Νέα

Οι Ελληνίδες πάνε με μαύρους και το αντίστροφο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Loykios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 440K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

obi1

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2016
Μηνύματα
531
Κριτικές
2
Like
689
Πόντοι
86
Μαριπόζα: Στο παρελθόν είχε σχέση με τον μπασκετμπολίστα, Όμπι Τρότερ

«Σχεδόν ναι, ισχύει αυτό που λένε για τους έγχρωμους ότι you never go back», είχε δηλώσει η ίδια

https://[URL unfurl="true"]www.youweekly.gr/photos/w_800px/articles/202101/elena_kremlidou_proin.jpg?0.6883799129684172[/img[/URL]] [/quote]
[URL unfurl="true"]https://www.youweekly.gr/article/survivor/632475-maripoza-sto-parelthon-ta-eixe-me-ton-mpasketmpolista-ompi-troter?fbclid=IwAR13PGeo9ZJlqh0NklPIWKJmOKu1ZZvIzLqombDKJAvEscOxvLeJ1z_JhIA[/URL]
 

kostis76

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
582
Like
375
Πόντοι
26
Μαριπόζα: Στο παρελθόν είχε σχέση με τον μπασκετμπολίστα, Όμπι Τρότερ

«Σχεδόν ναι, ισχύει αυτό που λένε για τους έγχρωμους ότι you never go back», είχε δηλώσει η ίδια

https://[URL unfurl="true"]www.youweekly.gr/photos/w_800px/articles/202101/elena_kremlidou_proin.jpg?0.6883799129684172[/img[/URL]] [/quote]
[URL unfurl="true"]https://www.youweekly.gr/article/survivor/632475-maripoza-sto-parelthon-ta-eixe-me-ton-mpasketmpolista-ompi-troter?fbclid=IwAR13PGeo9ZJlqh0NklPIWKJmOKu1ZZvIzLqombDKJAvEscOxvLeJ1z_JhIA[/URL] [/quote]

Αυτό το σχεδόν μας δίνει μία ελπίδα :hammer:
 
  • Like
Αντιδράσεις: obi1

antony777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
715
Κριτικές
1
Like
1.364
Πόντοι
206
Συνήθως με μαύρους πηγαίνουν αυταρχικές και επιπόλαιες λευκές που τους βλέπουν σαν το μεγαλυτερο ταμπού απ' όλα που αν το σπάσουν θα ξεφύγουν ψυχολογικά από την καταπίεση της αυστηρής ελληνικής οικογένειας στην οποία έχουν μεγαλώσει. Μετά όμως το πρόβλημα τους είναι ότι δεν τις θέλει πλέον κανένας, μόνο οι μαύροι τις θέλουνε και ότι γενικά είναι στη φύση της γυναίκας να ζητά ασφάλεια, την εγγύηση δηλαδή ότι ο άντρας με τον οποίο θα κάνει παιδί θα την καλύψει οικονομικά . Ε, λοιπόν οι μαύροι είναι οι πλέον ανεύθυνοι άντρες και τελειως πρωτόγονοι, τόσο ώστε αν βρουν έστω και λίγη καλοπέραση δεν δραστηριοποιούνται μετά για περισσότερο χρήμα όπως οι λευκοί άντρες. Ένα 65% των μαύρων γυναικών στις ΗΠΑ μεγαλώνουν τα παιδιά τους χωρίς πατέρα γιατί τσακώνονται με τους μαύρους και τους διώχνουνε. Επίσης οι αυστηρά μεγαλωμένες γυναίκες έχουν έναν υφέρποντα μαζοχισμό και γι' αυτό τους θέλουνε τους μαύρους για να πονάνε δηλαδή από κάτω
την ώρα του σεξ. Πάντως η αλήθεια είναι ότι οι μαύροι είναι οι πιο φτωχοί και πιο ανεύθυνοι μιας κοινωνίας συνήθως και γι' αυτό πρώτα τον τρώνε από αυτούς και μετά θέλουν πάλι λευκό άντρα, για την φιλοδοξία του και την δουλειά που έχει. Πολλές από αυτές τις βλέπω εμφανώς έξω με κατάθλιψη και σίγουρα επισκέπτονται ψυχίατρο. Είναι αυτό το είδος γυναίκας που προέρχεται από έντονα θρησκευόμενη και πατριαρχική οικογένεια, το κλασικό κακό κορίτσι που προκαλεί μίσος στους άντρες. Έχω δει και μερικές μετρημένες στα δάχτυλα του ενός χεριού και παντρεμένες με έναν μαύρο που κάθεται δίπλα τους και τεμπελιάζει, κι άλλες που μολις νομιμοποιηθούν αυτοί με το γάμο τις παρατάνε και φεύγουν στο εξωτερικό και μην τους είδατε μετά. Αυτά οι γυναίκες τα βλέπουνε, αλλά ούτε στους λευκούς μπορούνα να γυρίσουνε πίσω, οπότε κάθονται όλη την υπόλοιπη τους ζωή και τους ανοίγουνε τα πόδια τους δίχως νόημα και σκοπό και τα αντικαταθλιπτικά πηγαίνουνε σύννεφο. Είναι βεβαια υπαίτια και η προπαγάνδα των ΜΜΕ που μας θέλει να παντρευόμαστε μαύρες και μαύρους που τις έχει κάνει έτσι οπότε χέστα. Κορόιδα είναι όλες αυτές που φάγανε χοντρή πλύση εγκεφάλου για να πέσουνε στα σκατά, να τι είναι...Σου λέει η άλλη εγώ ήθελα το κορόιδο να μου τα κουβαλάει και τον αράπη με τα τεράστια προσόντα να με γαμάει, αλλά μετά μαθαίνει ότι δεν είναι καθόλου έτσι γιατί και θα ξεσκίζεται και θα κουράζεται πολύ για να βγάλει το φτωχό μεροκάματο της χωρίς άντρα να την βοηθάει οικονομικά.
 

7spirit

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
790
Like
1.408
Πόντοι
206
Οι παντρεμένοι με Ελληνίδες είναι σαν τους επενδυτές των μετοχών του Ελληνικού Χρηματιστηρίου! Χαίρονται έως την ημέρα που θα τις αποκτήσουν και μετά από λίγο καιρό κλαίνε έως την ημέρα που θα κατορθώσουν να τις ξεφορτωθούν με το μικρότερο δυνατόν κόστος.
Αχαχα. Σωστός ο παίχτης
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Οπως εχω ξαναγραψει

Εδω πανε με ΠΑΚΗΔΕΣ, δε θα πανε με μαυρους που συνηθως εχουν και μπρατσα?
 

Steros

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2021
Μηνύματα
18
Like
8
Πόντοι
0
Ρωτήστε στα χωριά αρχές της δεκαετίας του '90 όταν ήρθαν οι Αλβανοί τι πάρτυ γινότανε.. Ας μην κάνουμε τεστ DNA σε όλους τους 30αρηδες και στεναχωρεθούμε. Τώρα με μαύρους σίγουρα η γνήσια Ελληνίδα θα θέλει να δοκιμάσει παγωτό σοκολάτα αφού έφαγε πρώτα άνοστο αλβανικό
 
Εγγρ.
16 Ιαν 2021
Μηνύματα
299
Like
160
Πόντοι
1
Οι Ελληνίδες έχουν πλακα. Οι εκτός Αθήνας πάνε με Έλληνες, τον κλασσικο μπουχέσα έλληνα θεριακλή με πυκνό μελαχρινό μαλλί και μούσια.

Οι Ελληνίδες στην Αθήνα πάνε με ξένους σαν τρελές. Δε το πίστευα μέχρι που πήγα να μείνω ένα διάστημα. Επειδή μοιάζω με Νορβηγό / Γερμανό, είχα τόση επιτυχία που δε το πίστευα. Καμία δε με πέρασε για έλληνα. Σε όσες δε το είπα, μου κάτσανε απ τη πρώτη μέρα. Τους Αθηναίους γενικά φαινεται δε τους γουστάρει καμία γιατί και με ξένες που βγήκα μου είπαν τα χειρότερα (ότι ειρωνεύονται κλπ).

Λολ
 

ΠυρΚαυλος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2019
Μηνύματα
441
Like
1.052
Πόντοι
201
Οι Ελληνίδες έχουν πλακα. Οι εκτός Αθήνας πάνε με Έλληνες, τον κλασσικο μπουχέσα έλληνα θεριακλή με πυκνό μελαχρινό μαλλί και μούσια.

Οι Ελληνίδες στην Αθήνα πάνε με ξένους σαν τρελές. Δε το πίστευα μέχρι που πήγα να μείνω ένα διάστημα. Επειδή μοιάζω με Νορβηγό / Γερμανό, είχα τόση επιτυχία που δε το πίστευα. Καμία δε με πέρασε για έλληνα. Σε όσες δε το είπα, μου κάτσανε απ τη πρώτη μέρα. Τους Αθηναίους γενικά φαινεται δε τους γουστάρει καμία γιατί και με ξένες που βγήκα μου είπαν τα χειρότερα (ότι ειρωνεύονται κλπ).

Λολ
kυριε νορβηγογερμανε σε τη γλωσσα μιλαγατε με τις ελληνιδες ?
 
Εγγρ.
16 Ιαν 2021
Μηνύματα
299
Like
160
Πόντοι
1
Οι Ελληνίδες έχουν πλακα. Οι εκτός Αθήνας πάνε με Έλληνες, τον κλασσικο μπουχέσα έλληνα θεριακλή με πυκνό μελαχρινό μαλλί και μούσια.

Οι Ελληνίδες στην Αθήνα πάνε με ξένους σαν τρελές. Δε το πίστευα μέχρι που πήγα να μείνω ένα διάστημα. Επειδή μοιάζω με Νορβηγό / Γερμανό, είχα τόση επιτυχία που δε το πίστευα. Καμία δε με πέρασε για έλληνα. Σε όσες δε το είπα, μου κάτσανε απ τη πρώτη μέρα. Τους Αθηναίους γενικά φαινεται δε τους γουστάρει καμία γιατί και με ξένες που βγήκα μου είπαν τα χειρότερα (ότι ειρωνεύονται κλπ).

Λολ
kυριε νορβηγογερμανε σε τη γλωσσα μιλαγατε με τις ελληνιδες ?

Ελληνικά προφανώς αλλά πίστευαν ότι είμαι ξένος που απλά μένει εδώ γιατί στην Αθήνα είναι κάτι νορμαλ. Όλες μα όλες με ρώτησαν αν είμαι Έλληνας. Σε όσες είπα όχι, μου κάτσανε εύκολα και ευχάριστα (έφαγα και πιστόλια βέβαια). Σε όσες είπα ναι, ήταν σα να τις κουτσουλισε περιστέρι στο μέτωπο. Μεγάλη απογοήτευση. Μέχρι και τραβελια ξένα που τις ξέρω και ήπιαμε ένα καφέ, φίλες τους τρανς που έτυχε να είναι εκεί μου είπαν το ίδιο (οι Έλληνες είναι μπλαμπλαμπλα κακοί ειρωνες κτλ). Τα συμπεράσματα δικά σου.
 

ΠυρΚαυλος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2019
Μηνύματα
441
Like
1.052
Πόντοι
201
Οι Ελληνίδες έχουν πλακα. Οι εκτός Αθήνας πάνε με Έλληνες, τον κλασσικο μπουχέσα έλληνα θεριακλή με πυκνό μελαχρινό μαλλί και μούσια.

Οι Ελληνίδες στην Αθήνα πάνε με ξένους σαν τρελές. Δε το πίστευα μέχρι που πήγα να μείνω ένα διάστημα. Επειδή μοιάζω με Νορβηγό / Γερμανό, είχα τόση επιτυχία που δε το πίστευα. Καμία δε με πέρασε για έλληνα. Σε όσες δε το είπα, μου κάτσανε απ τη πρώτη μέρα. Τους Αθηναίους γενικά φαινεται δε τους γουστάρει καμία γιατί και με ξένες που βγήκα μου είπαν τα χειρότερα (ότι ειρωνεύονται κλπ).

Λολ
kυριε νορβηγογερμανε σε τη γλωσσα μιλαγατε με τις ελληνιδες ?

Ελληνικά προφανώς αλλά πίστευαν ότι είμαι ξένος που απλά μένει εδώ γιατί στην Αθήνα είναι κάτι νορμαλ. Όλες μα όλες με ρώτησαν αν είμαι Έλληνας. Σε όσες είπα όχι, μου κάτσανε εύκολα και ευχάριστα (έφαγα και πιστόλια βέβαια). Σε όσες είπα ναι, ήταν σα να τις κουτσουλισε περιστέρι στο μέτωπο. Μεγάλη απογοήτευση. Μέχρι και τραβελια ξένα που τις ξέρω και ήπιαμε ένα καφέ, φίλες τους τρανς που έτυχε να είναι εκεί μου είπαν το ίδιο (οι Έλληνες είναι μπλαμπλαμπλα κακοί ειρωνες κτλ). Τα συμπεράσματα δικά σου.
ναι αλλα με τι ακσαν γερμανικο η νορβηγικο εχει τη σημασια του που ρωταω
 
Εγγρ.
16 Ιαν 2021
Μηνύματα
299
Like
160
Πόντοι
1
Οι Ελληνίδες έχουν πλακα. Οι εκτός Αθήνας πάνε με Έλληνες, τον κλασσικο μπουχέσα έλληνα θεριακλή με πυκνό μελαχρινό μαλλί και μούσια.

Οι Ελληνίδες στην Αθήνα πάνε με ξένους σαν τρελές. Δε το πίστευα μέχρι που πήγα να μείνω ένα διάστημα. Επειδή μοιάζω με Νορβηγό / Γερμανό, είχα τόση επιτυχία που δε το πίστευα. Καμία δε με πέρασε για έλληνα. Σε όσες δε το είπα, μου κάτσανε απ τη πρώτη μέρα. Τους Αθηναίους γενικά φαινεται δε τους γουστάρει καμία γιατί και με ξένες που βγήκα μου είπαν τα χειρότερα (ότι ειρωνεύονται κλπ).

Λολ
kυριε νορβηγογερμανε σε τη γλωσσα μιλαγατε με τις ελληνιδες ?

Ελληνικά προφανώς αλλά πίστευαν ότι είμαι ξένος που απλά μένει εδώ γιατί στην Αθήνα είναι κάτι νορμαλ. Όλες μα όλες με ρώτησαν αν είμαι Έλληνας. Σε όσες είπα όχι, μου κάτσανε εύκολα και ευχάριστα (έφαγα και πιστόλια βέβαια). Σε όσες είπα ναι, ήταν σα να τις κουτσουλισε περιστέρι στο μέτωπο. Μεγάλη απογοήτευση. Μέχρι και τραβελια ξένα που τις ξέρω και ήπιαμε ένα καφέ, φίλες τους τρανς που έτυχε να είναι εκεί μου είπαν το ίδιο (οι Έλληνες είναι μπλαμπλαμπλα κακοί ειρωνες κτλ). Τα συμπεράσματα δικά σου.
ναι αλλα με τι ακσαν γερμανικο η νορβηγικο εχει τη σημασια του που ρωταω

Σεραϊκο. Ειρωνεύεσαι πολύ, να γιατί δε σου κάθεται καμία. Στα λόγια μου έρχεσαι.
 

ΠυρΚαυλος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2019
Μηνύματα
441
Like
1.052
Πόντοι
201
Οι Ελληνίδες έχουν πλακα. Οι εκτός Αθήνας πάνε με Έλληνες, τον κλασσικο μπουχέσα έλληνα θεριακλή με πυκνό μελαχρινό μαλλί και μούσια.

Οι Ελληνίδες στην Αθήνα πάνε με ξένους σαν τρελές. Δε το πίστευα μέχρι που πήγα να μείνω ένα διάστημα. Επειδή μοιάζω με Νορβηγό / Γερμανό, είχα τόση επιτυχία που δε το πίστευα. Καμία δε με πέρασε για έλληνα. Σε όσες δε το είπα, μου κάτσανε απ τη πρώτη μέρα. Τους Αθηναίους γενικά φαινεται δε τους γουστάρει καμία γιατί και με ξένες που βγήκα μου είπαν τα χειρότερα (ότι ειρωνεύονται κλπ).

Λολ
kυριε νορβηγογερμανε σε τη γλωσσα μιλαγατε με τις ελληνιδες ?

Ελληνικά προφανώς αλλά πίστευαν ότι είμαι ξένος που απλά μένει εδώ γιατί στην Αθήνα είναι κάτι νορμαλ. Όλες μα όλες με ρώτησαν αν είμαι Έλληνας. Σε όσες είπα όχι, μου κάτσανε εύκολα και ευχάριστα (έφαγα και πιστόλια βέβαια). Σε όσες είπα ναι, ήταν σα να τις κουτσουλισε περιστέρι στο μέτωπο. Μεγάλη απογοήτευση. Μέχρι και τραβελια ξένα που τις ξέρω και ήπιαμε ένα καφέ, φίλες τους τρανς που έτυχε να είναι εκεί μου είπαν το ίδιο (οι Έλληνες είναι μπλαμπλαμπλα κακοί ειρωνες κτλ). Τα συμπεράσματα δικά σου.
ναι αλλα με τι ακσαν γερμανικο η νορβηγικο εχει τη σημασια του που ρωταω

Σεραϊκο. Ειρωνεύεσαι πολύ, να γιατί δε σου κάθεται καμία. Στα λόγια μου έρχεσαι.
παρε λοιπον το σεραικο σου ακσαν και πηγαινε να πουλησεις τις παπατζες σου αλλου
 
Εγγρ.
16 Ιαν 2021
Μηνύματα
299
Like
160
Πόντοι
1
Οι Ελληνίδες έχουν πλακα. Οι εκτός Αθήνας πάνε με Έλληνες, τον κλασσικο μπουχέσα έλληνα θεριακλή με πυκνό μελαχρινό μαλλί και μούσια.

Οι Ελληνίδες στην Αθήνα πάνε με ξένους σαν τρελές. Δε το πίστευα μέχρι που πήγα να μείνω ένα διάστημα. Επειδή μοιάζω με Νορβηγό / Γερμανό, είχα τόση επιτυχία που δε το πίστευα. Καμία δε με πέρασε για έλληνα. Σε όσες δε το είπα, μου κάτσανε απ τη πρώτη μέρα. Τους Αθηναίους γενικά φαινεται δε τους γουστάρει καμία γιατί και με ξένες που βγήκα μου είπαν τα χειρότερα (ότι ειρωνεύονται κλπ).

Λολ
kυριε νορβηγογερμανε σε τη γλωσσα μιλαγατε με τις ελληνιδες ?

Ελληνικά προφανώς αλλά πίστευαν ότι είμαι ξένος που απλά μένει εδώ γιατί στην Αθήνα είναι κάτι νορμαλ. Όλες μα όλες με ρώτησαν αν είμαι Έλληνας. Σε όσες είπα όχι, μου κάτσανε εύκολα και ευχάριστα (έφαγα και πιστόλια βέβαια). Σε όσες είπα ναι, ήταν σα να τις κουτσουλισε περιστέρι στο μέτωπο. Μεγάλη απογοήτευση. Μέχρι και τραβελια ξένα που τις ξέρω και ήπιαμε ένα καφέ, φίλες τους τρανς που έτυχε να είναι εκεί μου είπαν το ίδιο (οι Έλληνες είναι μπλαμπλαμπλα κακοί ειρωνες κτλ). Τα συμπεράσματα δικά σου.
ναι αλλα με τι ακσαν γερμανικο η νορβηγικο εχει τη σημασια του που ρωταω

Σεραϊκο. Ειρωνεύεσαι πολύ, να γιατί δε σου κάθεται καμία. Στα λόγια μου έρχεσαι.
παρε λοιπον το σεραικο σου ακσαν και πηγαινε να πουλησεις τις παπατζες σου αλλου

Αληθειες γράφω μόνο σπόρε. Σιλανς.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Συνήθως με μαύρους πηγαίνουν αυταρχικές και επιπόλαιες λευκές που τους βλέπουν σαν το μεγαλυτερο ταμπού απ' όλα που αν το σπάσουν θα ξεφύγουν ψυχολογικά από την καταπίεση της αυστηρής ελληνικής οικογένειας στην οποία έχουν μεγαλώσει. Μετά όμως το πρόβλημα τους είναι ότι δεν τις θέλει πλέον κανένας, μόνο οι μαύροι τις θέλουνε και ότι γενικά είναι στη φύση της γυναίκας να ζητά ασφάλεια, την εγγύηση δηλαδή ότι ο άντρας με τον οποίο θα κάνει παιδί θα την καλύψει οικονομικά . Ε, λοιπόν οι μαύροι είναι οι πλέον ανεύθυνοι άντρες και τελειως πρωτόγονοι, τόσο ώστε αν βρουν έστω και λίγη καλοπέραση δεν δραστηριοποιούνται μετά για περισσότερο χρήμα όπως οι λευκοί άντρες. Ένα 65% των μαύρων γυναικών στις ΗΠΑ μεγαλώνουν τα παιδιά τους χωρίς πατέρα γιατί τσακώνονται με τους μαύρους και τους διώχνουνε. Επίσης οι αυστηρά μεγαλωμένες γυναίκες έχουν έναν υφέρποντα μαζοχισμό και γι' αυτό τους θέλουνε τους μαύρους για να πονάνε δηλαδή από κάτω
την ώρα του σεξ. Πάντως η αλήθεια είναι ότι οι μαύροι είναι οι πιο φτωχοί και πιο ανεύθυνοι μιας κοινωνίας συνήθως και γι' αυτό πρώτα τον τρώνε από αυτούς και μετά θέλουν πάλι λευκό άντρα, για την φιλοδοξία του και την δουλειά που έχει. Πολλές από αυτές τις βλέπω εμφανώς έξω με κατάθλιψη και σίγουρα επισκέπτονται ψυχίατρο. Είναι αυτό το είδος γυναίκας που προέρχεται από έντονα θρησκευόμενη και πατριαρχική οικογένεια, το κλασικό κακό κορίτσι που προκαλεί μίσος στους άντρες. Έχω δει και μερικές μετρημένες στα δάχτυλα του ενός χεριού και παντρεμένες με έναν μαύρο που κάθεται δίπλα τους και τεμπελιάζει, κι άλλες που μολις νομιμοποιηθούν αυτοί με το γάμο τις παρατάνε και φεύγουν στο εξωτερικό και μην τους είδατε μετά. Αυτά οι γυναίκες τα βλέπουνε, αλλά ούτε στους λευκούς μπορούνα να γυρίσουνε πίσω, οπότε κάθονται όλη την υπόλοιπη τους ζωή και τους ανοίγουνε τα πόδια τους δίχως νόημα και σκοπό και τα αντικαταθλιπτικά πηγαίνουνε σύννεφο. Είναι βεβαια υπαίτια και η προπαγάνδα των ΜΜΕ που μας θέλει να παντρευόμαστε μαύρες και μαύρους που τις έχει κάνει έτσι οπότε χέστα. Κορόιδα είναι όλες αυτές που φάγανε χοντρή πλύση εγκεφάλου για να πέσουνε στα σκατά, να τι είναι...Σου λέει η άλλη εγώ ήθελα το κορόιδο να μου τα κουβαλάει και τον αράπη με τα τεράστια προσόντα να με γαμάει, αλλά μετά μαθαίνει ότι δεν είναι καθόλου έτσι γιατί και θα ξεσκίζεται και θα κουράζεται πολύ για να βγάλει το φτωχό μεροκάματο της χωρίς άντρα να την βοηθάει οικονομικά.
:thumbsup:
 

DayStalker

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.562
Like
7.388
Πόντοι
2.306
Πολλές τσοντες βλεπετε. Καμια νορμαλ γυναικα δε γαμηθηκε ποτέ για το μεγάλο πουλί (εξαιρούνται προφανώς μισανδρικα φεμιναζιδια , μπαζολες- ναυαγια , μπαζολες-ζωντοχηρες, cuckoldινες και λοιπα κοινωνικα αποβλητα που δεν εχουν στον ηλιο μοιρα). Αυτο ειναι ανδρικος τροπος σκεψης. Αμιγως ανδρικος. Οι γυναικες γαμιουνται για το social value και το potential που εχει στα ματια τους ο γαμιας. Και στην Ελλαδα οι επιδοσεις των μαυρων σ αυτους τους τομεις προσεγγιζουν το 0. Ο μεσος αφραγκος κοιλιτσας γεροπορνος Ελληνας κερδιζει με ανεση τον πιτσιρικα τουμπανο αφρικανο. Οποτε το θεμα δεν ειναι αν καποιες ελληνιδες πανε με μαυρους. Πανε. Το θεμα ειναι οτι αν καταληξεις μ'αυτες εχεις τρυπησει τον πατο του βαρελιου ετσι κι αλλιως οποτε αυτο ειναι το λιγοτερο που πρεπει να σε απασχολει.

ΥΓ Για τα πρακτικα : Εχω γνωρισει 3 τετοιες. Η πρωτη παντρευτηκε κιολας κι εκανε και παιδι με μαυρο. 45ρα κουλτουριαρα μπαζολα με απιστευτα ψυχολογικα και αγαμητη 10 χρονια τουλαχιστον. Η δευτερη 35ρα , ας πουμε 5-6ρι , χρονια τοξικοεξαρτημενη γαμιοταν με το νιγηριανο ντιλερ για τσαμπα δοσεις. Η τριτη πιτσιρικα 25ρα , 5-6ρι επισης , φεμιναζι με απιστευτο μισος για τους Ελληνες αντρες γαμιοταν αποκλειστικα με ξενους στις καταληψεις. Λιγα χρονια μετα το γυρισε κι εγινε λεσβια.
 

Argento

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
252
Like
575
Πόντοι
81
Αφρικανοί,Πακιστανοί,Αφγανοί και λοιπές φυλές που λέτε να χώνουν από την στιγμή που ρχονται εδώ μόνο άντρες; Τίς Ελληνίδες ...απλή στατιστική! Δυστυχώς έτσι είναι !
 
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
1
Like
340
Πόντοι
26
Ρωτήστε στα χωριά αρχές της δεκαετίας του '90 όταν ήρθαν οι Αλβανοί τι πάρτυ γινότανε.. Ας μην κάνουμε τεστ DNA σε όλους τους 30αρηδες και στεναχωρεθούμε. Τώρα με μαύρους σίγουρα η γνήσια Ελληνίδα θα θέλει να δοκιμάσει παγωτό σοκολάτα αφού έφαγε πρώτα άνοστο αλβανικό

Αυτό δεν ήταν και ταινία κιόλας στα 00ς; Που στο τέλος ο πρωταγωνιστής ανακαλύπτει ότι ο ίδιος είναι μισός αλβανός παρ'ότι σε όλη την ταινία έβριζε και μπινελίκωνε αλβανούς;:2funny: Τώρα όσον αφορά την γνήσια ελληνίδα...κράτα μικρό καλάθι φίλε, γιατί μόλις περάσει η μόδα της υιοθέσίας κακόμοιρων μαύρων παιδίων(είτε από κυκλώματα που τα εισάγουν με τους λαθρό είτε από τους λαθρό τους ίδιους που τα παρατούσαν όπου βρίσκαν) τότε θα δείς τι έχει να γίνει, ιδίως από παιδία που μεγαλώσαν μαζί τους. Αν δεν ξεσπάσει συμμοριοπόλεμος μεταξύ μαύρων και αλβανών σε φάση maxicans vs niggers στο κέντρο της Αθήνας μέσα σε 10 χρόνια, θα μου κάνει εντύπωση.

Συνήθως με μαύρους πηγαίνουν αυταρχικές και επιπόλαιες λευκές που τους βλέπουν σαν το μεγαλυτερο ταμπού απ' όλα που αν το σπάσουν θα ξεφύγουν ψυχολογικά από την καταπίεση της αυστηρής ελληνικής οικογένειας στην οποία έχουν μεγαλώσει. Μετά όμως το πρόβλημα τους είναι ότι δεν τις θέλει πλέον κανένας, μόνο οι μαύροι τις θέλουνε και ότι γενικά είναι στη φύση της γυναίκας να ζητά ασφάλεια, την εγγύηση δηλαδή ότι ο άντρας με τον οποίο θα κάνει παιδί θα την καλύψει οικονομικά . Ε, λοιπόν οι μαύροι είναι οι πλέον ανεύθυνοι άντρες και τελειως πρωτόγονοι, τόσο ώστε αν βρουν έστω και λίγη καλοπέραση δεν δραστηριοποιούνται μετά για περισσότερο χρήμα όπως οι λευκοί άντρες. Ένα 65% των μαύρων γυναικών στις ΗΠΑ μεγαλώνουν τα παιδιά τους χωρίς πατέρα γιατί τσακώνονται με τους μαύρους και τους διώχνουνε. Επίσης οι αυστηρά μεγαλωμένες γυναίκες έχουν έναν υφέρποντα μαζοχισμό και γι' αυτό τους θέλουνε τους μαύρους για να πονάνε δηλαδή από κάτω
την ώρα του σεξ. Πάντως η αλήθεια είναι ότι οι μαύροι είναι οι πιο φτωχοί και πιο ανεύθυνοι μιας κοινωνίας συνήθως και γι' αυτό πρώτα τον τρώνε από αυτούς και μετά θέλουν πάλι λευκό άντρα, για την φιλοδοξία του και την δουλειά που έχει. Πολλές από αυτές τις βλέπω εμφανώς έξω με κατάθλιψη και σίγουρα επισκέπτονται ψυχίατρο. Είναι αυτό το είδος γυναίκας που προέρχεται από έντονα θρησκευόμενη και πατριαρχική οικογένεια, το κλασικό κακό κορίτσι που προκαλεί μίσος στους άντρες. Έχω δει και μερικές μετρημένες στα δάχτυλα του ενός χεριού και παντρεμένες με έναν μαύρο που κάθεται δίπλα τους και τεμπελιάζει, κι άλλες που μολις νομιμοποιηθούν αυτοί με το γάμο τις παρατάνε και φεύγουν στο εξωτερικό και μην τους είδατε μετά. Αυτά οι γυναίκες τα βλέπουνε, αλλά ούτε στους λευκούς μπορούνα να γυρίσουνε πίσω, οπότε κάθονται όλη την υπόλοιπη τους ζωή και τους ανοίγουνε τα πόδια τους δίχως νόημα και σκοπό και τα αντικαταθλιπτικά πηγαίνουνε σύννεφο. Είναι βεβαια υπαίτια και η προπαγάνδα των ΜΜΕ που μας θέλει να παντρευόμαστε μαύρες και μαύρους που τις έχει κάνει έτσι οπότε χέστα. Κορόιδα είναι όλες αυτές που φάγανε χοντρή πλύση εγκεφάλου για να πέσουνε στα σκατά, να τι είναι...Σου λέει η άλλη εγώ ήθελα το κορόιδο να μου τα κουβαλάει και τον αράπη με τα τεράστια προσόντα να με γαμάει, αλλά μετά μαθαίνει ότι δεν είναι καθόλου έτσι γιατί και θα ξεσκίζεται και θα κουράζεται πολύ για να βγάλει το φτωχό μεροκάματο της χωρίς άντρα να την βοηθάει οικονομικά.

Δες τα συνημμένα. Συμπληρώνουν αυτό που λές.
 

Συνημμένα

  • How_the_porn_industry_uses_psychological_wafare_on_you_1.png
    How_the_porn_industry_uses_psychological_wafare_on_you_1.png
    1,7 MB · Εμφανίσεις: 70
  • How_the_porn_industry_uses_psychological_wafare_on_you_2.png
    How_the_porn_industry_uses_psychological_wafare_on_you_2.png
    1,1 MB · Εμφανίσεις: 68
  • The_hidden_agenda_behind_interracial_pornography_1.png
    The_hidden_agenda_behind_interracial_pornography_1.png
    2,5 MB · Εμφανίσεις: 56
  • The_hidden_agenda_behind_interracial_pornography_2.png
    The_hidden_agenda_behind_interracial_pornography_2.png
    3,3 MB · Εμφανίσεις: 77
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.008
Πόντοι
216
Οι μαύρες σε κάνουν να νιώθεις βασιλιάς πάντως.

Μια φορά γάμαγα μια μαύρη, τότε που είχε πιάτσα στη Σοφοκλέους και είχαμε αλλάξει και τηλέφωνα.
Κανονίσαμε ραντεβού μια μέρα πλατεία Κυψέλης.
Ήταν με μια φίλη της εκεί μουνάρα κιαυτή.
Καθίσαμε σε ένα παγκάκι και καθόντουσαν και οι δύο στα πόδια μου και με χαιδεύανε κλπ.
Ένιωθα σαν αράπης φύλαρχος ένα πράγμα :2funny:
Αξέχαστες στιγμές.

Επίσης άλλη φορά με μαύρη στριπτιζού έκανε χαμό στο μαγαζί επειδή μίλαγα σε άλλη.
Τσακώθηκε με το αφεντικό τασπασε όλα και τη διώξανε για πάρτη μου.
Ένιωσα πολύ γαμιάς.

Μαύρες για τρελούς έρωτες :rockon:
 
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
1
Like
340
Πόντοι
26
Ανάλογα και τι μαύρες ρε αδερφέ. Εδώ οι περισσότεροι μαύροι στην αμερική γουστάρουν λευκές όχι επειδή παίζει η όλη συνομωσία και μασονικές ιστορίες περί φυλο-ανάμιξης κλπ, απλά και μόνο επειδή από δικές τους και μόνο μαρτυρίες, οι μαύρες είναι τόσο πρήχτρες, τόσο άμπαλες, τόσο καριόλες, τόσο σπασαρχίδικες που ο μέσος εργατικός αφροαμερικάνος(blue-collar παληκάρι που λέμε) απλά ΔΕΝ θα πάει με μαύρη ποτέ στην ζώη του.

Και προσοχή, μιλάω για μαρτυρίες αφρο-αμερικανών που είναι κανονικά μέλη της κοινωνίας στην αμερική και όχι τον CJ και τον Lamarr από το San Andreas.:tooth: Ο μέσος αφρο-αμερικάνος έχει δώσει τόσο αποκρουστικές περιγραφές για την μέση αφροαμερικάνιδα που θα νόμιζες ότι δεν μιλάει ο Στήβεν και ο Μάικ, αλλά ο κυρ Γιώργος και ο Μανωλιός για το πόσο καριόλα και σκύλα είναι η μέση ελλεϊνίδα.

Από την άλλη, στην Γαλλία, οι μαυρούλες είναι πιο πρόσχαρες, πιο πεζές, πιο χαρούμενες, στον ¨Αγιο Δομήνικο / Καραϊβική κλπ πάλι παίζουν άλλα πράγματα με τις μαύρες και τις μιγάδες εκεί πέρα αλλά πάνω κάτω ακούς τα ίδια : πρόσχαρες, με χαμόγελο κλπ.

Για κοπέλες από Νότιο Αφρική, επείδη η μόνη εμπειρία που έχω μέχρι τώρα είναι αυτά που ακούω σε αυτό το φόρουμ...δεν μπορώ να εκφράσω γνώμη παρ'ότι είναι κατά κανόνα αυτές που έρχονται εν ελλάδι. Από την άλλη, η μέση μαυρούλα που μεγάλωσε σε σπίτι ελλήνων(υοθετιμένη) φαίρετε σαν την μέση πιτσιρικά ελληνίδα οπότε βγάλτε συμπεράσματα. :tooth:
 

Silent D

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2020
Μηνύματα
44
Κριτικές
1
Like
467
Πόντοι
20
Μια φορά στην ζωή μου έχω κάνει κάτι με ebony από Αφρική. Δεν ξέρω τι λέτε εσείς αλλά η κοπέλα ήταν κούκλα και είχε και εξαιρετικό χαρακτήρα. Επίσης φιλαγε καλύτερα από κάθε κοπέλα που έχω κάνει κάτι στην ζωή μου είχε μεγάλα σαρκώδη χείλη.

Πολύ πιθανόν να σκέφτονται το ίδιο και οι γυναίκες για τους μαύρους άντρες. Δεν θεωρώ πως παίζει ρόλο το μέγεθος, μιας και πρόκειται για προκατάληψη της βιομηχανίας πορνό. Είναι καθαρά θέμα γούστου, και σίγουρα υπάρχουν χαρακτηριστικά σε κάθε άντρα που ελκύουν τις γυναίκες ανεξαρτήτως χρώματος. π.χ δεν πιστεύω καμιά κοπέλα να επέλεγε έναν χοντρό, απεριποιητο λευκό άντρα σε σχέση με έναν γυμνασμενο μαύρο άντρα με ωραίο πρόσωπο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom