Νέα

Μπουρδέλα στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 872K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

godpanos

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2007
Μηνύματα
24
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μιας και η Αλεξάνδρα είχε κλειστά πήγα στην Τζένη . Ομορφη κοπελίτσα , μάλον με τρακ , δεν βιαζετε καθόλου μα καθόλου αλλα σου τα ζαλιζει με την παρλα στην αρχη . Εκατσα περίπου μιση ωρίτσα και αυτο γιατί πηγα κατα της 12.00 οπου δεν ειχε κόσμο. Στην αρχή την  ρώτησα αν αφήνει να κάνω γλυφομούνι όπου πέρασα ένα υπέροχο 10λεπτάκι μετά αρχισε το στοματικό με την σειρα της αλλα πολύ τρυφερα. μετα αλλάξαμε 4 στάσεις αλλά λόγο του ότι το καθυστέρισα πολύ και είχα μαζέψει πολλά υγρα είχε αγχωθεί μην σπάσει το προφυλακτικό . Οποτε τελείωσα κλασικά με το χεράκι της . Οποτε αλλη φορα της λές απο την αρχή να έχει 2 προφυλακτικά και περνάς ένα υπέροχο μισάωρο .
Ηταν από τα καλύτερα 30 ρικα που έχω δώσει . Νομίζω ότι πρέπει να δοκιμάσετε .
 

godpanos

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2007
Μηνύματα
24
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μα καμια σχέση αυτη που σου λέω εγώ είναι πιτσιρίκα και είναι αρκετά όμορφη . Εγώ πάντος θα την ξανατιμίσω . Πάρασα απίθανα εκεί μέσα ..!!
 

MacFreddie

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
97
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
0
Μιας και η Αλεξάνδρα είχε κλειστά πήγα στην Τζένη . Ομορφη κοπελίτσα , μάλον με τρακ , δεν βιαζετε καθόλου μα καθόλου αλλα σου τα ζαλιζει με την παρλα στην αρχη . Εκατσα περίπου μιση ωρίτσα και αυτο γιατί πηγα κατα της 12.00 οπου δεν ειχε κόσμο. Στην αρχή την  ρώτησα αν αφήνει να κάνω γλυφομούνι όπου πέρασα ένα υπέροχο 10λεπτάκι μετά αρχισε το στοματικό με την σειρα της αλλα πολύ τρυφερα. μετα αλλάξαμε 4 στάσεις αλλά λόγο του ότι το καθυστέρισα πολύ και είχα μαζέψει πολλά υγρα είχε αγχωθεί μην σπάσει το προφυλακτικό . Οποτε τελείωσα κλασικά με το χεράκι της . Οποτε αλλη φορα της λές απο την αρχή να έχει 2 προφυλακτικά και περνάς ένα υπέροχο μισάωρο .
Ηταν από τα καλύτερα 30 ρικα που έχω δώσει . Νομίζω ότι πρέπει να δοκιμάσετε .


Την πήρα και εγώ.... στο μόνο που θα συμφωνήσω είναι στην  γλοσοδυάρια    :2funny:
 

godpanos

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2007
Μηνύματα
24
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Τι να πώ .... Εμένα πάντως με περιποιήθηκε μια χαρά . Απλά και μένα δεν με άφησε να της χύσω στο στόμα . Ποιά το κάνει άλωστε . Αν ξέρεις καμία να μου το πείς να πάω και εγώ . Αυτό με την πάρλα όμως δεν περιγράφετε !!!
 

MacFreddie

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
97
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
0
Τι να πώ .... Εμένα πάντως με περιποιήθηκε μια χαρά . Απλά και μένα δεν με άφησε να της χύσω στο στόμα . Ποιά το κάνει άλωστε . Αν ξέρεις καμία να μου το πείς να πάω και εγώ . Αυτό με την πάρλα όμως δεν περιγράφετε !!!

Σχεδόν όλες  η  γνώστες ..........με  προφυλακτικό  πάντα  :pipa2:
 

MacFreddie

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
97
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
0
Αν πήγε κάποιος  με την καινούρια στο 10 ας γράψει κάτι..........
 

PATTAYA666

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2007
Μηνύματα
105
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
ρε παιδιά η alexandara πια μέρα είναι αυτήν την εβδομάδα??? :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :fuck2: :fuck2:
 

PATTAYA666

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2007
Μηνύματα
105
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
ρε παιδιά κανεις δεν πάει μίνωος???η alexandra δεν ξέρει κανεις πια μέρα είναι αυτήν την εβδομάδα??
 

PATTAYA666

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2007
Μηνύματα
105
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
οχι ρε γαμοτοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο
 

godpanos

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2007
Μηνύματα
24
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
εγω πιστευω οτι αμα ακους πολλα και μεγαλα λογια ..μαλλον πως θα ειναι και παραμυθια !! Ελπιζω πως όχι αλλα μεχρι τωρα αυτο δειχνει το συστημα . Μακαρι να κάνω λάθος να έλθει το μωρό που τα κάνει όλα και θα ζυτησω ένα μεγάλο συγνώμη !
Χωρις παρεξήγηση πάντα !!!
 

MacFreddie

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
97
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
0
εγω πιστευω οτι αμα ακους πολλα και μεγαλα λογια ..μαλλον πως θα ειναι και παραμυθια !! Ελπιζω πως όχι αλλα μεχρι τωρα αυτο δειχνει το συστημα . Μακαρι να κάνω λάθος να έλθει το μωρό που τα κάνει όλα και θα ζυτησω ένα μεγάλο συγνώμη !
Χωρις παρεξήγηση πάντα !!!

Ο bourdelogiannos είναι  μεγααααλη  γάτα !! 
με καλές πληροφορίες  συνήθως ....

Ο  μόνος  <κίνδυνος> για μένα είναι να μην είναι του γούστου μου το νέο μωρό.....

  Πάντως λέω να πάρω ρεπό από τι μινοως αυτό το ΠΣΚ ,

να κρατήσω  δυνάμεις...... :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom