Νέα

Μπουρδέλα στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 874K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

zoydberg

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2010
Μηνύματα
10
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
0
Οσο ωραια κι αν είναι, η Δενισα είναι πεταμένα λεφτά, δεν μπαίνω καν στον κόπο να γραψω κριτική....  :S
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Οσο ωραια κι αν είναι, η Δενισα είναι πεταμένα λεφτά, δεν μπαίνω καν στον κόπο να γραψω κριτική....  :S
Θα μπορουσες να κανεις μια συντομη περιγραφη της εμπειριας σου φιλαρακι?
Κριμα και μου αρεσει παρα πολυ η κοπελα και την ειδα στο μινωος.  Εχει και ενα ολοστρογγυλο κωλαρακι ποιημα, ειναι για πολυ γλυψιμο τετοιο κορμι, αλλα αμα ειναι ξεπετα ας παει στο καλο.
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
Οσο ωραια κι αν είναι, η Δενισα είναι πεταμένα λεφτά, δεν μπαίνω καν στον κόπο να γραψω κριτική....  :S
Σιγά την όμορφη....

Ένα ανορεξικό ντροπαλό κοριτσάκι είναι...
 

Reggina

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Νοε 2011
Μηνύματα
657
Like
14
Καλησπερα! Καλο μινα!
Στο Ερωσ  :-*  δευτερα πρωι - Δενισα  :-* δευτερα βραδυ - Μπελλα  :-*
Απο τριτη - Μπελλα  :-* :-* :-*

  :-* :-* :-*  Μπελλα  :-* :-* :-*
 

Συνημμένα

  • IMG_3329.JPG
    IMG_3329.JPG
    60,2 KB · Εμφανίσεις: 39
  • IMG_3331.JPG
    IMG_3331.JPG
    231,1 KB · Εμφανίσεις: 65
Εγγρ.
5 Οκτ 2011
Μηνύματα
2.172
Κριτικές
7
Like
169
Πόντοι
16
Καλησπερα! Καλο μινα!
Στο Ερωσ  :-*  δευτερα πρωι - Δενισα  :-* δευτερα βραδυ - Μπελλα   :-*
Απο τριτη - Μπελλα   :-* :-* :-*

  :-* :-* :-*  Μπελλα   :-* :-* :-*

Kαλώς το μας το κορίτσι :cum:
 

MG-42

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2008
Μηνύματα
111
Κριτικές
13
Like
47
Πόντοι
11
Τι εχουμε αυριο στο Ερος? Μπελλα?
 

alkisxania

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2015
Μηνύματα
870
Κριτικές
15
Like
1.156
Πόντοι
376
Έχουμε κάποια πληροφόρηση τι θα έρθει στο έρως από αύριο ή αν παίζει κάτι καινούριο στην περιοχή??
 

gavboy

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
120
Κριτικές
7
Like
108
Πόντοι
1
Καλησπερα..στο νουμερο 19 μινωος ειναι η αλικη...Ξερει κανεις κατι τι ρολο παιζει;;;;;
 
Εγγρ.
5 Οκτ 2011
Μηνύματα
2.172
Κριτικές
7
Like
169
Πόντοι
16
H Mπέλλα θα παραμείνει στο Ερως μέχρι την Πέμπτη το Βράδυ.
 
Εγγρ.
5 Οκτ 2011
Μηνύματα
2.172
Κριτικές
7
Like
169
Πόντοι
16
Μεγάλη προσοχή παιδιά με αννα απο ρουμανία στο Νο 6.
 

tofalostofalos

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
15
Like
4
Πόντοι
0
Παιδια Τελεια Τελεια Τελεια Γυρισε η θεα η Αλεξια ποιο ανανεωμενη απο ποτε και πηγε στο 49 Cheesy  Δεν εχει τιποτα απλα δεν τα βρηκαν με το αλλο μαγαζι μου ειπε αυτο τιποτα αλλο επισης μου εξηγησε οτι κανει, το κανει με ασφαλεια διοτι ειναι 21 χρονων και δεν θελει να χασει τη ζωη της εκει μεσα για λιγα λευτα .... τελος παντον ηταν παλι μια υπεροχη συναντηση μαζι της σημερα απλα χαρηκα που την ειδα η κοπελαρα ειναι τρελα και παντοτε σφηχτο απ τα καλυτερα γ....ια στη ζωη μου με αυτην δεν ξερω για σας απλα εγω ξετρελαθηκα παλι σημερα το αξιζει με το παραπανω ... επισης ειδα μια κριτικη που λεγανε για την καινουργια αντικαταστατρια στο παλιο μαγαζι ... για την Μαρια ... Μαπα φιλε το καρπουζι μονο απο σωμα κατι λεει ολα τα αλλα σπορακια φτυστα Cheesy Σαν το Αλεξακιιιι καμια Απλα Σε κανει και τρεμεις τπτ αλλο δεν εχω να πω αξιζει ο δρομος μου με τα 1000 για να ξεκαυλωσω !! Αρχιζω παλι το περα δοθε καθε βδομαδα  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :kissass: :kissass: :kissass:
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΤΕΛΙΚΑ
ΠΙΑ ΤΣΑΤΣΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ  η ΙΔΙΑ η ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ η Η  ΓΝΩΣΤΗ ΤΟΥ 49

Παιδια Τελεια Τελεια Τελεια Γυρισε η θεα η Αλεξια ποιο ανανεωμενη απο ποτε και πηγε στο 49 Cheesy  Δεν εχει τιποτα απλα δεν τα βρηκαν με το αλλο μαγαζι μου ειπε αυτο τιποτα αλλο επισης μου εξηγησε οτι κανει, το κανει με ασφαλεια διοτι ειναι 21 χρονων και δεν θελει να χασει τη ζωη της εκει μεσα για λιγα λευτα .... τελος παντον ηταν παλι μια υπεροχη συναντηση μαζι της σημερα απλα χαρηκα που την ειδα η κοπελαρα ειναι τρελα και παντοτε σφηχτο απ τα καλυτερα γ....ια στη ζωη μου με αυτην δεν ξερω για σας απλα εγω ξετρελαθηκα παλι σημερα το αξιζει με το παραπανω ... επισης ειδα μια κριτικη που λεγανε για την καινουργια αντικαταστατρια στο παλιο μαγαζι ... για την Μαρια ... Μαπα φιλε το καρπουζι μονο απο σωμα κατι λεει ολα τα αλλα σπορακια φτυστα Cheesy Σαν το Αλεξακιιιι καμια Απλα Σε κανει και τρεμεις τπτ αλλο δεν εχω να πω αξιζει ο δρομος μου με τα 1000 για να ξεκαυλωσω !! Αρχιζω παλι το περα δοθε καθε βδομαδα   :knockinb: :knockinb: :knockinb: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :kissass: :kissass: :kissass:
 

georgep84

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
Νέα ονόματα είδα σήμερα βανα κριστινα ξέρεις κάνεις κάτι ?
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Και η Βανα μια γυφτοβουλγαρα(γυφτορουμανα δηλωνει). Στο δωματιο ενταξει, καλη ειναι, αλά εχει και καλυτερες η μινωος.
Επισης ειδα ανοιχτο και το σπιτακι τερμα κατηφόρα στα αριστερά, που αναγράφει το όνομα Ζλάτα πάλι! Πολλές επιστροφές!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom