Νέα

Μπουρδέλα στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 872K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

bourdelogiannos

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2009
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
Ποοος  κυκλοφοράει  μαϊμού  Αλεξάνδρα ? 
Για πες λεπτομέρειες?

:2funny: :2funny: :2funny: Απλα, ο καημενος ο Ζαχαρης πηδηξε λαθος τρυπα. Επειδη η Αλεξανδρα εχει πέραση και οποια αλλη δουλευει μαζι της δεν τραβαει, η τσατσα κανει καμια πουτανια σε οσους δεν την ξερουν και σπρωχνει την Αρτεμις για Αλεξανδρα.
 

MacFreddie

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
97
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
0
:2funny: :2funny: :2funny: Απλα, ο καημενος ο Ζαχαρης πηδηξε λαθος τρυπα. Επειδη η Αλεξανδρα εχει πέραση και οποια αλλη δουλευει μαζι της δεν τραβαει, η τσατσα κανει καμια πουτανια σε οσους δεν την ξερουν και σπρωχνει την Αρτεμις για Αλεξανδρα.


Έτσι νομίζεις η Πήγες και εσύ?   
 

PATTAYA666

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2007
Μηνύματα
105
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
παίζει τέτοιο σκηνικό γιατί μοιάζουν στα χαρακτηριστικά οι δυο τους!!!τελικά ξέρει κανεις τι μέρες είναι η real alexandra αυτήν την εβδομάδα???
 

MacFreddie

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
97
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
0
παίζει τέτοιο σκηνικό γιατί μοιάζουν στα χαρακτηριστικά οι δυο τους!!!τελικά ξέρει κανεις τι μέρες είναι η real alexandra αυτήν την εβδομάδα???

Εγώ πήγα την Κυριακή να την .........ψηφίσω  αλλά ήταν κλειστά
 

MacFreddie

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
97
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
0
Μπα, αυτο τον καιρο προτιμω το "Χανια city touring". Ακριβο μεν, αλλα κολπα δε.

Συγγνώμη που ξαναρώτησα,  Απλά προσπαθώ να καταλάβω πότε δουλεύει για να καταθέσω.
........παντός μερικοί τρώτε καλά και σε μας ούτε κοκαλάκι !  :think:
 

I love brunettes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
389
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
Συγγνώμη που ξαναρώτησα,  Απλά προσπαθώ να καταλάβω πότε δουλεύει για να καταθέσω.
........παντός μερικοί τρώτε καλά και σε μας ούτε κοκαλάκι !  :think:
είναι μουναχοφαγάδες
 

bourdelogiannos

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2009
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
Συγγνώμη που ξαναρώτησα,  Απλά προσπαθώ να καταλάβω πότε δουλεύει για να καταθέσω.
........παντός μερικοί τρώτε καλά και σε μας ούτε κοκαλάκι !  :think:

Δεν υπαρχει λογος να ζητας συγγνωμη, αλλα οταν λες "μερικοί τρώτε καλά", συμπεριλαμβανεις και μενα ;; Κι αν ναι, γιατι ;;;
 

MacFreddie

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
97
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
0
Δεν υπαρχει λογος να ζητας συγγνωμη, αλλα οταν λες "μερικοί τρώτε καλά", συμπεριλαμβανεις και μενα ;; Κι αν ναι, γιατι ;;;

Ε όταν λες προτιμω το "Χανια city touring". Ακριβο μεν, αλλα κολπα δε. 
Δεν τρως καλά ?   
 

bourdelogiannos

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2009
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑυτό λέω και εγώ

Sorry, αλλα δε νομιζω οτι ειναι πρεπον να μοιραζω πληροφοριες, που θελει να δινει μονο οπου επιθυμει. Αν εχω καταλαβει καλα, εσεις (γιατι εγω ειμαι νεουδι) τον φτασατε σε αυτο το σημειο.
 

MacFreddie

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
97
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
0
Sorry, αλλα δε νομιζω οτι ειναι πρεπον να μοιραζω πληροφοριες, που θελει να δινει μονο οπου επιθυμει. Αν εχω καταλαβει καλα, εσεις (γιατι εγω ειμαι νεουδι) τον φτασατε σε αυτο το σημειο.

Αν κατάλαβα καλά ο Xouzel ξέκοψε επειδή κάποιοι πήδηξαν χωρίς να γράψουν κριτική
Εγώ δίστιχος δεν   
 

leo17

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
155
Like
0
Πόντοι
1
Ετσι ειναι οποιος πηδαει ας γραψει και κατι... η μηπως επειδη πηδηξε του πεφτει κουραστικο να γραψει δυο σχολια...
 

bourdelogiannos

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2009
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
Αν κατάλαβα καλά ο Xouzel ξέκοψε επειδή κάποιοι πήδηξαν χωρίς να γράψουν κριτική
Εγώ δίστιχος δεν   

Περιπου... Επειδη "κάποιοι πήδηξαν χωρίς να γράψουν κριτική" και επειδη καποιοι τον "πηδηξαν" με τις μαλακιες που εκαναν με τα κοριτσια. Απ' οσο ειμαι σε θεση να ξερω, καποιος εφτασε στο σημειο να σκυλοβρισει καποια Κατερινα, γιατι δεν του εκατσε τριτη φορα σε μια ωρα κι ενω ειχε μεινει ενα πενταλεπτο. Με ενα κατοσταρικο, δεν ξερω αν ηθελε και κωλο  :2funny: :2funny: Και βεβαια τα ακουσε ο xouzel, που τον ειχε στειλει..... Ετσι τωρα περναει φινα, μαζι με καποιους που του φερθηκαν αψογα.. Μαλιστα, ξερω ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ, οτι συντομα θα πραγματοποιησει και την υποσχεση που σας ειχε δωσει, αλλα παλι καποιοι λιγοι θα φανε...
 

MacFreddie

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
97
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
0
Περιπου... Επειδη "κάποιοι πήδηξαν χωρίς να γράψουν κριτική" και επειδη καποιοι τον "πηδηξαν" με τις μαλακιες που εκαναν με τα κοριτσια. Απ' οσο ειμαι σε θεση να ξερω, καποιος εφτασε στο σημειο να σκυλοβρισει καποια Κατερινα, γιατι δεν του εκατσε τριτη φορα σε μια ωρα κι ενω ειχε μεινει ενα πενταλεπτο. Με ενα κατοσταρικο, δεν ξερω αν ηθελε και κωλο  :2funny: :2funny: Και βεβαια τα ακουσε ο xouzel, που τον ειχε στειλει..... Ετσι τωρα περναει φινα, μαζι με καποιους που του φερθηκαν αψογα.. Μαλιστα, ξερω ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ, οτι συντομα θα πραγματοποιησει και την υποσχεση που σας ειχε δωσει, αλλα παλι καποιοι λιγοι θα φανε...


Εντάξει καταλαβαίνω τον xouzel    που σπάστηκε  ,
Αλλά κακώς τα άκουσε ...δεν μπορούσε να ξέρη τι κάνη ο καθένας στο κρεβάτι του ...

Πάντως  καλός  η  κακώς  φτιάχτηκε  ένας  κλειστός  κύκλος  και μαγκιά σας .
Αλλά  αναφορές του τύπου    Χανια city touring  τωρα περναμε  φινα    και  καποιοι λιγοι θα φανε...,
Δεν καταλαβαίνω που αποσκοπούν .
Όλοι έχουμε  τις μικρές η μεγάλες επιτυχίες μας    αλλά  δεν έχει νόημα να τις αναφέρουμε  στο στιλ «κοίτα τι έχω εγώ που δεν έχεις εσύ»
Πάντα  φιλικά .....
 

natsolibre

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
118
Like
0
Πόντοι
1
Εχει απόλυτο δίκιο ο MacFreddie.....Με αυτά που ακούω βγήκα και γω από το λαγούμι μου!!!!Ειχα καιρό(σχεδόν ένα χρόνο) να γράψω αλλά βλέπω οτι κάθε χρόνο γίνονται ακριβώς τα ίδια,οταν πάει να πέσει χειμώνας νεκρώνουν ΟΛΑ!!!Και κάτι άλλο,δεν σημαίνει οτι όποιος δεν έγραφε κριτικές για οποιοδήποτε λόγο οσο καιρό ηταν διαχειριστής ο xouzel(πρόεδρος) δεν έγραφε και παλιότερα....Απλά κάτι τέτοιες "τεχνικές" ορισμένων ίσως να τον έκαναν να απέχει!!!Τι σημαίνει δηλαδή γράψε κριτική για να σου πω????Η δίνεις πληροφορίες η οχι(ΠΑΝΤΑ ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ) :o
 

canias

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2008
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
ο χουζελ το μονο "λαθος"που εκανε ηταν να εμπιστευτει κατα καποιο τροπο τα λαθος ατομα τα οποια δεν μας προσφερανε απολυτος τπτ εκθεσανε αυτον κ ισως κρεμασανε εμας αλλα πιστευω και συμφονω με mcfreddie οτι δεν υπαρχει κανενας λογος να αναφερεις πραγματα σε ενα forum ανοιχτο προς τα μελη του sιte πραγματα που δεν ειναι δυνατο να μοιραστεις με τους υπολοιπους.βγαζει λογικη παιδικη και αποτρεπει ατομα να ασχοληθουν σοβαρα διαπιστονοντας λογικη κλικας.Δεν κατηγορω οτι εγινε σκοπιμα απλα αυτο βγηκε προς τα εξω.Οποτε μαγκες οι πληροφοριες που δεν ειναι διαθεσιμες προς ολους δεν χρειαζετε να δημοσιοποιουνται.Ετσι δεν θα υπαρχουν παραπονα απτους νεους(οπως εγω)αλλα και ειρονικες και επιδεικτικες συμπεριφορες απο απο παλιους(ειλικρινα δεν το λεω για κανενα συγκεκριμενα) :sunglasses: 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom