Νέα

Οι Ελληνίδες πάνε με μαύρους και το αντίστροφο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Loykios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 440K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.343
Κριτικές
267
Like
16.979
Πόντοι
3.556
Βλεπω μεσα μεσα οταν παω για τρεξιμο ενα πολυ ωραιο ξανθο ντοπιο μουνακι, μετα βιας 20 να καθεται στο παρκο με μια παρεα απο 3 αραπακους εκ των οποιων ο ενας την σπρωχνει.
Germany

Katja
Beim Sportfest. Leichtathletik, bin mit in seine Kabine. Ich 19, er wohl ein paar Jahre älter, Kenianer. Kannte nicht mal seinen Namen.
Wir hatten nur zehn Minuten. Es war sooooooooooo geil!!! Sein Schwanz schön lang und glänzend. Ein unglaublicher Stecher! Bin gekommen und hab den Saft in die Fut bekommen.

Katja
Σε αθλητικό φεστιβάλ στίβου, μπήκα μαζί του στις καμπίνες εκεί που αλλάζουν τα ρούχα. Εγώ 19, εκείνος λίγα χρόνια μεγαλύτερος με καταγωγή από την Κένυα. Ούτε καν το όνομά του δεν γνώριζα. Είχαμε μόνο 10 λεπτά στη διάθεσή μας. Ήταν τόooooooooooσο καύλα!!! Η πούτσα του τεράστια και γυαλιστερή. Απίστευτος γαμιάς! Έχυσα τόσο έντονα που τα υγρά μου έφτασαν μέχρι κάτω στις πατούσες μου.


Annika85
Sie ficken einfach geiler. Ich hatte das Vergnügen von drei Schwarzen gefickt zu werden. In dieser Nacht hatte ich den geilsten Sex den ich bis dahin erlebt habe. Jedenfalls haben sie mich durchgenagelt wie ich es noch nie kannte. Ich bin 30 Jahre alt und Single, wenn ich Lust auf geilen Sex habe hole ich mir einen Schwarzen nach Hause.

Annika85
Γαμάνε καλύτερα. Είχα την τιμή να γαμηθώ ταυτόχρονα με τρεις μαύρους. Εκείνη τη νύχτα είχα το καλύτερο σεξ της ζωής μου. Μιλάμε με καταγάμησαν έτσι όπως δεν το είχα ξαναζήσει. Είμαι 30 ετών και Single, όταν έχω όρεξη να πηδηχτώ καλά φέρνω έναν μαύρο στο σπίτι μου.


Julia, Antwort #18 am 19.10.2014 um 11:54 Uhr
Als Single-Frau nehme ich mir jeden Schwarzen mit, der mich anspricht und mit mir flirtet. Obwohl ich schon 43 bin, habe ich nach wie vor meine Gier nach Sex mit fremden Männern in mir. Meine besten ONS habe ich immer mit ausländischen Männern. Ich stehe seit meiner Jugendzeit auf Südländer, weil sie aus meiner Erfahrung einfach toll im Bett sind. Vergangenen Winter habe ich mir meinen langersehnten Urlaubstraum erfüllt und bin für 3 Wochen nach Kenia gereist. Dort hatte ich den wunderschönsten Urlaub meines Lebens. Die kenianischen Männer stehen ja total auf europäische Frauen und verschafften mir Höhepunkte, die einfach nur unbeschreiblich schön für mich waren. Diese Erfahrungen kann ich nur jeder Frau empfehlen.

Julia
Είμαι Single και επιτρέπω σε κάθε μαύρο άντρα, που έχει το θάρρος να μου μιλήσει και να με φλερτάρει, να έρθει μαζί μου στο σπίτι. Αν και είμαι πλέον 43 έχω μέσα μου ακόμη άσβεστη την επιθυμία για σεξ με ξένους άντρες. Πάντοτε τα καλύτερα One-Night-Stands τα βίωνα με αλλοδαπούς άντρες. Από το τέλος της εφηβείας μου γουστάρω Νοτιοευρωπαίους γιατί διαπίστωσα ότι είναι εξαιρετικοί εραστές που τα δίνουν όλα στο κρεβάτι. Τον περασμένο χειμώνα εκπλήρωσα μια μακροχρόνια επιθυμία και ταξίδεψα για 3 εβδομάδες στην Κenia της ανατολικής Αφρικής για διακοπές. Εκεί πέρασα τις καλύτερες διακοπές της ζωής μου. Οι ντόπιοι μαύροι τρελαίνονται για Ευρωπαίες γυναίκες και μου χάρισαν απερίγραπτους οργασμούς. Συστήνω ανεπιφύλακτα σε κάθε γυναίκα να ζήσει αυτή την εμπειρία.


Carola_Bj_55 (60j)
Ich kann es nicht beschreiben was es ist,aber kein weisser hat mich je so befiedigt wie ein schwarzer. Die ficken einfach lange mit Animalischer ausdauer und samen viel ab.

Carola_Bj_55 (60ετών)
Δε μπορώ ακριβώς να το περιγράψω, όμως κανένας λευκός άντρας δεν με ικανοποίησε έτσι όπως ένας μαύρος. Γαμάνε με αστείρευτη αντοχή σαν ζώα και χύνουν μεγάλες ποσότητες σπέρματος.


allesklar
Ich finde ihr Frauen seid richtig dreckige versiffte Huren.
Sobald ich rausfinde dass eine Frau schon einmal einen schwarzen gefickt hat ist sie für mich gestorben
weil sie offensichtlich keinerlei ehre hat und nur einen fetten Schwanz in ihrer ausgeleierten Fotze haben will.
Solch dumme Weiber die einen Mann nur auf seinen Schwanz reduzieren finde ich so ekelhaft dass ich direkt über sie sie drüber kotzen könnte.
Ihr seid so mies billig ...
Ich hab 17 cm und wenn einer Frau das nicht reicht dann ist sie einfach nur eine ekelhafte Dreckshure.

allesklar
Εσείς οι γυναίκες είστε απίστευτα σιχαμερές πουτάνες.
Εάν διαπιστώσω ότι μια γυναίκα έχει γαμηθεί στο παρελθόν με μαύρο αμέσως έχει πεθάνει για εμένα επειδή προφανώς δεν έχει ίχνος τιμής μέσα της και απλά χρειάζεται μια παχιά πούτσα μέσα στο ξεχειλωμένο της μουνί.
Tέτοιες ηλίθιες σκρόφες που περιορίζουν τον άντρα μόνο στο μέγεθος της πούτσας πράγματι τις απεχθάνομαι τόσο που θα ήθελα να κάνω επιτόπου εμετό στο πρόσωπό τους.
Είστε τόσο ρηχές κ φτηνές …
Το πέος μου είναι 17εκ και αν αυτό δεν αρκεί σε μια γυναίκα τότε στα μάτια μου είναι απλά ένα σιχαμερό βρωμοπούτανο.


Sweden

Har du haft sex med en svart man

älskamigmucho, Sön 24 mar 2019 10:28
Absolut... Jag har haft flera män som varit svarta o tycker om att bli knullad av svarta.

Βεβαίως… Είχα αρκετούς μαύρους και λατρεύω να με γαμάνε μαύροι άντρες.


Rosa, Lör 14 dec 2019 21:45
Jag vill ha sex med en negress, jag vill se och känna den rosa fittan. Jag har hört att negresser doftar på ett speciellt sätt med.

Rosa
Θέλω να κάνω σεξ με νέγρο, θέλω να δω το αιδίο μου να κοκκινίσει και να τα νιώσω όλα. Έχω ακούσει ότι οι μαύροι μυρίζουν κάπως διαφορετικά.


Anonym, Mån 7 sep 2019 13:01
Jag tycker att svart hudfärg är en oerhörd attraktion i sig. Jag har haft en vit pojkvän, de övriga fyra har alla varit mycket mörka.

Με έλκει απίστευτα το μαύρο δέρμα. Μέχρι τώρα είχα σχέση με έναν λευκό, οι υπόλοιπες τέσσερις σχέσεις μου ήταν με σκουρόχρωμους.

τύπε σε καλο δρομο εισαι. πρεπει να ξεροχυσες με περιγράφη 60χρονης γερμανίδας για αραπικη ψωλη ε ; :confused:
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.728
Κριτικές
267
Like
3.135
Πόντοι
506
τύπε σε καλο δρομο εισαι. πρεπει να ξεροχυσες με περιγράφη 60χρονης γερμανίδας για αραπικη ψωλη ε ; :confused:
Μπηκα σε γερμανικα, ελβετικα, αυστριακα, σουηδικα και σε αγγλοφωνα φορουμ.
Για περιπου 1 ωρα διασκεδασα αρκετα με αυτα που διαβαζα. Ειδικα οι κοπελες απο την γερμανια, απο την αυστρια κ απο την αμερικη δινουν ρεσιταλ.
Οι Σουηδεζες καπως πιο συγκρατημενες. Μαλλον θα ντρεπονται

Μετα μπαινω εδω και βλεπω εναν τυπο (nickname: Retro) να γραφει καθε τρεις και λιγο "kman ειναι εδω/δημητρακης ειναι εδω"........ αρκετα ξενερωτικο

 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
267
Like
2.108
Πόντοι
456
Πω ρε πουστη αρρωστες. Πρωτα κανουν τους αντρες τους φλωρους και μετα ψαχνουν μαυρους επειδη οι αντρεςτους ειναι φλωροι :confused:

Ειδικα την Αννικα να την παρεις γυναικα αφου την εχουν βατεψει τρεις μαυροι να δεις προκοποι.

Θυμαμαι μια ταινια νομιζω ηταν με τον Τζιμ Καρει που εκανε τριδυμα με τη γυναικα του και ηταν και τα τρια μαυρα. Τετοια φαση.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.066
Κριτικές
267
Like
3.712
Πόντοι
606
allesklar
Εσείς οι γυναίκες είστε απίστευτα σιχαμερές πουτάνες.
Εάν διαπιστώσω ότι μια γυναίκα έχει γαμηθεί στο παρελθόν με μαύρο αμέσως έχει πεθάνει για εμένα επειδή προφανώς δεν έχει ίχνος τιμής μέσα της και απλά χρειάζεται μια παχιά πούτσα μέσα στο ξεχειλωμένο της μουνί.
Tέτοιες ηλίθιες σκρόφες που περιορίζουν τον άντρα μόνο στο μέγεθος της πούτσας πράγματι τις απεχθάνομαι τόσο που θα ήθελα να κάνω επιτόπου εμετό στο πρόσωπό τους.
Είστε τόσο ρηχές κ φτηνές …
Το πέος μου είναι 17εκ και αν αυτό δεν αρκεί σε μια γυναίκα τότε στα μάτια μου είναι απλά ένα σιχαμερό βρωμοπούτανο.

Ποιο μέλος είναι αυτός; :2funny:
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.807
Κριτικές
267
Like
11.291
Πόντοι
3.936
ρε παίδες το θέμα είναι εάν πηγαίνει ελλεινίδα με μαύρο, και όχι η κάθε τελειωμένη γριά ναzί τουρίστρια :confused:
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
267
Like
7.348
Πόντοι
4.746
έχω δει ελλεεινίδες να πηγαίνουν χεράκι χεράκι με μαύρους
μετα σειρα εχει ο γαιδαρος, το αλογο, κ.ο.κ.. γιατι παντα θα υπαρχει καποιος με μεγαλυτερη.. Πουτσ@ μεγαλη εxουν και οι γαιδαροι.. μυαλο δεν εxoυν.. :grin:
 

Συνημμένα

  • 2dd1.gif
    2dd1.gif
    857 KB · Εμφανίσεις: 32

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.807
Κριτικές
267
Like
11.291
Πόντοι
3.936
η μουναρα ηθοποιος του twin peaks η Mädchen Amick ειναι παντρεμενη εδω και χρονια με εναν μπαμπουινο...:confused:
Όλα σχετικά είναι.. γνώρισα ενα ζευγάρι, αυτή απο το Όσλο, αυτός Έλληνας, χώρισε τον έγχρωμο άντρα της αφρικανικής καταγωγής για το παλικάρι.
 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
560
Κριτικές
267
Like
354
Πόντοι
26
που φτασαμε ρε πουστη.να γαμιουνται και με πιθηκοαραπαδες υπανθρωπους
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
267
Like
7.348
Πόντοι
4.746
οι μαύροι θα κλαίγονται αναμεταξύ τους " τι κακό είναι αυτό ρε παιδιά, οι ασπρουλιαρηδες μας πηδάνε τις γκόμενες κι εμείς μένουμε μπακουρια".
φημες λενε οτι το παγκοσμιο ρεκορ μεγενθους το κατεχει λευκος
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
267
Like
7.824
Σχεδον το 80% των γυναικων τους αρέσουν οι μελαχρινοι προς το μαυροι αντρες.
Δεν ειναι τυχαιο οτι πολλες τα φτιαχνουν με γυφτους πακιστανους αραβες και μαυρους.
Το μελαχροινο τραβαει,απο χρωμα τανιμανιδη και πιο σκουρο.
Τετοια χρωματα βρισκεις απο τη βορεια αφρικη και νοτιοτερα.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.066
Κριτικές
267
Like
3.712
Πόντοι
606
Σχεδον το 80% των γυναικων τους αρέσουν οι μελαχρινοι προς το μαυροι αντρες.
Δεν ειναι τυχαιο οτι πολλες τα φτιαχνουν με γυφτους πακιστανους αραβες και μαυρους.
Το μελαχροινο τραβαει,απο χρωμα τανιμανιδη και πιο σκουρο.
Τετοια χρωματα βρισκεις απο τη βορεια αφρικη και νοτιοτερα.

Και παραπάνω

Ακόμα και οι σκούρες,σκούρους με μαύρο μούσι θέλουν

Αντίθετα οι άντρες γουστάρουν σχεδόν όλοι ξανθιές και άσπρες

Δεν ξέρω πώς εξηγείται αυτό
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.485
Κριτικές
267
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Εγω γουσταρω μελανουρια! Νορμαλ δερμα με λιγο μαυρισμα και ΑΥΣΤΗΡΑ μαυρα μαλλια-ματια... και δυστυχως παντα ολες οι γκομενες μου ηταν ξανθες ανοιχτοχρωμες :confused:
Τωρα βεβαια...χειρα με τα 5 ορφανα και πολυ μου ειναι...:confused:
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
267
Like
2.108
Πόντοι
456
Και εγω μελαχρινες προτιμω. Μικροτερος ηθελα ξανθιες, ποιος ξερει γιατι αλλαξα γουστα
 

tasoa

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
138
Κριτικές
267
Like
74
Πόντοι
1
Εγω γουσταρω μελανουρια! Νορμαλ δερμα με λιγο μαυρισμα και ΑΥΣΤΗΡΑ μαυρα μαλλια-ματια... και δυστυχως παντα ολες οι γκομενες μου ηταν ξανθες ανοιχτοχρωμες :confused:
Τωρα βεβαια...χειρα με τα 5 ορφανα και πολυ μου ειναι...:confused:

Πάλι με χρόνια με καιρούς πάλι δικά μας θα είναι συναγωνιστή.
 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
560
Κριτικές
267
Like
354
Πόντοι
26
και εδω αγγλια που μενω πανε πολυ με μαυρους πιθηκους.ρε παιδια δε το λεω ετσι αλλα ολοιι οι μαυροι ειναι κατωτεροι ρε μαγκες στο λογο μου δε εχουν μυαλο ρε οι πιθηκοι δε φανταζεστε τι ζωα ειναι.μονο γυμναστικη και εγκλημα.ενω τους δινουν καλα δανεια να σπουδασουν να κανουν καριερα αυτοι γυμναστηριο και εγκλημα!ειναι πιο κατω απο μπαμπουινους
 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
560
Κριτικές
267
Like
354
Πόντοι
26
εν τω μεταξυ ναι οι αγγλοι εχουν ευνουχιστι πληρως και πιζουν μπαλα οι μαυροι. αλλα θυμαστε το εξης,once you go black no one in his right mnd wants you back
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
267
Like
2.387
Πόντοι
456
Πω ρε πουστη αρρωστες. Πρωτα κανουν τους αντρες τους φλωρους και μετα ψαχνουν μαυρους επειδη οι αντρεςτους ειναι φλωροι :confused:

Ειδικα την Αννικα να την παρεις γυναικα αφου την εχουν βατεψει τρεις μαυροι να δεις προκοποι.

Η Αννίκα αν ήταν Πόντια μετά από αυτό θα την φώναζαν Βατίδου!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom