Νέα

Οι Ελληνίδες πάνε με μαύρους και το αντίστροφο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Loykios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 440K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
εμενα παντως τρομαξε το ματι μου το καλοκαιρι στην παραλιακή της θεσσαλονικης να βλεπω 4 περιπτωσεις ελληνιδων γυναικων να κανουν βολτα το μικρο παιδακι τους που ηταν μιγάς χωρις την παρουσία του αραπη πατερα.

εγω εχω καταλαβει ολα αυτα τα χρονια οτι αυτες που πανε με μαυρους τον τρωνε ακαποτα και τις ΧΥΝΟΥΝ ΜΕΣΑ!!! δεν εξηγειται αλλιως να βλεπω περιπτωσεις απο μαυρα τέκνα χερακι χερακι με την ελληνιδα μανα :confused::confused::confused:

Εγώ μόνο χοντρές έχω δει με παιδιά mixed στη Θεσσαλονίκη.Απ'αυτές που ούτε απελπισμένος δεν θα τις γαμούσε

Ένα βράδυ είχα πετύχει μαύρο με μια χοντροκώλα ελλεεινίδα,αλλά ο τύπος μιλούσε καλά ελληνικά σαν τον Αντετοκουμπο

Επίσης καλοκαίρι πέτυχα 3-4 ζευγάρια μαύρων με βορειοευρωπαίες,όλες ξανθιές και κάτασπρες,εκτός από μια κοκκινομάλλα

ναι sad man δεν εχει σημασια αν ειναι χοντρες, Σημασια εχει οτι κανουν εξώγαμα με μαυρους οταν ο μεσος ελληνας αντρας ειναι πεινασμενος απο σεξ και γκομενακια.

τωρα για το θεμα των βορειων ευρωπαιων γυναικων ναι πολλες φορες ειδα και την τελευταια φορα ειδα φετος τον αυγουστο στο αεροδρομιο οταν επέστρεφα απο το Κιεβο
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
[quote author=niko3540
Για να μπείτε πρέπει να τολμήσετε. Αν φάτε απόρριψη από μια ,Ε και τι έγινε; Στην επόμενη!

εγω παλι εχω ενα σοβαρο ελλατωμα και θελω την αποψη σου επι αυτου. Φλερταρω ασυστολα με αλλοδαπες αλλά με ελληνιδες καθόλου ούτε καν eyes contract δεν κανω, καμιά σημασία απολύτως από πλευράς μου στις ελληνίδες. :confused::confused::confused:

πράττω σωστά ή όχι?
Βρήκες πολύ λάθος άνθρωπο να ρωτήσεις

γιατί???

μια απλή άποψη θέλω δεν ζητώ να γράψεις καμιά έκθεση ιδεών :confused::confused::confused:


 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Το ερώτημα του νήματος και αρκετές εκ των απαντήσεων μου θυμίζουν για κάποιον λόγο κάτι αντίστοιχο με την εξής μαλακία:
Αν ο άντρας (έχει) πάει με πολλές είναι μάγκας
Αν η γυναίκα (έχει) πάει με πολλούς είναι πουτάνα
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.625
Like
22.010
Πόντοι
5.006
η μουναρα ηθοποιος του twin peaks η Mädchen Amick ειναι παντρεμενη εδω και χρονια με εναν μπαμπουινο...:confused:
εδω η μουναρα την εποχη που παντρευτηκε τον μπαμπουινο (1992) :
M%C3%A4dchen-Amick-Hot-Pictures-1.jpg

tumblr_ou94u5EepG1r0msi2o1_r1_400.gif


εδω η μουναρα τωρα (2020) :
madchen-amick-riverdale-tv-show-panel-at-nycc-2019-3.jpg


και εδω ο μπαμπουινος το 1992 :
David-Alexis-Net-Worth-Salary-Income.jpg


και ο μπαμπουινος τωρα (2020) :
https://[URL unfurl="true"]www1.pictures.zimbio.com/gi/27th+Annual+Elton+John+AIDS+Foundation+Academy+ZhBoByCzgNwx.jpg[/img[/URL]]

:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
68.067
Like
28.588
Πόντοι
5.506
:2funny:
θα σε γαμησει ο καρεμπε...
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.237
Κριτικές
14
Like
4.616
Πόντοι
3.715
στο σχολείο είχαμε μια που πηδιότανε από 3η γυμνασίου με έναν αράπη δίπλα στο τεχνικό. Τον αράπη τον προστάτευαν οι συμμαθητές του από επιθέσεις γιατί τους έδινε την αδελφή του. Περνάγαμε ωραία τότε.
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Ποιος ακριβως ο λογος που εισαι στο σαι τοτε? Βυζια δε δειχνεις, κωλο δε δινεις, πουτανες δε πηδας.....τραβα στο λιφο η στο κοσμοπολιταν
Όνομα απολύτως αντιπροσωπευτικό...πολλή χολή άνθρωπε. Σε παρακαλώ αν δε θέλεις να σου πω τι να κάνεις μη μου λες πού να πάω .


Μα ναι δεν ειναι τυχαιο. Αλλα ακομα δε μας εξηγεις τι κανει μια γυναικα σε ενα τετοιο σαιτ.

Να πω να ειχε σελιδες για ζιγκολο να το καταλαβω.
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Το ερώτημα του νήματος και αρκετές εκ των απαντήσεων μου θυμίζουν για κάποιον λόγο κάτι αντίστοιχο με την εξής μαλακία:
Αν ο άντρας (έχει) πάει με πολλές είναι μάγκας
Αν η γυναίκα (έχει) πάει με πολλούς είναι πουτάνα

Ενα κλειδι που ανοιγει πολλες πορτες ειναι πασπαρτου
Μια κλειδαρια που ανοιγει απο πολλα κλειδια ειναι για τον πουτσο


Τεσπα, για να ειμαστε και λιγο σοβαροι, εμενα δε με πειραζει με ποιον παει η καθεμια εφοσον ειναι ειλικρινης σχετικα με αυτο και οχι υποκριτρια.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201246

Επισκέπτης
Ποιος ακριβως ο λογος που εισαι στο σαι τοτε? Βυζια δε δειχνεις, κωλο δε δινεις, πουτανες δε πηδας.....τραβα στο λιφο η στο κοσμοπολιταν
Όνομα απολύτως αντιπροσωπευτικό...πολλή χολή άνθρωπε. Σε παρακαλώ αν δε θέλεις να σου πω τι να κάνεις μη μου λες πού να πάω .


Μα ναι δεν ειναι τυχαιο. Αλλα ακομα δε μας εξηγεις τι κανει μια γυναικα σε ενα τετοιο σαιτ.

Να πω να ειχε σελιδες για ζιγκολο να το καταλαβω.
Όταν θέλεις να έχεις κάτι που δεν το είχες ποτέ Θα πρέπει να κάνεις κάτι που δεν το έχεις κάνει ποτέ. Αυτό το "κάτι"που θέλω πιστεύω βρίσκεται εδώ.
 

funkyxxxxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
1
Like
3.109
Πόντοι
456
Ποιος ακριβως ο λογος που εισαι στο σαι τοτε? Βυζια δε δειχνεις, κωλο δε δινεις, πουτανες δε πηδας.....τραβα στο λιφο η στο κοσμοπολιταν
Όνομα απολύτως αντιπροσωπευτικό...πολλή χολή άνθρωπε. Σε παρακαλώ αν δε θέλεις να σου πω τι να κάνεις μη μου λες πού να πάω .


Μα ναι δεν ειναι τυχαιο. Αλλα ακομα δε μας εξηγεις τι κανει μια γυναικα σε ενα τετοιο σαιτ.

Να πω να ειχε σελιδες για ζιγκολο να το καταλαβω.
Όταν θέλεις να έχεις κάτι που δεν το είχες ποτέ Θα πρέπει να κάνεις κάτι που δεν το έχεις κάνει ποτέ. Αυτό το "κάτι"που θέλω πιστεύω βρίσκεται εδώ.

Η Ατακα της εβδομαδας !!!

Να γραφτει στα πρακτικα, παρακαλω.....:sunglasses:
 

Morgan_F

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
426
Like
687
Πόντοι
81
ρε πάτε καλά? :angry:
κάθεστε και σχολιάζετε μια φώτο από κοπέλα που φιλιέται και βγάζετε μαλακισμένα συμπεράσματα?
γι αυτό δε γαμάτε...
βγέστε έξω ρε (όταν τελείώσει η καραντίνα), μιλήστε, πιείτε, χαβαλεδιάστε και θα έρθουν και οι γκόμενες...ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ

Η γκομενα θελει κυνηγι. Οντως να ερθει να μας χτυπησει την πορτα δυσκολο.
Αμ, σε μερικούς όντως έρχονται και τους χτυπάνε την πόρτα.
Αυτή είναι η μαγκιά...
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.538
Κριτικές
1
Like
7.645
Πόντοι
2.306
ρε πάτε καλά? :angry:
κάθεστε και σχολιάζετε μια φώτο από κοπέλα που φιλιέται και βγάζετε μαλακισμένα συμπεράσματα?
γι αυτό δε γαμάτε...
βγέστε έξω ρε (όταν τελείώσει η καραντίνα), μιλήστε, πιείτε, χαβαλεδιάστε και θα έρθουν και οι γκόμενες...ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ

Η γκομενα θελει κυνηγι. Οντως να ερθει να μας χτυπησει την πορτα δυσκολο.
Αμ, σε μερικούς όντως έρχονται και τους χτυπάνε την πόρτα.
Αυτή είναι η μαγκιά...

Εγώ χτες φώναξα ηλεκτρολόγο και μου ξήλωσε το κουδούνι...
Νισάφι πια!
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Ποιος ακριβως ο λογος που εισαι στο σαι τοτε? Βυζια δε δειχνεις, κωλο δε δινεις, πουτανες δε πηδας.....τραβα στο λιφο η στο κοσμοπολιταν
Όνομα απολύτως αντιπροσωπευτικό...πολλή χολή άνθρωπε. Σε παρακαλώ αν δε θέλεις να σου πω τι να κάνεις μη μου λες πού να πάω .


Μα ναι δεν ειναι τυχαιο. Αλλα ακομα δε μας εξηγεις τι κανει μια γυναικα σε ενα τετοιο σαιτ.

Να πω να ειχε σελιδες για ζιγκολο να το καταλαβω.
Όταν θέλεις να έχεις κάτι που δεν το είχες ποτέ Θα πρέπει να κάνεις κάτι που δεν το έχεις κάνει ποτέ. Αυτό το "κάτι"που θέλω πιστεύω βρίσκεται εδώ.


Βαθυ. Δεγαμινιωτης?
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.742
Κριτικές
34
Like
4.701
Πόντοι
7.195
μάγκες αυτό που έχει σημασία είναι ότι έχω δει πολλές φορές κοριτσάκια ελλεεινίδες να πηγαίνουν χεράκι χεράκι με μαύρους
ενώ αντίστοιχα αγοράκια με μαυρούλες δεν έχω δει.
Τα γούστα στα γαμήσια είναι άλλο θέμα ..
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Μα ποια γυναικα θελει να γαμηθει απο πιτσιρικα Ελληνα? Η πιτσιρικα Δυτικο Ευρωπαιο? Cucks και omega males ειναι. Φλωροι τελειως
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
μάγκες αυτό που έχει σημασία είναι ότι έχω δει πολλές φορές κοριτσάκια ελλεεινίδες να πηγαίνουν χεράκι χεράκι με μαύρους
ενώ αντίστοιχα αγοράκια με μαυρούλες δεν έχω δει.
Τα γούστα στα γαμήσια είναι άλλο θέμα ..
στην φιλαδελφεια που εμενα μαυρο μπακουρι δυσκολα να εβρισκες ολοι τα εφτιαχναν με λευκες,ενω μπακουρι λευκο η ασιατη εβρισκες ευκολα.
Οι μαυρες τα εμπλεκαν με λευκο αλλα σπανια με ασιατη,οι ασιατες θελπυν λευκες πιο πολύ αλλα οι λευκες δεν τπυς καθονται ευκολα οποτε στρεφονται στις ασιατισσες.
Οι λευκοι περα απο τις μαυρες εχουν επιτυχια και στις ασιατισσες περισσοτερο απο τις λευκες.

 

bloom5

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2009
Μηνύματα
658
Like
9.285
Πόντοι
1.046
Είμαι απολύτως πεπεισμένος ότι κάτω εκεί στην Κινσάσα του Κονγκό και στο Αμπιτζάν της Κοτ Ιβουαρ, οι μαύροι θα κλαίγονται αναμεταξύ τους " τι κακό είναι αυτό ρε παιδιά, οι μικροτσουτσουνοι ασπρουλιαρηδες μας πηδάνε τις γκόμενες κι εμείς μένουμε μπακουρια".
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.728
Like
3.135
Πόντοι
506
Βλεπω μεσα μεσα οταν παω για τρεξιμο ενα πολυ ωραιο ξανθο ντοπιο μουνακι, μετα βιας 20 να καθεται στο παρκο με μια παρεα απο 3 αραπακους εκ των οποιων ο ενας την σπρωχνει.
Germany

Katja
Beim Sportfest. Leichtathletik, bin mit in seine Kabine. Ich 19, er wohl ein paar Jahre älter, Kenianer. Kannte nicht mal seinen Namen.
Wir hatten nur zehn Minuten. Es war sooooooooooo geil!!! Sein Schwanz schön lang und glänzend. Ein unglaublicher Stecher! Bin gekommen und hab den Saft in die Fut bekommen.

Katja
Σε αθλητικό φεστιβάλ στίβου, μπήκα μαζί του στις καμπίνες εκεί που αλλάζουν τα ρούχα. Εγώ 19, εκείνος λίγα χρόνια μεγαλύτερος με καταγωγή από την Κένυα. Ούτε καν το όνομά του δεν γνώριζα. Είχαμε μόνο 10 λεπτά στη διάθεσή μας. Ήταν τόooooooooooσο καύλα!!! Η πούτσα του τεράστια και γυαλιστερή. Απίστευτος γαμιάς! Έχυσα τόσο έντονα που τα υγρά μου έφτασαν μέχρι κάτω στις πατούσες μου.


Annika85
Sie ficken einfach geiler. Ich hatte das Vergnügen von drei Schwarzen gefickt zu werden. In dieser Nacht hatte ich den geilsten Sex den ich bis dahin erlebt habe. Jedenfalls haben sie mich durchgenagelt wie ich es noch nie kannte. Ich bin 30 Jahre alt und Single, wenn ich Lust auf geilen Sex habe hole ich mir einen Schwarzen nach Hause.

Annika85
Γαμάνε καλύτερα. Είχα την τιμή να γαμηθώ ταυτόχρονα με τρεις μαύρους. Εκείνη τη νύχτα είχα το καλύτερο σεξ της ζωής μου. Μιλάμε με καταγάμησαν έτσι όπως δεν το είχα ξαναζήσει. Είμαι 30 ετών και Single, όταν έχω όρεξη να πηδηχτώ καλά φέρνω έναν μαύρο στο σπίτι μου.


Julia, Antwort #18 am 19.10.2014 um 11:54 Uhr
Als Single-Frau nehme ich mir jeden Schwarzen mit, der mich anspricht und mit mir flirtet. Obwohl ich schon 43 bin, habe ich nach wie vor meine Gier nach Sex mit fremden Männern in mir. Meine besten ONS habe ich immer mit ausländischen Männern. Ich stehe seit meiner Jugendzeit auf Südländer, weil sie aus meiner Erfahrung einfach toll im Bett sind. Vergangenen Winter habe ich mir meinen langersehnten Urlaubstraum erfüllt und bin für 3 Wochen nach Kenia gereist. Dort hatte ich den wunderschönsten Urlaub meines Lebens. Die kenianischen Männer stehen ja total auf europäische Frauen und verschafften mir Höhepunkte, die einfach nur unbeschreiblich schön für mich waren. Diese Erfahrungen kann ich nur jeder Frau empfehlen.

Julia
Είμαι Single και επιτρέπω σε κάθε μαύρο άντρα, που έχει το θάρρος να μου μιλήσει και να με φλερτάρει, να έρθει μαζί μου στο σπίτι. Αν και είμαι πλέον 43 έχω μέσα μου ακόμη άσβεστη την επιθυμία για σεξ με ξένους άντρες. Πάντοτε τα καλύτερα One-Night-Stands τα βίωνα με αλλοδαπούς άντρες. Από το τέλος της εφηβείας μου γουστάρω Νοτιοευρωπαίους γιατί διαπίστωσα ότι είναι εξαιρετικοί εραστές που τα δίνουν όλα στο κρεβάτι. Τον περασμένο χειμώνα εκπλήρωσα μια μακροχρόνια επιθυμία και ταξίδεψα για 3 εβδομάδες στην Κenia της ανατολικής Αφρικής για διακοπές. Εκεί πέρασα τις καλύτερες διακοπές της ζωής μου. Οι ντόπιοι μαύροι τρελαίνονται για Ευρωπαίες γυναίκες και μου χάρισαν απερίγραπτους οργασμούς. Συστήνω ανεπιφύλακτα σε κάθε γυναίκα να ζήσει αυτή την εμπειρία.


Carola_Bj_55 (60j)
Ich kann es nicht beschreiben was es ist,aber kein weisser hat mich je so befiedigt wie ein schwarzer. Die ficken einfach lange mit Animalischer ausdauer und samen viel ab.

Carola_Bj_55 (60ετών)
Δε μπορώ ακριβώς να το περιγράψω, όμως κανένας λευκός άντρας δεν με ικανοποίησε έτσι όπως ένας μαύρος. Γαμάνε με αστείρευτη αντοχή σαν ζώα και χύνουν μεγάλες ποσότητες σπέρματος.


allesklar
Ich finde ihr Frauen seid richtig dreckige versiffte Huren.
Sobald ich rausfinde dass eine Frau schon einmal einen schwarzen gefickt hat ist sie für mich gestorben
weil sie offensichtlich keinerlei ehre hat und nur einen fetten Schwanz in ihrer ausgeleierten Fotze haben will.
Solch dumme Weiber die einen Mann nur auf seinen Schwanz reduzieren finde ich so ekelhaft dass ich direkt über sie sie drüber kotzen könnte.
Ihr seid so mies billig ...
Ich hab 17 cm und wenn einer Frau das nicht reicht dann ist sie einfach nur eine ekelhafte Dreckshure.

allesklar
Εσείς οι γυναίκες είστε απίστευτα σιχαμερές πουτάνες.
Εάν διαπιστώσω ότι μια γυναίκα έχει γαμηθεί στο παρελθόν με μαύρο αμέσως έχει πεθάνει για εμένα επειδή προφανώς δεν έχει ίχνος τιμής μέσα της και απλά χρειάζεται μια παχιά πούτσα μέσα στο ξεχειλωμένο της μουνί.
Tέτοιες ηλίθιες σκρόφες που περιορίζουν τον άντρα μόνο στο μέγεθος της πούτσας πράγματι τις απεχθάνομαι τόσο που θα ήθελα να κάνω επιτόπου εμετό στο πρόσωπό τους.
Είστε τόσο ρηχές κ φτηνές …
Το πέος μου είναι 17εκ και αν αυτό δεν αρκεί σε μια γυναίκα τότε στα μάτια μου είναι απλά ένα σιχαμερό βρωμοπούτανο.


Sweden

Har du haft sex med en svart man

älskamigmucho, Sön 24 mar 2019 10:28
Absolut... Jag har haft flera män som varit svarta o tycker om att bli knullad av svarta.

Βεβαίως… Είχα αρκετούς μαύρους και λατρεύω να με γαμάνε μαύροι άντρες.


Rosa, Lör 14 dec 2019 21:45
Jag vill ha sex med en negress, jag vill se och känna den rosa fittan. Jag har hört att negresser doftar på ett speciellt sätt med.

Rosa
Θέλω να κάνω σεξ με νέγρο, θέλω να δω το αιδίο μου να κοκκινίσει και να τα νιώσω όλα. Έχω ακούσει ότι οι μαύροι μυρίζουν κάπως διαφορετικά.


Anonym, Mån 7 sep 2019 13:01
Jag tycker att svart hudfärg är en oerhörd attraktion i sig. Jag har haft en vit pojkvän, de övriga fyra har alla varit mycket mörka.

Με έλκει απίστευτα το μαύρο δέρμα. Μέχρι τώρα είχα σχέση με έναν λευκό, οι υπόλοιπες τέσσερις σχέσεις μου ήταν με σκουρόχρωμους.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom