Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

Petros200

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2024
Μηνύματα
22
Like
52
Πόντοι
0
Συνάντηση σήμερα κατά τις 18:30 με την Μαρίνα από Μολδαβία. Ξανθιά με λευκή επιδερμίδα. Τυπικό σεξ στα 30€. Καλή κοπέλα , φιλική αλλά όχι κάτι το ιδιαίτερο.
Την ξέχασα κιόλας....
Το σπίτι βρίσκεται έναν δρόμο πάνω από το las vegas
 

Αρης χπ

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2021
Μηνύματα
29
Like
92
Πόντοι
0
η ναταλια που γράφεται όλοι μπορείτε να μου πείτε τι ώρες δουλεύει και σε ποιο σπιτάκι παρακαλώ;;;
Η Ναταλία είναι σαν μια γκόμενα που γαμας έξω βέβαια πολύ μέτρια εμφάνιση αλλά κάνει τα πάντα...επίσης κάνει squirt ασταμάτητο και δέχεται τα παντα
 

Andromaxiserea

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Ιουλ 2024
Μηνύματα
20
Like
23
Καλημέρα αγαπεσ μου από σήμερα το βράδυ σασ περιμένω στα τρίδυμα μαντέψτε ποια είμαι δυνατό come backξερετε
daafb20d-1bf4-4cff-8787-c3d4069cb4f3-1_all_2486.jpg
 

Vascoda25

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
392
Κριτικές
1
Like
996
Πόντοι
81
Ακούστε σκηνικό με Βλάντα στο las Vegas πριν λίγο.Μπαινω με το απλό πρόγραμμα περιμένω 5 λεπτά έρχεται.Ξεκιναει να μου τον παίζει και με ρωτάει αν γίνεται μεγάλο.Της απαντάω θα δεις .Λέει το μουνάκι μου είναι μικρο.Συνεχίζει ακόμη δεν έχει σηκωθεί 100% και μου λεει δεν γίνεται είναι μεγάλο και ακόμη δεν σηκώθηκε.Μου πρότεινε ή ελεύθερο στοματικό με τα ίδια λεφτά ή να πάρω τα λεφτά μου πίσω.Πηρα πίσω τα λεφτά και εφυγα.Σας έχει τύχει κάτι τέτοιο με την συγκεκριμένη?
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.423
Κριτικές
96
Like
12.028
Πόντοι
25.015
Ακούστε σκηνικό με Βλάντα στο las Vegas πριν λίγο.Μπαινω με το απλό πρόγραμμα περιμένω 5 λεπτά έρχεται.Ξεκιναει να μου τον παίζει και με ρωτάει αν γίνεται μεγάλο.Της απαντάω θα δεις .Λέει το μουνάκι μου είναι μικρο.Συνεχίζει ακόμη δεν έχει σηκωθεί 100% και μου λεει δεν γίνεται είναι μεγάλο και ακόμη δεν σηκώθηκε.Μου πρότεινε ή ελεύθερο στοματικό με τα ίδια λεφτά ή να πάρω τα λεφτά μου πίσω.Πηρα πίσω τα λεφτά και εφυγα.Σας έχει τύχει κάτι τέτοιο με την συγκεκριμένη?
ενας φιλος. του επαιρνε πιπα και του λεει "ρε συ αυτο μεγαλωνει κιαλλο". της το εχωσε κιολας την πονουσε, βγηκε απο το δωματιο του εδωσαν τα λεφτα πισω και φυγαμε.
 

Vascoda25

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
392
Κριτικές
1
Like
996
Πόντοι
81
ενας φιλος. του επαιρνε πιπα και του λεει "ρε συ αυτο μεγαλωνει κιαλλο". της το εχωσε κιολας την πονουσε, βγηκε απο το δωματιο του εδωσαν τα λεφτα πισω και φυγαμε.
Όντως τον έχει μεγάλο ή απλά βαριέται και δεν θέλει?
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.863
Κριτικές
6
Like
3.599
Πόντοι
736

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom