Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 53 άτομα (8 μέλη και 45 επισκέπτες)

Mick7

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2024
Μηνύματα
49
Κριτικές
1
Like
95
Πόντοι
0
Την Αθηνά που δούλευε στο Venus εννοείς;
Παιδιά δώστε παραπάνω πληροφορίες για την συγκεκριμένη. Σωματότυπο, διάθεση στο δωμάτιο κλπ. Τα βυζια είναι όσο μεγάλα φαίνονται στην φωτό;
 

Andromaxiserea

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Ιουλ 2024
Μηνύματα
20
Like
23
Παιδιά δώστε παραπάνω πληροφορίες για την συγκεκριμένη. Σωματότυπο, διάθεση στο δωμάτιο κλπ. Τα βυζια είναι όσο μεγάλα φαίνονται στην φωτό;
Πιο μεγάλα αγάπη μου ελα να δεισ στο δωμάτιο
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.860
Κριτικές
6
Like
3.594
Πόντοι
736
Που είναι τα τρίδυμα;
Έχω καιρό να πάω προς τα σπιτάκια , αλλά είναι όπως ανεβαίνεις την φρίξου σε κάποια φάση τελειώνει ο δρόμος στο δεξί σου χέρι είναι τα φρίξου 14α και φρίξου 14 β , εκεί που τελειώνει ο δρόμος στρίβεις αριστερά και περίπου στα 20 - 30 μέτρα βρίσκεις τα τρίδυμα στο αριστερό σου χέρι. Εμπεδοκλέους νομίζω λέγεται ο δρόμος.
Ελπίζω να έγινα κατανοητός.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
Πηγαινα σημερα μεσημερι για Φριντα, την ειχε στο προγραμμα στο λας βεγκας, σκεφτομουν τις βυζαρες της στο προσωπο και με ποιαναν ταχυκαρδιες, τελικα εφαγα ακυρον.... φτανω και τα 3 φωτακια ομως αναμενα, μπενω στο 1ο δεξια, βγενει ενα σαμιαμιδι αδυνατο, ανορεξικο, μελαχρινο... τζανκι σταιλ :confused: να σου σπασει στο κρεβατι να την πληρωνεις μια ζωη... στο 2ο δεξια, μαζι με τσατσα η Βλαντα η μιλφαρα, μου φανηκε αδυνατησμενη με παλαιοτερα, και λιγο σπασμενη στο προσωπο, δεν με κλικαρε να περασω.... στο 3ο αριστερα το μονο τους, ενα πιπινακι, μαυρομαλικο πουτσομεζεδακι, ιζαμπελα την ειπε.??? Δεν θυμαμαι... φολα μυριζε, αν και καλο σωματακι.... Π.Ερημιτι στα καινουρια, το 1ο οπως πας απο Λαςβεγκας, ενα ξανθο αδυνατο με τατουαζ στο μπουτι.??? και κατι βυζαρες ετοιμες να εκραγουν απο το σουτιεν...μαλλον σιλικονατες.... Αχελοου γκοντιβα ανοιχτο, δε γαμιετε λεω αφου δεν εχει τιποτα αξιολογο, θα παω Ναταλι, Μεσα η Γυναικαρα.!!! :rockon:Ανθρωπινη συναντηση .- Τελειωνει το ματσ και δεν ηξερα που πατουσα που βρησκουμουν, εβαλα το παντελονι χωρις να βαλω το βρακι...τετοια συνχιση 1η φορα..... Ναταλια ΜΟΝΟ ρε μουνια.!!! :rockon:
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
949
Κριτικές
14
Like
1.972
Πόντοι
496
Και εγώ σήμερα πέρασα με Ναταλία, κλασικά πολύ καλή. Έχυσε έχυσε και έχυσε.... Μπράβο της ...τέτοιες γυναίκες θέλουμε. Η Καταλίνα χύνει;
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
Και εγώ σήμερα πέρασα με Ναταλία, κλασικά πολύ καλή. Έχυσε έχυσε και έχυσε.... Μπράβο της ...τέτοιες γυναίκες θέλουμε. Η Καταλίνα χύνει;
Οχι σαν την Ναταλια, με τιποτα, αλλα στο 2λεπτο υγραινεται.
 
Εγγρ.
25 Ιουλ 2022
Μηνύματα
94
Like
312
Πόντοι
20
Καλημέρα αγαπεσ μου από σήμερα το βράδυ σασ περιμένω στα τρίδυμα μαντέψτε ποια είμαι δυνατό come backξερετε
daafb20d-1bf4-4cff-8787-c3d4069cb4f3-1_all_2486.jpg
Τι εχουμε εδω? Καλησπερα. Εισαι η Αθηνα που πριν πολλα χρονια δουλευε στο σπιτι της Ειρηνης επανω στον οροφο με βιτρινες δονητες κτλ κτλ?
 

Andromaxiserea

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Ιουλ 2024
Μηνύματα
20
Like
23
Τι εχουμε εδω? Καλησπερα. Εισαι η Αθηνα που πριν πολλα χρονια δουλευε στο σπιτι της Ειρηνης επανω στον οροφο με βιτρινες δονητες κτλ κτλ?
Στη Θεσσαλονίκη αγάπη μου μια ήταν κ θα είναι η Αθήνα
 
Εγγρ.
25 Ιουλ 2022
Μηνύματα
94
Like
312
Πόντοι
20
Στη Θεσσαλονίκη αγάπη μου μια ήταν κ θα είναι η Αθήνα
Υπηρχε και η Αθηνα στο Βαρδαρη διπλα απο την Βαγγελιτσα χωρις δοντια που ηταν (Ηταν απ τις λιγες που εκανε γυμνο το 90). Η Αθηνα εκεινη ηταν στα Λαδαδικα εκει που ειναι τωρα το Ραλεταντο το εστιατοριο. Αρα δεν ησουν η μονη. Τωρα ισως εισαι. Θες να απαντησεις στην ερωτηση?
 

Chrys74

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2022
Μηνύματα
153
Like
129
Πόντοι
1
Πηγαινα σημερα μεσημερι για Φριντα, την ειχε στο προγραμμα στο λας βεγκας, σκεφτομουν τις βυζαρες της στο προσωπο και με ποιαναν ταχυκαρδιες, τελικα εφαγα ακυρον.... φτανω και τα 3 φωτακια ομως αναμενα, μπενω στο 1ο δεξια, βγενει ενα σαμιαμιδι αδυνατο, ανορεξικο, μελαχρινο... τζανκι σταιλ :confused: να σου σπασει στο κρεβατι να την πληρωνεις μια ζωη... στο 2ο δεξια, μαζι με τσατσα η Βλαντα η μιλφαρα, μου φανηκε αδυνατησμενη με παλαιοτερα, και λιγο σπασμενη στο προσωπο, δεν με κλικαρε να περασω.... στο 3ο αριστερα το μονο τους, ενα πιπινακι, μαυρομαλικο πουτσομεζεδακι, ιζαμπελα την ειπε.??? Δεν θυμαμαι... φολα μυριζε, αν και καλο σωματακι.... Π.Ερημιτι στα καινουρια, το 1ο οπως πας απο Λαςβεγκας, ενα ξανθο αδυνατο με τατουαζ στο μπουτι.??? και κατι βυζαρες ετοιμες να εκραγουν απο το σουτιεν...μαλλον σιλικονατες.... Αχελοου γκοντιβα ανοιχτο, δε γαμιετε λεω αφου δεν εχει τιποτα αξιολογο, θα παω Ναταλι, Μεσα η Γυναικαρα.!!! :rockon:Ανθρωπινη συναντηση .- Τελειωνει το ματσ και δεν ηξερα που πατουσα που βρησκουμουν, εβαλα το παντελονι χωρις να βαλω το βρακι...τετοια συνχιση 1η φορα..... Ναταλια ΜΟΝΟ ρε μουνια.!!! :rockon:
Αυτά τα πιπινάκια στα τρίδυμα τα είδες; Καλά κατάλαβα;
 

Andromaxiserea

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Ιουλ 2024
Μηνύματα
20
Like
23
Υπηρχε και η Αθηνα στο Βαρδαρη διπλα απο την Βαγγελιτσα χωρις δοντια που ηταν (Ηταν απ τις λιγες που εκανε γυμνο το 90). Η Αθηνα εκεινη ηταν στα Λαδαδικα εκει που ειναι τωρα το Ραλεταντο το εστιατοριο. Αρα δεν ησουν η μονη. Τωρα ισως εισαι. Θες να απαντησεις

Υπηρχε και η Αθηνα στο Βαρδαρη διπλα απο την Βαγγελιτσα χωρις δοντια που ηταν (Ηταν απ τις λιγες που εκανε γυμνο το 90). Η Αθηνα εκεινη ηταν στα Λαδαδικα εκει που ειναι τωρα το Ραλεταντο το εστιατοριο. Αρα δεν ησουν η μονη. Τωρα ισως εισαι. Θες να απαντησεις στην ερωτηση?
Είμαι η Αθηνα που ηταν στο βενους 8χρονια καταλαβεσ ποια?
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.417
Κριτικές
96
Like
12.006
Πόντοι
25.015
Ειχα γραψει παλιοτερα για την Σονια και ειχα πει οτι δεν θα την ξαναεβλεπα. Αλλα τετοιο μουνετο δεν γινοταν να μην το ξαναδω. Τελικα αυτα τα μουνια λενε μονο σε μεγαλα προγραμματα. Αυτο συμπερανα. Η μαλλον η Σονια αυτο κανει. Τι να πω απο τα της εμφανισης... ισως το 2ο πιο ομορφο μουνι που εχει περασει απο την μπουρδελο θεσσαλονικη. Κορμι στεγνο φετες με 2 βυζαρες σιλικονατες οι οποιες ειναι πολυ μαλακες στην αφη, τελεια δουλεια, μια προσωπαρα με κατι ματαρες πρασινοκαφε, κωλαρα, τσιμπουκαρα, υγραινεται φουλ παιζει και να τελιωνει. Περασα πολυ ωραια αν και ταλαιπωρηθηκα παρα πολυ γιατι ελεγε οτι ξεκιναει στις 6 αλλα τελικα ξεκινησε στις 930 και ειχε και προγραμμα,οποτε η αναμονη ηταν μαρτυριο αλλα χαλαλι της γιατι ηθελα να την ξαναγαμησω. Θα κατσει μεχρι Σαββατο και μετα την κανοπουλος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom