Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (5 μέλη και 21 επισκέπτες)

apats1

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2016
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
0
Ναταλία godiva τα δίνει όλα...σε κάνει να νιώθεις πιρνοσταρ και χύνει ποτάμια
 

apats1

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2016
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
0
Ντενίζ πιτσιρίκα μουνάρα με πολύ όμορφο πρόσωπο και με καλή συμμετοχή.
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
420
Like
742
Πόντοι
81
Μια ψηλή ξανθιά απέναντι από μεδουσα στα καινούργια τέρμα τελευταίο τι λέει?
 

Egnat

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2024
Μηνύματα
84
Κριτικές
1
Like
82
Πόντοι
0
Θα μπορούσε να μου πει κάποιος. Αν δουλεύει ακόμα η Μαρίζα ? Τελευταία φορά την είδα πριν 3 εβδομάδες περίπου red diamond μπορει να μου πει κανείς αν είναι ακόμα?
 

OhhBleat992

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2023
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
Κύριοι συναγωνιστές χρειαζομαι τα φώτα σας. Δεν είμαι από Θεσσαλονίκη και σήμερα το βράδυ θα είμαι στο χωριό του έρωτα....που μπορώ να βρω κάποια χοντρή με πολύ μεγάλα βυζιά?
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.128
Like
4.920
Πόντοι
456
Κύριοι συναγωνιστές χρειαζομαι τα φώτα σας. Δεν είμαι από Θεσσαλονίκη και σήμερα το βράδυ θα είμαι στο χωριό του έρωτα....που μπορώ να βρω κάποια χοντρή με πολύ μεγάλα βυζιά?
Πλατεία Αριστοτέλους. Στα fregio η στο γύρο της Αρστοτελους
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
627
Κριτικές
21
Like
3.068
Πόντοι
1.436
Θα μπορούσε να μου πει κάποιος. Αν δουλεύει ακόμα η Μαρίζα ? Τελευταία φορά την είδα πριν 3 εβδομάδες περίπου red diamond μπορει να μου πει κανείς αν είναι ακόμα?
Μακριά από την Μαρίζα, θα κλάψεις τα λεφτά σου.
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
302
Κριτικές
2
Like
360
Πόντοι
21
Πέρασμα πρωινή βάρδια χθες για Ντενίζ εκεί στην ερημιτη. Κλειστά ήταν το μεντουσα. Η Νικόλ έκανε πρόγραμμα μισής ώρας. Τα απέναντι ήταν μια πολύ μιλφ δεν μου άρεσε. Πήγα Λας Βέγκας το πρώτο δεξιά ήταν μια κοπέλα με τατού πολλά. Σαν εμφάνιση τίποτα. Πήγα στο μεσαίο αριστερά μια πιτσιρίκα Νάταλι μου είπε η τσατσά.20χρονων? Μου άρεσε το σωματακι της είχε ωραίο νεανικό κωλαρακι. Μπήκα με το απλό έρχεται, συνενόηση δεν υπάρχει αφού ούτε αγγλικά ούτε Ελληνικά γνωριζει ,κάθεται στο κρεβάτι βγάζει προφυλακτικό και με φοράει καποτα ενώ ήμουν όρθιος με πεσμένο πουλί εγώ τώρα. Που να σηκωθεί. Ξεκινάει πίπα δεν καταλάβαινα τίποτα με μισοτεντομενο πέος . Την σταματάω ξεκινάω ιεραποστολικό ήμουν είδη ξενερωμενος . Την γυρνάω στα 4 εκεί κάπως πήρα μπρος και τελείωσα .Κομοδίνο νεανικό θα ελεγα.
Για την Ντενιζ που ανάφερες πρώτα μου είπε ότι 12 του μηνός θα έφευγε διακοπές μέχρι 20 η μέχρι 22 δε θυμάμαι καλά. Γι αυτό ήταν κλειστά. Είδα κάποιες φωτογραφίες της από Τουρκία.
 

Giann333

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
19
Like
39
Πόντοι
0
η ναταλια που γράφεται όλοι μπορείτε να μου πείτε τι ώρες δουλεύει και σε ποιο σπιτάκι παρακαλώ;;;
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
420
Like
742
Πόντοι
81
Πλατεία Αριστοτέλους. Στα fregio η στο γύρο της Αρστοτελους
Πωπωπω κατάλαβα ποιες λες χαχαχαχα. Εκείνες που κάθονται με τα Μπαρμπαδια και σουρωνουν και λένε πίπα 20€χαχαχα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πλατεία Αριστοτέλους. Στα fregio η στο γύρο της Αρστοτελους
Πωπωπω κατάλαβα ποιες λες χαχαχαχα. Εκείνες που κάθονται με τα Μπαρμπαδια και σουρωνουν και λένε πίπα 20€
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
420
Like
742
Πόντοι
81
Ντενίζ ποια λέτε ρε παίδες σοσ!!! Το μουνακι με τα μεγάλα βυζιά που ήταν μέδουσα????
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
800
Like
1.928
Πόντοι
206

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom