Νέα

Θα κάνατε σεξ με την pentagiotissa;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bourdeliaris82
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 157
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Θα κάνατε σεξ με την pentagiotissa;

  • Οχι!! Την πηδανε Πακιστανοι και σιχαινομαι!!

    Ψήφοι: 52 34,7%
  • Εννοειται!! Ειναι η γυναικα της ζωη μου!!

    Ψήφοι: 20 13,3%
  • Μονο πιπα και πολυ της ειναι

    Ψήφοι: 19 12,7%
  • Με αλλους μαζι για να μην αισθανομαστε αβολα.

    Ψήφοι: 11 7,3%
  • Ειναι αντρας πισω απ το προφιλ,επομενως Οχι

    Ψήφοι: 28 18,7%
  • Ειναι αντρας πισω απ το προφιλ,επομενως ναι

    Ψήφοι: 8 5,3%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 12 8,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    150

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.387
Πόντοι
456
Η Πενταγιώτισσα τι σχήμα έχει; Είναι στρογγυλή ή τετράγωνη;
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Σύμφωνα με κάποιους εδώ έχει πολύ ωραίο μουτράκι. Για κιλά σώμα και σεξ είχε γραφεί εδώ μέσα love story από τη συνάντηση με έτερο μέλος του bou αν θυμάμαι καλά. Κάτι χριστουγεννιάτικα σεξοδιηγήματα......
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
αυτην ηταν μια 1.65 αδυνατη την σηκωνα αεροπλανο
αυτο,να την σηκωνεις ,να την στριβεις,να την πετας παραπερα αμα την βαριεσαι,αμα δεν μπορεις να τα κανεις αυτα με την γυναικα ειναι εν ολιγοις αχρηστη
 

Linemaker

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2020
Μηνύματα
113
Like
10
Πόντοι
1
Φυσικά και δεν γνωρίζεις την Πενταγιώτισσα αφού είσαι η Πενταγιώτισσα! Χαχαχαχααχαχαχαχαχα! :animatedballs:

γεια σου κλωνε λευκε ιπποτη σεκιουριτα της μαρικας 5Ι
 
μπουρδελα ειναι το σαητ και αμα θελουμε τα κανουμε ολα μπουρδελο! εσυ παρακολουθουσες χρονια το σαη και αποφασισες τωρα να εγγραφεις για να μας ενημερωσεις με τις κριτικες σου η πιστευεις οτι τωρα που την υπερασπιζεσαι θα κατσει να στον παιξει με τα καλτσακια της?
 

Συνημμένα

  • 32.gif
    969,1 KB · Εμφανίσεις: 80
OP
OP
bourdeliaris82

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.636
Κριτικές
57
Like
6.836
Πόντοι
5.406
Καλα το οτι ενα νεο προφιλ με μολις 3 μηνυματα υπερασπιζεται με τοσο σθενος την πενταγιω , σε συνδιασμο με το γεγονος οτι αυτη δεν ηρθε να γραψει εστω ενα ποστ, σιγουρα ειναι υποπτο
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
10
Like
2.560
Πόντοι
3.187
Απάντηση: Εννοείται... είναι η γυναίκα της ζωής μου!!  :babycry:
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.159
Κριτικές
16
Like
1.782
Πόντοι
4.655
Άκου ερώτηση. Για να απαντηθεί αυτή η ερώτηση πρέπει να έχουμε φωτογραφίες τής.

Από αυτά που γράφει, μου φαίνεται γαμεύσιμη αλλά και λίγο παραφουσκωμένη στα μυαλά.

Νομίζω ότι εάν ήταν άνω του 7, θα πόσταρε πικς. Πιθανά να έχει ΟΚ πρόσωπο αλλά σώμα λίγο προς BBW. Άμα κάποιος γουστάρει τέτοιο σωματότυπο, μάλλον θα την πηδούσε.

Προσωπικά, μία φορά που είχα πηδήξει μία  αρκετά εύσωμη, δεν είχα περάσει άσχημα στο κρεββάτι, άλλα για να την κυκλοφορήσω έτρωγα κόλλημα, διότι είμαι στα κιλά μου.

Π
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.461
Like
6.347
Πόντοι
1.056
Ανοίχτηκε νήμα για μια Πενταγιώτισσα; Σοβαρά τώρα; Τέλος πάντων, δεν θα το σχολιάσω. Αλλά ρε μάγκες έχω μια απορία, στις ψήφους προηγείται η πρώτη επιλογή, πως είναι δυνατόν η πλειοψηφία των μελών που ψήφισαν και που υποτίθεται είναι και λάτρεις του αγοραίου έρωτα, να είναι και σιχασιαρηδες; Δεν είναι περίεργο;  :think:
 

albertontino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
724
Κριτικές
8
Like
489
Πόντοι
306
Ανοίχτηκε νήμα για μια Πενταγιώτισσα; Σοβαρά τώρα; Τέλος πάντων, δεν θα το σχολιάσω. Αλλά ρε μάγκες έχω μια απορία, στις ψήφους προηγείται η πρώτη επιλογή, πως είναι δυνατόν η πλειοψηφία των μελών που ψήφισαν και που υποτίθεται είναι και λάτρεις του αγοραίου έρωτα, να είναι και σιχασιαρηδες; Δεν είναι περίεργο;  :think:
Τον χαρακτήρα της σιχαίνονται λογικά που είναι προκλητική και το παίζει έξυπνη και υπεράνω.
πάντως είναι ετοιμόλογη αυτό της το αναγνωρίζω.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.164
Like
50.915
Πόντοι
12.756
Μεχρι στιγμης ο μονος σιγουρος που θα ματσακωνιαζε την Μπετινη ειναι ο Αλεξ :grin:
 

ΔΑΜΟΣ

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2018
Μηνύματα
905
Κριτικές
27
Like
2.767
Πόντοι
1.196
Πως είναι σαν γκόμενα ξέρουμε;
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.461
Like
6.347
Πόντοι
1.056
αν δεν σιχαινομασταν θα γαμουσαν ολοι στο μεταξι με 10 ευρω πισω απο τα πακια
Γιατί στα στούντιο ποιος σου εγγυάται ότι δεν γαμας πίσω από κάποιον βρωμυλο; Έχω την εντύπωση ότι κάποιος που ασχολείται με το συγκεκριμένο "σπορ", δεν σιχαίνεται, γιατί αν σιχαίνεται και σκέφτεται "αυτούς που έχουν προηγηθεί", έχει χάσει το παιχνίδι της απόλαυσης.
 

Linemaker

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2020
Μηνύματα
113
Like
10
Πόντοι
1
Καλα το οτι ενα νεο προφιλ με μολις 3 μηνυματα υπερασπιζεται με τοσο σθενος την πενταγιω , σε συνδιασμο με το γεγονος οτι αυτη δεν ηρθε να γραψει εστω ενα ποστ, σιγουρα ειναι υποπτο

Δεν την υπερασπιζομαι με σθενος οπως λες, αλλα ουτε και υπαρχει κατι υποπτο οπως εχεις ισχυρισθει

Καλα θα κανει η φιλη Πενταγιωτισσα οταν κοιταξει τα ποστ που εχουν αναρτηθει για εκεινη να μην σας δωσει καμια απαντηση.

Πιστευω αυτο θα δειξει ανωτεροτητα και χαρακτηρα.

Αρκετα εχω ασχοληθει με αυτο το θεμα.

Καλη συνεχεια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom