Νέα

Μπουρδέλα στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 872K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
παιδια εχουμε ερθει χανια για 10 μερεσ.εχει τιποτα καλο να γαμησουμε; :tits:

Τι ακριβως ψαχνετε παιδια. Στη Μινωος που σας ειπαμε, πηγατε ;; Αν οχι, ζητατε τανες, ή κατι απ'εξω ;;
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
ε την δευτερη φορα πηγα μετα απο πολυ καιρο,που να ξερω οτι θα ηταν ακομα εκει

To συγκεκριμενο σπιτι, ανεκαθεν ειχε τραβελια, και συνηθως κακης ποιοτητας. Μαλλον ειναι στο αιμα του  :2funny: :2funny:
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
Τι ακριβως ψαχνετε παιδια. Στη Μινωος που σας ειπαμε, πηγατε ;; Αν οχι, ζητατε τανες, ή κατι απ'εξω ;;
κανα καβλιαρικο απο εξω υπαρχει που να ερχεται σπιτι και ποσο;
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
αυτο ειναι οντως μαλακια,
ποσο καιρο ειναι εκει?

Στα Χανια εχουμε ενα περιεργο καθεστως. Ολα τα ντελα ειναι συγκεντρωμενα σε μια μονο περιοχη, δυστυχως 50 μετρα απο το παλιο λιμανι, εκει που κυκλοφορουν παρα πολλοι τουριστες, ξενοι αλλα και Ελληνες. Βεβαια οταν τα πηγαν εκει, η περιοχη καθε αλλο παρα τουριστικη ηταν, μαλλον στεκι του υποκοσμου θα ελεγα (πως αλλαζουν οι καιροι). Μια δυο τανες, αλλα και μια τραβελω στην πεμπτη δεκαετια της ζωης της, ειναι εκει για χρονια. Παλιοτερα μαλιστα, στα περισσοτερα σπιτια, τραβελια εβρισκες. Τωρα, τα τελευταια 3-4 χρονια, ερχονται γυναικες, πολυ συχνα κοριτσια και ενιοτε κουκλαρες, οπως τωρα που υπαρχουν 3 να τις πιεις στο ποτηρι. Αλλαζουν μαλιστα και πολυ συχνα, πια. Τα τραβελια βεβαια δε λειπουν, αλλα το συγκεκριμενο σπιτι, ανεκαθεν ηταν τραβελοσπιτο, και μαλιστα κακης ρατσας. Η συγκεκριμενη δεν ειναι εκει πολυ καιρο, λιγοτερο απο μηνα θα ελεγα, γι'αυτο μου φανηκε περιεργο που την πατησε ο συναγωνιστης.
 

Palamari

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2009
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Στα Χανια εχουμε ενα περιεργο καθεστως. Ολα τα ντελα ειναι συγκεντρωμενα σε μια μονο περιοχη, δυστυχως 50 μετρα απο το παλιο λιμανι, εκει που κυκλοφορουν παρα πολλοι τουριστες, ξενοι αλλα και Ελληνες. Βεβαια οταν τα πηγαν εκει, η περιοχη καθε αλλο παρα τουριστικη ηταν, μαλλον στεκι του υποκοσμου θα ελεγα (πως αλλαζουν οι καιροι). Μια δυο τανες, αλλα και μια τραβελω στην πεμπτη δεκαετια της ζωης της, ειναι εκει για χρονια. Παλιοτερα μαλιστα, στα περισσοτερα σπιτια, τραβελια εβρισκες. Τωρα, τα τελευταια 3-4 χρονια, ερχονται γυναικες, πολυ συχνα κοριτσια και ενιοτε κουκλαρες, οπως τωρα που υπαρχουν 3 να τις πιεις στο ποτηρι. Αλλαζουν μαλιστα και πολυ συχνα, πια. Τα τραβελια βεβαια δε λειπουν, αλλα το συγκεκριμενο σπιτι, ανεκαθεν ηταν τραβελοσπιτο, και μαλιστα κακης ρατσας. Η συγκεκριμενη δεν ειναι εκει πολυ καιρο, λιγοτερο απο μηνα θα ελεγα, γι'αυτο μου φανηκε περιεργο που την πατησε ο συναγωνιστης.

το κανω copy-past απο ενα αλλο thread μονο που δεν ειχα γραψει για την δευτερη φορα:

παμε με ενα φιλο για αναγνωριστικη βολτα.παμε σε ενα μπορδελο που ηταν ενα τραβελι και οπως χτυπαμε και ανοιγει μας αρχιζει στα καλα καθουμενα σε κατι μπινελικα το αρχιδι αστα να πανε!κοιταζω τον φιλο μου και του λεω παμε να φυγουμε θα μας μπλεξει αυτη (αυτος)
οπως φευγαμε μας εριχνε μπινελικα ακομα,ελεγε του φιλου μου "αντε ρε τρυπιε που ηρθες να γαμησεις κιολας" με πιασανε τα γελια και μου λεει "εσυ τι γελας ρε κουνιστε?"απο την μια θελαμε να γυρησουμε να του ριξουμε καμια καρπαζια αλλα ειναι κωλομπαρο δυπλα και θα μας εβαζε σε μπελαδες το μαλακισμενο..

η δευτερη φορα ηταν με το ιδιο παλικαρι μονο που αυτη ηταν εξω και οπως περασαμε ειπε μια μαλακια,απαντησαμε και αρχισε ξανα το μπινελικι  :headbang:

αλλη μια φορα μονος εκανα την αναγνωριστικη βολτα και οπως μπαινω στην πορτα του μπουρδελου ηταν μπροστα-μπροστα η τσατσα με ενα τραβελι χαλια!!εντελος αυθορμητα λεω "αυτη ειναι η κοπελα"το πειρε ειρωνικα και οπως εφευγα μου λεει "να μην ξαναερθεις ρε μαλακα εδω!να πας αλλου!"σταματησα για λιγο και ειπα να γυρισω να της το βουλοσω αλλα λεω ασε να παω να ριξω καμια ψωλια και εφυγα.
 

PATTAYA666

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2007
Μηνύματα
105
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
τι έγινε ρε παιδιά νεκρώσαμε παλι?? ξέρει κάνεις πιες μέρες είναι η Αλεξάνδρα αυτήν την εβδομαδα ??
 

Palamari

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2009
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1

xouzel ολο εκπληξης εισαι :cheesy:
πως καταφερες τετοιο review ηθελα να ηξερα!!
και η ιστορια μπορω να πω οτι με συγκινησε  :'( :'(

edit: xouzel απο βυζι τι λεει?θελω τωρα καιρο να παω σε μια με μεγαλα και ωραια βυζια και δεν βρισκω.ξερουμε μηπως και το ωραριο που εργαζεται?
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
xouzel ολο εκπληξης εισαι :cheesy:
πως καταφερες τετοιο review ηθελα να ηξερα!!
και η ιστορια μπορω να πω οτι με συγκινησε  :'( :'(

edit: xouzel απο βυζι τι λεει?θελω τωρα καιρο να παω σε μια με μεγαλα και ωραια βυζια και δεν βρισκω.ξερουμε μηπως και το ωραριο που εργαζεται?

:2funny: :2funny: Για τα δακρυα, θα σου φερω χαρτομανδηλα.... :grin: Τωρα απο βυζι, να πω οτι φυσαει. Αν και οπως ειπα ειναι πια πανω απο 30, αν ειχες τιμησει την Αντα, εχεις ενα μετρο συγκρισης. Λιγο πιο μεγαλο, ασυγκριτα πιο στητο και απαλο σα βελουδο !!!! ΠΡΟΣΟΧΗ!!!! ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ μη διανοηθειτε να "στριψετε" τη ρογα σα να θελετε να αλλαξετε σταθμο. Θα φατε ακυρο, ισως και να παρετε ποδι. Ειναι κατι που "εξαπανεκαθεν" σιχαινοταν.  :s&m_3:
 

Palamari

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2009
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
:2funny: :2funny: Για τα δακρυα, θα σου φερω χαρτομανδηλα.... :grin: Τωρα απο βυζι, να πω οτι φυσαει. Αν και οπως ειπα ειναι πια πανω απο 30, αν ειχες τιμησει την Αντα, εχεις ενα μετρο συγκρισης. Λιγο πιο μεγαλο, ασυγκριτα πιο στητο και απαλο σα βελουδο !!!! ΠΡΟΣΟΧΗ!!!! ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ μη διανοηθειτε να "στριψετε" τη ρογα σα να θελετε να αλλαξετε σταθμο. Θα φατε ακυρο, ισως και να παρετε ποδι. Ειναι κατι που "εξαπανεκαθεν" σιχαινοταν.  :s&m_3:

πιο μεγαλο απο της Αντας και πιο στητο??? :headbang:
οσο για το στριψημο της ρωγας ευτυχως που το ειπες γιατι εχω αυτη την μανια!!!δεν πιστευω αν τα χουφτωσω να στραβωσει??
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
ξέρει κάνεις πιες μέρες είναι η Αλεξάνδρα αυτήν την εβδομαδα
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Για οποιον ενδιαφερεται η Αλεξαντρα σημερα δουλευη
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Για οποιον ενδιαφερεται η Αλεξαντρα σημερα δουλευη

Και οσοι τσαχπινομπουρδελιαρηδες γουσταρετε πιο extreme καταστασεις, να γνωριζετε οτι το κοριτσι μας ειναι διαθεσιμο και για duo !!! Για περισσοτερες πληροφοριες, στην ιδια.....
 

TRIXA

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
καλημεραααααα...επισκεψη χτες μεσημερι στην ξανθια λυσσαρα αλεξανδρα.η κοπελλα ειναι ολα τα λεφτα gfe κατασταση αλλα και pse..μολις μπαινω μου λεει με ενα πλατυ χαμογελο <πειναωωωωωωωωωωω> της λεω φαε εμενα..περναω στα ενδοτερα και αφου με τρελανε στα δαγκωματα μου τον καταπιε σαν παγωτο λολιποπ!τετοια προσχαρη κοπελλα σε σπιτι να την πηδας και ναναι με το χαμογελο δεν εχω ματαξαναδει..ολα τα λεφτα και η τσατσα και το deepthroat  της αλεξανδρα μας.. :pipa2: :pipa1:
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
καλημεραααααα...επισκεψη χτες μεσημερι στην ξανθια λυσσαρα αλεξανδρα.η κοπελλα ειναι ολα τα λεφτα gfe κατασταση αλλα και pse..μολις μπαινω μου λεει με ενα πλατυ χαμογελο <πειναωωωωωωωωωωω> της λεω φαε εμενα..περναω στα ενδοτερα και αφου με τρελανε στα δαγκωματα μου τον καταπιε σαν παγωτο λολιποπ!τετοια προσχαρη κοπελλα σε σπιτι να την πηδας και ναναι με το χαμογελο δεν εχω ματαξαναδει..ολα τα λεφτα και η τσατσα και το deepthroat  της αλεξανδρα μας.. :pipa2: :pipa1:

Καλο θα ειναι να ξεκινησεις απο εδω και σε καθε επισκεψη να βαζεις review στο αντιστοιχο σπιτι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom