Νέα

Ομήρου 35

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ΦΡΙΞΟΣ !

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
μια ξανθια γεματουλα ελληνιδα,ελπιδα τη λενε,εκτοσ απο φραπε δινει και μπριζολα?απο οτι την εκοψα για εκει το παει.αν καποιοσ πηρε κατι παραπανω ας ενημερωσει...εχει πιασιματα,βυζια οχι στητα,το πολυ 23 ηλικια
ΣΤΟ 35 η στο 44 ? νομίζω εχει τη σημασία του ? θα πάω αύριο και θα σου πω
 

dr.gam

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2008
Μηνύματα
251
Like
8
Πόντοι
1
στο παλιο ειναι,αλλα κι αυτεσ που ειναι εκει πανε κι απεναντι αμα κατσει η φαση
 

ΦΡΙΞΟΣ !

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
μια ξανθια γεματουλα ελληνιδα,ελπιδα τη λενε,εκτοσ απο φραπε δινει και μπριζολα?απο οτι την εκοψα για εκει το παει.αν καποιοσ πηρε κατι παραπανω ας ενημερωσει...εχει πιασιματα,βυζια οχι στητα,το πολυ 23 ηλικια
το κορίτσι ειναι για νηστεία, ουτε μπριζόλα ουτε κοτόπουλο .
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
μια ξανθια γεματουλα ελληνιδα,ελπιδα τη λενε,εκτοσ απο φραπε δινει και μπριζολα?απο οτι την εκοψα για εκει το παει.αν καποιοσ πηρε κατι παραπανω ας ενημερωσει...εχει πιασιματα,βυζια οχι στητα,το πολυ 23 ηλικια

ορμα κανονοικα.
 

ΦΡΙΞΟΣ !

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
μια ξανθια γεματουλα ελληνιδα,ελπιδα τη λενε,εκτοσ απο φραπε δινει και μπριζολα?απο οτι την εκοψα για εκει το παει.αν καποιοσ πηρε κατι παραπανω ας ενημερωσει...εχει πιασιματα,βυζια οχι στητα,το πολυ 23 ηλικια

ορμα κανονοικα.

πάντως εγω εφαγα πορτα
 

imbosch4

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2010
Μηνύματα
1.144
Like
2
Πόντοι
16
Ερώτηση προς τους γνωρίζοντες= τελικα αυτή η Νταιανα τον παίρνει και γερνει ή όχι???
 

imbosch4

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2010
Μηνύματα
1.144
Like
2
Πόντοι
16

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
ανέπτυξε με την γλαφυρότητα του λόγου σου τη κατάσταση, γιατι καποιοι εδω μέσα λενε οτι τον παιρνει, κατι που δεν καταλαβαινω με το αθώο μυαλό μου

τώρα κατάλαβες? ;)
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Ερώτηση προς τους γνωρίζοντες= τελικα αυτή η Νταιανα τον παίρνει και γερνει ή όχι???
δεν τον παιρνει... αλλα παρολο αυτα την προτιμω, επισης προτιμω και Μάιρα μια μουλατα που το προγραμμα της με αντιπροσωπευει... νεοφερτο τεμαχιο
 

ΦΡΙΞΟΣ !

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
δεν τον παιρνει... αλλα παρολο αυτα την προτιμω, επισης προτιμω και Μάιρα μια μουλατα που το προγραμμα της με αντιπροσωπευει... νεοφερτο τεμαχιο
αν θέλεις μίλα για το πρόγραμμα , μήπως αντιπροσωπεύει και εμένα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom