Νέα

Ομήρου 35

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
αν θέλεις μίλα για το πρόγραμμα , μήπως αντιπροσωπεύει και εμένα..
-δεν χρονοτριβει και δεν κοιταει το ρολοι...
-σου κανει αρκετα καλο αισθησιακο μασαζ ξεκινωντας απο λαιμο και καταληγοντας στην παρανυχιδα του μικρου σαυ δαχτυλου
-το μασαζ της εχει και κατι το προτογνωρο .... το θυμασαι αυτο που κανουμε στα πιτσιρικια? "παει ο λαγος να πιει νερο στου γιωργακη το λαιμο..."  κανει ακριβως το ιδιο στην πλατη...
-στο 35ο λεπτο κανει μονη της τις ετοιμασιες για το φιναλε του αγωνα
-φοραει σιδερακια στα δοντια κατι που εμενα με καβλωνε αφανταστα....
-ειναι 23 και φαινεται 19 (πιπινοκατασταση)
-εχει κορμι λαμπαδα
-ειναι 6 αδερφες αρα παιρνει επιδομα πολυτεκνου και θελει στηριξη
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
εμφανισιακα αυτη η μαιρα πωσ ειναι???
 

Lakisglukoulis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2009
Μηνύματα
126
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
εμφανισιακα αυτη η μαιρα πωσ ειναι???

ρε παιδιά, το εν λόγω ίδρυμα, είναι στν Ν.Σμύρμη, σωστά? επειδή μου φαίνεται ότι κάποιος έχω κάνει μαλακία, σε ποιόν όροφο είναι? κ ποιό είναι το κουδόυνι?
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
ρε παιδιά, το εν λόγω ίδρυμα, είναι στν Ν.Σμύρμη, σωστά? επειδή μου φαίνεται ότι κάποιος έχω κάνει μαλακία, σε ποιόν όροφο είναι? κ ποιό είναι το κουδόυνι?
Λάθος.
Η έκφραση "επειδή μου φαίνεται ότι κάποιος έχω κάνει μαλακία" τι σημαίνει?
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Πλάκα μας κανεις ρε φίλε? απο που προκύπτει οτι τα 2 ιδρύματα είναι στη Ν.Σμύρνη? απο χωριό είσαι?
You know Kolonaki?
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
ποιός μίλησε για δύο ιδρύματα ρε παίκτη?
Κανείς κανείς. Συνέχισε και μόλις φτάσεις στο σουβλατζίδικο πριν την Ελ. Βενιζέλου χτύπα δύο τυλιχτά με αλάδωτη πίτα γιατί λαδάκι δε θα βρείς εκεί κοντά Λάκη μου.
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Αν πάει τέρμα την Ελ.Βενιζέλου,θα βρεί.....αλλά θα τον γδάρουνε...... :rockon:
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Επειδή έλειψα αρκετό καιρό λόγο προβλήματος στο λογαριασμό μου (ένα μεγάλο ευχαριστώ στον antistheni για την αποκατάσταση) ας ρίξω 2 ενημερώσεις

Πέρασα μια βόλτα και είδα αρκετές νέες παρουσίες ντανιέλα, αντζελα, αλεξάνδρα, ρούμπη και άλλες. Τελικά διάλεξα αντζελα ξανθό ρωσίδι μετρίου αναστήματος ομορφούλα. Δε μπορώ να πω ότι έλεγε κάτι μέσα. Μασάζ σχεδόν ανύπαρκτο απλά χάδεμα και τα υπόλοιπα αρκετά αποστειρωμένα και ψυχρά. Μου έκανε και τη δύσκολη σε κάποιες περιπτώσεις. Τα ελληνικά της είναι μέτρια προς κακά. Δε νομίζω ότι θα την προτιμήσω στο μέλλον. Υπό δοκιμήν η ρούμπη εληνίδα μελαχρινή αρκετά καλή εμφανισιακά. Κάτι άλλο δε γνωρίζω για αυτή. Αν υπάρχει κάποιος συναγωνιστής που να την έχει πάρει ας ενημερώσει μη τη πατήσουμε.

Δεύτερη προσπάθεια με Ζωή. Η κοπέλα είναι ελληνίδα μέτρια σε ύψος με  μετριο πρόσωπο τώρα που το ειδα καλύτερα, ήταν και αβαφτη. Είναι ανοικτή σα χαρακτήρας, χαμογελαστή και ομιλητική. Εχει καλό σωματάκι προς το αδύνατο και βυζάκι Β+. Το πρόβλημα είναι η συμετοχή της. Μασάζ μετριότατο απλά χάιδεμα και στα υπόλοιπα απλά διεκπεραιωτική. Φουλ δεν έκανε οπως μου είπε αλλά άφησε υποσχέσεις για την επόμενη φορά, ότι δήθεν δε μπορεί από τη 1η και θέλει να σε γνωρίσει. (Μεγάλες παπαριές που τις εχουμε φάει με το κουτάλι και το θεωρώ ανεπίτρεπτο να γίνονται από σοβαρά μαγαζιά και μάλιστα σε καλούς πελάτες. Μεγάλη λοιπόν και η ευθύνη των υπεύθυνων του μαγαζιού που δεν τις βάζουν στη θέση τους, ή τουλάχιστον δε μας κατευθύνουν σωστά.) Στα υπόλοιπα τίποτα το ιδιαίτερο, και μόνο ο φραπές με τα 2 δάκτυλα αρκεί για να καταλάβετε τί παίζει. Εννοείται ότι δε πρόκειται να τη συναντήσω ξανά και δε τη προτείνω και σε εσάς. Μαύρο δαγκωτό παιδιά στη κυρία.

Έχετε νεότερα από το νέο υποκατάστημα επί της Λυκαβητού?
Άντε και καλό χειμωνα παιδιά  :)
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.982
Like
30.417
Πόντοι
5.006
και μόνο ο φραπές με τα 2 δάκτυλα αρκεί για να καταλάβετε τί παίζει. Εννοείται ότι δε πρόκειται να τη συναντήσω ξανά και δε τη προτείνω και σε εσάς. Μαύρο δαγκωτό παιδιά στη κυρία.
Άντε και καλό χειμωνα παιδιά  :)
:new_shocked:  :S
Καλό χειμώνα και σ'σένα jd.
Τί άλλο θα δούμε και τί άλλο θα ακούσουμε σε αυτήν την χώρα ρε πούστη μου.Γι'αυτό που προσέφερε Θα ήθελε και λεφτά έ?
Θα σιχαινότανε η κοπελλίτσα jd μην την παρεξηγείς και την διαγράφεις θα μάθει στου κασίδη το κεφάλι και αυτή όπως τόσες και τόσες  :headbang:
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
Επειδή έλειψα αρκετό καιρό λόγο προβλήματος στο λογαριασμό μου (ένα μεγάλο ευχαριστώ στον antistheni για την αποκατάσταση) ας ρίξω 2 ενημερώσεις

Πέρασα μια βόλτα και είδα αρκετές νέες παρουσίες ντανιέλα, αντζελα, αλεξάνδρα, ρούμπη και άλλες. Τελικά διάλεξα αντζελα ξανθό ρωσίδι μετρίου αναστήματος ομορφούλα. Δε μπορώ να πω ότι έλεγε κάτι μέσα. Μασάζ σχεδόν ανύπαρκτο απλά χάδεμα και τα υπόλοιπα αρκετά αποστειρωμένα και ψυχρά. Μου έκανε και τη δύσκολη σε κάποιες περιπτώσεις. Τα ελληνικά της είναι μέτρια προς κακά. Δε νομίζω ότι θα την προτιμήσω στο μέλλον. Υπό δοκιμήν η ρούμπη εληνίδα μελαχρινή αρκετά καλή εμφανισιακά. Κάτι άλλο δε γνωρίζω για αυτή. Αν υπάρχει κάποιος συναγωνιστής που να την έχει πάρει ας ενημερώσει μη τη πατήσουμε.

Δεύτερη προσπάθεια με Ζωή. Η κοπέλα είναι ελληνίδα μέτρια σε ύψος με  μετριο πρόσωπο τώρα που το ειδα καλύτερα, ήταν και αβαφτη. Είναι ανοικτή σα χαρακτήρας, χαμογελαστή και ομιλητική. Εχει καλό σωματάκι προς το αδύνατο και βυζάκι Β+. Το πρόβλημα είναι η συμετοχή της. Μασάζ μετριότατο απλά χάιδεμα και στα υπόλοιπα απλά διεκπεραιωτική. Φουλ δεν έκανε οπως μου είπε αλλά άφησε υποσχέσεις για την επόμενη φορά, ότι δήθεν δε μπορεί από τη 1η και θέλει να σε γνωρίσει. (Μεγάλες παπαριές που τις εχουμε φάει με το κουτάλι και το θεωρώ ανεπίτρεπτο να γίνονται από σοβαρά μαγαζιά και μάλιστα σε καλούς πελάτες. Μεγάλη λοιπόν και η ευθύνη των υπεύθυνων του μαγαζιού που δεν τις βάζουν στη θέση τους, ή τουλάχιστον δε μας κατευθύνουν σωστά.) Στα υπόλοιπα τίποτα το ιδιαίτερο, και μόνο ο φραπές με τα 2 δάκτυλα αρκεί για να καταλάβετε τί παίζει. Εννοείται ότι δε πρόκειται να τη συναντήσω ξανά και δε τη προτείνω και σε εσάς. Μαύρο δαγκωτό παιδιά στη κυρία.

Έχετε νεότερα από το νέο υποκατάστημα επί της Λυκαβητού?
Άντε και καλό χειμωνα παιδιά  :)
Μπράβο φιλε!
Ουσιαστική ενημέρωση και ιδιαίτερα διαφωτιστική για να μην ξοδεύουμε τσάμπα τα 100άρικα σε Ελληνίδες ή "Ελληνίδες" αν και από το φραπέ των 2 δακτύλων μάλλον για Ελλληνίδες πρόκειται.
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.524
Κριτικές
2
Like
1.456
Πόντοι
216
περασανε κι αλλες τετοιες κορασιδες απ το εν λογω μαγαζι κ μετα τις εφαγε η μαρμαγκα....η το κανεις η δεν το κανεις...ψυχικο κανεις?σε λιγο θα βαζουνε κ γαντακια χειρουργικα να τον παιζουν...ελεος...
 

imbosch4

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2010
Μηνύματα
1.144
Like
2
Πόντοι
16
Επειδή έλειψα αρκετό καιρό λόγο προβλήματος στο λογαριασμό μου (ένα μεγάλο ευχαριστώ στον antistheni για την αποκατάσταση) ας ρίξω 2 ενημερώσεις

Πέρασα μια βόλτα και είδα αρκετές νέες παρουσίες ντανιέλα, αντζελα, αλεξάνδρα, ρούμπη και άλλες. Τελικά διάλεξα αντζελα ξανθό ρωσίδι μετρίου αναστήματος ομορφούλα. Δε μπορώ να πω ότι έλεγε κάτι μέσα. Μασάζ σχεδόν ανύπαρκτο απλά χάδεμα και τα υπόλοιπα αρκετά αποστειρωμένα και ψυχρά. Μου έκανε και τη δύσκολη σε κάποιες περιπτώσεις. Τα ελληνικά της είναι μέτρια προς κακά. Δε νομίζω ότι θα την προτιμήσω στο μέλλον. Υπό δοκιμήν η ρούμπη εληνίδα μελαχρινή αρκετά καλή εμφανισιακά. Κάτι άλλο δε γνωρίζω για αυτή. Αν υπάρχει κάποιος συναγωνιστής που να την έχει πάρει ας ενημερώσει μη τη πατήσουμε.

Δεύτερη προσπάθεια με Ζωή. Η κοπέλα είναι ελληνίδα μέτρια σε ύψος με  μετριο πρόσωπο τώρα που το ειδα καλύτερα, ήταν και αβαφτη. Είναι ανοικτή σα χαρακτήρας, χαμογελαστή και ομιλητική. Εχει καλό σωματάκι προς το αδύνατο και βυζάκι Β+. Το πρόβλημα είναι η συμετοχή της. Μασάζ μετριότατο απλά χάιδεμα και στα υπόλοιπα απλά διεκπεραιωτική. Φουλ δεν έκανε οπως μου είπε αλλά άφησε υποσχέσεις για την επόμενη φορά, ότι δήθεν δε μπορεί από τη 1η και θέλει να σε γνωρίσει. (Μεγάλες παπαριές που τις εχουμε φάει με το κουτάλι και το θεωρώ ανεπίτρεπτο να γίνονται από σοβαρά μαγαζιά και μάλιστα σε καλούς πελάτες. Μεγάλη λοιπόν και η ευθύνη των υπεύθυνων του μαγαζιού που δεν τις βάζουν στη θέση τους, ή τουλάχιστον δε μας κατευθύνουν σωστά.) Στα υπόλοιπα τίποτα το ιδιαίτερο, και μόνο ο φραπές με τα 2 δάκτυλα αρκεί για να καταλάβετε τί παίζει. Εννοείται ότι δε πρόκειται να τη συναντήσω ξανά και δε τη προτείνω και σε εσάς. Μαύρο δαγκωτό παιδιά στη κυρία.

Έχετε νεότερα από το νέο υποκατάστημα επί της Λυκαβητού?
Άντε και καλό χειμωνα παιδιά  :)
επομένως  μήπως μετά από τετοιες υπηρεσιες δνε θα επρεπει να πληρωθεί η κοπελιτσα??????
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Υποθέτω ότι το ένα από τα δύο δάχτυλα πρέπει να ήταν ο αντίχειρας, αλλιώς δεν γίνεται φραπές.

Δηλαδή, η παλάμη δεν ήρθε σε επαφή με το όργανο, συνάδελφε;

Πάντως, η Αννούλα στη Σολωμού 33, όταν χτυπάει τον φραπέ παίρνει ένα ηλίθιο παιδικό χαμόγελο και ενίοτε κλείνει τα μάτια της. Αλλά τον χτυπάει καλούτσικα (5 δάχτυλα και παλάμη).

 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
μια φορα πηγα εκει και δεν ξαναπατησα. εχει μια αυρα το καταστημα που δεν μου παει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom