Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

zeus1984

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
294
Like
66
Πόντοι
1
Η Φρίντα που είναι; Δεν είμαι από εκεί, είναι κοντά στο γκοντιβα;
 

Egnat

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2024
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
52
Πόντοι
0
Η μουναρα η Άννα έιναι ακόμα στο sex and the city?
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.423
Κριτικές
96
Like
12.028
Πόντοι
25.015
Λογικά θα είναι η Νάταλι. Οι βυζολάγνοι τρελαίνονται για Φρίντα. Προσωπικά δεν έχω δοκιμάσει αλλά είναι στο πρόγραμμα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εσύ γιατί δεν πας στα ιντιπεντεντ τα κορίτσια μας που είναι δοκιμασμένα και δυνατά;
Γιατι ειχα βγει κεντρο και ημουν διπλα και ηθελα να γαμησω στις 1 το βραδυ. Και ποιος σ ειπε οτι δεν παω ΚΑΙ στα κοριτσια?
 

Bill987

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2021
Μηνύματα
69
Like
52
Πόντοι
0
Παισια bella donna ποιες δουλευουν ισχυει τι προγραμμα στο αλλο σαιτ?
 

Hristos2

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2023
Μηνύματα
56
Like
46
Πόντοι
0
Παισια bella donna ποιες δουλευουν ισχυει τι προγραμμα στο αλλο σαιτ?
Συνήθως ισχύει το πρόγραμμα τους. Εγώ είχα δοκιμάσει την Άντζελα 2 μηνες πριν καλή είναι δεν βιάζεται καθόλου και ευγενική φαντάσου το απλό πήρα στα 40 και ήταν κομπλέ. Έχει και μια ναστια δεν την έχω δοκιμάσει.
 

Bill987

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2021
Μηνύματα
69
Like
52
Πόντοι
0
Συνήθως ισχύει το πρόγραμμα τους. Εγώ είχα δοκιμάσει την Άντζελα 2 μηνες πριν καλή είναι δεν βιάζεται καθόλου και ευγενική φαντάσου το απλό πήρα στα 40 και ήταν κομπλέ. Έχει και μια ναστια δεν την έχω δοκιμάσει.
Ευχαριστω φιλε αυτες τις μερες θα κατεβω και θα ριξω ενημερωση
 

Eon16

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2023
Μηνύματα
15
Like
58
Πόντοι
0
Πέρασμα πρωινή βάρδια χθες για Ντενίζ εκεί στην ερημιτη. Κλειστά ήταν το μεντουσα. Η Νικόλ έκανε πρόγραμμα μισής ώρας. Τα απέναντι ήταν μια πολύ μιλφ δεν μου άρεσε. Πήγα Λας Βέγκας το πρώτο δεξιά ήταν μια κοπέλα με τατού πολλά. Σαν εμφάνιση τίποτα. Πήγα στο μεσαίο αριστερά μια πιτσιρίκα Νάταλι μου είπε η τσατσά.20χρονων? Μου άρεσε το σωματακι της είχε ωραίο νεανικό κωλαρακι. Μπήκα με το απλό έρχεται, συνενόηση δεν υπάρχει αφού ούτε αγγλικά ούτε Ελληνικά γνωριζει ,κάθεται στο κρεβάτι βγάζει προφυλακτικό και με φοράει καποτα ενώ ήμουν όρθιος με πεσμένο πουλί εγώ τώρα. Που να σηκωθεί. Ξεκινάει πίπα δεν καταλάβαινα τίποτα με μισοτεντομενο πέος . Την σταματάω ξεκινάω ιεραποστολικό ήμουν είδη ξενερωμενος . Την γυρνάω στα 4 εκεί κάπως πήρα μπρος και τελείωσα .Κομοδίνο νεανικό θα ελεγα.
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
958
Κριτικές
14
Like
1.986
Πόντοι
496
Στα τρίδυμα σε αυτό που είναι μόνο του δουλεύει η πιο μαλακισμένη τσατσά όλων των εποχών. Οπότε με βλέπει μου λέει την ξέρεις την κοπέλα άντε φύγε. Και μάλιστα έχει τύχει να περιμένει κάποιος να γαμισει και αυτή να του λέει αυτο το παιδί πολύ παράξενο παιδί μόνο να βλέπει θέλει και φεύγει. Τα ίδια λέει σε όλους; Ή μόνο εμένα τέτοια συμπάθεια;
 

KanyeEast

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2024
Μηνύματα
202
Like
317
Πόντοι
21
Πέτυχα μια Νίνα από Σερβία στη Μέδουσα το Σκ και έκανε πολύ καλό αυταρχικό. Το έχει πραγματικά με το strap on, με πολύ καλό ρυθμο και έντονο τελείωμα. Όσοι γουστάρετε αυταρχικό ή bdsm μπορείτε να δοκιμάσετε
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
670
Like
1.595
Πόντοι
206
Πέτυχα μια Νίνα από Σερβία στη Μέδουσα το Σκ και έκανε πολύ καλό αυταρχικό. Το έχει πραγματικά με το strap on, με πολύ καλό ρυθμο και έντονο τελείωμα. Όσοι γουστάρετε αυταρχικό ή bdsm μπορείτε να δοκιμάσετε
Δεν είμαστε όλοι τόσο μερακλήδες
 

Apollon8888

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2023
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
0
Καλημέρα συναγωνιστές..ξέρεις κάνεις καμιά με μεγάλο στήθος..αλλά να τν ιδρώνει την φανέλα..είμαι ανάμεσα σε Καταλίνα και Αφροδίτη από play boy
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
497
Κριτικές
20
Like
914
Πόντοι
311
Χθεσινη τσαρκα 1230 βραδυ. Παρα μα παρα πολλα πιτσιρικια 4-5 να κυκλοφορουν στην περιοχη. Πηγα στοχευμενα να δω μια αμαρυλλις και μια νατασσα στα Red Light και Red Diamond. Η αμαρυλλις απο φατσα δεν βλεποτανε, η νατασσα κατι ελεγε αλλα ηταν πανηψιλη και ειχε και ψιλοραγαδες αν ειδα καλα στα ποδια οποτε εφυγα. Πηγα καρφωτος για ραισα/ελενα, ηταν στο σαλονακι μιλουσε με εναν νεαρο και την τσατσα και μ λεει η τσατσα ελα ξανα σε 2 ωρες (ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ τι λετε ρε νουμερα), ακους εκει ελα σε 2 ωρες. μετα πηγα στα απο πισω σε ολα ηταν κατι ασχημες οποτε δεν μπηκα σε καμια. Μετα κατηφορισα σε ενα διπλα στης ριτας το οποιο μεσα ειχε 2 κοπελες. Με το που μπαινω ερχεται μια Αναστασια νομιζω αν θυμαμαι καλα μου ειπε, γυμνασμενη με ωραιο πισω συστημα ηρθε εκατσε διπλα μου στον καναπε αρχισε να με χαιδευει και να με κοιταει στα ματια και να μ λεει διαφορα οποτε με ψιλο εφτιαξε και μπηκα με το 50αρι που ειχε 69 και γυμνο. Πιπα αδιαφορη, με το που εβγαλε το σουτιεν, βυζια κρεμασμενα (η κοπελα εχει σοβαρο θεμα πρεπει να βαλει σιλικονη) αλλα καλο υπολοιπο σωμα και γλυκια φατσουλα, στο 69 γκαυλωσα και μετα την εβαλα στα 4 και τελιωσα. Βγαινοντας της ειδα να χαμουρευονται και οι 2 κοπελες , η αλλη ηταν μια στρουμπουλουλα ξανθια με μεγαλα βυζια, μπροστα σε κατι πιτσιρικαδες και να γελανε. Παιζει να κανουν καλο παιχνιδι οι 2 τους. Αυτα.
Στο Λας Βέγκας ήταν αυτή η Αναστασία?
 

Alygistos

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2023
Μηνύματα
173
Like
412
Πόντοι
21
Πρωινές καυλες και πρωινό πέρασμα από τα κορίτσια…Μετά από μικρή βόλτα πρώτη κατάθεση στη Βλαντα στο Λας Βεγκας το πίσω με το απλο…Με είπε μάλιστα ότι ήμουν ο πρώτος της ημέρας,πρώτη φορά μαζί της καλή,ως εκεί….Δευτερο πέρασμα με Ναταλία στο Godiva στα 50…Ε δεν υπάρχει σύγκριση,όσοι έχουν πάει ξέρουν…Το κορίτσι είναι πύραυλος και τα δίνει όλα!
 

MasterGr

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2021
Μηνύματα
103
Like
221
Πόντοι
21
Πρωινές καυλες και πρωινό πέρασμα από τα κορίτσια…Μετά από μικρή βόλτα πρώτη κατάθεση στη Βλαντα στο Λας Βεγκας το πίσω με το απλο…Με είπε μάλιστα ότι ήμουν ο πρώτος της ημέρας,πρώτη φορά μαζί της καλή,ως εκεί….Δευτερο πέρασμα με Ναταλία στο Godiva στα 50…Ε δεν υπάρχει σύγκριση,όσοι έχουν πάει ξέρουν…Το κορίτσι είναι πύραυλος και τα δίνει όλα!
Αδελφέ Νάταλι κάνει άρρωστα γαμησια τρελοκομείο σκέτο.
 

Midnight24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2024
Μηνύματα
121
Κριτικές
5
Like
604
Πόντοι
301
Πέτυχα μια Νίνα από Σερβία στη Μέδουσα το Σκ και έκανε πολύ καλό αυταρχικό. Το έχει πραγματικά με το strap on, με πολύ καλό ρυθμο και έντονο τελείωμα. Όσοι γουστάρετε αυταρχικό ή bdsm μπορείτε να δοκιμάσετε
αυτη π ηταν στα παρανταιζ εννοει;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom