Νέα

Μπουρδέλα στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 872K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

MacFreddie

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
97
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
0
πήγα μια βόλτα χθες και πραγματικά δε βρήκα που να τον ρίξω ....
παντού μαύρο χάλι και στο 13 περίμεναν 4 (ήταν η μάγια) οπότε έφυγα  ...άγαμος
φίλε  xouzel  εσύ που  τα ξέρεις όλα , έφυγε η Μιμή ;
η μάγια αξίζει τιπτ ;
 

TRIXA

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
φιλε xouzel απο βραδυνη βολτα μινοως μετρια τεμαχια..πριν προλαβω να χρησιμοποιησω το τηλ που ειχες δωσει εχασα τη συσκευη..ελπιζω να μου στειλεις κατι..με σεβασμο.. :helpplea:
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
η μάγια αξίζει τιπτ ;

Ειναι καλυτερη απο τη Μιμη, αλλα δε δινει σουφρα, αρα για μενα δεν αξιζει μια. Μονο οποιος εχει δοκιμασει τη θεικη αυτη σουφρα (και ΧΩΡΙΣ λιπαντικο) μπορει να με καταλαβει.
 

MacFreddie

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
97
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
0
Ειναι καλυτερη απο τη Μιμη, αλλα δε δινει σουφρα, αρα για μενα δεν αξιζει μια. Μονο οποιος εχει δοκιμασει τη θεικη αυτη σουφρα (και ΧΩΡΙΣ λιπαντικο) μπορει να με καταλαβει.


ξέρης αν είναι ακόμα εδο ; 
(η Μιμή )η  θα μείνουμε με την ανάμνηση :pipa3:
 

PATTAYA666

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2007
Μηνύματα
105
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
μιμι??? κενουριο φρουτο???στο 13 ειναι και δινει και κουλουρακι???πιες μερες ειναι χερει κανεις???
 

MacFreddie

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
97
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
0
πέμπτη πρωί και  με    τρελές  καύλες  κατηφόρισα στο γνωστό στενό .
μετά  από  ένα μικρό ζάπινγκ στα σπίτια (το 13 ήταν κλιστώ  )κατέληξα  στο 6
μέσα είδα ένα ψιλό κορίτσαρο με μέτρια φάτσα και καλό σόμα ,μεγάλο βιζομπαλον που πάσχιζε να κρυφτεί στο εσώρουχο....
πλήρωσα τα διόδια και βουρ στο δωμάτιο
Mετά  από  λίγο ήρθε το κορίτσι και βγάζοντας τα εσώρουχα  είδα με έκπληξη 2 φυσικούς  βιζους σκέτο ποίημα...
Κουβεντούλα  σκούφος  μια πίπα καλούτσικη  και ........μαξιλάρι  κάτω απ τη  μέση...  τις βιζαρες στα χεριά και goοοl 
Τέλειωσα  μετά από λίγο χωρίς να δοκιμάσω άλλη στάση  ......
Καλό  sex  χωρίς  βιασύνες , σίγουρα  θα  ξανάπαω .
Το όνομα δεν το συγκράτησα  (αν και το γραφή με τεράστια γράμματα στη πόρτα )
 

mr Perfect

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2009
Μηνύματα
71
Κριτικές
1
Like
97
Πόντοι
0
Αν και εχω καιρο να παω απο Μινωως μερια . Υποθετω ότι εφυγε η Μιμι αφου κανεις δεν γραφει τιποτα γιαυτην . Κριμα ρε γαμοτι γιατι δεν προλαβα να δοκιμασω την σουφρίτσα της .Ξέρει κανεις καμια που να δίνει κολαράκι ..και να ειναι στα κυβικά της
μιμης . Αν έχει και κανα τηλ . ακομα καλυτερα .
 

MacFreddie

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
97
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
0
Αν και εχω καιρο να παω απο Μινωως μερια . Υποθετω ότι εφυγε η Μιμι αφου κανεις δεν γραφει τιποτα γιαυτην . Κριμα ρε γαμοτι γιατι δεν προλαβα να δοκιμασω την σουφρίτσα της .Ξέρει κανεις καμια που να δίνει κολαράκι ..και να ειναι στα κυβικά της
μιμης . Αν έχει και κανα τηλ . ακομα καλυτερα .

Μάλλον  έφυγε ……
20 χρονών μικρό όμορφο που δίνη  σούφρα δεν υπάρχει στη Μινωος
Και αμφιβάλω αν θα ξαναδούμε :headbang: :headbang: :headbang:
 

MacFreddie

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
97
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
0
Πήγα λοιπόν (και) στην Μαγια ……

Δεν αξίζει μια ..ψυγείο  μπρρρρρρρρ
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Μηπως ξερει κανης η Αλεξανδρα και η Μιμι ειναι ακομη η εφυγαν  γιατι εχω καιρο να περασω
 

MacFreddie

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
97
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
0
Παιδιά η Μιμή δουλεύει σήμερα !
Όσοι  πιστοί  προσέλθετε …… :2funny:
 

PATTAYA666

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2007
Μηνύματα
105
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
επέστρεψε η μιμή???να πάμε να την τιμήσουμε και εμείς που δεν προλάβαμε!!!! :fuck2: :fuck2:
 

kingdragon88

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
415
Like
0
Πόντοι
1
πηγα σημερα στο 13 και μαλλον πως ηταν η μιμι (μικρη σε ηλικια, 18 νομιζω, γελαστη) και η τσατσα ανεφερε οτι κανει και εξτρα... 50 ευρω ακαποτη πιπα κλπ... μπαινει στο δωματιο μεσ'την καλη χαρα, και οταν της ειπα πισωκολητο μου ειπε οτι δεν κανει... μονο κανονικα λεει και απο πανω
 

PASTELI

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
191
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
11
καλουλα η μιμη αλλα δασκαλεμενη πλεον....μου λεει στο τελος αν θες γραψε κ συ στο bourdela.tv!!!γραφουν πολλα παιδια για μενα...μου πιασε κουβεντουλα μετα την αναφλεξη...για λιγη ωρα κ καποιοι εξω περιμεναν κανα τεταρτακι...σορρυ!!!
 

PATTAYA666

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2007
Μηνύματα
105
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
τελικά ρε παιδιά  κωλαράκι δίνει ακόμα?? :fuck2:
 

kingdragon88

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
415
Like
0
Πόντοι
1
πέμπτη πρωί και   με    τρελές  καύλες  κατηφόρισα στο γνωστό στενό .
μετά  από  ένα μικρό ζάπινγκ στα σπίτια (το 13 ήταν κλιστώ  )κατέληξα  στο 6
μέσα είδα ένα ψιλό κορίτσαρο με μέτρια φάτσα και καλό σόμα ,μεγάλο βιζομπαλον που πάσχιζε να κρυφτεί στο εσώρουχο....
πλήρωσα τα διόδια και βουρ στο δωμάτιο
Mετά   από   λίγο ήρθε το κορίτσι και βγάζοντας τα εσώρουχα   είδα με έκπληξη 2 φυσικούς   βιζους σκέτο ποίημα...
Κουβεντούλα   σκούφος   μια πίπα καλούτσικη  και ........μαξιλάρι  κάτω απ τη  μέση...   τις βιζαρες στα χεριά και goοοl 
Τέλειωσα  μετά από λίγο χωρίς να δοκιμάσω άλλη στάση  ......
Καλό  sex  χωρίς   βιασύνες , σίγουρα  θα  ξανάπαω .
Το όνομα δεν το συγκράτησα  (αν και το γραφή με τεράστια γράμματα στη πόρτα )
εχω μπερδευτει λιγακι... αυτη η μιμη πως ακριβως ειναι? υποψιαζομαι οτι ο ψιλός κορίτσαρος με τις βυζαρες απο το 6 ισως μεταφερθηκε στο 13 απέναντι... καθως την δευτερα,(το 6 ηταν κλειστο κ εγραφε αιμιλια απ εξω), που πηγα στο 13 η τσατσα ειπε οτι κανει εξτρα (με 20 ευρω επιπλεον ακαποτη πιπα) αλλα για κωλο δεν μιλησε...
οταν ακουσα εγω για εξτρα ημουν σιγουρος οτι ηταν η μιμη οποτε δεν ρωτησα πως την λενε, αλλα στο δωματιο ειπε οτι δεν κανει πισωκολητα.(στο διπλανο δωματιο την ρωτησε ηλικια ενας συναγωνιστης και ειπε 18). τι παιζει ακριβως?
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.725
Κριτικές
126
Like
7.750
Πόντοι
7.885
Παιδιά,εγώ που επισκέφθηκα την Κυριακή έχω να πω ΜΑΚΡΙΑ από μια ΜΙΜΗ(19χρονο μελαχρινό,βυζάρες,κολάρα).Μεγάλη απάτη η γκόμενα,σίγουρα θα σας ξενερώσει και όσο για κώλο ή εναλλαγή στις στάσεις ούτε συζήτηση!!!Μην παρασύρεστε από αυτή την χαζοπουτάνα ούτε από την μαλάκω την τσατσά :birdman:!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom