Νέα

Ομήρου 35

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Μάλλον το παρατραβηξαν!!!
Αν πας και ρωτήσεις στα παλαιά θα σου πουν 80!! μετά την συνεδρία η κοπέλα λέει 80 το μαγαζί και ενα τιπ για μένα!!!
Τωρα το σκετο μασαζ κάνει 130?

Αν είναι έτσι παίρνεις το ΙΝΤΕΡΣΙΤΙ (80ευρω με επιστροφή) πας θεσσαλονίκη κανεις και την βόλτα σου και το μασαζακι σου. (μερικές φορες κάνεις πάνω από τρεις ώρες να φτάσεις στο κέντρο της Αθήνας)
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΜΑΛΑΚΙΕΣ
 

imbosch4

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2010
Μηνύματα
1.144
Like
2
Πόντοι
16
Μάλλον το παρατραβηξαν!!!
Αν πας και ρωτήσεις στα παλαιά θα σου πουν 80!! μετά την συνεδρία η κοπέλα λέει 80 το μαγαζί και ενα τιπ για μένα!!!
Τωρα το σκετο μασαζ κάνει 130?

Αν είναι έτσι παίρνεις το ΙΝΤΕΡΣΙΤΙ (80ευρω με επιστροφή) πας θεσσαλονίκη κανεις και την βόλτα σου και το μασαζακι σου. (μερικές φορες κάνεις πάνω από τρεις ώρες να φτάσεις στο κέντρο της Αθήνας)
τελικά πόσο πάνε οι θεραπείες ?????? οι τιμές είναι ίδιες με της Ομήρου ???
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Επειδή, λοιπόν, το θεωρώ υπερβολικό να ασχολούμαστε, σ' αυτό το βαθμό, με την επένδυση της κας Ελένης :priest: (αυτό θεωρώ διαφήμιση), παύω να συμμετέχω (γιατί έμμεσα συμβάλλω στη διαφήμιση). Θα επανέλθω, μόνον όταν θα υπάρχουν σαφείς πληροφορίες αναφορικά με το προσωπικό (νέο κλπ). :cool2:


Υ.Γ.: Πέρα από το ότι εγώ είμαι "παιδί του λαού" και συνεπώς αυτά τα "δήθεν" κυριλεδίστικα δεν μου κολλάνε (άκου, λέει, 150€ με το "γειά σας")! :<
Ωρέ, που πάμε, ωρέ ...!!! :crazy:
σε αυτά τα μαγαζιά δεν πάνε "παιδιά του λαού " .... είναι ακριβό το άθλημα ακόμα και με 80 γιόυρια ...ασε τα δήθεν λοιπόν... :fuck1:βρίσκεις όπου και σε ότι τιμές θέλεις ....κανένας δεν σε αναγκάζει για επιλογές τέτοιυ είδους ..
 

imbosch4

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2010
Μηνύματα
1.144
Like
2
Πόντοι
16
σε αυτά τα μαγαζιά δεν πάνε "παιδιά του λαού " .... είναι ακριβό το άθλημα ακόμα και με 80 γιόυρια ...ασε τα δήθεν λοιπόν... :fuck1:βρίσκεις όπου και σε ότι τιμές θέλεις ....κανένας δεν σε αναγκάζει για επιλογές τέτοιυ είδους ..
ρε ψαρακα εσυ τι εισαι μετοχος στο ιδρυμα??????????? τι παπαριες ειναι αυτες ο καθενας παει σε αυτα τα μαγαζια ???επειδη ειναι Κολωνακι??? δεν θυμασαι πώς εινια τα δωματια στην ομηρου???? στα περισσοτερα ντουζ οι πόρτες ειναι ξεχαρβαλωμενες... πες το στην κυρά Ελένη
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
ρε ψαρακα εσυ τι εισαι μετοχος στο ιδρυμα??????????? τι παπαριες ειναι αυτες ο καθενας παει σε αυτα τα μαγαζια ???επειδη ειναι Κολωνακι??? δεν θυμασαι πώς εινια τα δωματια στην ομηρου???? στα περισσοτερα ντουζ οι πόρτες ειναι ξεχαρβαλωμενες... πες το στην κυρά Ελένη
ρε φίλε απαράδεκτα είναι!!!!!! αυτό λέω και εγώ ....η επιλογή ειναι δική μου όμως ..αν θα πάω και αν θα ξαναπάω ...αλλά γουστάρω κάτι πιό κυριλέ σε χώρο , υπηρεσίες και συμπεριφορά ...και ας το πληρώσω ...
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
θα μας πει καποιος επισκεπτης του ιδρυματος αναφορα απο τεμαχια-υπηρεσιες???? και  τιμοκαταλογο.......................
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
οι γνωστές κοπέλες με τα γνωστά προγράμματα σίγουρα παίζουν...για νέα προγράμματα δεν ξέρω ακόμα ...ο εξαιρετικός χώρος ,το ιδανικό περιβάλλον και  ο εξοπλισμός  εκει σίγουρα προσφέρεται για το κάτι έως πολύ παραπάνω από οπουδήποτε αλλού ...ειναι το κάτι άλλο ...γιαυτό και η τιμή πόρτας ειναι στα 150 ...
ασε μας ρε ψαρακα.... θελω να μου πεις επειδη εισαι πελατης της ελενης ποσες φορες θα καθαρισεις τα αυτια σου με τις προσφερομενες μπατονετες ??? ποσες φορες θα ανοιξεις την tv? ποσες φορες θα χρησιμοπιησεις το χρηματοκιβωτιο? ποσες φορες τον νυχοκοπτη? τις απαντησεις σου τις θελω αφου πας πρωτα καμια δεκαρια φορες....θες να σου απαντησω?? ΚΑΜΙΑ....αρα τι να τον κανειςν τον εξοπλισμο... απλα να μας περνει τα λεφτα για το εφε που εχει κανει.... χιλιες φορες να πληρωναμε το 150ρι για ενα soapy massage, που θα ηταν κατι πρωτοποριακο... ολα τα αλλα ειναι παπαριες
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
ασε μας ρε ψαρακα.... θελω να μου πεις επειδη εισαι πελατης της ελενης ποσες φορες θα καθαρισεις τα αυτια σου με τις προσφερομενες μπατονετες ??? ποσες φορες θα ανοιξεις την tv? ποσες φορες θα χρησιμοπιησεις το χρηματοκιβωτιο? ποσες φορες τον νυχοκοπτη? τις απαντησεις σου τις θελω αφου πας πρωτα καμια δεκαρια φορες....θες να σου απαντησω?? ΚΑΜΙΑ....αρα τι να τον κανειςν τον εξοπλισμο... απλα να μας περνει τα λεφτα για το εφε που εχει κανει.... χιλιες φορες να πληρωναμε το 150ρι για ενα soapy massage, που θα ηταν κατι πρωτοποριακο... ολα τα αλλα ειναι παπαριες
σε αυτό έχεις δίκιο ...
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
ασε μας ρε ψαρακα.... θελω να μου πεις επειδη εισαι πελατης της ελενης ποσες φορες θα καθαρισεις τα αυτια σου με τις προσφερομενες μπατονετες ??? ποσες φορες θα ανοιξεις την tv? ποσες φορες θα χρησιμοπιησεις το χρηματοκιβωτιο? ποσες φορες τον νυχοκοπτη? τις απαντησεις σου τις θελω αφου πας πρωτα καμια δεκαρια φορες....θες να σου απαντησω?? ΚΑΜΙΑ....αρα τι να τον κανειςν τον εξοπλισμο... απλα να μας περνει τα λεφτα για το εφε που εχει κανει.... χιλιες φορες να πληρωναμε το 150ρι για ενα soapy massage, που θα ηταν κατι πρωτοποριακο... ολα τα αλλα ειναι παπαριες


:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

ΦΡΙΞΟΣ !

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
χθεσινη επίσκεψη με  φροντιδα απο Αναστασια . Ομολογώ οτι με φροντισε παρα πολυ καλα σε ολα. Προγραμμα με τα ολα του , αλλα και πολυ καλη τυπισα.
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
παιδεσ αυτην την ζωη την εχει δοκιμασει κανεισ????πηγα να την παρω αλλα μου ειπε μπριζολιτσα απο βδομαδα!ισωσ να εχει περιοδο δεν ξερω!!!καμια γνωμη εχουμε για την συγκεκριμενη!!!!
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
παιδεσ αυτην την ζωη την εχει δοκιμασει κανεισ????πηγα να την παρω αλλα μου ειπε μπριζολιτσα απο βδομαδα!ισωσ να εχει περιοδο δεν ξερω!!!καμια γνωμη εχουμε για την συγκεκριμενη!!!!

Εχω γράψει για τη συγκεκριμένη κάποιες σελίδες πίσω. Μεγάλη ξεπέτα ΜΑΚΡΥΑ. Και σε μένα το ίδιο είχε πει.
Μάλλον έχει περίοδο κατ' επιλογήν.
 

dre73

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2010
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
paidia 3ereis kaneis an paizei nuru massage se auto to meros??
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
6
Like
668
Πόντοι
96
βεβαίως το μαγαζί ειδικεύετει στο Νουρού μασάζ. Πήγαινε και πες οτι είσαι από μένα και θα περάσεις καλα
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Η νταιάνα κάνει καλό  b2b. Από εκεί και πέρα nuru μη περιμένετε. Το έχουμε ξαναπεί ότι αν και όταν προκύψει κάποτε κάτι τετοιο που χλωμό το βλέπω με τις ξεπέτες που κυκλοφορούν εδώ, θα είναι απλησίαστο. 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom