Νέα

Nuad Thai Massage

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xjimakos24x
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 54
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Theodor73

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
1.403
Κριτικές
52
Like
5.160
Πόντοι
7.636
Κόστος σε επίσκεψη;
Μόνο μασάζ;
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
2
Like
3.546
Πόντοι
456
παντως , στο σαιτ αναφερονται ονοματεπωνυμα .αυτο δεν συνηθιζεται στα λαδαδικα του ειδους που συζηταμε .99,9 % ειναι στα "δεν" .αφηνω ενα 0,1 % γιατι ποτέ δρν ξερεις...
 

mtts

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2009
Μηνύματα
39
Like
16
Πόντοι
0
από αυτά που έγραψε ο jimakos κατάλαβα μόνο μασαζ καλο στα 40 απο thai αλλα μετά μου βγήκαν και κάτι θεραπειες ενεργειακές ίδια διευθυνση και τηλ που δεν παίζει με τίποτα, έχει και ένα τύπο αστρολόγο υπνωτιστή από κάτω και δεν είμαστε για τέτοια, αν μπορεί ο jimakos ας γραψει δυο λόγια
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.394
Κριτικές
36
Like
37.863
Πόντοι
18.565
Μη το κουράζετε μάγκες. Το μαγαζί κάνει μπαμ ότι είναι στα δεν.
Αν δεν πάει το χεράκι έστω και "κατά λάθος" στο πουλάκι, το μαγαζί είναι σίγουρα στα δεν.
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.144
Πόντοι
5.595
Εχω παει και δεν παιζει κατι εκει, τουλαχιστον με μια που κανει καλο μασαζ. Δυστυχως, γιατι σαν χωρος ειναι μια χαρα. Μπανιο εχει κανονικα.
 

Theodor73

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
1.403
Κριτικές
52
Like
5.160
Πόντοι
7.636
Εχω παει και δεν παιζει κατι εκει, τουλαχιστον με μια που κανει καλο μασαζ. Δυστυχως, γιατι σαν χωρος ειναι μια χαρα. Μπανιο εχει κανονικα.
Οπότε ανήκει στην κατηγορία του Andromeda που είναι στα Εξάρχεια.Και αυτό μια φορά που πήγα δεν έπαιξε κάτι...
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.144
Πόντοι
5.595
Οπότε ανήκει στην κατηγορία του Andromeda που είναι στα Εξάρχεια.Και αυτό μια φορά που πήγα δεν έπαιξε κάτι...
Στο Ανδρομεδα δεν εχω παει, ομως κανουν nuru απο οσο εγραψαν λιγο πριν κλεισουν. Αρα εκει κατι παιζει. Χωρια που εχει ωραιες γκομενες στο site, ενω στο nuad....
 

Theodor73

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
1.403
Κριτικές
52
Like
5.160
Πόντοι
7.636
Στο Ανδρομεδα δεν εχω παει, ομως κανουν nuru απο οσο εγραψαν λιγο πριν κλεισουν. Αρα εκει κατι παιζει. Χωρια που εχει ωραιες γκομενες στο site, ενω στο nuad....
Κάνουν nuru γενικά έχουν προγράμματα αλλά εγώ δεν πήρα κάτι το παραπάνω από τα προβλεπόμενα.
 

aoratos33_2

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
349
Κριτικές
2
Like
276
Πόντοι
21
Έχει επισκεφτεί κανένας το εν λόγω κατάστημα??
Μου είπε μια ώρα μασάζ στα 40€.
Ρώτησα για φραπέ μου είπε όχι ( από το τηλ που μιλήσαμε).
Έχει πάει κανείς??
Έψαξα στο φόρουμ αλλά δεν βρήκα κάτι για αυτό..
Πάντως στην σελίδα πουθενά δεν κάνει λόγο για 40€...από 60€+....
 
OP
OP
X

xjimakos24x

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2017
Μηνύματα
319
Like
359
Πόντοι
21
Ανήκει στα δεν ναι το είπα παίδες μου. Αλλά πολύ καλό μασάζ.
 

mtts

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2009
Μηνύματα
39
Like
16
Πόντοι
0
συναγωνιστές 40 ευρω μασαζ μια ώρα πολύ καλό όπως τα είπαν και οι υπόλοιποι, ρώτησα για άλλα προγράμματα δεν προσφέρει το μαγαζι, χώρος καθαρός μπάνιο προσφέρει εκτός δωματίου, δεν μου έδωσαν επιλογη ήρθε μια κοπέλα ελληνιδα πιστεύω για μασαζ, δεν πετάς τα λεφτα σου αν ψάχνεις μονο μασαζ αλλά δεν είναι και λίγα τα 40, ακριβώς όπως τα λέει ο jimakos
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.144
Πόντοι
5.595
Παλια το ειχαν 15 ευρω, μια ωρα μασαζ με λαδι. Τωρα στα 40 ειναι πολλα. 60 εχει το Thai που το κανει μια ομορφη πιτσιρικα, η κορη της ιδιοκτητριας. Δεν εχω δοκιμασει με αυτην . Αυστηρα στα ΔΕΝ το μαγαζι, αλλα συνεχεια κοσμος παει κι ερχεται.
 

mtts

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2009
Μηνύματα
39
Like
16
Πόντοι
0
συναγωνιστές μια που το ανέφερε ο bleach, μου φάνηκε περίεργο όταν μου το πρότεινε η σερίφισα, για τα 60 thai με την κοπέλα, με το σεντόνι που βάζει φαίνονται όλα, αν είχα κόρη σίγουρα δεν θα την άφηνα μπορεί να ξεφύγει κάπου η κατάσταση, ίσως είμαι υπερβολικός
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.521
Like
3.826
Πόντοι
456
Συνάδελφοι στο ιδιο τηλ και διεύθυνση βγάζει και αυτό μήπως γνωρίζετε τι παίζει kookoomassageathens
Τώρα συγνώμη λέγεται κούκου μασάζ και δεν κάνει τίποτα έξτρα;
Τι κάνει κούκου τότε; :2funny:
 

Καντηλανάφτης

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.165
Κριτικές
38
Like
4.710
Πόντοι
5.646
μήπως όμως προχωρούν παρακάτω αν γίνεις καλός πελάτης;
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.144
Πόντοι
5.595
συναγωνιστές μια που το ανέφερε ο bleach, μου φάνηκε περίεργο όταν μου το πρότεινε η σερίφισα, για τα 60 thai με την κοπέλα, με το σεντόνι που βάζει φαίνονται όλα, αν είχα κόρη σίγουρα δεν θα την άφηνα μπορεί να ξεφύγει κάπου η κατάσταση, ίσως είμαι υπερβολικός
Πρεπει να εχουν εμπειρια να το χειριστουν και μαλλον ειναι στα ρισκα που ειναι διατεθιμμενες να παρουν, να δουν κανενα καβλι σηκωμενο δηλαδη. Επισης σιγουρα ολο και καποιος θα απλωνει χερι ή θα ζηταει φραπε, αυτα τα ξερουν. Θα τη δοκιμαζα τη μικρη, αλλα τα 60 ειναι υπερβολικα πολλα, για σκετο μασαζ, οσο καλο και να ειναι.
 

mtts

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2009
Μηνύματα
39
Like
16
Πόντοι
0
Τώρα συγνώμη λέγεται κούκου μασάζ και δεν κάνει τίποτα έξτρα;
Τι κάνει κούκου τότε; :2funny:
:2funny::2funny::2funny: εμενα πάντως μου έκανε κουκου και δεν είδα κίνηση, ανήκω βέβαια στο κλαμπ παπούληδες και μικροτσουτσουνοι του μπου οπότε μπορεί να φταιει και αυτο
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.013
Like
958
Πόντοι
96
μήπως όμως προχωρούν παρακάτω αν γίνεις καλός πελάτης;
θα πας και ξανά πας και θα ξανα ξανα πας , θα κάψεις πολλά € , δεν θα γίνει τίποτα , και τι να πεις μετά ?
θα σού πούνε , " πότε δε σε αφήσαμε να πιστέψεις κάτι διαφορετικό"
φεύγεις , έχοντας χάσει τα λεφτά σου και την ώρα σου.
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.013
Like
958
Πόντοι
96
Παλια το ειχαν 15 ευρω, μια ωρα μασαζ με λαδι. Τωρα στα 40 ειναι πολλα. 60 εχει το Thai που το κανει μια ομορφη πιτσιρικα, η κορη της ιδιοκτητριας. Δεν εχω δοκιμασει με αυτην . Αυστηρα στα ΔΕΝ το μαγαζι, αλλα συνεχεια κοσμος παει κι ερχεται.
η τιμή δεν είναι χαμηλή και για να πηγαινοέρχεται ο κόσμος
κάτι παίζει , ή σε αφήνουν να πιστέψεις πως κάτι θα μπορούσε ίσως
να παίξει , αν γίνεις μεγάλος χορηγός.(γνωστή μηχανή)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom