Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (4 μέλη και 42 επισκέπτες)

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
60€ για αεροπιπα ενός λεπτού και πόση ώρα στο σύνολο. Τελευταία φορά που πήδηξα εκεί μέσα ήταν η Βίκυ και μάλλον δεν θα ξαναπατήσω με την πολιτική που ακολουθούν.
Εγω τελευταία φορά πηδηξα την βουλγαρα, πετιτ σώματακι και κοντούλα, κάστανο σπαστό μαλλί . Ελισάβετ νομίζω. Άξιζε με 1000 το 60αρι
 

Yellow_plug

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2022
Μηνύματα
29
Κριτικές
1
Like
110
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς αν δουλεύει η Ναταλία σήμερα; Μην κάνω τζάμπα χιλιόμετρα.
 

MasterGr

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2021
Μηνύματα
103
Like
221
Πόντοι
21
παιδια εγω προτείνω την Λουνα την Βραζιλιανα στο paradise πολυ καλη.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
60€ για αεροπιπα ενός λεπτού και πόση ώρα στο σύνολο. Τελευταία φορά που πήδηξα εκεί μέσα ήταν η Βίκυ και μάλλον δεν θα ξαναπατήσω με την πολιτική που ακολουθούν.
Μακριά από τα συγκεκριμένα μαγαζιά,η πολιτική τους είναι τα 15 λεπτά(κάτι το οποίο δεν στο λέει η τσατσά στο σαλόνι)και έρχεται η κοπέλα στο δωμάτιο με το κινητό να έχει αντίστροφη μέτρηση,λες και προσπαθούμε να σπάσουμε κανένα Ολυμπιακό ρεκόρ!!!
 

iosiff

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2023
Μηνύματα
210
Like
356
Πόντοι
21
Μακριά από τα συγκεκριμένα μαγαζιά,η πολιτική τους είναι τα 15 λεπτά(κάτι το οποίο δεν στο λέει η τσατσά στο σαλόνι)και έρχεται η κοπέλα στο δωμάτιο με το κινητό να έχει αντίστροφη μέτρηση,λες και προσπαθούμε να σπάσουμε κανένα Ολυμπιακό ρεκόρ!!!
Πολλα λες για 15 λεπτα 10 κι αμα ειναι τοσα στο τελος..
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
Πήγα τελικά και έβαλε κάποια κιλά η λουνα σε σχέση με παλιά αρκετα καλη αλλά δεν θα ξανά πήγαινα εγω
Σημερα την πληρωσα, ιδια συμετοχη και διαθεση οπως παλια, οντως εχει βαλει 1-2 κιλακια που φενονται στα μπουτια της, αλλα δεν με χαλασαν, μου εβγαλε ολα τα γουστα...μεχρι και Σεπτεμβρη λεει θα ειναι εδω.

Λουνα παρανταιζ:zfuck: οπως γραφει ενας συναθλητης ποιο πανω....
 

Malzahar

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
221
Like
365
Πόντοι
21
το Bella donna έχει πάντα τις ίδιες,δε ξέρω τι παίζει με αυτό το μαγαζί αλλά με έχει ξενερώσει,δεν το κοιτάω στο πρόγραμμα πλέον..να φέρουνε κι άλλες κοπέλες να έχουμε πληθώρα επιλογών,ελπίζω στα υπόλοιπα μαγαζιά γιατί το Bella donna είναι κολλημένο με τρεις συγκεκριμένες κοπέλες....
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
671
Like
1.608
Πόντοι
206
το Bella donna έχει πάντα τις ίδιες,δε ξέρω τι παίζει με αυτό το μαγαζί αλλά με έχει ξενερώσει,δεν το κοιτάω στο πρόγραμμα πλέον..να φέρουνε κι άλλες κοπέλες να έχουμε πληθώρα επιλογών,ελπίζω στα υπόλοιπα μαγαζιά γιατί το Bella donna είναι κολλημένο με τρεις συγκεκριμένες κοπέλες....
Δεν πειράζει συνάδελφε να μην το προτιμάς γιατί δεν προλαβαίνουμε εμείς που γουστάρουμε. Να μας λείπει αν είναι να φέρνει ναυάγια ή κομοδίνα από τα ΙΚΕΑ της Λατινικής Αμερικής
 

pavlospavlos111

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2024
Μηνύματα
11
Like
14
Πόντοι
0
Εμμανουέλα μιλφ στο paradise έχει κανεις εμπειρία ή κάποιο λινκ; αξίζει;
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
958
Κριτικές
14
Like
1.986
Πόντοι
496
Η ξανθιά με το κοντό μαλλί και τις βυζάρες; Πριν πολλά χρόνια που την είχα πάρει το είχα ευχαριστηθεί.....
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
958
Κριτικές
14
Like
1.986
Πόντοι
496
Βασικά μάλλον λάθος δικό μου. Η Ρουμάνα με τις τορπίλες είναι στο paradise από ότι βλέπω στο σάιτ τους.
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.373
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
το Bella donna έχει πάντα τις ίδιες,δε ξέρω τι παίζει με αυτό το μαγαζί αλλά με έχει ξενερώσει,δεν το κοιτάω στο πρόγραμμα πλέον..να φέρουνε κι άλλες κοπέλες να έχουμε πληθώρα επιλογών,ελπίζω στα υπόλοιπα μαγαζιά γιατί το Bella donna είναι κολλημένο με τρεις συγκεκριμένες κοπέλες....
Τυπε προτιμω να φερνει τη Λαρα που ειναι εγγυηση κι ας την εχω <παντρευτει> παρα καποια καινουργια που θα κλαψω τα φραγκα μου
 

Bill987

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2021
Μηνύματα
69
Like
52
Πόντοι
0
Παιδια καλησπερα...μετα απο 3 βδομαδες αποχη λεω να κατεβω στα σπιτακια αυτες τις μερες...θελω να επισκεφθω bella donna μια και δεν εχω παει και ακουω καλες κριτικες για λαρα και αντζελα, καταρχην δουλευουν καθε μερα?γιατι την λαρα απο οτι ειδα την εχει μια μερα στο αλλο σαιτ και την αντζελα καθολου ξερετε?
Ευχαριστω
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.430
Κριτικές
96
Like
12.044
Πόντοι
25.015
Χθεσινη τσαρκα 1230 βραδυ. Παρα μα παρα πολλα πιτσιρικια 4-5 να κυκλοφορουν στην περιοχη. Πηγα στοχευμενα να δω μια αμαρυλλις και μια νατασσα στα Red Light και Red Diamond. Η αμαρυλλις απο φατσα δεν βλεποτανε, η νατασσα κατι ελεγε αλλα ηταν πανηψιλη και ειχε και ψιλοραγαδες αν ειδα καλα στα ποδια οποτε εφυγα. Πηγα καρφωτος για ραισα/ελενα, ηταν στο σαλονακι μιλουσε με εναν νεαρο και την τσατσα και μ λεει η τσατσα ελα ξανα σε 2 ωρες (ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ τι λετε ρε νουμερα), ακους εκει ελα σε 2 ωρες. μετα πηγα στα απο πισω σε ολα ηταν κατι ασχημες οποτε δεν μπηκα σε καμια. Μετα κατηφορισα σε ενα διπλα στης ριτας το οποιο μεσα ειχε 2 κοπελες. Με το που μπαινω ερχεται μια Αναστασια νομιζω αν θυμαμαι καλα μου ειπε, γυμνασμενη με ωραιο πισω συστημα ηρθε εκατσε διπλα μου στον καναπε αρχισε να με χαιδευει και να με κοιταει στα ματια και να μ λεει διαφορα οποτε με ψιλο εφτιαξε και μπηκα με το 50αρι που ειχε 69 και γυμνο. Πιπα αδιαφορη, με το που εβγαλε το σουτιεν, βυζια κρεμασμενα (η κοπελα εχει σοβαρο θεμα πρεπει να βαλει σιλικονη) αλλα καλο υπολοιπο σωμα και γλυκια φατσουλα, στο 69 γκαυλωσα και μετα την εβαλα στα 4 και τελιωσα. Βγαινοντας της ειδα να χαμουρευονται και οι 2 κοπελες , η αλλη ηταν μια στρουμπουλουλα ξανθια με μεγαλα βυζια, μπροστα σε κατι πιτσιρικαδες και να γελανε. Παιζει να κανουν καλο παιχνιδι οι 2 τους. Αυτα.
 

zeus1984

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
294
Like
66
Πόντοι
1
Καλημέρα παιδιά, επειδή αύριο το πρωί θα είμαι στην πόλη σας υπάρχει κάποια βυζαρου να δουλεύει το πρωί;
Η Νάταλι στο γκοντιβα συνεχίζει τα πρωινά;
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
671
Like
1.608
Πόντοι
206
Καλημέρα παιδιά, επειδή αύριο το πρωί θα είμαι στην πόλη σας υπάρχει κάποια βυζαρου να δουλεύει το πρωί;
Η Νάταλι στο γκοντιβα συνεχίζει τα πρωινά;
Λογικά θα είναι η Νάταλι. Οι βυζολάγνοι τρελαίνονται για Φρίντα. Προσωπικά δεν έχω δοκιμάσει αλλά είναι στο πρόγραμμα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Χθεσινη τσαρκα 1230 βραδυ. Παρα μα παρα πολλα πιτσιρικια 4-5 να κυκλοφορουν στην περιοχη. Πηγα στοχευμενα να δω μια αμαρυλλις και μια νατασσα στα Red Light και Red Diamond. Η αμαρυλλις απο φατσα δεν βλεποτανε, η νατασσα κατι ελεγε αλλα ηταν πανηψιλη και ειχε και ψιλοραγαδες αν ειδα καλα στα ποδια οποτε εφυγα. Πηγα καρφωτος για ραισα/ελενα, ηταν στο σαλονακι μιλουσε με εναν νεαρο και την τσατσα και μ λεει η τσατσα ελα ξανα σε 2 ωρες (ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ τι λετε ρε νουμερα), ακους εκει ελα σε 2 ωρες. μετα πηγα στα απο πισω σε ολα ηταν κατι ασχημες οποτε δεν μπηκα σε καμια. Μετα κατηφορισα σε ενα διπλα στης ριτας το οποιο μεσα ειχε 2 κοπελες. Με το που μπαινω ερχεται μια Αναστασια νομιζω αν θυμαμαι καλα μου ειπε, γυμνασμενη με ωραιο πισω συστημα ηρθε εκατσε διπλα μου στον καναπε αρχισε να με χαιδευει και να με κοιταει στα ματια και να μ λεει διαφορα οποτε με ψιλο εφτιαξε και μπηκα με το 50αρι που ειχε 69 και γυμνο. Πιπα αδιαφορη, με το που εβγαλε το σουτιεν, βυζια κρεμασμενα (η κοπελα εχει σοβαρο θεμα πρεπει να βαλει σιλικονη) αλλα καλο υπολοιπο σωμα και γλυκια φατσουλα, στο 69 γκαυλωσα και μετα την εβαλα στα 4 και τελιωσα. Βγαινοντας της ειδα να χαμουρευονται και οι 2 κοπελες , η αλλη ηταν μια στρουμπουλουλα ξανθια με μεγαλα βυζια, μπροστα σε κατι πιτσιρικαδες και να γελανε. Παιζει να κανουν καλο παιχνιδι οι 2 τους. Αυτα.
Εσύ γιατί δεν πας στα ιντιπεντεντ τα κορίτσια μας που είναι δοκιμασμένα και δυνατά;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom