Νέα

Μπουρδέλα στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 872K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

MacFreddie

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
97
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
0
Πήγα λοιπόν και εγώ στη Βιβι  .......
Εξαιρετικό πιπίνι με πολύ γλυκιά φατσουλα , ωραία μεγάλα βυζιά  αλλά μέτριο το υπόλοιπο σώμα .
Αρκετά καλή στο κρεβάτι αλλά δε με απογείωσε.....
Στα αρνητικά ότι αν και ήμουν απ τους πρώτους πελάτες δεν ήταν και πολύ <φρέσκια> λίγο άρωμα θα βοηθούσε πολύ .......      θα ξαναπάω για επανεξέταση σύντομα. :grin:
 

bourdelogiannos

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2009
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
Πήγα λοιπόν και εγώ στη Βιβι  .......
Εξαιρετικό πιπίνι με πολύ γλυκιά φατσουλα , ωραία μεγάλα βυζιά  αλλά μέτριο το υπόλοιπο σώμα .
Αρκετά καλή στο κρεβάτι αλλά δε με απογείωσε.....
Στα αρνητικά ότι αν και ήμουν απ τους πρώτους πελάτες δεν ήταν και πολύ <φρέσκια> λίγο άρωμα θα βοηθούσε πολύ .......      θα ξαναπάω για επανεξέταση σύντομα. :grin:

Aν δε σε πειραζει μια συμβουλη, να πηγαινεις μετα τις 9 το βραδυ. Οταν εχει πιασει λεφτα, ειναι τουρμπο.  ;) Αλλα ρε συ Mac, βαλε και καμια κριτικη εκει που πρεπει....
 

eponimos

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2009
Μηνύματα
162
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
1
Aν δε σε πειραζει μια συμβουλη, να πηγαινεις μετα τις 9 το βραδυ. Οταν εχει πιασει λεφτα, ειναι τουρμπο.  ;) Αλλα ρε συ Mac, βαλε και καμια κριτικη εκει που πρεπει....
μα τι κολλημα εχεις φαει με τις κριτικες εσυ?  σε μπουρδελο στα χανια δεν πηγε ο ανθρωπος που να την βαλει δηλαδη  :huh:
ποιο σημειο θα μπορουσε να ειναι καταλληλοτερο απο αυτο που εχει τιτλο: Οίκοι ανοχής Επαρχία -  Οίκοι ανοχής Κρήτη-  Απ: Χανιά   

οχι τιποτα αλλο δεν μας λεσ και το σημειο και ψαχνουμε σαν  :jerking:.

μην το παρεις στραβα απλως αναρωτιεμαι κι εγω
 

MacFreddie

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
97
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
0
Aν δε σε πειραζει μια συμβουλη, να πηγαινεις μετα τις 9 το βραδυ. Οταν εχει πιασει λεφτα, ειναι τουρμπο.  ;) Αλλα ρε συ Mac, βαλε και καμια κριτικη εκει που πρεπει....

Την κριτική την έχω στήλη, αλλά δεν βλέπω να μπαίνει.......
άλλωστε λόγο νεότητας    η βαθμολογίες  μου μάλλον παραπλανούν παρά βοήθανε      
 

MacFreddie

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
97
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
0
μα τι κολλημα εχεις φαει με τις κριτικες εσυ?  σε μπουρδελο στα χανια δεν πηγε ο ανθρωπος που να την βαλει δηλαδη  :huh:
ποιο σημειο θα μπορουσε να ειναι καταλληλοτερο απο αυτο που εχει τιτλο: Οίκοι ανοχής Επαρχία -  Οίκοι ανοχής Κρήτη-  Απ: Χανιά     

οχι τιποτα αλλο δεν μας λεσ και το σημειο και ψαχνουμε σαν  :jerking:.

μην το παρεις στραβα απλως αναρωτιεμαι κι εγω




Να βοηθήσω 
 

bourdelogiannos

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2009
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0

Ευχαριστω Mac, με προλαβες. Ο antisthenis μας εκανε χαρη και εφτιξε αυτο το section να ποσταρουμε κριτικες, επι xouzel. Το εχετε δει για καποια αλλη πολη πλην των Αθηνων;;; Ο xouzel και η πολλη δουλεια που εκανε εδω μεσα ηταν η αιτια. Ας το εκμεταλευτουμε και ας το κρατησουμε ζωντανο, ποσταροντας κριτικες. Μη βαριομαστε να βαλουμε το χερι στο πληκτρολογιο..... Αλλωστε μην ξεχναμε οτι η ελλειψη κριτικων ηταν που εκανε τον xouzel να την κοπανησει.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Ευχαριστω Mac, με προλαβες. Ο antisthenis μας εκανε χαρη και εφτιξε αυτο το section να ποσταρουμε κριτικες, επι xouzel. Το εχετε δει για καποια αλλη πολη πλην των Αθηνων;;; Ο xouzel και η πολλη δουλεια που εκανε εδω μεσα ηταν η αιτια. Ας το εκμεταλευτουμε και ας το κρατησουμε ζωντανο, ποσταροντας κριτικες. Μη βαριομαστε να βαλουμε το χερι στο πληκτρολογιο..... Αλλωστε μην ξεχναμε οτι η ελλειψη κριτικων ηταν που εκανε τον xouzel να την κοπανησει.
Αν δεν κανω λαθος αυτη ειναι η πρωτη κριτικη που εχει μπει στα ''σπιτακια'' των χανιων.
αν κανω λαθος και δεν ειναι η πρωτη,ειναι σιγουρα απο τις πρωτες...

Πριν εναμιση χρονο,όχι τωρα...


Ο αντισθενης εχει περασει τα σπιτακια των χανιων στον καταλογο πολυ καιρο,αλλά γραφουν ελαχιστοι και σπανια.Βεβαια παλιοτερα μονο μπαζα ειχε επι το πλειστον,αλλα και τους τελευταιους μηνες που εχουν ερθει αξιολογες παρουσιες,δεν γραφονται και πολλες κριτικες.

Όλα αυτα βεβαια οφειλονται στον αντισθενη και στον πιτσιλιστι για το φωτογραφικο υλικο που διεθεσε στο σαιτ,αφου εχει φωτογραφησει και τα μπουρδελα των χανιων και του ηρακλειου και παρα πολλα της αθηνας.
 

MacFreddie

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
97
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
0
Το θέμα δεν είναι ποιος τα έφτιαξε (καλά να είναι  τα παιδία ) αλλά εμείς κατά πόσο τα εκμεταλλευόμαστε 
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Πήγα λοιπόν και εγώ στη Βιβι  .......
Εξαιρετικό πιπίνι με πολύ γλυκιά φατσουλα , ωραία μεγάλα βυζιά  αλλά μέτριο το υπόλοιπο σώμα .
Αρκετά καλή στο κρεβάτι αλλά δε με απογείωσε.....
Στα αρνητικά ότι αν και ήμουν απ τους πρώτους πελάτες δεν ήταν και πολύ <φρέσκια> λίγο άρωμα θα βοηθούσε πολύ .......      θα ξαναπάω για επανεξέταση σύντομα. :grin:
Πότε πηγες σε αυτην την κοπελα??
Επειδη δουλευει μερα παρα μερα νομιζω,ρωταω για να ξερω ποτε θα ειναι η επομενη βαρδια της...
Ειναι αδυνατη?
 

eponimos

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2009
Μηνύματα
162
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
1
Ευχαριστω Mac, με προλαβες. Ο antisthenis μας εκανε χαρη και εφτιξε αυτο το section να ποσταρουμε κριτικες, επι xouzel. Το εχετε δει για καποια αλλη πολη πλην των Αθηνων;;; Ο xouzel και η πολλη δουλεια που εκανε εδω μεσα ηταν η αιτια. Ας το εκμεταλευτουμε και ας το κρατησουμε ζωντανο, ποσταροντας κριτικες. Μη βαριομαστε να βαλουμε το χερι στο πληκτρολογιο..... Αλλωστε μην ξεχναμε οτι η ελλειψη κριτικων ηταν που εκανε τον xouzel να την κοπανησει.
σωστος αφου υπαρχει αυτο το section εκει πρεπει να μπαινουν. τα κοκινα σπιτια δεν ειναι στις προτιμησεις μου και δεν το εχω ψαξει πολυ.φυσικα διαβαζω τις κριτικες που γινονται εδω για να εχω μια εικονα της πολης και νομιζα οτι μονο εδω ειναι το σωστο μερος για τα μπουρδελα
 

MacFreddie

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
97
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
0
Πότε πηγες σε αυτην την κοπελα??
Επειδη δουλευει μερα παρα μερα νομιζω,ρωταω για να ξερω ποτε θα ειναι η επομενη βαρδια της...
Ειναι αδυνατη?

Πήγα Κυριακή πρωί    και  είναι αδύνατη (όχι κόκαλο).
Αξίζει!! ...έχουμε  μαμιση  πολύ  χειρότερες :2funny:

 

MacFreddie

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
97
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
0
σωστος αφου υπαρχει αυτο το section εκει πρεπει να μπαινουν. τα κοκινα σπιτια δεν ειναι στις προτιμησεις μου και δεν το εχω ψαξει πολυ.φυσικα διαβαζω τις κριτικες που γινονται εδω για να εχω μια εικονα της πολης και νομιζα οτι μονο εδω ειναι το σωστο μερος για τα μπουρδελα


Το θέμα είναι να παίρνουμε πληροφόρηση κ’ ας είναι  και απ τα    χανιώτικα νέα  :grin: :grin:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Πήγα Κυριακή πρωί    και  είναι αδύνατη (όχι κόκαλο).
Αξίζει!! ...έχουμε  μαμιση  πολύ   χειρότερες :2funny:
αμεεεεεεεεεεεεεεεεεεε και εγω εχω μπαζωσει αρκετα στο παρελθον!!!!
Αλλα πρεπει να ανεβαζουμε τον πηχη και να ριχνουμε μαυρο πια στις φωλες για να φευγουν αφραγκες και να ερχονται καλυτερες  :zfuck: :zfuck: :grin: .αμα ηταν κυριακη και το παει μερα παρα μερα,θα λειπει αυριο  :S :S :S :S .κι ελεγα να δοκιμασω!
 

MacFreddie

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
97
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
0
αμεεεεεεεεεεεεεεεεεεε και εγω εχω μπαζωσει αρκετα στο παρελθον!!!!
Αλλα πρεπει να ανεβαζουμε τον πηχη και να ριχνουμε μαυρο πια στις φωλες για να φευγουν αφραγκες και να ερχονται καλυτερες  :zfuck: :zfuck: :grin: .αμα ηταν κυριακη και το παει μερα παρα μερα,θα λειπει αυριο  :S :S :S :S .κι ελεγα να δοκιμασω!


Συμφωνώ αλλά άμα δεν ποστάρουν οι περισσότεροι πώς να αποφυγής τις φωλες 
π.χ.  η κοπέλα που θα είναι αύριο είναι πόλη ομορφότερη ,αλλά άλλη πληροφόρηση δεν έχω :'(     
 

MacFreddie

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
97
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
0
Την περασμένη νύχτα είδα έναν εφιάλτη. Ένα τρομακτικό εφιάλτη.

Κοιτάχτηκα, λέει, στον καθρέφτη κι αντελήφθην ότι είχα γίνει μαύρος.

Για να είμαι πιο ακριβής, όχι μαύρος, αράπης, που είναι πολύ χειρότερο.

Έβαλα το χέρι στην τσέπη αναζητώντας την ταυτότητά μου για να διαπιστώσω αν και η φωτογραφία με δείχνει μαύρο και ανακαλύπτω ότι εκτός από αράπης είμαι και Εβραίος.

''Δεν είναι δυνατόν!'', σκέφτηκα, και πήγα να σηκωθώ.

Αδύνατον. Ήμουν κολλημένος σε μια καρέκλα.

Θεέ μου, είναι μια καρέκλα με ρόδες, μια καρέκλα αναπηρική, που σημαίνει ότι εκτός από μαύρος και Εβραίος, είμαι και ανάπηρος.

Τουλάχιστον φοράω βέρα, άρα είμαι παντρεμένος. Κάποια καλή γυναίκα θα με περιποιείται και θα μ' αγαπά.

''Καλημέρα χρυσό μου!'', ακούω να φωνάζει κάποιος πίσω μου με μια θηλυπρεπή ανδρική φωνή.

Είναι, λέει, το .... αγόρι μου.

"Χριστέ μου, είμαι κι ομοφυλόφιλος!".

Τέλος πάντων, μικρό το κακό εφόσον είμαι παντρεμένος μαύρος Εβραίος ανάπηρος ομοφυλόφιλος, άρα κάνουμε σίγουρο σεξ, ξέρετε τα περί AIDS κι έτσι.

''Αγάάάάπη, πήρες τα φάρμακά σου σήήήήμερα? '', τον ακούω να λέει.

Κοιτάζω δέκα μπουκαλάκια μπροστά μου. Αλίμονο, είμαι και οροθετικός...

Περνάει βιαστικά δίπλα μου αγχωμένος ανακατεύοντας τα πάντα:

''Αμάν πια! Εσύ χρυσό μου έχεις τη σύριγγα;''.

Ω Θεέ μου! Εκτός από μαύρος, Εβραίος, ανάπηρος, ομοφυλόφιλος και οροθετικός, είμαι και ναρκομανής!

Απελπισμένος αρχίζω να ουρλιάζω να κλαίω, πάω να τραβήξω τα μαλλιά μου.

Όχι!!! Είμαι φαλακρός! Δεν έχω τρίχα στο κεφάλι μου!

Χτυπάει το τηλέφωνο. Πάω να το σηκώσω.

Μα πού πήγε το δεξί μου χέρι;

Τρισαλίμονο... Είμαι και κουλός!

Πιάνω όπως-όπως το τηλέφωνο με τ' αριστερό.

Είναι ο αδελφός μου. Αχ, τουλάχιστον έχω ένα αδερφάκι πάνω στη γη.

Ουρλιάζει: 'Βρε αρχιρεμάλι, από τότε που τα τίναξαν ο μπαμπάς κι η μαμά στην εθνική, δεν κάνεις τίποτα άλλο απ' το να παίρνεις ναρκωτικά και κάθεσαι και βαράς μύγες απ' το πρωί ως το βράδυ. άντε βρες καμιά δουλειά γιατί από μένα δεν έχει φράγκο! Γκέγκε;'.

Ω Θεέ μου! Εκτός από μαύρος, Εβραίος, ανάπηρος, ομοφυλόφιλος, ναρκομανής, οροθετικός, φαλακρός, κουλός και ορφανός, είμαι και απελπιστικά άνεργος!

Πάω να του εξηγήσω πως είναι δύσκολο να βρει δουλειά ένας μαύρος, Εβραίος, ανάπηρος,
ομοφυλόφιλος, ναρκομανής, οροθετικός, φαλακρός, ορφανός, κουλός και άνεργος ... αλλά δεν βγαίνει λέξη!

Εκτός απ' όλα αυτά είμαι λοιπόν και μουγκός.

Απελπισμένος και κλαίγοντας με λυγμούς κλείνω το τηλέφωνο με το ένα και μοναδικό χέρι που διαθέτω.

Νοιώθω μια γροθιά στο βηματοδότη μου: μαύρος, Εβραίος, ανάπηρος, ομοφυλόφιλος, ναρκομανής, οροθετικός, φαλακρός, ορφανός, άνεργος, κουλός και καρδιοπαθής.

Πνίγομαι! Τραβάω το κουρτινάκι απ' το παράθυρο να πάρω ανάσα.

Βλέπω τριγύρω παράγκες και τσαντίρια. Ζω σ' ένα τρισάθλιο εγκαταλειμμένο τροχόσπιτο μέσα σε μια κατασκήνωση γύφτων.

Είμαι λοιπόν και γύφτος.

Εκείνη τη στιγμή μπαίνει στο τροχόσπιτο το αγόρι μου καταχαρούμενο:

''Αγάπη μου, σου έχω μια ευχάριστη είδηση''.

Ώστε δεν τέλειωσαν όλα; Τι καλό μπορεί να περιμένει ένα μαύρο, Εβραίο, ανάπηρο, ομοφυλόφιλο, οροθετικό, ναρκομανή, φαλακρό, ορφανό, κουλό, άνεργο, μουγκό, καρδιοπαθή και γύφτο;

«Κερδίσατε το πρωτάθλημα!».



Εεεεε οχι ρεεεε πούστη μου !! Εεεεεεεε ΟΧΙ και ΓΑΥΡΟΣ !!!






Αφού δεν πηδάμε  ας ........γελάμε  :grin:
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Το απογευμα επισκευτικα το σπιτι με αριθμο 13 που λεγεται οτι ειναι η ΒΙΒΗ δεν ηταν ρωτησα ηταν η ΜΙΜΗ και οταν ρωτησα προσπαθησαν να με βγαλουν τρελλο και η κοπελλα και η τσατσα λεγοντας εγω ειμαι η Μιμη δεν υπαρχει τετοιο ονομα αυτο εχει στο internet και με οιανδυποτε τροπο κυταζαν να με πεισουν εγω βεβαια εφυγα .
 

MacFreddie

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
97
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
0
Το απογευμα επισκευτικα το σπιτι με αριθμο 13 που λεγεται οτι ειναι η ΒΙΒΗ δεν ηταν ρωτησα ηταν η ΜΙΜΗ και οταν ρωτησα προσπαθησαν να με βγαλουν τρελλο και η κοπελλα και η τσατσα λεγοντας εγω ειμαι η Μιμη δεν υπαρχει τετοιο ονομα αυτο εχει στο internet και με οιανδυποτε τροπο κυταζαν να με πεισουν εγω βεβαια εφυγα .


Μάλλον έχουμε μπερδέψει τα ονόματα  και το σωστό είναι Μιμή ,
συγγνώμη αν σε  πήρα στο λαιμό μου    .
ελπίζω να τον έριξες αλλού ......
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Οχι Βιβι, Μιμι τη λενε..... απλα δια την ταξην !! :2funny: :2funny:

Ριχνετε και μια ματια πιο πισω να μην εχετε τετοια μπερδεματα  ;) Καλησπερα απο μενα μετα απο πολυ καιρο. Ελπιζω να ειστε ολοι καλα και να γαμειτε ακομη καλυτερα. Ειπα να σας κανω και παλι συντροφια, αν δεν ειναι προβλημα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom