗ ΑΛΜΠΑΝ0--- είναι ότι δίνει κουλούρι, αλλά και αυτό ακριβό :birdman:
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
μαγκες το ωραιο ποιο ειναι να της μιλησεις την υποτιθεμενη μητρικη γλωσσα της και να σε κοιταει σαν μαλακας...
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16
μαγκες το ωραιο ποιο ειναι να της μιλησεις την υποτιθεμενη μητρικη γλωσσα της και να σε κοιταει σαν μαλακας...

το έχω ήδη κάνει ;) ξέρω κάτι ελάχιστα Τσέχικα και της είπα ένα απλό γεια σου "αχόι" στα Τσέχικα και με κοιτούσε σαν χάνος!!! :o ουστ από δω μωρή βρώμα Αλμπάνο :birdman:
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
καλημερα μαγκεσ!!!!περασα το πρωι απο κει και δεν ειχε πολλα τεμαχια!!μου ειπε λογω οτι εχει απεργεια σημερα!!!δεν γαμιουντε μωρε μαλλον απεργεια το μουνι τουσ θα ειχε!!!!η ιωαννα ηταν εκει και μια αντιγονη!!!!καινουργια μου λεει 1 μηνα δουλευει εκει 23 ετων ωραιο κομματι μπουκλα μαλλι προσ το κοκκινο ωραιο βλεμμα πονηρο μετριο υψοσ!!!αλλη φορα τουσ λεω δεν ειχα πολυ χρονο!!!καμια γνωμη για αντιγονη??ειναι καλη στο προγραμμα :fuck1:?
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.527
Κριτικές
2
Like
1.468
Πόντοι
216
θιχτηκε η αντριαννα????χαχαχαχα
η γυναικεια αλληλεγγυη???
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
καλημερα μαγκεσ!!!!περασα το πρωι απο κει και δεν ειχε πολλα τεμαχια!!μου ειπε λογω οτι εχει απεργεια σημερα!!!δεν γαμιουντε μωρε μαλλον απεργεια το μουνι τουσ θα ειχε!!!!η ιωαννα ηταν εκει και μια αντιγονη!!!!καινουργια μου λεει 1 μηνα δουλευει εκει 23 ετων ωραιο κομματι μπουκλα μαλλι προσ το κοκκινο ωραιο βλεμμα πονηρο μετριο υψοσ!!!αλλη φορα τουσ λεω δεν ειχα πολυ χρονο!!!καμια γνωμη για αντιγονη??ειναι καλη στο προγραμμα :fuck1:?
  καλα αχορταγοs εισαι επιτελουs? 
 

pamela

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
ΤΟ ΕΝΟΙΣΑ ΣΤΟ ΒΛΑΚΑ ΠΥ ΟΝΙΡΕΒΙ ΜΕ ΤΑ ΑΝΥΧΤΑ ΜΑΤΙΑ ΠΥ ΜΥ ΕΧΕΙ ΠΙ ΤΧΕΚΙΚΑ ΚΕ ΤΟ ΚΙΤΑΓΑ ΜΙ ΛΕΣ ΠΟΛΑ ΜΠΟΥΡΔΕΣ ΝΑ ΔΙΞΙ ΟΤΙ ΕΙΝΕ ΓΑΜΙΑΣ ΕΛΑ ΑΠ ΤΟ ΜΑΓΑΖΗ ΚΕ ΔΙΞΕ ΜΥ Ε ΑΝ ΣΕ ΒΑΛΟ ΑΝΑΠΟΔΑ ΒΡΕΣ ΤΡΙΠΑ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΟΚ.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.140
Κριτικές
491
Like
37.500
Πόντοι
41.447
ΤΟ ΕΝΟΙΣΑ ΣΤΟ ΒΛΑΚΑ ΠΥ ΟΝΙΡΕΒΙ ΜΕ ΤΑ ΑΝΥΧΤΑ ΜΑΤΙΑ ΠΥ ΜΥ ΕΧΕΙ ΠΙ ΤΧΕΚΙΚΑ ΚΕ ΤΟ ΚΙΤΑΓΑ ΜΙ ΛΕΣ ΠΟΛΑ ΜΠΟΥΡΔΕΣ ΝΑ ΔΙΞΙ ΟΤΙ ΕΙΝΕ ΓΑΜΙΑΣ ΕΛΑ ΑΠ ΤΟ ΜΑΓΑΖΗ ΚΕ ΔΙΞΕ ΜΥ Ε ΑΝ ΣΕ ΒΑΛΟ ΑΝΑΠΟΔΑ ΒΡΕΣ ΤΡΙΠΑ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΟΚ.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

νευράκια?
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.527
Κριτικές
2
Like
1.468
Πόντοι
216
να που μπηκανε ολες μεσα να βλεπουνε τη γραφουμε....χαχαχαχα
 

lebouras

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2009
Μηνύματα
68
Like
2
Πόντοι
0
Αυτό είναι που λένε "έγινε της πόυτ@ν@ς"!!! Μα στην κυριολεξία!!! :grin:
 

pamela

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
ΤΗ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΤΣΗ ΕΙΝΕ Ι ΖΟΗ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom