Νέα

Οι Ελληνίδες πάνε με μαύρους και το αντίστροφο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Loykios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 440K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.807
Κριτικές
6
Like
11.289
Πόντοι
3.936
Αντίθετα,βλέπεις πολλούς μορφωμένους,με νορμάλ εμφάνιση,με μόνιμες δουλειές,με σπίτι,με αυτοκίνητο κλπ να είναι ξερω γω 35-45 χρονών μπακούρια και άτεκνοι
Αφού περνάνε καλά και γαμάνε cg ή ότι κάτσει.. μαλάκες είναι; Μετά από τόσα χρόνια έχουν καταλάβει τι παίζει.. Δηλαδή να παντρευτούν, να βάλουν συνέταιρο στην τσέπη τους για να μεγαλώνουν τα παιδιά μιας ξένης που θα την πουν γυναίκα τους, ενώ η ίδια θα είναι εν δυνάμει να τα τινάξει όλα στον αέρα ανά πάσα στιγμή.. Λέγοντας παίρνω τα "παιδιά μου και φεύγω" μίλα με τον δικηγόρο μου. Πόσες φορές δεν έχουμε δει αυτό το έργο. :confused:
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746

Συνημμένα

  • 0f0f955882c17e8c49e933c80b6335df375e4e4a_m.gif
    0f0f955882c17e8c49e933c80b6335df375e4e4a_m.gif
    1.019,2 KB · Εμφανίσεις: 59
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

JackDaniels(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2020
Μηνύματα
36
Κριτικές
4
Like
330
Πόντοι
280
Στο χωριο μου λενε΄΄Once you go black you NEVER go back" τελος παντων ζουμε σε ενα κοσμο που ο καθε ανθρωπος ειναι ελευθερος να κανει οτι γουσταρει στο κρεβατι του.Πρωσοπικα εγω ειμαι μεχρι Halle Berry απο κει και περα δηλ.ακομα και Naomi Campbell δυσκολευομαι κατι που κυκλοφορουν στην ευριπιδου κλπ αστο με τιποτα.Με αγαπη παντα και σεβασμο σε ολους τους ανθρωπους.
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Το οτι ζητανε τον ουρανο με τα. αστρα απο καποιους ειναι επειδη αυτοι οι καποιοι ειναι αδυναμοι πυρφοροι. Καλα κανουν αφου τους περναει. Να εχει φαει η αλλη τα μισα χυσια του Ελμπασαν και να το παιζει κυρια.

Τον ουρανό με τα άστρα τον ζητάνε πολλάκις και τα δύο φύλα.


Δε νομιζω οτι αυτο ισχυει για τους Ελληνες, πιστευω οτι ειναι η μονη χωρα που οι αντρες δε σεβονται τους εαυτους τους και προκειμενου να τον βρεξουν πανε και με την πλεον τελευταια.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.066
Like
3.712
Πόντοι
606
Αφού περνάνε καλά και γαμάνε cg ή ότι κάτσει.. μαλάκες είναι; Μετά από τόσα χρόνια έχουν καταλάβει τι παίζει.. Δηλαδή να παντρευτούν, να βάλουν συναίτερο στην τσέπη τους για να μεγαλώνουν τα παιδιά μιας ξένης που θα την πουν γυναίκα τους, ενώ η ίδια θα είναι εν δυνάμει να τα τινάξει όλα στον αέρα ανά πάσα στιγμή.. Λέγοντας παίρνω τα "παιδιά μου και φεύγω" μίλα με τον δικηγόρο μου. Πόσες φορές δεν έχουμε δει αυτό το έργο. :confused:

Μπα,οι πιο πολλοί θα'θελαν να είναι παντρεμένοι αλλά δεν βρίσκουν γυναίκα
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Αδιάφορο..
Εσύ βλέπεις ακόμη το φαντασμά του.. και σε έχει επηρεάσει

Ναι,έχω λιώσει στο Τάλισκερ:confused:

Για αυτό με το νήμα μου και την αποκάλυψη του γάμου του (ενώ ακολουθούσε τον δρόμο της καύλας και κυνηγούσε κάθε σκύλα όπως είχε γράψει) έγινε μπουχός?:wink: :confused:
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.502
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Αδιάφορο..
Εσύ βλέπεις ακόμη το φαντασμά του.. και σε έχει επηρεάσει

Ναι,έχω λιώσει στο Τάλισκερ:confused:

Για αυτό με το νήμα μου και την αποκάλυψη του γάμου του (ενώ ακολουθούσε τον δρόμο της καύλας και κυνηγούσε κάθε σκύλα όπως είχε γράψει) έγινε μπουχός?:wink: :confused:
Η αλήθεια είναι ότι από ένα σημείο και μετά είχε γίνει τελείως προβλέψιμος. Τα ίδια σεντόνια που εκ των προτέρων ήξερες τι θα διαβάσεις, με ελάχιστες αναξιες λόγου διαφοροποιήσεις. Είχε μετατρέψει την προσωπική του αποτυχία με τη συγκεκριμένη γυναίκα σε γενικό κανόνα. Άγνωστο τι μέρους του λόγου ήταν και γιατί τον πλήγωσε τόσο πολύ αλλά προφανώς και αυτή δεν ήταν ο κανόνας.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Αδιάφορο..
Εσύ βλέπεις ακόμη το φαντασμά του.. και σε έχει επηρεάσει

Ναι,έχω λιώσει στο Τάλισκερ:confused:

Για αυτό με το νήμα μου και την αποκάλυψη του γάμου του (ενώ ακολουθούσε τον δρόμο της καύλας και κυνηγούσε κάθε σκύλα όπως είχε γράψει) έγινε μπουχός?:wink: :confused:
Η αλήθεια είναι ότι από ένα σημείο και μετά είχε γίνει τελείως προβλέψιμος. Τα ίδια σεντόνια που εκ των προτέρων ήξερες τι θα διαβάσεις, με ελάχιστες αναξιες λόγου διαφοροποιήσεις. Είχε μετατρέψει την προσωπική του αποτυχία με τη συγκεκριμένη γυναίκα σε γενικό κανόνα. Άγνωστο τι μέρους του λόγου ήταν και γιατί τον πλήγωσε τόσο πολύ αλλά προφανώς και αυτή δεν ήταν ο κανόνας.

Αν και ξεφεύγουμε (βάζω και εμένα,εξ ου και ο α'πληθυντικός) από το νήμα:
Ολόσωστος (και είσαι από τα μέλη που γουστάρω να διαβάζω).Τσουβάλιαζε για πλάκα,εξ ου και το απόλυτο των απόψεων του.
Μην του το χαλάς όμως (του Νιο).Αυτός και άλλοι 2-3 τον είχαν σαν θεό και συμφωνούσαν σε ότι έλεγε.
Οπότε φαντάζεσαι πως νιώθουν για εμένα...:confused:
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Αδιάφορο..
Εσύ βλέπεις ακόμη το φαντασμά του.. και σε έχει επηρεάσει

Ναι,έχω λιώσει στο Τάλισκερ:confused:

Για αυτό με το νήμα μου και την αποκάλυψη του γάμου του (ενώ ακολουθούσε τον δρόμο της καύλας και κυνηγούσε κάθε σκύλα όπως είχε γράψει) έγινε μπουχός?:wink: :confused:
Η αλήθεια είναι ότι από ένα σημείο και μετά είχε γίνει τελείως προβλέψιμος. Τα ίδια σεντόνια που εκ των προτέρων ήξερες τι θα διαβάσεις, με ελάχιστες αναξιες λόγου διαφοροποιήσεις. Είχε μετατρέψει την προσωπική του αποτυχία με τη συγκεκριμένη γυναίκα σε γενικό κανόνα. Άγνωστο τι μέρους του λόγου ήταν και γιατί τον πλήγωσε τόσο πολύ αλλά προφανώς και αυτή δεν ήταν ο κανόνας.

$#@#$@#$@$@ με τα προβλήματα του σάη...
Anyway,μακάρι να λύσει τα θέματα του ο άνθρωπος,γιατί εδώ προσπάθησε λόγω της δικής του αποτυχίας με μια γυναίκα να παρασύρει στον ίδιο βούρκο και άλλους.Θεωρώντας ότι είχε βρεί το νόημα της ζωής,έχοντας απάντηση σε όλα κλπ.Και θα ξαναευχηθώ να μην τον είχαν διαβάσει παιδιά γύρω στα 20...
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Είχε μετατρέψει την προσωπική του αποτυχία με τη συγκεκριμένη γυναίκα σε γενικό κανόνα.
Δικηγοροι-δικαστικες αιθουσες δεν δουλευουν με αποτυχημενες σχεσεις που ονομαστηκαν καποτε γαμοι, και οδηγησαν σε διαζυγια; Τα χοτελ ημιδιαμονης δεν δουλευουν με ξεπετες παντρεμενων- ειτε γυναικες ειναι, ειτε αντρες; Αρα η αποτυχια των σχεσεων τεινει να γινει κανονας, και η επιτυχια- εξαιρεση..
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Καποια απο οσα ελεγε ο Σαββιδης ηταν σωστα. αλλα πιστευω ηταν αποτελεσμα προσωπικων αποτυχιων (τις οποιες μπορει να ειχε ξεπερασει μπορει οχι) που του δημιουργουσαν εναν εξαιρετικα μεγαλο κυνισμο.

Τωρα το στυλ αλφα μεηλ ηταν τρομερα σπαστικο (για μενα τουλαχιστον)
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.502
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Αδιάφορο..
Εσύ βλέπεις ακόμη το φαντασμά του.. και σε έχει επηρεάσει

Ναι,έχω λιώσει στο Τάλισκερ:confused:

Για αυτό με το νήμα μου και την αποκάλυψη του γάμου του (ενώ ακολουθούσε τον δρόμο της καύλας και κυνηγούσε κάθε σκύλα όπως είχε γράψει) έγινε μπουχός?:wink: :confused:
Είχε μετατρέψει την προσωπική του αποτυχία με τη συγκεκριμένη γυναίκα σε γενικό κανόνα.
Δικηγοροι-δικαστικες αιθουσες δεν δουλευουν με αποτυχημενες σχεσεις που ονομαστηκαν καποτε γαμοι, και οδηγησαν σε διαζυγια; Τα χοτελ ημιδιαμονης δεν δουλευουν με ξεπετες παντρεμενων- ειτε γυναικες ειναι, ειτε αντρες; Αρα η αποτυχια των σχεσεων τεινει να γινει κανονας, και η επιτυχια εξαιρεση..
Τα διαζύγια είναι ο κανόνας; Δε νομίζω. Για τις ξεπέτες αμφιβάλω αν φταίνε οι σχέσεις. Η πλειονότητα των χρηστών εδώ μέσα θεωρεί προσωπικό της προνόμιο της απόρριψη της μονογαμίας. Την τέλεια σχέση να είχαν πάλι θα ξενογαμούσαν. Και θα εύρισκαν μια ωραία δικαιολογία του γιατί το κάνουν. Η αποτυχία των σχέσεων οφείλεται στο ότι κανείς δεν είναι προθυμος να δουλέψει για τη σχέση του. Οπότε πάει στον αυτόματο ώσπου να νεκρωθεί και να καταλήξει μια κοινωνική συμβίωση.
Αυτά που έλεγε ο Σαββίδης ήταν κουταμάρες κατά βάση και τόσο έντονα μισογυνικές, που μετά το κράξιμο που έφαγε αναγκάστηκε να το γυρίσει στο ότι φταίνε οι άνδρες γιαυτό που συμβαίνει. Και πάλι όμως δε μπορούσε να κρύψει το μίσος που υπέβοσκε μέσα του. Ακόμα και για τη μάνα του είχε γραψει πως την είχε απορρίψει και διέκοψε σχέσεις, χωρίς να του έχει κάνει κάτι που να δικαιολογεί τη συμπεριφορά του.
Καταλαβαίνω ότι κάποιοι συμφωνούσαν μαζί του και το σέβομαι, αλλά όχι τύπε μου δεν είναι αυτός ο κανόνας εκεί έξω.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
Δεν καταλαβαίνω τον λόγο των "επιστημονικών αναλύσεων". Ένας και μοναδικός είναι ο λόγος που μία Ελληνίδα επιλέγει να πάει με μαύρο. Είναι η πούτσα που διαθέτει και τίποτε άλλο. Τα υπόλοιπα τα παραβλέπουν. Τόσο απλά. Τώρα ως προς την διαφορετικότητα, θα πρέπει να γνωρίζουμε ότι οι μαύροι είναι πολύ πιο ρατσιστές με τους λευκούς απ΄ότι το αντίστροφο!

Εχει και αλλες προεκτασεις. Πχ ψευτοεπαναστατικες τασεις, συμπλεγματα αυτοεκτιμησης, κτλ. ΚΑυτα τα βλεπεις οτι επηρεαζουν και επιλογες που εχουν να κανουν με αλλους αλλοδαπους που δε φημιζονται για τις μεγαλες πουτσες... πχ πακηδες. Το ιδιο συμβαινει και με επιλογες εγχωριων αντρων που τις κακομεταχειριζονται, τις απαξιωνουν κτλ. Αν κατσεις και το αναλυσεις λογικα πολλά απ'αυτα δε βγαζουν νοημα χωρις να συνυπολογιστει η προβληματικη ψυχοσυνθεση της γκομενας. Αυτο δεν ισχυει μονο για γυναικες που πανε με μαυρους, πακηδες, κτλ, αλλα και σ'αυτες που δε πανε με κανεναν λογω τραυματικων εμπειριων και προβληματικης ψυχοσυνθεσης.

Οσον αφορα τη διαφορετικοτητα, εχεις πολυ δικιο στο οτι κιτρινοι και μαυροι ειναι μακραν πιο ρατσιστες. Οι κιτρινοι στυλ κινεζοι, ιαπωνες, κτλ, εχουν τρελο προβλημα με τους μαυρους και τους ισλαμιστες. Και με τους καφε εχουν θεμα. Γι'αυτο και σε τετοιες χωρες τα ποσοστα μαυρων και καφε ειναι ελαχιστα. Με ασπρους εχουν μικροτερο ρατσισμο αλλα και παλι υπαρκτο. Σε μαυρες χωρες τα ποσοστα αλλων φυλών ειναι ελαχιστα και γενικα το κλιμα ειναι πολυ "βαρυ" για να ζησει καποιος μαζι τους χωρις να βρεθει αποκεφαλισμενος/σφαγμενος. Αυτοι βασικα ειναι ρατσιστες ακομα και με ανταγωνιστικες φυλες μαυρων που σε πολεμους προσπαθουν να εξοντωνουν μεχρι και τον τελευταιο, δε θα ναι με ασπρους?

Οι δε καφε εχουν, ακομα και σε τεραστιες χωρες οπως η Ινδια (που αποτελειται απο πολλαπλες υπο-εθνικοτητες), ολοκληρο θεσμοθετημενο συστημα ρατσισμου οπως οι καστες - οπου στη κορυφη της πυραμιδας ειναι οι ασπριδεροι και στο πατο ειναι οι πιο μαυριδεροι. Αυτα ειναι εν ισχυ επι χιλιαδες χρονια, δεν ειναι τωρινα. Εκει η κοινωνια θεωρει συλλογικα οτι οσο πιο μαυρος εισαι, τοσο πιο "υπανθρωπος" εισαι.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης

Υπάρχει φίλε διαφορά στην έκφραση "με ποιούς πάει μια γυναίκα" , με την έκφραση "ποιούς θέλει μια γυναίκα".
Κρατάω από το ποστ σου αυτό πυ παραθέτω γιατί είναι η απάντηση. Η γυναίκα ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ το αρχέτυπο του άνδρα. Έτσι φτιάχνεται. Και ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ θέλει.

Εχε υπ'οψην οτι ο μαυρος δε το ικανοποιει το αρχετυπο περαν του γυμνασμενου σωματοτυπου. Επισης η συντριπτικη πλειοψηφια των μαυρων της αφρικης ειναι κατω του 1.70 με το υψος να ειναι αρχετυπικο αντρικο χαρακτηριστικο. Εχει καποιες φυλες που ειναι ασυνηθιστα ψηλοι για μαυροι αλλα ειναι λιγες. Μεσο υψος γκανεζων, κενυατων, νιγηριανων, κογκολεζων, αιθιοπων, ζιμπαμπουανων κτλ κτλ ειναι <1.70, σε ορισμενες περιπτωσεις τεινουν στο 1.60... οταν στην ελλαδα εχουμε 1.77. Μεχρι και οι κινεζοι ειναι στο 1.75.... απ'την αλλη εχεις ευρωπαιους που εχουν μεσους ορους >1.80.

Υπαρχουν και αλλοι λογοι που δεν ικανοποιουν το αρχετυπο αλλα ο κυριοτερος που δε φαινεται με το ματι και τον οποιο καταλαβαινει μια γυναικα στη πορεια ειναι οτι ειναι ανικανοι προς αυτοσυντηρηση. Αυτο ειναι τελειως ντεκαβλε για τη γυναικα γιατι ο αλλος ειναι σαν ΑμΕΑ που χρειαζεται φροντιδα. Οι δε μαυρες σε προηγμενες κοινωνιες, πχ ΗΠΑ, μαθαινουν απο μικρες απ'τις μαναδες τους και τα βιωματα απ'το κοινωνικο περιγυρο οτι δε μπορουν να βασιστουν σε καμμια περιπτωση στον μαυρο αντρα τους στο μελλον και οτι θα πρεπει να ειναι σε θεση να τα βγαλουν περα μονες τους 100%. Δλδ η ασπρη μπορει να μεγαλωσει και να περιμενει οτι θα τη "κουβαλησει" στη ζωη ο αντρας της ενω η μαυρη δεν εχει τετοιες προσδοκιες γιατι ξερουν τους μαυρους αντρες τι πρεσβευουν. Η μαυρη γυναικα με παιδι θεωρει οτι πρεπει να συντηρει ...2 παιδια με το ενα εξ'αυτων να ειναι ο μαυρος συντροφος της. Τα δε στατιστικα μαυρων γαμων και παιδιων εκτος γαμου οπου ο μαυρος γαμαει και φευγει ειναι αδιανοητα υψηλα. Η ανευθυνοτητα τους ειναι σε επιπεδα που εδω δεν εχουν αντιστοιχο ουτε οι ...εφηβοι. Τις προαλλες εβλεπα τον Ηρακλη/Ιμπραημ στο next top model, ελεγε οτι ελπιζει να βλεπει ο πατερας του που τους παρατησε και κατι τετοια. Ουσιαστικα η μανα του τον μεγαλωσε αυτον. Πηγε τωρα η ρωσιδα, τα φτιαξε με τον αλλο απ'τη ...γουϊνεα, την αφησε εγγυο και μετα δρομο. Αναφερθηκε και νωριτερα στο thread, καποιος εχει δει λεει 4 μαναδες με μαυρακια χωρις αντρα. Και εγω εχω δει μια ελληνιδα σε τετοια φαση.


υγ. Προσωπικά δε θα το πήγαινα στο λευκός-μαύρος, αλλά στο αν μετράς ή όχι. Υπάρχουν μαύροι losers που δεν θα τους κοίταζε ούτε χοντρή φακλάνα.

Το θεμα ειναι οτι αυτοι που ειναι στην ελλαδα και γαμανε ΔΕΝ ειναι εκτος των παραπανω προδιαγραφων loser. Ο αλλος δεν εχει δουλεια ή ειναι στην παρανομια, ζει με αλλους 5 στιβαγμενος σε ενα κουτι, δεν εχει προοπτικες για τιποτα, δεν εχει ουτε πατινι, και παλι γαμαει απλα επειδη ειναι μαυρος ασχετως οτι ειναι loser. Επειδη απλα ειναι μαυρος. Αυτα στην αμερικη δε περνανε, σε φαση μαυρε πηδα με απλα και μονο επειδη εισαι μαυρος. Εκει ειναι σε φαση εισαι loser, ειτε ασπρος, ειτε μαυρος, bye bye. Εδω ειναι ρατσισμος απ'την αναποδη, σε φαση ο ασπρος να ειναι ομορφος, λεφτας, αυτονομος, ο μαυρος απλα να ειναι μαυρος/ψηλος/μπρατσαρας και τελος, αυτο μας αρκει - και ας εχει επανω του 500 δερματολογικα, τρισαθλια μαπα/στομα κτλ. Και η γκομενα τον παει βολτα με το αμαξι και του αγοραζει nike και κινητα γιατι ο ιδιος δεν εχει χαρτι να τα παρει... Τετοια φαση. Ε αυτοι δε μπορει να "αξιζουν" και να γαμανε. Και ομως γαμανε αβερτα.

Το αν μια εμφανίσιμη λευκή γυναίκα πάει με ένα μαύρο εξαρτάται από το πόσο εξελιγμένη σαν άνθρωπος είναι.

Το ίδιο ισχύει και για τους λευκούς άντρες!

Ένα μεγάλο μέρος του πληθυσμού παραμένουν ανθρωπόμορφα ζώα.

Ισχυει.


 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
jimena
Νέγροι
συμφωνώ με την φίλη παραπάνω. Μόνο για αυτούς τους λόγους πηγαίνω σε ραντεβού με μαύρους. Είναι πιο γραμμωμένοι, πιο δυνατοί, έχουν μεγαλύτερο πέος και είναι λιγότερο τριχωτοί….είναι πολλοί οι λόγοι….
Έχουν περισσότερη σεξουαλικότητα και αυτό τους κάνει πιο ελκυστικούς. Προσωπικά δεν ξαναπάω με λευκό. Ο τωρινός μου παρτενέρ είναι μαύρος, με γυμνασμένο κορμί και πέος 24x6 cm και δεν έχει σχεδόν καθόλου τρίχες. Έτσι τους θέλω και πιστεύω ότι αυτό θέλουν και οι άλλες γυναίκες. Πιστεύω ότι η ράτσα παίζει ρόλο στο θέμα της σεξουαλικότητας. Πολλά φιλιά.

Ρε τι διαβαζουμε... Και που ακριβως θα το βαλει το 24 εκ πεος? Ολες οι γυναικες λεει θελουν τετοιους... :jerking::jerking::jerking:

Θα βρει να το βαλει μην ανησυχεις.

Δε μπαινει λεμε... :sunglasses:

Εδω τσοντες βλεπεις με μαυρο πουτσαρα και ειναι γελοιο το θεαμα... σε φαση αντι μεσα-εξω, παει μιση μεσα και μετα εξω. Μιλαμε για πλεονασμο. Εγω που δεν ειμαι ουτε 20, αν παω να τον βαλω ολο μεσα, τοτε στο ντογκι 7 στις 10 πονανε (ακομα και μιλφ που θα πρεπε να ναι πιο ανοιχτες) εκτος απ'αυτες που ειναι αρκετα ψηλες ή παχουλες. Οι κατω απο 1.70 συνηθως υποφερουν με εξαιρεση μερικες πηγαδομουνες. Που να χα και 20αρα ή 24αρα :crazy:
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.816
Κριτικές
20
Like
12.678
Πόντοι
4.546

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom