Νέα

Ομήρου 35

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dimitrisathina

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
πετάχτηκα Αθήνα σήμερα για λίγες ώρες, τριγύρναγα και για δουλειές κολωνάκι, μπήκα στον πειρασμό....
διάλεξα Μάϊρα ( τι κώλος !!! ) κάνει και καλό μασαζ... και τα πάντα όλα ( τα φυσιολογικά ), μια χαρά....
 

HOTELOS

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2010
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα συντροφοι για μενα απο τισ κορυφαιες ειναι η ολγα,αλλα να ρωτισω η εφη τι λεει?
η νταιανα κανει καλο b2b?
η Εφη ειναι διαφορετικη απο την Ολγάρα ...η Ολγα ειναι ομορφη γυναίκα καλό προγραμμα  αλλα με λίγο  μασάζ... η Εφη ειναι προστυχοφατσα ,καστανή, Μιλφ , γυναίκα με πιασίματα πολύ καλό μασάζ και στο  πρόγραμμα της μένεις ευχαριστημένος .....
 

compra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
9
Like
205
Πόντοι
291
αδερφια ευχαριστω για τις πληροφοριες ελεγα να παρω την επομενη φορα ολγα θα παρω εφη αν και αναπολω τις καλες εποχες με πωλινα,αννα,νελλη,χριστινα και ρουλα στα φορτε της.τεσπα ταν παω θα παρω εφη και θα σας πω!!!!!σε οσους πανε ευχομαι καλο βολι!!!!!!
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
η αντριανα μελαχρινη ειναι;;;
 

compra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
9
Like
205
Πόντοι
291
αδερφια καλησπερα,κανενα νεο απο το .........μαγαζι?η ρουλα τι εγινε?ακομα δεν προλαβα να παω αλλα το εχω πει παιρνω εφη και να δουμε........
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
αδερφια καλησπερα,κανενα νεο απο το .........μαγαζι?η ρουλα τι εγινε?ακομα δεν προλαβα να παω αλλα το εχω πει παιρνω εφη και να δουμε........
η Ρουλα σταμάτησε απο Ομήρου ...μάλλον θα επανέλθει σε άλλο σχήμα ...
 

tpbg

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2006
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά, η Όλγα που αναφέρετε, είναι η παλια Όλγα?? Ψηλή με καστανό καρέ μαλλί και ωραίο σώμα? Απ'οτι θυμάμαι αυτή ήταν στην Ρόδο σε ένα ξενοδοχείο και είχε αναλάβει το spa. Ξαναγύρισε??
 

compra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
9
Like
205
Πόντοι
291
οχι η ολγα ειναι ψηλη ξανθια με πολυ ωραιο κορμι........
 

compra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
9
Like
205
Πόντοι
291
ναι  σαι καλα φιλε παρτην αξιζει εγω θα παρω εφη εχω ακουσει καλα λογια.............καλο βολι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
 

compra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
9
Like
205
Πόντοι
291
καλημερα paublosb κανενα νεο?
 

compra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
9
Like
205
Πόντοι
291
καλησπερα συντροφοι σημερα απογευμα επισκεψη ιλιαδα ζητησα εφη ελειπε μετα ολγα μου ειπαν λειπει για λιγεσ μερεσ ρωσια καταλαβα οτι πρεπει να την εχει κανει με ελαφρα τεσπα,πηρα μαιρα πολυ καλο b2b θεικοσ κω...ς  αλλα μικρο β..ι και ισως καποιουσ να τουσ χαλασουν τα σιδερακια στα δοντια.κατα τ αλλα μασαζ φοβερο και προγραμμα επισης και  :cum: πανω της....καλο βολι!!!!
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
καλησπερα συντροφοι σημερα απογευμα επισκεψη ιλιαδα ζητησα εφη ελειπε μετα ολγα μου ειπαν λειπει για λιγεσ μερεσ ρωσια καταλαβα οτι πρεπει να την εχει κανει με ελαφρα τεσπα,πηρα μαιρα πολυ καλο b2b θεικοσ κω...ς   αλλα μικρο β..ι και ισως καποιουσ να τουσ χαλασουν τα σιδερακια στα δοντια.κατα τ αλλα μασαζ φοβερο και προγραμμα επισης και  :cum: πανω της....καλο βολι!!!!
η Ολγα πράγματι λείπει ...θα επιστρέψει .....την Εφη έχασες ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom