Νέα

Ομήρου 35

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
συνάδελφοι σήμερα το μεσημέρι πήρα Άννα καινούριο Ρωσίδι...μέτρια πίπα, βαριεστημένο ύφος κοινώς ξεπέτα :headbang: ΜΑΥΡΟ στη κορασίδα από εμένα :birdman:
γιατι ρισκάρεις με καινουργιες? σημάδεψε 10 από ολα τα μαγαζιά και κάνε τα πάρτυ σου.....
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
ρε παιδια ποιος θα μου λυσει μια απορια.... γιατι  σταματησε η φλωρανς απο την ιλιαδα???? εγω ξερω .... εσεις ξερετε???????????
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
εχει παει ρουμανια θα γυριση.

ειδες που δεν ξερεις........... μαθε καλυτερα.............. ετσι λεει η ελενη οτι και καλα θα γυιρσει.... ΔΕΝ ΘΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ.......... Η φλωρανς ειναι ελλαδα και δεν θα επιστρεψει στο μαγαζι... μαθε καλυτερα.... μαθε και το λογο....
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
δεν με ενδιαφερη και πολυ ετσι ακουσα ετσι λεω γιατι να το ψαχνω.
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
ειδες που δεν ξερεις........... μαθε καλυτερα.............. ετσι λεει η ελενη οτι και καλα θα γυιρσει.... ΔΕΝ ΘΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ.......... Η φλωρανς ειναι ελλαδα και δεν θα επιστρεψει στο μαγαζι... μαθε καλυτερα.... μαθε και το λογο....

Φώτησέ μας και 'μας ...! :think:
Δε θα σε πούμε ... Αρτέμη ...!!! :grin:
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
τι φλωρα την ξερω πολλα χρονια.... απο τοτε που ηταν choko, ο λογος που εφυγε απο το choko ηταν οτι ειρθε σε κοντρα με τις αλλες θεραπευτριες εκει γιατι αυτη δεν σερβιρε φραπε και οι αλλες σερβιραν.... ετσι λοιπον οταν καποιος εκανε μασαζ με τη φλωρα του εκανε μασαζ 45 λεπτα και μετα εμπαινε αλλη θεραπευτρια για να σερβιρει φραπε.... ετσι οι σεριφισσες εκει της ειπαν η καθεσαι και σερβιρεις φραπε η πας και βρισκεις αλλου δουλεια.... και μαλιστα τοτε η ελενα (η μια απο της 2 σεριφισσες της ειχε κανει πολεμο κοβωντας της την καλοκαιρινη αδεια που ειχε κανονισει να παει στη ρουμανια), τελος παντων φευγει απο εκει και παει στην ελενη μαζι με την φωτεινη την αλβανιδα.... που στο choko ειχε το ονομα ζωη....εξηγειται στην ελενη η φλωρα οτι δεν κανει φραπεδες και η ελενη της δινει το λογο οτι δεν θα κανει τιποτα στο δωματιο....μετα απο λιγο καιρο η ελενη την αφηνει στην πεινα και καποιοι πελατες που δεν ηθελαν φραπε τους στελενει ολους στην ιφιγενεια με αποτελεσμα να υπαρχουν μερες που να φευγει και με 1 μασαζ.... ετσι λοιπον η φλωρα ξεκινησε και τους φραπεδες και ολα τα υπολοιπα.... τωρα ο λογος που εφυγε εχει να κανει με κατι χειροτερο ....η ελενη οπως εχω πει χιλιαδες φορες ειναι καριολα και αρχιτσατσα......
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
τι φλωρα την ξερω πολλα χρονια....
.... τωρα ο λογος που εφυγε εχει να κανει με κατι χειροτερο ....η ελενη οπως εχω πει χιλιαδες φορες ειναι καριολα και αρχιτσατσα......

Σέβομαι την ενημέρωση :thumbsup: (παρότι λίγο κουτσή ... :hmm:)!
 

kostasm2005

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.356
Κριτικές
32
Like
1.392
Πόντοι
5.345
Σε  αυτά  που  λες  xpapad  επιβεβαιώνω  και  εγώ  ,  όλες  οι  παλιές    Ειρήνη , Αλεξάνδρα  και  λοιπά  είχαν  τρομερά  παράπονα  από  την  Ελένη....
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
τι φλωρα την ξερω πολλα χρονια.... απο τοτε που ηταν choko, ο λογος που εφυγε απο το choko ηταν οτι ειρθε σε κοντρα με τις αλλες θεραπευτριες εκει γιατι αυτη δεν σερβιρε φραπε και οι αλλες σερβιραν.... ετσι λοιπον οταν καποιος εκανε μασαζ με τη φλωρα του εκανε μασαζ 45 λεπτα και μετα εμπαινε αλλη θεραπευτρια για να σερβιρει φραπε.... ετσι οι σεριφισσες εκει της ειπαν η καθεσαι και σερβιρεις φραπε η πας και βρισκεις αλλου δουλεια.... και μαλιστα τοτε η ελενα (η μια απο της 2 σεριφισσες της ειχε κανει πολεμο κοβωντας της την καλοκαιρινη αδεια που ειχε κανονισει να παει στη ρουμανια), τελος παντων φευγει απο εκει και παει στην ελενη μαζι με την φωτεινη την αλβανιδα.... που στο choko ειχε το ονομα ζωη....εξηγειται στην ελενη η φλωρα οτι δεν κανει φραπεδες και η ελενη της δινει το λογο οτι δεν θα κανει τιποτα στο δωματιο....μετα απο λιγο καιρο η ελενη την αφηνει στην πεινα και καποιοι πελατες που δεν ηθελαν φραπε τους στελενει ολους στην ιφιγενεια με αποτελεσμα να υπαρχουν μερες που να φευγει και με 1 μασαζ.... ετσι λοιπον η φλωρα ξεκινησε και τους φραπεδες και ολα τα υπολοιπα.... τωρα ο λογος που εφυγε εχει να κανει με κατι χειροτερο ....η ελενη οπως εχω πει χιλιαδες φορες ειναι καριολα και αρχιτσατσα......


Δηλαδή από τα παραπάνω συμπεραίνουμε οτι η Ελένη της πρότεινε να πριζολιαστεί!!!!!
Καλά το καταλάβαμε ή πάμε κουβά?
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
[που να φευγει και με 1 μασαζ.... ετσι λοιπον η φλωρα ξεκινησε και τους φραπεδες και ολα τα υπολοιπα.... τωρα ο λογος που εφυγε εχει να κανει με κατι χειροτερο ....η ελενη οπως εχω πει χιλιαδες φορες ειναι καριολα και αρχιτσατσα......
[/quote] οτι και αν ειναι η Ελένη που δεν με ενδιαφέρει θα σου πώ το εξής ...... οταν  αγαπάς  το ευκολο χρήμα γαμησέ τα ......για εμένα ολα εκει τελειώνουν .....με φραπέ ή και χωρίς φραπέ ....μην εισαι επιεικής ουτε με τις γνωστές  σου που άλλωστε έχω και εγώ σε αυτό το χώρο ...
 

compra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
9
Like
205
Πόντοι
291
καλημερα συντροφοι για μενα απο τισ κορυφαιες ειναι η ολγα,αλλα να ρωτισω η εφη τι λεει?
η νταιανα κανει καλο b2b?
 

paulosb

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2008
Μηνύματα
99
Like
989
Πόντοι
80
καλημερα χτες με Εφη.... ολα ομορφα... μασαζ... και τα υπολοιπα κομπλε... milf... καλο!!
 

compra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
9
Like
205
Πόντοι
291
προελευση?απο σωμα καλο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom