Νέα

Ομήρου 35

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Φίλε Ψάρακα ξέχασες το σπουδαιότερο: ΤΙΜΕΣ!!
Ίδιες με τις γνωστές (100) ή υπάρχει διαφορά? και τι πρόγραμμα θα προσφέρουν?
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Φίλε Ψάρακα ξέχασες το σπουδαιότερο: ΤΙΜΕΣ!!
Ίδιες με τις γνωστές (100) ή υπάρχει διαφορά? και τι πρόγραμμα θα προσφέρουν?
οι γνωστές κοπέλες με τα γνωστά προγράμματα σίγουρα παίζουν...για νέα προγράμματα δεν ξέρω ακόμα ...ο εξαιρετικός χώρος ,το ιδανικό περιβάλλον και  ο εξοπλισμός  εκει σίγουρα προσφέρεται για το κάτι έως πολύ παραπάνω από οπουδήποτε αλλού ...ειναι το κάτι άλλο ...γιαυτό και η τιμή πόρτας ειναι στα 150 ...
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
οι γνωστές κοπέλες με τα γνωστά προγράμματα σίγουρα παίζουν...για νέα προγράμματα δεν ξέρω ακόμα ...ο εξαιρετικός χώρος ,το ιδανικό περιβάλλον και  ο εξοπλισμός  εκει σίγουρα προσφέρεται για το κάτι έως πολύ παραπάνω από οπουδήποτε αλλού ...ειναι το κάτι άλλο ...[glow=red,2,300]γιαυτό και η τιμή πόρτας ειναι στα 150[/glow] ...
για εξηγησε το αυτο....
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
οι γνωστές κοπέλες με τα γνωστά προγράμματα σίγουρα παίζουν...για νέα προγράμματα δεν ξέρω ακόμα ...ο εξαιρετικός χώρος ,το ιδανικό περιβάλλον και  ο εξοπλισμός  εκει σίγουρα προσφέρεται για το κάτι έως πολύ παραπάνω από οπουδήποτε αλλού ...ειναι το κάτι άλλο ...γιαυτό και η τιμή πόρτας ειναι στα 150 ...

δηλαδή ως χώρος είναι πολύ καλύτερος απ το Δεριγνύ 14 ?
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
γιαυτό και η τιμή πόρτας ειναι στα 150 ...
  εδω χρειαζεται χαρτι και μολυβι. :2funny:    με το που μπαινειs?    σοβαρευουν λιγο τα πραγματα.  το ζητημα ειναι,    ποιεs θα ειναι και τι θα ειναι αποφασισμενεs να προσφερουν.    αν ειναι να λεει η μια, εγω δεν κανω αυτο , και η αλλη θελω τοσα για να το κανω..........    τελοs παντων θα δουμε.
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Ε όχι και 150 ρε παιδιά. Δηλαδή δε κατάλαβα την Ιωάννα ή την Μαρία που στο παλιό τη  :knockinb: με 100 τώρα
θέλει 150. Για καθίστε καλά, να ήταν τίποτα κορυφαία τεμάχια να πω οκ δε πάει να γα.... για μια φορά αλλά
όχι και τις ίδιες να μας τις πασάρουν με 50% ανατίμηση επειδή η λένα θέλει να βγάλει τα σπασμένα από το νέο μαγαζί.
Έλεος.......... :headbang: :headbang: :headbang:
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
   εδω χρειαζεται χαρτι και μολυβι. :2funny:     με το που μπαινειs?     σοβαρευουν λιγο τα πραγματα.   το ζητημα ειναι,    ποιεs θα ειναι και τι θα ειναι αποφασισμενεs να προσφερουν.     αν ειναι να λεει η μια, εγω δεν κανω αυτο , και η αλλη θελω τοσα για να το κανω..........    τελοs παντων θα δουμε.
εχεις στο μυαλό σου τα κλασσικά γνωστά μαγαζιά ....εδω δεν ειναι μόνο οι κοπέλες ...εδω παίζει και ο χώρος ....για όσους εχει σημασία ...κάποιοι τους ενδιαφέρει μόνο το πρόγραμμα και ας ειναι σε μέτριο χώρο ...αυτη ειναι άλλη περίπτωση...
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
Το χέ...ε :shit: το πράμα ...! Κάνουμε διαφήμιση στην Ελενάρα, που ό,τι επένδυση και νά 'κανε (αυτή είναι επιχειρηματίας), εν τέλει για μας ένα πή...α :fuck2: είναι! Ε, όχι και 150€ με το "καλημέρα σας" :S και μάλιστα με τα ... "ναυάγια" της Ιλιάδας :headbang:! Στο κάτω κάτω όποιος θέλει και μπορεί ας τα "χώσει" :think:!
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Δεν εχω πάει στο νεο μαγαζί,συνεπώς δεν εχω εικόνα του χώρου....Ομως,ότι η τιμή είναι συνάρτηση και της ποιότητος του χώρου δεν αμφισβητείται...άλλο θέμα αν θα πιάσει,η δεν θα πιάσει...
Μιά μπριζόλα (κυριολεκτικά,όχι μεταφορικά..... :2funny:) κοστίζει 10 ευρώ στην ταβέρνα,15 ευρώ σε ένα καλό εστιατόριο και 20 ευρώ σε ένα κυριλέ εστιατόριο.Πρακτικά,το ίδιο φαγητό είναι,αλλά το περιβάλλον και το service παίζουν ρόλο....
Σε πολλά πράγματα,αγαπητοί φίλοι,πληρώνουμε παραπάνω για το "όνομα",για την συσκευασία,για το περιβάλλον,για το service.Μην το ξεχνάτε αυτό....Ακόμα και στο πήδημα,μία "επώνυμη" γκόμενα έχει πολύ μεγαλύτερο κασέ απο μία άλλη κοπέλλα,που μπορεί να είναι νεώτερη και ομορφότερη,αλλά δεν είναι γνωστή...ρωτήστε όποιον ασχολείται με τα κυκλώματα αυτά και θα σας πεί ότι έχω δίκιο....
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Ναι αλλά εδώ πληρώνεις την ίδια κοπέλα στο ένα 100 και στο άλλο 150. Για να  :knockinb: σε έστω πολύ καλύτερο χώρο ένα 50αρι έξτρα? Ε όχι δε θα πάρω. Να πληρώσω 150 και να έχει άλλες κοπέλες πολύ καλύτερες από τις ομολογουμένως μέτριες που παίζουν αυτή τη περίοδο στην ιλιάδα, οκ να το κάνω. Αλλά όχι και για τις ίδιες, είναι απλά κοροιδία.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.513
Κριτικές
36
Like
38.252
Πόντοι
19.795
Και τι προσφερουνε ρε παιδια απο υπηρεσιες για να ζητανε 150 ευρω; Μηπως body to body massage η τιποτα soappy massage μεσα στην μπανιερα; Αν κανουνε τιποτα τετοια τοτε χαλαλι τα 150. Αλλιως η υποθεση ειναι  :jerking:
 

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
9
Πόντοι
16
Και τι προσφερουνε ρε παιδια απο υπηρεσιες για να ζητανε 150 ευρω; Μηπως body to body massage η τιποτα soappy massage μεσα στην μπανιερα; Αν κανουνε τιποτα τετοια τοτε χαλαλι τα 150. Αλλιως η υποθεση ειναι  :jerking:

Παρόλο που για διάφορους λόγους το μαγαζί της Ομήρου είναι στη black list μου, συμφωνώ ότι αν οι υπηρεσίες που θα προσφερει το νέο ιδρυμα είναι σαν κι' αυτές που περιγράφεις (πραγματικό Β2Β, soapy, nuru, κλπ) τότε ναι, θα αξίζει το κόπο. Αν όχι, (και ακόμα περισσότερο αν απλά εκεί μετατεθούν κάποιες από τις νυν εργαζόμενες της Ομήρου) τότε απλά θα είναι κοροϊδία.
 

dr.gam

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2008
Μηνύματα
251
Like
8
Πόντοι
1
ειπαμε ι ελενη εχει πιασει το νοημα..απο κοροιδα αλλο τιποτα..σε λιγο θα ανοιξει κι αλλο μαγαζι
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Ξεχνάτε κάτι πολύ απλό.....δεν είναι όλοι γνώστες ολων των μαγαζιών,ώστε να ξέρουν τις κοπέλλες απο τα άλλα ιδρύματα του ομίλου....Συνεπώς,δεν ισχύει οτι πας με την ίδια κοπέλλα και πληρώνεις περισσότερα λεφτά στο άλλο μαγαζί....
Οσο για τα body to body και nuru massage,αυτά,όταν προσφερθούν κάπου θα κοστιζουν πολύ ακριβότερα απο 150 ευρώ....
 

imbosch4

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2010
Μηνύματα
1.144
Like
2
Πόντοι
16
Γιατί κάποιοι τύποι κάνουν διαφήμιση σε αυτό το μαγαζάκι??????????? Έχουν να αποκομίσουν κάποιο όφελος????????????? Περίεργη συμεριφορά. Γιατί θα πρεπέι να θεωρείται ένας χώρος που σέβεται τον πελάτη κάτι το ιδιαίτερο και όχι δεδομένος. Γιατί απλά μας έχουν μάθει να είμαστε στα ''σκατά'' και αν προκύπτει κάτι καλύτερο να το θεωρούμε και χάρη. Όπως μαθαίνει ο καθένας. Άκου εκεί επειδή ο χώρος είναι αξιοπρεπής πρέπςι να υπάρχει διαφοροποιήση στη τιμή. Σκατα  με φράουλες που λέει και μία φίλη μου..
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Γιατί κάποιοι τύποι κάνουν διαφήμιση σε αυτό το μαγαζάκι??????????? Έχουν να αποκομίσουν κάποιο όφελος????????????? Περίεργη συμεριφορά. Γιατί θα πρεπέι να θεωρείται ένας χώρος που σέβεται τον πελάτη κάτι το ιδιαίτερο και όχι δεδομένος. Γιατί απλά μας έχουν μάθει να είμαστε στα ''σκατά'' και αν προκύπτει κάτι καλύτερο να το θεωρούμε και χάρη. Όπως μαθαίνει ο καθένας. Άκου εκεί επειδή ο χώρος είναι αξιοπρεπής πρέπςι να υπάρχει διαφοροποιήση στη τιμή. Σκατα  με φράουλες που λέει και μία φίλη μου..
εδω μεσα στον αγοραιο ερωτα  σε ολεs τιs μορφεs του , παιζει ειτε  λιγη  ειτε πολλη διαφημιση, αναλογα.  ειναι νομοs τηs αγοραs.    δεν γινεται αλλιωs.  επιβαλλεται. :2funny:  τωρα καποιοι θα δοκιμασουν αυτο το προιον και μπορει να τουs καλυπτει και να μεινουν ευχαριστημενοι.    καποιοι αλλοι δεν θα ξαναπαρουν.    καποιοι αλλοι παλι δεν θα μπορεσουν καθολου, ειτε γιατι το θεωρουν κοροιδια ειτε γιατι πραγματικα δεν μπορουν.  να κρινουμε ολοι μπορουμε.    υπαρχει κανεναs που να μην διαθετει κριση?    αν ναι, αs σηκωσει το χερι του . :grin:
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Το χέ...ε :shit: το πράμα ...! Κάνουμε διαφήμιση στην Ελενάρα, που ό,τι επένδυση και νά 'κανε (αυτή είναι επιχειρηματίας), εν τέλει για μας ένα πή...α :fuck2: είναι! Ε, όχι και 150€ με το "καλημέρα σας" :S και μάλιστα με τα ... "ναυάγια" της Ιλιάδας :headbang:! Στο κάτω κάτω όποιος θέλει και μπορεί ας τα "χώσει" :think:!
να ξέρεις φίλε οτι κάθε γραμμή που γράφουμε εδω μέσα ειναι ή διαφήμηση  ή δυσφήμηση....θέλοντας και μή ....γιατί κάνουμε κριτική...
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
να ξέρεις φίλε οτι κάθε γραμμή που γράφουμε εδω μέσα ειναι ή διαφήμηση   ή δυσφήμηση....θέλοντας και μή ....γιατί κάνουμε κριτική...

Επειδή, λοιπόν, το θεωρώ υπερβολικό να ασχολούμαστε, σ' αυτό το βαθμό, με την επένδυση της κας Ελένης :priest: (αυτό θεωρώ διαφήμιση), παύω να συμμετέχω (γιατί έμμεσα συμβάλλω στη διαφήμιση). Θα επανέλθω, μόνον όταν θα υπάρχουν σαφείς πληροφορίες αναφορικά με το προσωπικό (νέο κλπ). :cool2:


Υ.Γ.: Πέρα από το ότι εγώ είμαι "παιδί του λαού" και συνεπώς αυτά τα "δήθεν" κυριλεδίστικα δεν μου κολλάνε (άκου, λέει, 150€ με το "γειά σας")! :<
Ωρέ, που πάμε, ωρέ ...!!! :crazy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom