Νέα

Οι Ελληνίδες πάνε με μαύρους και το αντίστροφο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Loykios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 440K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
Είναι καθαρά θέμα βιολογίας.
Όπως εμείς γουστάρουμε αλλοδαπές και εξωτικές γκόμενες έτσι και οι γυναίκες.
Είναι λόγω DNA. Γιατί θα βγουν καλύτεροι απόγονοι με τη μίξη διαφορετικών DNA.
Γιαυτό καβλώνουμε κι εμείς κι αυτές.

Δεν νομιζω οτι οφειλεται στο DNA. Πχ τη μαυρη δε τη βλεπω καν ως γυναικα. Αφενος γιατι δεν μου ειναι ελκυστικη και αφετερου γιατι εχει πολυ τεστοστερονη που κανει και τη συμπεριφορα της μη ελκυστικη. Αντιστοιχα το εξωτικο δε μου λεει κατι. Εξωτικη μπορει να ειναι μια ινδη, μια μαυροασιατισσα, μια αφρικανα, μια βραζιλιανα, εμενα δε μου λενε τιποτα σε σχεση με τις ασπρες. Δεν ειναι ελκυστικες, απλα. Και δε νομιζω οτι αυτο ειναι μονο για τα δικα μου αισθητικα στανταρ. Ποσα τοπ μοντελ παγκοσμιως εχουμε που να ειναι απ'ολες τις εξωτικες φυλες και ποσα απο τους ασπρους που ειναι μια μικρη μειοψηφια στο πλανητη? Αν βαλεις μαυρους, μαυριδερους, ασιατες, οι ασπροι ειναι λιγοι. Και ομως απ'αυτους τους λιγους βγαινουν τα περισσοτερα μοντελα. Και αν βγουν απο αλλες χωρες που επικρατουν πχ οι καφε, βλεπε τιποτα μοντελα απο μεση ανατολη, βραζιλια, ινδια, βενεζουελα, κτλ, ειναι οι πιο ασπρες σε βαθμο να μη καταλαβαινεις τη καταγωγη τους.

Στα προτυπα ομορφιας των μαυριδερων λαων, τυπου ινδια, πακισταν, κτλ, εκει επιδιωκουν να εχουν (πιο) ασπρες νυφες ή γαμπρους. Βασικα για ασιατες-μαυρους-μαυριδερους, οι τοπ γκομενες ειναι οι ασπρες. Και για τους ασπρους το ιδιο.

Αντιστοιχα για το παγκοσμιο πληθυσμο των γυναικων οι τοπ αντρες ειναι οι ασπροι. Ασπρες, μαυρες, ασιατισσες, μαυριδερες, θελουν τον ασπρο πιο πολυ. Γενικα μιλαμε, ως κανονα - οχι την εξαιρεση. Το βλεπεις και σε κοινωνιες που εχουν μεσα τα παντα, με βαση τα στοιχεια των γαμων, των προτιμησεων στα κοινωνικα δικτυα, κτλ. Απ'το 3.1 ως το 3.17 εχει καλα λινκς για διαβασμα με ερευνες και στοιχεια
Τωρα για το DNA και τη μιξη οσον αφορα απογονους, η λογικη ειναι οτι οταν εχεις 2 αρκετα διαφορετικα DNA μειωνεται η πιθανοτητα να εχουν προβλημα και τα 2 σε συγκεκριμενα γονιδια. Ομως υπαρχουν φυλες που λογω tribal inmating επι χιλιετιες, κατεληξαν να εχουν προβληματικα γονιδια οι ιδιοι. Ασε που ειναι μια κοψια. Πχ οι μαυρες στα facial recognition software εχουν το υψηλοτερο ποσοστο αστοχιας γιατι βρισκει false matches το ιδιο προσωπο με 10 ονοματα. Αντιθετα οι ασπροι αντρες ειναι οι πιο αναγνωρισιμοι ως διαφορετικοι.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
Επιστρεφοντας στα γονιδια, οταν ματσαρεις για παραδειγμα ασπρο με μαυρη και η μαυρη εχει πολυ περισσοτερα προβληματικα γονιδια στο DNA της απ'τον ασπρο τοτε αυξανονται οι πιθανοτητες σε καποιους τομεις να συμπεσουν τα προβληματικα του ασπρου με της μαυρης. Αρα καταληγουμε οτι το ιδανικο ειναι να θελουμε ο αλλος να ειναι υγιης, δλδ να εχει καλο DNA, ωστε να εχει οσο το δυνατον περισσοτερα καλα γονιδια για να διορθωσουν τυχον δικα μας προβληματικα γονιδια κατα τη δημιουργια του νεου ανθρωπου.

Οταν βλεπεις ενα μαυρο, αυτο που βλεπεις ειναι οτι ναι μεν εχει σωμα φετες και πιο αντρικο λογω υψηλοτερης τεστοστερονης, αλλά αν το προσπερασεις βλεπεις τεραστια προβληματα σε τομεις οπως το #1 οργανο του σωματος, το δερμα, καθως και το προσωπο... ασχημες γωνιες / μη ελυστικες, προβληματικα δοντια, προβληματικα ουλα.

Για τον αντρα υποσυνειδητα ισχυει ομορφη=υγιης. Για τη γυναικα υποσυνειδητα ισχυει δυνατος=υγιης. Οταν ο μαυρος φαινεται δυνατος το μυαλο της μπλοκαρει στο να δει το αυτονοητο. Πχ εναν ασπρο φουλ σπυριαρη με ουλα γαμησε τα δε θα τον ακουμπαγε ποτε... αλλά τον μαυρο το σπυριαρη με τα ουλα γαμησε τα δεν εχει προβλημα... γιατι εχει βραχυκυκλωσει ο νους της μπροστα στην υποσυνειδητη πραξη δυνατος=υγιης. Τον ασπρο σπυριαρη με ουλα γαμησε τα που πηγε στα γυμναστηρια και εγινε φετες παλι θα τον προσπερασει γιατι θα τον βλεπει ως ανωμαλια. Θα πει αυτος απλα πηγε γυμναστηκε αλλα η βαση ειναι πατος. Ολα αυτα παντα σε πλαισια σχετικοτητας, πχ αν ο σπυριαρης με τα ουλα με τη γυμναστικη εφθασε να ειναι 6αρι και η αλλη ειναι 3, ναι οκ μπορει να της κανει ο 6αρης.

Εμεις οταν παμε με ενα ρωσιδακι ουσιαστικα κατευθυνομαστε υπερ του υγιους/ανωτερου DNA που μπορει να φτιαξει τα δικα μας ελλατωματα και οχι κοντρα. Βλεπεις το δερμα τους και ειναι ΧΑΡΤΙ. Τη γδυνεις τη βαζεις κατω και λες τωρα υπαρχει αυτη ή καποιος μου κανει πλακα? Ψαχνεις να βρεις ψεγαδια και δε βρισκεις. Πας να αποκλινεις λιγο να παρεις αλλες εθνικοτητες και βλεπεις αμεσως οτι γαμιεται ο διας με προβληματα αισθητικης φυσης. Βλεπεις σωματοτυπο/δερμα/προσωπο/στομα-δοντια κτλ και ειναι το απολυτο που μπορουσε να ειναι. Δε παιρνει καν βελτιωση. Δεν ειναι τυχαιο οτι στην αγορα ωαριων στις ΗΠΑ τα χαρακτηριστικα που εχουν σλαβες μπορει να αποφερουν ακομα και 50.000$ στη δοτρια... αυτα τα νουμερα για μαυρες δε παιζουν. Τσαμπα να δινε ωαρια μπορει να μη τα παιρνε κανεις. Απαξιωμενο DNA δλδ...
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Να το θέσω πιο απλά:
Ο Ελληνας άντρας που γουστάρει και πάει με μαύρες,ή Λατίνες,ή Ρωσίδες κλπ καλά κάνει ενώ η Ελληνίδα γυναίκα που πάει με τον μαύρο όχι?
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.066
Like
3.712
Πόντοι
606
Για τον αντρα υποσυνειδητα ισχυει ομορφη=υγιης. Για τη γυναικα υποσυνειδητα ισχυει δυνατος=υγιης. Οταν ο μαυρος φαινεται δυνατος το μυαλο της μπλοκαρει στο να δει το αυτονοητο. Πχ εναν ασπρο φουλ σπυριαρη με ουλα γαμησε τα δε θα τον ακουμπαγε ποτε... αλλά τον μαυρο το σπυριαρη με τα ουλα γαμησε τα δεν εχει προβλημα... γιατι εχει βραχυκυκλωσει ο νους της μπροστα στην υποσυνειδητη πραξη δυνατος=υγιης.

Όντως,με μαύρο και σπυριάρη παθαίνουν κοκομπλόκο :vomit:


article-0-11661D71000005DC-79_634x666.jpg






 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Να το θέσω πιο απλά:
Ο Ελληνας άντρας που γουστάρει και πάει με μαύρες,ή Λατίνες,ή Ρωσίδες κλπ καλά κάνει ενώ η Ελληνίδα γυναίκα που πάει με τον μαύρο όχι?

Εγω ειμαι σεξιστης και θα πω οτι καλα κανει ο αντρας αλλα οχι η γυναικα. Ο κυριως λογος που το λεω ειναι οτι η Ελληνιδα εχει ανυπαρκτη προσωπικοτητα και αθλιο τροπο συμπεριφορας , που με οδηγει στο να την βαλω στην κατηγορια "ανθρωπινη κατσαριδα".
 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.665
Like
1.454
Πόντοι
216
Γιατι ο λευκος Ελληνας να γαμισει μαυρη?
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Εγω ειμαι σεξιστης και θα πω οτι καλα κανει ο αντρας αλλα οχι η γυναικα. Ο κυριως λογος που το λεω ειναι οτι η Ελληνιδα εχει ανυπαρκτη προσωπικοτητα και αθλιο τροπο συμπεριφορας , που με οδηγει στο να την βαλω στην κατηγορια "ανθρωπινη κατσαριδα".

Ο άντρας καλά κάνει ακόμη κι αν είναι μαλάκας όμως?

Επειδή μίλησες για προσωπικότητα και άθλιο τρόπο συμπεριφοράς:Αυτό συμβαίνει και στα 2 φύλα!
Ούτε ο Ελληνας είναι άγιος ούτε η Ελληνίδα.
Ναι όντως υπάρχουν πολλές γυναίκες στην Ελλάδα με αθλια συμπεριφορά.Όπως και πολλοί άντρες.

 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Εγω ειμαι σεξιστης και θα πω οτι καλα κανει ο αντρας αλλα οχι η γυναικα. Ο κυριως λογος που το λεω ειναι οτι η Ελληνιδα εχει ανυπαρκτη προσωπικοτητα και αθλιο τροπο συμπεριφορας , που με οδηγει στο να την βαλω στην κατηγορια "ανθρωπινη κατσαριδα".

Ο άντρας καλά κάνει ακόμη κι αν είναι μαλάκας όμως?

Επειδή μίλησες για προσωπικότητα και άθλιο τρόπο συμπεριφοράς:Αυτό συμβαίνει και στα 2 φύλα!
Ούτε ο Ελληνας είναι άγιος ούτε η Ελληνίδα.
Ναι όντως υπάρχουν πολλές γυναίκες στην Ελλάδα με αθλια συμπεριφορά.Όπως και πολλοί άντρες.

Για αντρες δε μπορω να μιλησω τυπε. Το μονο δειγμα που εχω ειναι δικες μου παρεες και ο εαυτος μου.Παντως παλαιοτερες γενιες πιστευω οτι ναι επαιζε μεγαλη μαλακια, αλλα στους συγχρονους 35 και κατω ο πυρφορισμος εχει επικρατησει και για αυτο πιστευω η μεση μαλακυνση στις γκομενες ειναι μεγαλυτερη.

Επισης πιστευω οτι αν και ειμαστε ισοι, ειμαστε διαφορετικοι. Εμεις εχουμε τεστοστερονη, σκεφτομαστε μουνια καθε 5 δευτερολεπτα, οι γυναικες εκ φυσεως δεν ειναι ετσι. Το να βλεπω κατι γκομενες να γαμιουνται με πακηδες, αδερφες, μπαρμεν και να τα παιρνουν ολα ακαποτα μου προκαλει αηδια. Εχοντας ζησει σε πολλες χωρες και εχοντας ,εστω βγει ραντεβου και γνωρισει γκομενες απο καθε ηπειρο, οι Ελληνιδες ειναι και με διαφορα οι πλεον αθλιες. Οποτε ναι πιστευω ο αντρας μπορει να κανει τετοια γιατι ειναι στη φυση του.
 

Melinadiva

Call-Girl
Εγγρ.
4 Μαρ 2019
Μηνύματα
445
Like
5.180
Να το θέσω πιο απλά:
Ο Ελληνας άντρας που γουστάρει και πάει με μαύρες,ή Λατίνες,ή Ρωσίδες κλπ καλά κάνει ενώ η Ελληνίδα γυναίκα που πάει με τον μαύρο όχι?

Εγω ειμαι σεξιστης και θα πω οτι καλα κανει ο αντρας αλλα οχι η γυναικα. Ο κυριως λογος που το λεω ειναι οτι η Ελληνιδα εχει ανυπαρκτη προσωπικοτητα και αθλιο τροπο συμπεριφορας , που με οδηγει στο να την βαλω στην κατηγορια "ανθρωπινη κατσαριδα".

Τουλάχιστον έχεις αυτογνωσία και φαίνεται απο το nickname που επέλεξες!!!

Εύχομαι καλή φώτιση!
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.387
Πόντοι
456
Η αλήθεια είναι ότι οι περισσότερες γυναίκες ενδιαφέρονται περισσότερο για την γνώμη της φιλενάδας ή της γειτόνισσας (δηλαδή των άλλων γυναικών) παρά για την γνώμη που έχουν οι άντρες για αυτές. Τους άντρες τους βλέπουν σαν τα αξεσουάρ που ικανοποιούν τις διάφορες ανάγκες τους (οικονομικές, κοινωνικές, βιολογικές). Κατά βάθος όλες θα ήθελαν να εργαστούν ως πόρνες αλλά διστάζουν είτε επειδή γνωρίζουν ότι δεν είναι αρκετά ωραίες είτε επειδή θα απομονώνονταν από το οικογενειακό τους περιβάλλον λόγω ηθικών αρχών.

Όλες ψάχνουν για ό,τι τους λείπει περισσότερο, δηλαδή η ωραία για τον πλούσιο χορηγό, η κοντή για τον ψηλό, η θεία για τον νεαρό "ανεψιό", η άσχημη για τον "κούκλο" ενώ καμία δεν ψάχνει για έναν έξυπνο άντρα επειδή όλες οι γυναίκες πιστεύουν ότι η εξυπνάδα τους περισσεύει! Αυτό αποδεικνύει πόσο χαζές είναι κατά βάθος οι Ελληνίδες γυναίκες!
 
Εγγρ.
15 Ιαν 2017
Μηνύματα
397
Like
280
Πόντοι
21
Να το θέσω πιο απλά:
Ο Ελληνας άντρας που γουστάρει και πάει με μαύρες,ή Λατίνες,ή Ρωσίδες κλπ καλά κάνει ενώ η Ελληνίδα γυναίκα που πάει με τον μαύρο όχι?

Εγω ειμαι σεξιστης και θα πω οτι καλα κανει ο αντρας αλλα οχι η γυναικα. Ο κυριως λογος που το λεω ειναι οτι η Ελληνιδα εχει ανυπαρκτη προσωπικοτητα και αθλιο τροπο συμπεριφορας , που με οδηγει στο να την βαλω στην κατηγορια "ανθρωπινη κατσαριδα".

Τουλάχιστον έχεις αυτογνωσία και φαίνεται απο το nickname που επέλεξες!!!

Εύχομαι καλή φώτιση!

Tωρα βγαζεις κακια
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.387
Πόντοι
456
Για τον αντρα υποσυνειδητα ισχυει ομορφη=υγιης. Για τη γυναικα υποσυνειδητα ισχυει δυνατος=υγιης. Οταν ο μαυρος φαινεται δυνατος το μυαλο της μπλοκαρει στο να δει το αυτονοητο. Πχ εναν ασπρο φουλ σπυριαρη με ουλα γαμησε τα δε θα τον ακουμπαγε ποτε... αλλά τον μαυρο το σπυριαρη με τα ουλα γαμησε τα δεν εχει προβλημα... γιατι εχει βραχυκυκλωσει ο νους της μπροστα στην υποσυνειδητη πραξη δυνατος=υγιης.

Όντως,με μαύρο και σπυριάρη παθαίνουν κοκομπλόκο :vomit:


article-0-11661D71000005DC-79_634x666.jpg

Η τηλεόραση και ο σύγχρονος κινηματογράφος έχουν καταστρέψει τα μυαλά των σύγχρονων γυναικών διότι παρουσιάζουν ό,τιδήποτε διαστροφικό ως φυσιολογικό και αντιστρόφως!
 
  • Like
Αντιδράσεις: xrusos

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
560
Like
354
Πόντοι
26
Για τον αντρα υποσυνειδητα ισχυει ομορφη=υγιης. Για τη γυναικα υποσυνειδητα ισχυει δυνατος=υγιης. Οταν ο μαυρος φαινεται δυνατος το μυαλο της μπλοκαρει στο να δει το αυτονοητο. Πχ εναν ασπρο φουλ σπυριαρη με ουλα γαμησε τα δε θα τον ακουμπαγε ποτε... αλλά τον μαυρο το σπυριαρη με τα ουλα γαμησε τα δεν εχει προβλημα... γιατι εχει βραχυκυκλωσει ο νους της μπροστα στην υποσυνειδητη πραξη δυνατος=υγιης.

Όντως,με μαύρο και σπυριάρη παθαίνουν κοκομπλόκο :vomit:


article-0-11661D71000005DC-79_634x666.jpg

Η τηλεόραση και ο σύγχρονος κινηματογράφος έχουν καταστρέψει τα μυαλά των σύγχρονων γυναικών διότι παρουσιάζουν ό,τιδήποτε διαστροφικό ως φυσιολογικό και αντιστρόφως!
etsai einai . eseis oi liberal poy thelete tousmavrous efxomai tis kores sas na tis gamane mavroi
 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.665
Like
1.454
Πόντοι
216

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
560
Like
354
Πόντοι
26
Για τον αντρα υποσυνειδητα ισχυει ομορφη=υγιης. Για τη γυναικα υποσυνειδητα ισχυει δυνατος=υγιης. Οταν ο μαυρος φαινεται δυνατος το μυαλο της μπλοκαρει στο να δει το αυτονοητο. Πχ εναν ασπρο φουλ σπυριαρη με ουλα γαμησε τα δε θα τον ακουμπαγε ποτε... αλλά τον μαυρο το σπυριαρη με τα ουλα γαμησε τα δεν εχει προβλημα... γιατι εχει βραχυκυκλωσει ο νους της μπροστα στην υποσυνειδητη πραξη δυνατος=υγιης.

Όντως,με μαύρο και σπυριάρη παθαίνουν κοκομπλόκο :vomit:


article-0-11661D71000005DC-79_634x666.jpg

Η τηλεόραση και ο σύγχρονος κινηματογράφος έχουν καταστρέψει τα μυαλά των σύγχρονων γυναικών διότι παρουσιάζουν ό,τιδήποτε διαστροφικό ως φυσιολογικό και αντιστρόφως!
etsi einai oso gia sas toys libera.makari na sas gamane mavroi tis kores sas
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.728
Like
3.135
Πόντοι
506
Η αλήθεια είναι ότι οι περισσότερες γυναίκες ενδιαφέρονται περισσότερο για την γνώμη της φιλενάδας ή της γειτόνισσας (δηλαδή των άλλων γυναικών)

Ισπανίδες..........

Hacer el amor con un negro

jamile / 23 de marzo de 2006 a las 18:40
Tienes razon.
Yo conocí a un hombre negro, nos enamoramos. y a la hora de tener sexo, creo que son muy diferentes a los blancos. He salido con varios hombres, y como este me ha tocado, no lo ha hecho ninguno, y cuando hacemos el amor, tengo sensaciones muy diferentes a las que he tenido anteriormente, aparte de que su miembro es bastante más ancho y largo que el de los demás y llega a lugares que no hacían los otros...y qué deciros sobre su piel?? y sobre el cuerpo que tienen??probad.....y me dareis la razón.....ji ji ji!!!

jamile
Έχεις δίκιο.
Είχα διάφορα ραντεβού με έναν μαύρο, τελικά ερωτευτήκαμε. Όσον αφορά το Sex πιστεύω ότι διαφέρει πολύ από εκείνο με τους λευκούς. Είχα βρεθεί και με διάφορους άλλους άντρες στο παρελθόν, όμως έτσι όπως με γάμησε ο μαύρος δε με γάμησε κανείς. Όταν κάνουμε σεξ το νιώθω περισσότερα και πιο έντονα απ ότι με τους λευκούς. Το πέος του είναι αρκετά πιο χοντρό και μεγαλύτερο και φτάνει σε περιοχές που οι άλλοι δεν έφταναν….. και τι να πει κανείς για το δέρμα τους; Ή για το σώμα που έχουν; Κάντε μια δοκιμή……και θα με θυμηθείτε ….. ji ji ji!!!



jimena / 23 de marzo de 2006 a las 23:38
Negros
Os doy toda la razón chicas. Yo solamente salgo con hombres negros por estas razones que exponeis. Son mas fibrados, potentes, dotados de un miembro mas grande, tienen menos vello....tantas razones....
Son mucho mas sexuales, y eso les hace mas atractivos. Yo al menos he descartado a los blancos. Mi pareja actual es negro, musculado, tiene un pene de 24x6 cms, y ademas casi no tiene vello, aunque el poco que tiene le mando que se lo depile. Asi es como me gustan, y creo que también al resto de mujeres. Creo que la raza influye y bastante en la sexualidad, esa es mi opinión. Un besazo.

jimena
Νέγροι
συμφωνώ με την φίλη παραπάνω. Μόνο για αυτούς τους λόγους πηγαίνω σε ραντεβού με μαύρους. Είναι πιο γραμμωμένοι, πιο δυνατοί, έχουν μεγαλύτερο πέος και είναι λιγότερο τριχωτοί….είναι πολλοί οι λόγοι….
Έχουν περισσότερη σεξουαλικότητα και αυτό τους κάνει πιο ελκυστικούς. Προσωπικά δεν ξαναπάω με λευκό. Ο τωρινός μου παρτενέρ είναι μαύρος, με γυμνασμένο κορμί και πέος 24x6 cm και δεν έχει σχεδόν καθόλου τρίχες. Έτσι τους θέλω και πιστεύω ότι αυτό θέλουν και οι άλλες γυναίκες. Πιστεύω ότι η ράτσα παίζει ρόλο στο θέμα της σεξουαλικότητας. Πολλά φιλιά.


 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.387
Πόντοι
456
Στο μακρινό παρελθόν εργαζόμουν σε μεγάλη πολυεθνική εταιρεία με δεκάδες νεαρές και μεσόκοπες παντρεμένες γυναίκες. Εκείνο που μου έκανε εντύπωση είναι ότι όλες δεν δίσταζαν να κερατώσουν τον άντρα τους με οποιονδήποτε για τους δικούς τους λόγους τούς γυάλιζε ιδιαίτερα!

Στην Ελλάδα η γυναικεία απιστία είναι κανόνας και όχι εξαίρεση!
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Να το θέσω πιο απλά:
Ο Ελληνας άντρας που γουστάρει και πάει με μαύρες,ή Λατίνες,ή Ρωσίδες κλπ καλά κάνει ενώ η Ελληνίδα γυναίκα που πάει με τον μαύρο όχι?

Εγω ειμαι σεξιστης και θα πω οτι καλα κανει ο αντρας αλλα οχι η γυναικα. Ο κυριως λογος που το λεω ειναι οτι η Ελληνιδα εχει ανυπαρκτη προσωπικοτητα και αθλιο τροπο συμπεριφορας , που με οδηγει στο να την βαλω στην κατηγορια "ανθρωπινη κατσαριδα".

Τουλάχιστον έχεις αυτογνωσία και φαίνεται απο το nickname που επέλεξες!!!

Εύχομαι καλή φώτιση!

Ε βεβαια εχω αυτογνωσια, ειμαι τελειως κακιασμενος. Αυτο δε σημαινει οτι , αν και κακιασμενος και ισως υπερβολικος, πως το νοημα οσων λεω ειναι λαθος.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom