Νέα

Μπουρδέλα στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 872K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bourdelogiannos

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2009
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
εγω πιστευω οτι αμα ακους πολλα και μεγαλα λογια ..μαλλον πως θα ειναι και παραμυθια !! Ελπιζω πως όχι αλλα μεχρι τωρα αυτο δειχνει το συστημα . Μακαρι να κάνω λάθος να έλθει το μωρό που τα κάνει όλα και θα ζυτησω ένα μεγάλο συγνώμη !
Χωρις παρεξήγηση πάντα !!!

Απιστε Θωμα, περνα απο το Νο 13. Ενα 18αρικο Βουλγαρικο κωλαρακι σε περιμενει.
 

godpanos

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2007
Μηνύματα
24
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
αυτο ειναι το μωρο που τα κανει ολα ? και απο κώλο ? στο 13 ?
 

bourdelogiannos

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2009
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
30 το νορμάλ σε όλες τις στάσεις, +10 ακάποτο, +20 κωλαράκι, (πολύ, μα πολύ σφιχτό και χωρίς λιπαντικό !!!) ενώ κατόπιν συμφωνίας τα υπόλοιπα (69, πιτσίλισμα κλπ).
 

godpanos

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2007
Μηνύματα
24
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μην μου πείς ότι κάνει και ακάποτη πίπα γιατί θα κατασκηνώσω εκεί !!
 

eponimos

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2009
Μηνύματα
162
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
1
ξεκολλειστε ρε παιδια πατε στα μπουρδελα και κανενετε ακοποτα. ημαρτον  :jerking:
 

godpanos

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2007
Μηνύματα
24
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Για πίπα ακόποτη ρώτησα , ποτέ χωρις προφυλακτικό στα ενδότερα ..... Ούτε για αστείο .
Πήγα τελικά από εκεί . Ηταν το καλύτερο γαμίση που έχω κάνει ποτέ σε σπιτάκι . Επαθα την πλάκα μου . Στο μόνο που χαλάστικα ήταν όταν τελέιωσα και ήθελε αγκαλίτσα με το ένα χέρι μου τον έπεζε και πηγε να τον χώσει μέσα της χωρίς προφυλακτικό όπου και με ξενέρωσε και το διαλύσαμε σιγα σιγά . Το κορμί της είναι άπεχτο φοβερές βυζάρες και χαμογελαστή .  10 στα δέκα !! Το καλύτερο 30ρι που εδωσα ποτέ ..!!
 

eponimos

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2009
Μηνύματα
162
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
1
χαιρομαι που περασες καλα και παντα τετοια ευχομαι. καλα ενοειτε οτι δεν πας στα ενδοτερα ακαποτος αυτο ελειπε, αλλα και το στοματικο εχει τους κινδυνους του σε αυτα τα μερη. τεσπα δεν θελω να σε ξενερωνω τωρα με αυτα γιατι περασες super αλλα να σκεφτομαστε οτι η υγεια ειναι πανω απο ολα και κυριως πανω απο καθε πουτανακι που κανει τρελες για 30 ευρω παραπανω
 

bourdelogiannos

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2009
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
Για πίπα ακόποτη ρώτησα , ποτέ χωρις προφυλακτικό στα ενδότερα ..... Ούτε για αστείο .
Πήγα τελικά από εκεί . Ηταν το καλύτερο γαμίση που έχω κάνει ποτέ σε σπιτάκι . Επαθα την πλάκα μου . Στο μόνο που χαλάστικα ήταν όταν τελέιωσα και ήθελε αγκαλίτσα με το ένα χέρι μου τον έπεζε και πηγε να τον χώσει μέσα της χωρίς προφυλακτικό όπου και με ξενέρωσε και το διαλύσαμε σιγα σιγά . Το κορμί της είναι άπεχτο φοβερές βυζάρες και χαμογελαστή .  10 στα δέκα !! Το καλύτερο 30ρι που εδωσα ποτέ ..!!

Nα τον ακους το Μπαρμπαγιαννη αλλη φορα  ;)
 

godpanos

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2007
Μηνύματα
24
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ωραιος ...ο Μπαρμπαγιάννης !!!!! Τελικά είσαι γάτα !!
 

MacFreddie

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
97
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
0
Πήγα σήμερα στο 13 και ήταν μια Μάγια ( η κάπως έτσι )
Η τσατσα μου είπε 30 ,όταν ρώτησα για έξτρα μου το απέκλισε ........
Έφυγα μπερδεμένος πιστεύοντας ότι έκανα λάθος στο σπίτι ....
Αν ξέρετε κάτι βοηθάτε ???????????????
 

bourdelogiannos

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2009
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
Keep clear. Next week, fresh meat in parallel, doing EVERYTHING !!!

Φιλε MacFreddie, αυτα εγραφα στις 29/10, αλλα μαλλον δεν τα διαβασες "In parallel", σημαινει "παραλληλα", αρα παιζουν δυο μωρακια στο εν λογω σπιτι, εναλλαξ.
 

bourdelogiannos

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2009
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
Ωραιος ...ο Μπαρμπαγιάννης !!!!! Τελικά είσαι γάτα !!

Μπαααα !!! Ο xouzel μου δινει τις πληροφοριες και μενα. Προσπαθω να τον πεισω να επανενεργοποιηθει εδω μεσα μπας και δουμε ασπρη μερα, γιατι οι πληροφοριες πεφτουν πια με το σταγονομετρο. Δυσκολο το βλεπω ομως.
 

MacFreddie

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
97
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
0
Φιλε MacFreddie, αυτα εγραφα στις 29/10, αλλα μαλλον δεν τα διαβασες "In parallel", σημαινει "παραλληλα", αρα παιζουν δυο μωρακια στο εν λογω σπιτι, εναλλαξ.

Άρα ο ροζ ελέφαντας θα σπρώξει αύριο …… :pipa3:

Για  το σημερινό μωρο έχεις άποψη ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom