Νέα

Μπουρδέλα στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 872K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

bourdelogiannos

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2009
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
Εντάξει καταλαβαίνω τον xouzel    που σπάστηκε  ,
Αλλά κακώς τα άκουσε ...δεν μπορούσε να ξέρη τι κάνη ο καθένας στο κρεβάτι του ...

Πάντως  καλός  η  κακώς  φτιάχτηκε  ένας  κλειστός  κύκλος  και μαγκιά σας .
Αλλά  αναφορές του τύπου    Χανια city touring  τωρα περναμε  φινα    και  καποιοι λιγοι θα φανε...,
Δεν καταλαβαίνω που αποσκοπούν .
Όλοι έχουμε  τις μικρές η μεγάλες επιτυχίες μας    αλλά  δεν έχει νόημα να τις αναφέρουμε  στο στιλ «κοίτα τι έχω εγώ που δεν έχεις εσύ»
Πάντα  φιλικά .....

"...δεν μπορούσε να ξέρη τι κάνη ο καθένας στο κρεβάτι του ..." ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ, αλλα το οτι αρχισε να μοιραζει αφειδως τις πληροφοριες, του το χρεωνω στα μειον, αφου τωρα φαινονται τα αρνητικα αποτελεσματα για ολους μας. "Πάντως  καλός  η  κακώς  φτιάχτηκε  ένας  κλειστός  κύκλος  και μαγκιά σας ." Καθολου μαγκια, τα αποτελεσματα των αποπανω, ειναι μονο.
"Αλλά  αναφορές του τύπου    Χανια city touring  τωρα περναμε  φινα    και  καποιοι λιγοι θα φανε...,
Δεν καταλαβαίνω που αποσκοπούν .
Όλοι έχουμε  τις μικρές η μεγάλες επιτυχίες μας    αλλά  δεν έχει νόημα να τις αναφέρουμε  στο στιλ «κοίτα τι έχω εγώ που δεν έχεις εσύ»" Ειλικρινα δεν ειχα ΚΑΝΕΝΑ σκοπο να πικαρω τον οποιονδηποτε. Νεος ειμαι, και αλλοιμονο μου αν ξεκινησω ετσι. Αν ομως αυτο βγηκε, ζητω συγγνωμη.
"Πάντα  φιλικά ....." ΠΑΝΤΑ....
 

bourdelogiannos

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2009
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
Τι σημαίνει δηλαδή γράψε κριτική για να σου πω????Η δίνεις πληροφορίες η οχι(ΠΑΝΤΑ ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ) :o
Σημαινει οτι δε γινεται ΕΝΑΣ μονο ανθρωπος να δινει χιλιαρικα για να τεσταρει γκομενες αν ειναι καλες ή οχι, ωστε οι υπολοιποι να πηδανε εκ του ασφαλους !!! Αν, εστω καποιοι απο εδω μεσα, εγραφαν ως οφειλαν κριτικες, και σπαταλουσαν και κανα κατοσταρικο στο ετσι, ειμαι πεπεισμενος οτι ο xouzel δεν θα μας-σας αφηνε. Η κριτικες που ζητησε να μπαινουν, ηταν για το καλο ΟΛΩΝ. Παντως για να σας πω και ΤΟ μυστικο, απο Ιανουαριο και μετα, καποιες "τεσταρισμενες" ct, εκτος απο Αθηνα και Θεσσαλονικη, θα τις φερνει ΚΑΙ στα Χανια για δυο τρεις μερες. Αν λειτουργησει (και απ'οτι φαινεται, υπαρχει ρευμα), θα ερχονται απευθειας Χανια, κι οχι σαν τσοντες. Οπου εχει απευθυνθει, εχει βρει θετικοτατη ανταποκριση. ΕΣΕΙΣ, ΕΧΕΤΕ ΟΡΕΞΗ ;;;;
 

natsolibre

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
118
Like
0
Πόντοι
1
Ολα ωραία αυτά που λες αλλά πως γίνεται να δίνουμε κατοστάρικα για να δοκιμάσουμε κάτι που ΔΕΝ ξέρουμε οτι υπάρχει(και δεν αναφέρομαι στις αγγελίες των εφημερίδων)????Δεν γίνεται όλοι να έχουμε τις ιδιες ακρες(οπως ο xouzel) επομένως ούτε τις ιδιες πληροφορίες....ΟΡΕΞΗ ΠΑΝΤΑ ΥΠΑΡΧΕΙ αυτο είναι σίγουρο!!!
 

MacFreddie

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
97
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
0
"...δεν μπορούσε να ξέρη τι κάνη ο καθένας στο κρεβάτι του ..." ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ, αλλα το οτι αρχισε να μοιραζει αφειδως τις πληροφοριες, του το χρεωνω στα μειον, αφου τωρα φαινονται τα αρνητικα αποτελεσματα για ολους μας. "Πάντως  καλός  η  κακώς   φτιάχτηκε  ένας  κλειστός  κύκλος  και μαγκιά σας ." Καθολου μαγκια, τα αποτελεσματα των αποπανω, ειναι μονο.
"Αλλά  αναφορές του τύπου    Χανια city touring  τωρα περναμε  φινα    και  καποιοι λιγοι θα φανε...,
Δεν καταλαβαίνω που αποσκοπούν .
Όλοι έχουμε  τις μικρές η μεγάλες επιτυχίες μας    αλλά  δεν έχει νόημα να τις αναφέρουμε  στο στιλ «κοίτα τι έχω εγώ που δεν έχεις εσύ»" Ειλικρινα δεν ειχα ΚΑΝΕΝΑ σκοπο να πικαρω τον οποιονδηποτε. Νεος ειμαι, και αλλοιμονο μου αν ξεκινησω ετσι. Αν ομως αυτο βγηκε, ζητω συγγνωμη.
"Πάντα  φιλικά ....." ΠΑΝΤΑ....

Δεν υπάρχει  πρόβλημα  εδω  είμαστε  για  να γράφουμε καμιά μαλακια να περνά η ώρα και όχι να τσακωνόμαστε
Επειδή παλιότερα είχα  βρεθεί στην θέση  του  xouzel  (της ένδοξες εποχές που πήγαινα στα κολομπαρά) ξέρω τους κινδύνους που υπάρχουν  και γι αυτό δεν τον κατηγορώ για κάτι .
Το πρόβλημα είναι ότι ήταν ενεργώ μέλος και τώρα πάει 


 

MacFreddie

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
97
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
0
Σημαινει οτι δε γινεται ΕΝΑΣ μονο ανθρωπος να δινει χιλιαρικα για να τεσταρει γκομενες αν ειναι καλες ή οχι, ωστε οι υπολοιποι να πηδανε εκ του ασφαλους !!! Αν, εστω καποιοι απο εδω μεσα, εγραφαν ως οφειλαν κριτικες, και σπαταλουσαν και κανα κατοσταρικο στο ετσι, ειμαι πεπεισμενος οτι ο xouzel δεν θα μας-σας αφηνε. Η κριτικες που ζητησε να μπαινουν, ηταν για το καλο ΟΛΩΝ. Παντως για να σας πω και ΤΟ μυστικο, απο Ιανουαριο και μετα, καποιες "τεσταρισμενες" ct, εκτος απο Αθηνα και Θεσσαλονικη, θα τις φερνει ΚΑΙ στα Χανια για δυο τρεις μερες. Αν λειτουργησει (και απ'οτι φαινεται, υπαρχει ρευμα), θα ερχονται απευθειας Χανια, κι οχι σαν τσοντες. Οπου εχει απευθυνθει, εχει βρει θετικοτατη ανταποκριση. ΕΣΕΙΣ, ΕΧΕΤΕ ΟΡΕΞΗ ;;;;
Πιστέυω ότι αν αξίζουν θα γίνει τις  πουτανας... :2funny:   
 

bourdelogiannos

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2009
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0

....."καποιες "τεσταρισμενες" ct"..... δε διαβαζετε τι γραφω.. Απο τα κοριτσια που ερχονται Αθηνα, θα γινεται μια επιλογη. Αρα αναμεσα τους, πιθανα θα ειναι και p/s !!!!  Το προβλημα που του ειπα οτι θα προκυψει, ειναι πως, αν δε δινουμε 100€, ποιος θα δωσει 200, 300, ή πιθανον 500, περα απο καποια παλληκαρια με γεματη τσεπη ;;;
 

bourdelogiannos

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2009
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
....πως γίνεται να δίνουμε κατοστάρικα για να δοκιμάσουμε κάτι που ΔΕΝ ξέρουμε οτι υπάρχει....

Απ'οσο ξερω, πολλοι ειχαν προμηθευτει με τηλεφωνα, αλλα δε σηκωναν το ρημαδι το ακουστικο, παρα μονο για να "παρουν" οσες ειχε προηγουμενως "τεσταρει" ο xouzel. Αν και επαιζαν (και παιζουν) πανω απο 6-7 κοριτσια ταυτοχρονα. Αρα, συγγνωμη, αλλα δικαιολογια δεν υπαρχει.
 

MacFreddie

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
97
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
0
....."καποιες "τεσταρισμενες" ct"..... δε διαβαζετε τι γραφω.. Απο τα κοριτσια που ερχονται Αθηνα, θα γινεται μια επιλογη. Αρα αναμεσα τους, πιθανα θα ειναι και p/s !!!!  Το προβλημα που του ειπα οτι θα προκυψει, ειναι πως, αν δε δινουμε 100€, ποιος θα δωσει 200, 300, ή πιθανον 500, περα απο καποια παλληκαρια με γεματη τσεπη ;;;


Όλοι αυτοί που πάμε (επαγγελματικά) ταξιδάκια στην Αθήνα για ct θα ψωνίσουμε  αν το βρούμε εδω.


Το αν αξίζουν η όχι είναι υποκειμενικό, υπάρχουν κορυφαία ct  που δεν θα ακουμπούσα ούτε τσάμπα
 

MacFreddie

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
97
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
0
Απ'οσο ξερω, πολλοι ειχαν προμηθευτει με τηλεφωνα, αλλα δε σηκωναν το ρημαδι το ακουστικο, παρα μονο για να "παρουν" οσες ειχε προηγουμενως "τεσταρει" ο xouzel. Αν και επαιζαν (και παιζουν) πανω απο 6-7 κοριτσια ταυτοχρονα. Αρα, συγγνωμη, αλλα δικαιολογια δεν υπαρχει.


Αυτές  η  δουλείες  θέλουν  υπομονή ,αργά  και σταθερά  δημιουργείτε  λαός και  κάποιοι  ξεθαρρεύουν και γράφουν  κάτι
οι περισσότερη     δυστυχώς δεν  γράφουν ποτέ τίποτα .
ο στόχος πάντως  θα έπρεπε να είναι να κονομήσουν  τα .....κορίτσια  έτσι  ώστε  να  δουν  ότι  υπάρχει  ψωμί και να έρθει
περισσότερο και καλύτερο ....προϊόν 
:tits2:
 

godpanos

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2007
Μηνύματα
24
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Το οτι δεν γραφει καποιος δεν σημαινει οτι βαριέτε .. Μπορει απλά να διαβάζει κριτικες και ισως αν του κανει κατι click να παει να δοκιμασει και μετα να γραψει .. Ισως απλα δεν εχει τη δυνατοτητα να παει και να δινει συνεχεια 30ρια . Ισως ειναι παντρεμενος και δεν μπορει για τον α η β λογο . Δεν ξερεις ποτε τι τραβαει ο καθενας .. Οποτε μην το περνετε προσωπικα .. Οσο για το αλλο που καποιος  :idiot: εκανε ρομπα σε μια κατερινα τον Xoyzel τι να πω .. ειναι στην μαλ... κια που δερνει τον καθενα !! Ρλπίζω να καταλάβατε τι ήθελα να πω . Και πάντα χωρις παρεξηγηση !
 

godpanos

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2007
Μηνύματα
24
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια τι σημαινει c.t  kai p/s  . ...
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
Φίλε c.t πρέπει να ναι city tour. Για το άλλο θα σε γελάσω
 

bourdelogiannos

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2009
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
Το οτι δεν γραφει καποιος δεν σημαινει οτι βαριέτε .. Μπορει απλά να διαβάζει κριτικες και ισως αν του κανει κατι click να παει να δοκιμασει και μετα να γραψει .. Ισως απλα δεν εχει τη δυνατοτητα να παει και να δινει συνεχεια 30ρια . Ισως ειναι παντρεμενος και δεν μπορει για τον α η β λογο . Δεν ξερεις ποτε τι τραβαει ο καθενας .. Οποτε μην το περνετε προσωπικα .. Οσο για το αλλο που καποιος  :idiot: εκανε ρομπα σε μια κατερινα τον Xoyzel τι να πω .. ειναι στην μαλ... κια που δερνει τον καθενα !! Ρλπίζω να καταλάβατε τι ήθελα να πω . Και πάντα χωρις παρεξηγηση !

Μαλλον δεν παρακολουθεις την κουβεντα. Λεω ΜΟΝΟ γι'αυτους που ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΕΝΑ εχουν πηδηξει και βαριουνται να πιασουν το πληκτρολογιο για να πουν αν περασαν καλα ή οχι. Να επαινεσουν ή να προειδοποιησουν για καποιο κοριτσι. Να πουν, ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΤΡΟΠΟ γουσταρει να πηδιεται μια γκομενα, απο μπροστα, απο πισω, στο πλαι, απο τη σουφρα, ωστε οι επομενοι να ειναι ετοιμοι.  Εν ολιγοις, διαβαστε καμια κριτικη του xouzel, και θα καταλαβετε ακριβως τι εννοω.
 

TRIXA

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
δηλαδη υπαρχει περιπτωση και για p/s? :headbang: :dancing: :rockon: :rockon:
 

bourdelogiannos

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2009
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
δηλαδη υπαρχει περιπτωση και για p/s? :headbang: :dancing: :rockon: :rockon:

Nαι ! ! ! Ο καριολης ο xouzel το εβαλε σκοπο να μας παλαβωσει. Τον ξερω χρονια, αλλα καθημερινα με εντυπωσιαζει. Ειναι και το γαμημενο το παραδακι που ρεει αφθονο.... Παντως ειναι παιδι απο τα λιγα. Και μια μικροπληροφορια : ΣΙΓΟΥΡΑ εχετε ψωνισει απο το μαγαζι του....
 

Palamari

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2009
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
ειχα να μπω τοσες μερες και το κανατε μπουρδελο ρε???που ειναι ο xouzel???τι μαλακιες κανατε και δεν ποσταρει???
xouzel που εισαι???

την πουτανα μου μεσα σκατα τα κανατε :headbang: :headbang: :headbang:
 

bourdelogiannos

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2009
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
ειχα να μπω τοσες μερες και το κανατε μπουρδελο ρε???που ειναι ο xouzel???τι μαλακιες κανατε και δεν ποσταρει???
xouzel που εισαι???

την πουτανα μου μεσα σκατα τα κανατε :headbang: :headbang: :headbang:

+1000. Κριμα πραγματικα
 

godpanos

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2007
Μηνύματα
24
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Πέρασα μια βόλτα σήμερα από Αλεξάνδρα μεριά αλλα ήταν κλειστα .. Λετε να την κοπανισε ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom