Νέα

Ομήρου 35

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dr.gam

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2008
Μηνύματα
251
Like
8
Πόντοι
1
Επειδή έλειψα αρκετό καιρό λόγο προβλήματος στο λογαριασμό μου (ένα μεγάλο ευχαριστώ στον antistheni για την αποκατάσταση) ας ρίξω 2 ενημερώσεις

Πέρασα μια βόλτα και είδα αρκετές νέες παρουσίες ντανιέλα, αντζελα, αλεξάνδρα, ρούμπη και άλλες. Τελικά διάλεξα αντζελα ξανθό ρωσίδι μετρίου αναστήματος ομορφούλα. Δε μπορώ να πω ότι έλεγε κάτι μέσα. Μασάζ σχεδόν ανύπαρκτο απλά χάδεμα και τα υπόλοιπα αρκετά αποστειρωμένα και ψυχρά. Μου έκανε και τη δύσκολη σε κάποιες περιπτώσεις. Τα ελληνικά της είναι μέτρια προς κακά. Δε νομίζω ότι θα την προτιμήσω στο μέλλον. Υπό δοκιμήν η ρούμπη εληνίδα μελαχρινή αρκετά καλή εμφανισιακά. Κάτι άλλο δε γνωρίζω για αυτή. Αν υπάρχει κάποιος συναγωνιστής που να την έχει πάρει ας ενημερώσει μη τη πατήσουμε.

Δεύτερη προσπάθεια με Ζωή. Η κοπέλα είναι ελληνίδα μέτρια σε ύψος με  μετριο πρόσωπο τώρα που το ειδα καλύτερα, ήταν και αβαφτη. Είναι ανοικτή σα χαρακτήρας, χαμογελαστή και ομιλητική. Εχει καλό σωματάκι προς το αδύνατο και βυζάκι Β+. Το πρόβλημα είναι η συμετοχή της. Μασάζ μετριότατο απλά χάιδεμα και στα υπόλοιπα απλά διεκπεραιωτική. Φουλ δεν έκανε οπως μου είπε αλλά άφησε υποσχέσεις για την επόμενη φορά, ότι δήθεν δε μπορεί από τη 1η και θέλει να σε γνωρίσει. (Μεγάλες παπαριές που τις εχουμε φάει με το κουτάλι και το θεωρώ ανεπίτρεπτο να γίνονται από σοβαρά μαγαζιά και μάλιστα σε καλούς πελάτες. Μεγάλη λοιπόν και η ευθύνη των υπεύθυνων του μαγαζιού που δεν τις βάζουν στη θέση τους, ή τουλάχιστον δε μας κατευθύνουν σωστά.) Στα υπόλοιπα τίποτα το ιδιαίτερο, και μόνο ο φραπές με τα 2 δάκτυλα αρκεί για να καταλάβετε τί παίζει. Εννοείται ότι δε πρόκειται να τη συναντήσω ξανά και δε τη προτείνω και σε εσάς. Μαύρο δαγκωτό παιδιά στη κυρία.

Έχετε νεότερα από το νέο υποκατάστημα επί της Λυκαβητού?
Άντε και καλό χειμωνα παιδιά  :)
αυτο το συστημα εχει το μαγαζι..στην αρχη να κανουν τις δυσκολες για να μην τα δινουν ολα...η ευθυνη τωρα ειναι του καθενος που τα δεχεται αυτα και καθεται και τα σκαει...εγω ρωταεω πρωτα θα καν ει κατι η ταδε..αν δεν κανει τον πουλο,ανα και δεν εχει προβλημα η ελενη και να φυγει κι ενας..απο κοροιδα που τα δεχονατι αλλο τιποτα..κιεγω ειχα υπαρξει κοροιδο,αλλα πλεον δεν ειναι καιροσ για αγαθοεργιες
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Υποθέτω ότι το ένα από τα δύο δάχτυλα πρέπει να ήταν ο αντίχειρας, αλλιώς δεν γίνεται φραπές.

Δηλαδή, η παλάμη δεν ήρθε σε επαφή με το όργανο, συνάδελφε;

Πάντως, η Αννούλα στη Σολωμού 33, όταν χτυπάει τον φραπέ παίρνει ένα ηλίθιο παιδικό χαμόγελο και ενίοτε κλείνει τα μάτια της. Αλλά τον χτυπάει καλούτσικα (5 δάχτυλα και παλάμη).

Ακριβώς ο αντίχειρας και ο δείκτης ήταν. Και σε παρατήρηση μου και προσπάθεια να της πω να το κάνει σωστα τουλάχιστον διαμαρτυρήθηκε. Άστα να πάνε φίλε μακριά από δαυτη.
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
αυτο το συστημα εχει το μαγαζι..στην αρχη να κανουν τις δυσκολες για να μην τα δινουν ολα...η ευθυνη τωρα ειναι του καθενος που τα δεχεται αυτα και καθεται και τα σκαει...εγω ρωταεω πρωτα θα καν ει κατι η ταδε..αν δεν κανει τον πουλο,ανα και δεν εχει προβλημα η ελενη και να φυγει κι ενας..απο κοροιδα που τα δεχονατι αλλο τιποτα..κιεγω ειχα υπαρξει κοροιδο,αλλα πλεον δεν ειναι καιροσ για αγαθοεργιες

Έχεις δίκιο φίλε κακώς της τα έδωσα τα 80. Δε φταίει βέβαια η κοπέλα αλλά η μαρίνα και η λένα που θα έπρεπε να σέβονται περισσότερο τους "χορηγούς" τους
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
αχ ποσεs φορεs τα εχω πει για τιs υπηρεσιεs τουs εκει μεσα.  οχι ομωs για την εμφανιση τουs.
 

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
Τρεχα να προλαβεις
 

big_menn

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
πρόσθεσε και Αλεξάνδρα (όχιη γνωστή) θεραπεύτρια εκ Ρουμανίας...και κανα 2 νέα...
αυτη η αλεξανδρα η ρουμανα πωσ ειναι εμφανισιακα?κανει φουλ?μηπωσ ειναι η ιδια που ηταν στη ραβινε22 που ειναι υπευθυνη η ντανιελσον???δεκτα κ πμ
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
η πληροφορια για body to body απο Νταινα ειναι σωστή?

καλά ρε φίλε,όλα μασημένη τροφή?ζητάς να πούμε για μπόντυ του μπόντυ και δεν μας έχεις πεί κάτι για τα συνηθισμένα ιδρύματα...άντε νέουπα!!!! :jerking:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
αχ ποσεs φορεs τα εχω πει για τιs υπηρεσιεs τουs εκει μεσα.   οχι ομωs για την εμφανιση τουs.

φοβάμαι ότι υπάρχει πλέον και θέμα εμφανίσεως των τεμαχίων που επαίρνονται.....
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
αυτη η αλεξανδρα η ρουμανα πωσ ειναι εμφανισιακα?κανει φουλ?μηπωσ ειναι η ιδια που ηταν στη ραβινε22 που ειναι υπευθυνη η ντανιελσον???δεκτα κ πμ
καμια σχεση... αυτη που ηταν ραβινε ηταν αβγαλτο τελειως και το βαλαν στο κουρμπετι και στα φουλ προγραμματα... αυτος ειναι και ο λογος που εκοψα απο ραβινε
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Ακριβώς ο αντίχειρας και ο δείκτης ήταν. Και σε παρατήρηση μου και προσπάθεια να της πω να το κάνει σωστα τουλάχιστον διαμαρτυρήθηκε. Άστα να πάνε φίλε μακριά από δαυτη.

Παλι καλά που δεν σου είπε να βοηθήσεις και εσύ!!!!

:headbang: :headbang:
 

ΦΡΙΞΟΣ !

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
καλά ρε φίλε,όλα μασημένη τροφή?ζητάς να πούμε για μπόντυ του μπόντυ και δεν μας έχεις πεί κάτι για τα συνηθισμένα ιδρύματα...άντε νέουπα!!!! :jerking:
εχω να σου πω  παρα πολλα, απλως απο Ομήρου δεν γνωρίζω ,προς το παρόν έχω απολαυσει την Ιωαννα (εχω γραψει σχετικα).Αλλες κοπέλες ήταν η φλώρα , Αλίκη ,Φωτεινή , Ολγα ,Ντανιέλα  αλλα απο ποιότητα  υπηρεσίών αγνοω.Εχω διαβάσει κριτικές στις προηγούμενες σελίδες αλλα κάθε πρόταση δεκτή. 
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
εχω να σου πω  παρα πολλα, απλως απο Ομήρου δεν γνωρίζω ,προς το παρόν έχω απολαυσει την Ιωαννα (εχω γραψει σχετικα).Αλλες κοπέλες ήταν η φλώρα , Αλίκη ,Φωτεινή , Ολγα ,Ντανιέλα  αλλα απο ποιότητα  υπηρεσίών αγνοω.Εχω διαβάσει κριτικές στις προηγούμενες σελίδες αλλα κάθε πρόταση δεκτή. 

καλώς ρε παίχτη.Σόρρυ για το ύφος πρίν.
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
αυτο το συστημα εχει το μαγαζι..στην αρχη να κανουν τις δυσκολες για να μην τα δινουν ολα...η ευθυνη τωρα ειναι του καθενος που τα δεχεται αυτα και καθεται και τα σκαει...εγω ρωταεω πρωτα θα καν ει κατι η ταδε..αν δεν κανει τον πουλο,ανα και δεν εχει προβλημα η ελενη και να φυγει κι ενας..απο κοροιδα που τα δεχονατι αλλο τιποτα..κιεγω ειχα υπαρξει κοροιδο,αλλα πλεον δεν ειναι καιροσ για αγαθοεργιες
οχι μόνο αυτό το μαγαζύ ...οι κανόνες ειναι γνωστοί ..ο νέος θα φάει και ακυρο ...πάντως η Ελένη  προσέχει τουλαχιστον τους παλιους ..
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
οχι μόνο αυτό το μαγαζύ ...οι κανόνες ειναι γνωστοί ..ο νέος θα φάει και ακυρο ...πάντως η Ελένη  προσέχει τουλαχιστον τους παλιους ..

Μπα μη το λες φίλε Ψάρακα. Και εγώ παμπάλαιος είμαι αλλά τις 2 τελευταίες φορές δε με πρόσεξαν. Τη μια η Λένα και την άλλη η μαρίνα. Δίνω τόπο στην οργή αλλά αν υπάρξει και τρίτη τον πούλο, θα μετρήσουν μείον έναν πελατη. Θα μου πεις σιγά μη τους νοιάζει με το χαμό που γίνεται εκει μέσα.
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Μπα μη το λες φίλε Ψάρακα. Και εγώ παμπάλαιος είμαι αλλά τις 2 τελευταίες φορές δε με πρόσεξαν. Τη μια η Λένα και την άλλη η μαρίνα. Δίνω τόπο στην οργή αλλά αν υπάρξει και τρίτη τον πούλο, θα μετρήσουν μείον έναν πελατη. Θα μου πεις σιγά μη τους νοιάζει με το χαμό που γίνεται εκει μέσα.
εχεις απολυτο δικιο και εχει ξαναειπωθει.... η ελενη καλή, χρυσή και άγια αλλα και πονηρη ταυτοχρονα.... η μαρινα πιο ντομπρα...
 

dr.gam

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2008
Μηνύματα
251
Like
8
Πόντοι
1
ακριβως φαινεται δεν τη νοιαζει την ελενη αν χασει και κανεναν ας ειναι και παλιος..εδω ανοιγει κι αλλο μαγαζι για να χωρεσει κι αλλους...ειπαμε μας θεωρει κοροιδα κι αυτο γινεται παντου βεβαια,αλλα αν δε προσεχει και τουσ παλιουσ καταλαβαινεται που μας γραφει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom