Νέα

Μπουρδέλα στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 872K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Tα "ρουχα" της :2funny: :2funny: Λεγονται και "Ρωσσοι" λογω χρωματος. Αρα να μην υποθεσεις κατι καλο. Κακο ειναι....
Ααααααααααα,τωρα το 'πιασα..............  :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:.
βαζεις σταυρολεξα για δυνατους λυτες  :cheesy: :grin: :tits2:

Καλα δεν θα παθουμε και τιποτα αμα ξεκουραστει μια βδομαδουλα το κοριτσι,αλλωστε μας εχεις καβατζωσει!!!!!!
 

ralloss

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2008
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας παιδες κι απο μενα
αργησα αλλα το ανακαλυψα το site..
οντας μπουρδελιαρης απο πολυ μικρη ηλικια (βλεπε 13)
βρηκα τον ιστοτοπο που μου ταιριαζει..
θα μακρυγορησω λιγο αλλα ειδα και πιο παλια αρθρα
και θελω να πω τη γνωμη μου..
κατ αρχας να πω για την Αφροδιτη που ενας φιλος
πιο παλια σκιζοτανε να μαθει αν τραβελοφερνει..
λοιπον η Αφροδιτη που γνωρισα εγω πριν αρκετα χρονια
και εσπρωξα για πρωτη μου φορα δυστυχως πιο τραβελι δε γινεται..
κι εγω τοτε δεν το ηξερα,ως απειρος, και η αληθεια ειναι
πως δεν της φαινοτανε..οπως της Ζωης που αυτη κι αν ειναι τραβελος..
αλλα ειναι σιγουρο που λετε διοτι χρονια αργοτερα την ειδα στην Αννιτα..
στα γνωστα σε ολους μας "παρατραγουδα" :headbang:..με αδερφο τραβεστι
και ολοφανερη εγχειρηση στο καρυδι..που αν την ειχατε επισκεφθει
θα προσεξατε οτι οταν εβγαινε για να τη δειτε(μεσα απο μια κουρτινα συνηθως)
το ειχε καλυμμενο.
δεν μ πειραξε οτι ηταν τραβελι καθως εχω κανει τα καλυτερα γ..ησια με τραβελια
(βλεπε χειλουδακη..που παρεπιπτοντως ηταν στο σπιτακι με το νο15 που εχει ο φιλος
πιο πριν στη φωτο..οι "παλιοι" θα το θυμουνται)
αλλα οχι και πρωτη φορα ρε γμτ.. :s&m_3:
τελοσπαντων μετα απο τοσα χρονια που εχουν περασει τοσες και τοσες
δε θυμαμαι πλεον ονοματα εκτος των παλιων..
απ τις προσφατες εμπειριες μου
ξεχωριζω την Ρενα ..που ειναι μετα το νο 15 προς το τελος..διπλα απ την οικογενεια
90% τραβελακι βεβαια αλλα δεν το καταλαβαινεις..
πολυ καλη περιποιηση φιλακια δαγκωματακια μεχρι και τη σουφρα σχεδον
και απ οτι καταλαβα δινει "κουλουρι"..
και το λεω ετσι επειδη δεν το δοκιμασα αλλα τελιωσα στο 69  :kissass:(ο μλκς..
ηθελα να το απολαυσω ομως.. :dancing:)
και ψιλοξενερωμενη μου λεει ..κριμα και θα το βαζαμε κι απο πισω..
χωρις να της πω εγω κατι..
ισως πρεπει να την καυλωσεις ομως δεν ξερω..

μετα αρκετα καλη η κοπελιτσα κατω απο τη χριστινα
δλδ οπως μπαινεις απ το τειχακι πρωτη πορτα δεξια κατω..
αρκετα καλη περιποιηση και καλη κοπελα δε βιαζεται..

για μενα μακρια απ αυτην που ειναι μετα τη ζωη αριστερα..οχι ακριβως
επομενη..η πρωτη πορτα που εχει 2-3 σκαλακια οχι πολλες σκαλες..
μια ασπρη πορτα που μετα εχει κουρτινα..
ειναι μια νταρντανα ξανθια αρκετα καλο σωμα λιγα παχακια ,μουρη τελοσπαντων :zfuck:, και απο περιποιηση γαμησετα..
μπαινω μεσα,μου λεει η τσατσα τα παντα ολα περιποιηση δε βιαζεται κτλπ..
σκαω το 30αρι και μπαινω..ερχεται το κοριτσι και μου βαζει καποτα κατεθειαν
ενω ειναι πεσμενος ο παπας 1η ξενερα, μου τη σηκωνει μετα πολλα
και αρχιζει ενα ολιγολεπτο μετριο τσιμπουκι..της λεω γυρνα μου λιγο 69
και ξαπλωνει και μου λεει ελα τελειωνε δεν κανω τετοια..η απολυτη ξενερα..
μετα πολλα της λεω δε γινεται ετσι δουλεια και δε μου το χες πει..
και μου λεει αλλες παιρνουν παραπανω γι αυτα..και μετα πολλα μου λεει
αλλα 20ευρω..το σκεφτομαι λιγο και της λεω να μου δωσει τα λεφτα μου να φυγω..
και μου λεει σου πηρα πιπα δε γινεται..ε και μετα πολλα,δεν ειχα και ορεξη,
εδωσα το 20αρικο τουλαχιστον να το ευχαριστηθω και λιγο..
το μονο +της ειναι οτι ηταν πεντακαθαρη..
φολα μεγαλη ομως..

τωρα γι αυτη την Αλεξανδρα που λετε παιζει και να την ξερω
αλλα να μη βοηθαει το ονομα..θα την επισκευτω παντως..

υ.γ ειναι και μια για μασαζ στα χανιωτικα νεα,που την εχει δοκιμασει φιλος
και λεει καλυτερη φαση κι απο μπουρδελα αλλα δεν ξερω περισσοτερα..

υ.γ2 αυτη η Χαρα που λεγατε υπαρχει ακομα?κι αν ναι ,ειναι μια παχουλουλα ξανθια 35αρα περιπου?

συγνωμη για την πολυλογια αλλα πρωτη φορα ειναι καταλαβαινετε :grin:
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Καλώς ήρθες στην παρέα αδερφέ και πόσταρε όσο θες ;)
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Καλως τον κι ας αργησες  :2funny: Διαβασμενο σε βλεπω κι αυτο ειναι καλο. Καλη μπουρδελοπορεια......
 

ralloss

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2008
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Καλως τον κι ας αργησες  :2funny: Διαβασμενο σε βλεπω κι αυτο ειναι καλο. Καλη μπουρδελοπορεια......

Καλως σας βρηκα.. :grin:
οσο για τη μπουρδελο πορεια..πιστεψε με λιγοι εχουν κανει οπως τη δικη μου.. :fuck2: :knockinb:
μπουρδελογραφια αρχιζω τωρα :2funny: :dancing:
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Καλως σας βρηκα.. :grin:
οσο για τη μπουρδελο πορεια..πιστεψε με λιγοι εχουν κανει οπως τη δικη μου.. :fuck2: :knockinb:
μπουρδελογραφια αρχιζω τωρα :2funny: :dancing:

Oταν τελειωσεις, θελω το πρωτο αντιτυπο με αφιερωση, master.  :2funny: :2funny:
 

PATTAYA666

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2007
Μηνύματα
105
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
παιδιά παρασκευή είναι η αλεξανδρα ξέρει κάνεις??
 

Spermacht

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
405
Κριτικές
7
Like
73
Πόντοι
1
Λογικά όχι. Αύριο πρέπει να είναι η Ιωάννα.
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
ενημερωστε για χανια ρε μαγκεσ γιατι κατεβαινω κυριακη
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
λοιπον η Αλεξανδρα ειναι και ολα μα ολα τα λεφτα δεχτηκη σε ολα δεν σου χαλαει χατηρι . ακολουθη η Αιμιλια στο διπλανο σπιτι , και μετα η Μονικα στο Στουντιο
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
για σας μαγκες,μολις ηρθαμε χανια,μιπως ξερει κανεις κανα σπιτι να μας πει?

Moλις επεστρεψα απο εκει και εχουμε νεο φρουτο !! Σπιτι Νο 9, Ιταλογερμανιδα (μολις ακουσα Γερμανιδα στην εξισωση ειπα να την κανω, αλλα ευτυχως καθησα   :dancing: ), Βικυ στο ονομα, 1.70 και βαλε υψος, δυομισαρι φυσικο, πανεμορφο βυζι με απιστευτη ρογα, στρογγυλο και σφιχτο κωλο, ατελειωτα ποδια, κορμαρα γενικως και παμε. Καταθεσα τα, συνηθισμενα για την οδο, τριακοντα αργυρια και εισηλθα. Στα μειον οι κατακοκκινοι τοιχοι (ελεος γυρισαμε πισω στα 70's) απο την εισοδο παντου, εως και μεσα στα δωματια, η πολυκοσμια, το μικρο δωματιο, το λιγο χαρτι !!!, το παλαιο -βεβαια- σπιτι. Στα συν, ο ΚΟΡΙΤΣΑΡΟΣ. Χωρις πολλα λογια και δυστυχως χωρις πολλα εργα, φορεσε το σκουφι και επεσε με τα μουτρα στη δουλεια. Μετρια πιπα και επειδη ειχα αλλα στο μυαλο μου, την "τραβηξα" πανω μου, να δω ποσο "τραβαει" στην ανηφορα. ΑΛΟΓΟ, κυριοι, κανονικο. Σφαιρα πηγαινε σε υψηλες στροφες κι επειδη λογω ηλικιας φοβηθηκα μην καψω φλαντζα, φρεναρα και εβαλα τα 4x4 να δω τι γινεται κι απο πισω. Απολαυση οφθαλμων, ΚΑ-ΤΑ-ΠΛΗ-ΚΤΙ-ΚΗ ΘΕΑ. Τοσο, που εκανα την κρισιμη ερωτηση.. "κωλαρακι, δινεις;;" NAI, μου απαντησε κι αρχισα να σκεπτομαι ποσα χρηματα ειχα στο σορτσακι, οταν με κεραυνοβολησε.... 100€ μου λεει κι αρχιζει να ρεταρει ο κινητηρας. Συνολο, ή επιπλεον ;;; Συνολικα, μου απαντα. Δε γαμιεται, λεω, τετοιο κωλο δε βρισκεις καθε μερα,αλλα ελα που ειχα μαζι μου μονο αλλα 40 (γμτ μου, τωρα μ'επιασαν οι τσιγκουνιες ;; ). Της τα εδειξα και μαζι της εδειξα την απεραντη λυπη μου. Η κορασιδα αξιολογησε την κατασταση, ειδε το ειλικρινες βλεμα μου και τα τσεπωσε !!! Επιπλεον, ξαναγυρισε το κλειδι στη μιζα ωστε να παρει μπρος ο κινητηρας και ΧΩΡΙΣ λιπαντικο, μου στηθηκε !!
Πρωτη, δευτερα, τριτη, εγω, σιγα μου λεει θα καεις, πηγαινε το πιο αργα, τοσα εξτρα πληρωσες (ΝΑΙ, τανα ειπε τετοιο πραγμα!!!). Εγω βεβαια εντωμεταξυ ειχα βαλει πεμπτη και σφυροκοπουσα χωρις ελεος, οταν αρχισε να βογγα. Της χουφτωνω το νουνακι, κι ηταν μουσκεμα!!! Βρε βρε το Βικονι, σκεπτομαι, εχει γουστο να της αρεσει. Κανα λεπτο ακομη αντεξα μεχρι να σπασει το καρτερ και να αδειασουν τα λαδια... Βρε κι αυριο εδω θα ειμαι, σκεπτομουν,οταν με προσγειωσε ανωμαλα : "την επομενη φορα να κρατας 100, ετσι μωρο μου ;; Ανοιξε την πορτα και το αλογο μπηκε στον επομενο σταυλο....
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
Moλις επεστρεψα απο εκει και εχουμε νεο φρουτο !! Σπιτι Νο 9, Ιταλογερμανιδα (μολις ακουσα Γερμανιδα στην εξισωση ειπα να την κανω, αλλα ευτυχως καθησα   :dancing: ), Βικυ στο ονομα, 1.70 και βαλε υψος, δυομισαρι φυσικο, πανεμορφο βυζι με απιστευτη ρογα, στρογγυλο και σφιχτο κωλο, ατελειωτα ποδια, κορμαρα γενικως και παμε. Καταθεσα τα, συνηθισμενα για την οδο, τριακοντα αργυρια και εισηλθα. Στα μειον οι κατακοκκινοι τοιχοι (ελεος γυρισαμε πισω στα 70's) απο την εισοδο παντου, εως και μεσα στα δωματια, η πολυκοσμια, το μικρο δωματιο, το λιγο χαρτι !!!, το παλαιο -βεβαια- σπιτι. Στα συν, ο ΚΟΡΙΤΣΑΡΟΣ. Χωρις πολλα λογια και δυστυχως χωρις πολλα εργα, φορεσε το σκουφι και επεσε με τα μουτρα στη δουλεια. Μετρια πιπα και επειδη ειχα αλλα στο μυαλο μου, την "τραβηξα" πανω μου, να δω ποσο "τραβαει" στην ανηφορα. ΑΛΟΓΟ, κυριοι, κανονικο. Σφαιρα πηγαινε σε υψηλες στροφες κι επειδη λογω ηλικιας φοβηθηκα μην καψω φλαντζα, φρεναρα και εβαλα τα 4x4 να δω τι γινεται κι απο πισω. Απολαυση οφθαλμων, ΚΑ-ΤΑ-ΠΛΗ-ΚΤΙ-ΚΗ ΘΕΑ. Τοσο, που εκανα την κρισιμη ερωτηση.. "κωλαρακι, δινεις;;" NAI, μου απαντησε κι αρχισα να σκεπτομαι ποσα χρηματα ειχα στο σορτσακι, οταν με κεραυνοβολησε.... 100€ μου λεει κι αρχιζει να ρεταρει ο κινητηρας. Συνολο, ή επιπλεον ;;; Συνολικα, μου απαντα. Δε γαμιεται, λεω, τετοιο κωλο δε βρισκεις καθε μερα,αλλα ελα που ειχα μαζι μου μονο αλλα 40 (γμτ μου, τωρα μ'επιασαν οι τσιγκουνιες ;; ). Της τα εδειξα και μαζι της εδειξα την απεραντη λυπη μου. Η κορασιδα αξιολογησε την κατασταση, ειδε το ειλικρινες βλεμα μου και τα τσεπωσε !!! Επιπλεον, ξαναγυρισε το κλειδι στη μιζα ωστε να παρει μπρος ο κινητηρας και ΧΩΡΙΣ λιπαντικο, μου στηθηκε !!
Πρωτη, δευτερα, τριτη, εγω, σιγα μου λεει θα καεις, πηγαινε το πιο αργα, τοσα εξτρα πληρωσες (ΝΑΙ, τανα ειπε τετοιο πραγμα!!!). Εγω βεβαια εντωμεταξυ ειχα βαλει πεμπτη και σφυροκοπουσα χωρις ελεος, οταν αρχισε να βογγα. Της χουφτωνω το νουνακι, κι ηταν μουσκεμα!!! Βρε βρε το Βικονι, σκεπτομαι, εχει γουστο να της αρεσει. Κανα λεπτο ακομη αντεξα μεχρι να σπασει το καρτερ και να αδειασουν τα λαδια... Βρε κι αυριο εδω θα ειμαι, σκεπτομουν,οταν με προσγειωσε ανωμαλα : "την επομενη φορα να κρατας 100, ετσι μωρο μου ;; Ανοιξε την πορτα και το αλογο μπηκε στον επομενο σταυλο....
σε σε ποια οδο ειναι φιλε μου εχει καλα μουνια;την οδο πεσ μασ να παμε :s&m_1:
 

Palamari

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2009
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Moλις επεστρεψα απο εκει και εχουμε νεο φρουτο !! Σπιτι Νο 9, Ιταλογερμανιδα (μολις ακουσα Γερμανιδα στην εξισωση ειπα να την κανω, αλλα ευτυχως καθησα   :dancing: ), Βικυ στο ονομα, 1.70 και βαλε υψος, δυομισαρι φυσικο, πανεμορφο βυζι με απιστευτη ρογα, στρογγυλο και σφιχτο κωλο, ατελειωτα ποδια, κορμαρα γενικως και παμε. Καταθεσα τα, συνηθισμενα για την οδο, τριακοντα αργυρια και εισηλθα. Στα μειον οι κατακοκκινοι τοιχοι (ελεος γυρισαμε πισω στα 70's) απο την εισοδο παντου, εως και μεσα στα δωματια, η πολυκοσμια, το μικρο δωματιο, το λιγο χαρτι !!!, το παλαιο -βεβαια- σπιτι. Στα συν, ο ΚΟΡΙΤΣΑΡΟΣ. Χωρις πολλα λογια και δυστυχως χωρις πολλα εργα, φορεσε το σκουφι και επεσε με τα μουτρα στη δουλεια. Μετρια πιπα και επειδη ειχα αλλα στο μυαλο μου, την "τραβηξα" πανω μου, να δω ποσο "τραβαει" στην ανηφορα. ΑΛΟΓΟ, κυριοι, κανονικο. Σφαιρα πηγαινε σε υψηλες στροφες κι επειδη λογω ηλικιας φοβηθηκα μην καψω φλαντζα, φρεναρα και εβαλα τα 4x4 να δω τι γινεται κι απο πισω. Απολαυση οφθαλμων, ΚΑ-ΤΑ-ΠΛΗ-ΚΤΙ-ΚΗ ΘΕΑ. Τοσο, που εκανα την κρισιμη ερωτηση.. "κωλαρακι, δινεις;;" NAI, μου απαντησε κι αρχισα να σκεπτομαι ποσα χρηματα ειχα στο σορτσακι, οταν με κεραυνοβολησε.... 100€ μου λεει κι αρχιζει να ρεταρει ο κινητηρας. Συνολο, ή επιπλεον ;;; Συνολικα, μου απαντα. Δε γαμιεται, λεω, τετοιο κωλο δε βρισκεις καθε μερα,αλλα ελα που ειχα μαζι μου μονο αλλα 40 (γμτ μου, τωρα μ'επιασαν οι τσιγκουνιες ;; ). Της τα εδειξα και μαζι της εδειξα την απεραντη λυπη μου. Η κορασιδα αξιολογησε την κατασταση, ειδε το ειλικρινες βλεμα μου και τα τσεπωσε !!! Επιπλεον, ξαναγυρισε το κλειδι στη μιζα ωστε να παρει μπρος ο κινητηρας και ΧΩΡΙΣ λιπαντικο, μου στηθηκε !!
Πρωτη, δευτερα, τριτη, εγω, σιγα μου λεει θα καεις, πηγαινε το πιο αργα, τοσα εξτρα πληρωσες (ΝΑΙ, τανα ειπε τετοιο πραγμα!!!). Εγω βεβαια εντωμεταξυ ειχα βαλει πεμπτη και σφυροκοπουσα χωρις ελεος, οταν αρχισε να βογγα. Της χουφτωνω το νουνακι, κι ηταν μουσκεμα!!! Βρε βρε το Βικονι, σκεπτομαι, εχει γουστο να της αρεσει. Κανα λεπτο ακομη αντεξα μεχρι να σπασει το καρτερ και να αδειασουν τα λαδια... Βρε κι αυριο εδω θα ειμαι, σκεπτομουν,οταν με προσγειωσε ανωμαλα : "την επομενη φορα να κρατας 100, ετσι μωρο μου ;; Ανοιξε την πορτα και το αλογο μπηκε στον επομενο σταυλο....

δεν παιζεσαι  :headbang: :headbang:
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66

PATTAYA666

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2007
Μηνύματα
105
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
παιδιά ξέρει κανίς ποτέ δουλεύει η αλεξανδρα αυτήν την εβδομάδα??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom