Νέα

Μπουρδέλα στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 872K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ριχνετε και μια ματια πιο πισω να μην εχετε τετοια μπερδεματα  ;) Καλησπερα απο μενα μετα απο πολυ καιρο. Ελπιζω να ειστε ολοι καλα και να γαμειτε ακομη καλυτερα. Ειπα να σας κανω και παλι συντροφια, αν δεν ειναι προβλημα....

χαιρετω την επιστροφη του μεγα χυστη που εβαλε τα χανια παλι σε τροχια καβλας
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

MacFreddie

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
97
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
0
Ριχνετε και μια ματια πιο πισω να μην εχετε τετοια μπερδεματα  ;) Καλησπερα απο μενα μετα απο πολυ καιρο. Ελπιζω να ειστε ολοι καλα και να γαμειτε ακομη καλυτερα. Ειπα να σας κανω και παλι συντροφια, αν δεν ειναι προβλημα....

Χαιρετώ και εγώ την μεγάλη επιστροφή ......
Άντε να ζωντανέψουμε πάλι !!
 

eponimos

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2009
Μηνύματα
162
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
1
Ριχνετε και μια ματια πιο πισω να μην εχετε τετοια μπερδεματα  ;) Καλησπερα απο μενα μετα απο πολυ καιρο. Ελπιζω να ειστε ολοι καλα και να γαμειτε ακομη καλυτερα. Ειπα να σας κανω και παλι συντροφια, αν δεν ειναι προβλημα....
welcome back
 

MacFreddie

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
97
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
0
Πήγα σήμερα στο 13 και ήταν κλειστο ...  >:( >:( >:(......αύριο?
Α) θα είναι η Μιμή ? :dancing:
Β) θα είναι η Μάγια ? : :think:
Γ) θα είναι πάλη κλειστο?  :tickedoff:
Δ) δεν θα προλάβω να πάω και θα μείνω με την απορία ? :tickedoff: :jerking: :idiot: :uglystupid: :S
 

MacFreddie

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
97
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
0
τουλάχιστον αφού δεν ποστάρει κανείς σημαίνει ότι τα κορίτσια θα είναι ξεκούραστα  και θα περάσω καλά όταν πάω....  :2funny: :2funny:
 

MacFreddie

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
97
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
0
τεληκά έχει τπτ καλο στην μινωος?


φυσικά και έχει ...
αλλά επειδή συμβάλω και εγώ  στην ανάπτυξη του ΑΕΠ (δουλεύω όλη μέρα σαν τον μαύρο)  :2funny:
δεν προλαβαίνω να πάω όποτε θέλω ,και αυτοί που πάνε δεν  γραφούν τίποτα   
 

xristos256

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
42
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
φυσικά και έχει ...
αλλά επειδή συμβάλω και εγώ  στην ανάπτυξη του ΑΕΠ (δουλεύω όλη μέρα σαν τον μαύρο)  :2funny:
δεν προλαβαίνω να πάω όποτε θέλω ,και αυτοί που πάνε δεν  γραφούν τίποτα   
πες μου σε πιο νουμερο εχει κανενα καλο μαμιση και θα εχης πληρη αναφορα απο εμενα!!!!!
 

camanboy

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
καποια ελενα - χριστινα - αννα που ηταν παλια εδω εχει ακουστη οτι ξαναεμφανιστηκαν μηπως ξερει καποιος κατι
 

camanboy

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
για την ελενα υπαρχη τηλεφωνο , για τις αλλες και δη για την Αννα το παλαιο τηλεφωνο για οσους το εχουν
 

camanboy

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
περασα χθες απο μινωος τιποτα ιδιαιτερα στο  13 η μαγγι , στο στουντιο το σοφακι αυτα γενικος
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
για την ελενα υπαρχη τηλεφωνο , για τις αλλες και δη για την Αννα το παλαιο τηλεφωνο για οσους το εχουν

Αν δε σου κανει κοπο, θα ηθελα πληροφοριες για τα 3 αυτα τεμαχια που μου ειναι παντελως αγνωστες και τα τηλ. τους. Ευχαριστω.
 

camanboy

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
ναι και με πηρα μεγαλη  η ελενα και η αννα/Θεσσαλονικια

Αν δε σου κανει κοπο, θα ηθελα πληροφοριες για τα 3 αυτα τεμαχια που μου ειναι παντελως αγνωστες και τα τηλ. τους. Ευχαριστω.
 

mr Perfect

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2009
Μηνύματα
71
Κριτικές
1
Like
97
Πόντοι
0
Τελικά η Μιμή έφυγε ?
Και μια ερώτηση αθτα τα 3 μπιζουδάκια που λές ότι έχεις τηλέφωνα, λένε τίποτα ? Η είναι ψεκάστε σκουπίστε τελίώσατε . Αν αξίζουν παρακαλώ στείλε κανα τηλ .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom