Νέα

Μπουρδέλα στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 874K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Καλησπέρα.
Λοιπον θελω να γραψω και εγω την γνωμη μου για την καινουρια σχετικα Μαρία και η οποια μας ηρθε απο τα μπουρδελα της ανατολικης Κρητης.

Εγω οταν την ειχα γαμησει ειχα τις μετριοτερες εντυπωσεις, αν και απο αξιοπιστη γνωμη, αλλα και απο τις μαρτυριες στο φορουμ ειχα ακουσει οτι ειναι παρα πολυ καλη στο κρεβατι.

Τα καλα της ειναι οτι ειναι ωραια γκομενα, εχει πολυ καλο κορμι και μυριζε παρα πολυ ομορφα οταν την τεσταρισα.
Στα αρνητικά της ομως ότι δεν φιλαει, οτι κανει εντονα προσποιητα βογγητα που προσωπικα απεχθεια μου προκαλουσαν, αντε και γελιο, παρα κάβλα!
Γενικα σε καμια περιπτωση δεν με εφτιαξε, παρα ηταν μονο μια λυση ξεκαβλωματος και οχι απολαυσης.
Λεω ενταξει μπορει να μην με γουσταρε κιολας η γκομενα, αλλα προσφατα πηγε και γνωστος μου που ειναι πολυ ωραιο παιδι (αφου βλεπω τις αντιδρασεις των γυναικων, πώς τον βλεπουν) και ουτε αυτον τον αφηνε φιλιά και γενικως μονο απαθεια ψεκαστε-σκουπιστε-τελειωσατε, αφου ηρθε τελειως απογοητευμενος.

Για εμενα λοιπον για 10 ευρω στο μεταξουργειο οριακα θα ηταν μια καλη περιπτωση.
 

tofalostofalos

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
15
Like
4
Πόντοι
0
Καλημερα στον συναγωνιστη Ακορεστος ολα οσα λες εχεις πολυ μεγαλο δικιο φιλε αφου περασε απ τα χερια μου κριμα στα λευτα που εδωσα ακομη τα κλαιω λοιπον κανω και τοσα χειλιομετρα για 20λεπτη απολαυση μονο απολαυση που δεν ηταν προσποιητε στο κρεβατι με της επιτηδες φωνες της για να τελειωσω ποιο γρηγορα η κοπελα για μενα απλα δεν το εχει κι ειμαι σιγουρος οτι οσοι την δοκιμαζουν δεν ξαναπανε οπως θα κανω κι εγω απο δω και στο εξης ο λογος που δεν πηγα λοιπον στη Αλεξια στο 49 γιατι εκει ηταν ο πρωορισμος μου ειναι λογο της τσατσα γιατι ειναι λιγο τσουτσεκι αλλα δεν θα της ξαναδινω σημασια παντος κριμα που εφυγε απ το 3 οταν εμπενες μεσα ειχε αλλο κλιμα το μαγαζι τελος παντον αυτα κι απο μενα καλη συναιχεια και καλο βολευ παντα!!!
 

GioCha

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Απρ 2013
Μηνύματα
515
Κριτικές
108
Like
2.766
Πόντοι
2.916
ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΤΕΛΙΚΑ
ΠΙΑ ΤΣΑΤΣΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ  η ΙΔΙΑ η ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ η Η  ΓΝΩΣΤΗ ΤΟΥ 49

Τσατσα στην Αλεξια είναι η παλιά του 49. Αδιάφορη γενικότερα, και την παρουσίαση ανέλαβε η ίδια η Αλεξια
 

Reggina

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Νοε 2011
Μηνύματα
657
Like
14
:-* :-* :-*   Λολιτα   :-* :-* :-*  στο Ερωσ   :-* :-* :-*
 

Συνημμένα

  • IMG_3729.JPG
    IMG_3729.JPG
    77,4 KB · Εμφανίσεις: 49

mr Perfect

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2009
Μηνύματα
71
Κριτικές
1
Like
97
Πόντοι
0
Ωραιο γκομενακι δειχνει η λολιτα ....Απο υπηρεσιες τι λεει ?
 

alkisxania

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2015
Μηνύματα
870
Κριτικές
15
Like
1.156
Πόντοι
376
οχι πολλα πραγματα.. για ενα 30ευρο καλη ειναι,αλλα για παραπανω ουτε λογος...στα συν οτι ειναι δεκτικη σε στασεις και πιεση!! αλλα ειναι ψιλοκομοδινο, πρωτοβουλια δεν παιρνει ουτε με σφαιρες,μασαζ αστο καλυτερα!!
 

Reggina

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Νοε 2011
Μηνύματα
657
Like
14
μεχρι την τεταρτη στο Ερωσ - Λολιτα   :-* :-* :-*
 

Συνημμένα

  • IMG_3730.JPG
    IMG_3730.JPG
    75,6 KB · Εμφανίσεις: 39

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Καλημερα στον συναγωνιστη Ακορεστος ολα οσα λες εχεις πολυ μεγαλο δικιο φιλε αφου περασε απ τα χερια μου κριμα στα λευτα που εδωσα ακομη τα κλαιω λοιπον κανω και τοσα χειλιομετρα για 20λεπτη απολαυση μονο απολαυση που δεν ηταν προσποιητε στο κρεβατι με της επιτηδες φωνες της για να τελειωσω ποιο γρηγορα η κοπελα για μενα απλα δεν το εχει κι ειμαι σιγουρος οτι οσοι την δοκιμαζουν δεν ξαναπανε οπως θα κανω κι εγω απο δω και στο εξης ο λογος που δεν πηγα λοιπον στη Αλεξια στο 49 γιατι εκει ηταν ο πρωορισμος μου ειναι λογο της τσατσα γιατι ειναι λιγο τσουτσεκι αλλα δεν θα της ξαναδινω σημασια παντος κριμα που εφυγε απ το 3 οταν εμπενες μεσα ειχε αλλο κλιμα το μαγαζι τελος παντον αυτα κι απο μενα καλη συναιχεια και καλο βολευ παντα!!!
Ακριβως η ιδια εμπειρια δηλαδη και απο 3ο ατομο.
Συμπερασμα,  μαυρο στην φωλα!

Na εισαι μετρημενος με την ηλιθια τσατσα στην Αλεξια.
Ειναι ο πιο κακιασμενος ανθρωπος της Μινωος.
Μην της δινεις σημασια και δεν σε ενοχλει ιδιαιτερα.
 

tofalostofalos

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
15
Like
4
Πόντοι
0
Ακριβως η ιδια εμπειρια δηλαδη και απο 3ο ατομο.
Συμπερασμα,  μαυρο στην φωλα!

Na εισαι μετρημενος με την ηλιθια τσατσα στην Αλεξια.
Ειναι ο πιο κακιασμενος ανθρωπος της Μινωος.
Μην της δινεις σημασια και δεν σε ενοχλει ιδιαιτερα.
Δεν της δινω σημασια φιλαρακι απλα ρε φιλε δεν ξερω οταν αρχιζει και μιλαει τεντονετε η τριχα οχι πως την φοβαμε .. απλα μονο που μιλαει και την βλεπω... ξεκαυλω αλλα μολις μπενω στο δωματιο σταματαει ο χρονος !!! .. Παντος για μενα ειναι η καλυτερη εκει στο στενο και θα προτιμουσα ιδιαιτερος να παει σε καποιο αλλο μαγαζι εαν το προιγουμενο δεν την δεχονται ...  θα εχει σαφως την πιο πολυ δουλεια  :erection:  οσο για την καινουργια Μαρια χαλαει τη φιμη του μαγαζιου Κριμα ρε πουστι μου κι ηταν τοσο ανετο μαγαζι και ωραιο κι η τσατσα εκει πολυ προχοριμενη
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Καλημερα στον συναγωνιστη Ακορεστος ολα οσα λες εχεις πολυ μεγαλο δικιο φιλε αφου περασε απ τα χερια μου κριμα στα λευτα που εδωσα ακομη τα κλαιω λοιπον κανω και τοσα χειλιομετρα για 20λεπτη απολαυση μονο απολαυση που δεν ηταν προσποιητε στο κρεβατι με της επιτηδες φωνες της για να τελειωσω ποιο γρηγορα η κοπελα για μενα απλα δεν το εχει κι ειμαι σιγουρος οτι οσοι την δοκιμαζουν δεν ξαναπανε οπως θα κανω κι εγω απο δω και στο εξης ο λογος που δεν πηγα λοιπον στη Αλεξια στο 49 γιατι εκει ηταν ο πρωορισμος μου ειναι λογο της τσατσα γιατι ειναι λιγο τσουτσεκι αλλα δεν θα της ξαναδινω σημασια παντος κριμα που εφυγε απ το 3 οταν εμπενες μεσα ειχε αλλο κλιμα το μαγαζι τελος παντον αυτα κι απο μενα καλη συναιχεια και καλο βολευ παντα!!!


Η τσατσα την εχη κανει σαν τα μουτρα τις , να φανταστειται ημουν ταχτικος στο 3 σημερα περασα και  ηταν στην πορτα μιλαγε στο κινητο και εκανε πως δεν γνωριζε .

Τελικα αυτη εχασε

Πρεπει να το σκευεται καλα οποια κοπελα μπλεκη με την συγκεκριμενη τσατσα
 
Εγγρ.
5 Οκτ 2011
Μηνύματα
2.172
Κριτικές
7
Like
169
Πόντοι
16
Πέρασα πρίν λίγο απο τα μπουρδέλα.Πολλοί αλλοδαποί παρέες των 4-5 ατόμων μπένανε απο σπίτι σε σπίτι,κάμποσες πουτάνες καθόταν στα σκαλιά απο την πολύ δουλειά μάλλον με εξαίρεση την Στέλλα οπου έλεγε σε κάτι άτομα να πάνε σε λίγο γιατί θέλει λίγο να ξεκουραστεί :grin: Η ΕΛΕΝΗ η Ελληνίδα μέσα στην τσατίλα οποιος περνούσε μόνο που δεν τον έδερνε :grin: Στην ΑΛΕΞΙΑ η ουρα απο κόσμο έφτανε μέχρι το λιμάνι :grin: Επέστρεψε η ΝΟΡΑ ειδα..Στη θέση της ΖΛΑΤΑΣ ειδα μια νεαρη ξανθιά γεματουλα νομίζω ηταν η ΜΑΝΤΑΛΙΝΑ δεν ειμαι σίγουρος.Η ΜΕΛΙΝΑ πλέον προσφέρει με 25 το απλό πρόγραμμα και με 40 δίνει και κωλαράκι.ΛΟΛΙΤΑ δεν μπήκα καν να κοιτάξω,Η ΑΝΔΡΕΑ κάπως έτσι καλη φαίνεται ψηλη μελαχρινή μιά δοκιμή θα την κάνω.ΑΠΟΥΣΕΣ η ΑΝΝΑ ΡΟΥΜΑΝΙΑ και η ΟΛΓΑ.
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.287
Κριτικές
11
Like
283
Πόντοι
1.520
Έ ρε χάλια και στα Χανιά
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
7
Πόντοι
16
Πέρασα πρίν λίγο απο τα μπουρδέλα.Πολλοί αλλοδαποί παρέες των 4-5 ατόμων μπένανε απο σπίτι σε σπίτι,κάμποσες πουτάνες καθόταν στα σκαλιά απο την πολύ δουλειά μάλλον με εξαίρεση την Στέλλα οπου έλεγε σε κάτι άτομα να πάνε σε λίγο γιατί θέλει λίγο να ξεκουραστεί :grin: Η ΕΛΕΝΗ η Ελληνίδα μέσα στην τσατίλα οποιος περνούσε μόνο που δεν τον έδερνε :grin: Στην ΑΛΕΞΙΑ η ουρα απο κόσμο έφτανε μέχρι το λιμάνι :grin: Επέστρεψε η ΝΟΡΑ ειδα..Στη θέση της ΖΛΑΤΑΣ ειδα μια νεαρη ξανθιά γεματουλα νομίζω ηταν η ΜΑΝΤΑΛΙΝΑ δεν ειμαι σίγουρος.Η ΜΕΛΙΝΑ πλέον προσφέρει με 25 το απλό πρόγραμμα και με 40 δίνει και κωλαράκι.ΛΟΛΙΤΑ δεν μπήκα καν να κοιτάξω,Η ΑΝΔΡΕΑ κάπως έτσι καλη φαίνεται ψηλη μελαχρινή μιά δοκιμή θα την κάνω.ΑΠΟΥΣΕΣ η ΑΝΝΑ ΡΟΥΜΑΝΙΑ και η ΟΛΓΑ.
αξιος  :grin:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Έ ρε χάλια και στα Χανιά
Γιατι το λες αυτο.
Ενταξει υπαρχουν επιλογες ακομα, για τα χοντρα.

Για τους ενδιαφερομενους μαλιστα, να πω οτι γυρισε και η Τζοβανα η Κωλαρα-Βυζαρα!!!
Πρεπει να ερθεις για τεστ ντραιβ, την εχεις δει αυτη?
 

Reggina

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Νοε 2011
Μηνύματα
657
Like
14
Απο τεταρτη στο Ερωσ - Ρεα   :-* :-* :-*
 

Συνημμένα

  • IMG_3748.JPG
    IMG_3748.JPG
    50,3 KB · Εμφανίσεις: 50
  • IMG_3747.JPG
    IMG_3747.JPG
    66,1 KB · Εμφανίσεις: 70

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.287
Κριτικές
11
Like
283
Πόντοι
1.520
Γιατι το λες αυτο.
Ενταξει υπαρχουν επιλογες ακομα, για τα χοντρα.

Για τους ενδιαφερομενους μαλιστα, να πω οτι γυρισε και η Τζοβανα η Κωλαρα-Βυζαρα!!!
Πρεπει να ερθεις για τεστ ντραιβ, την εχεις δει αυτη?
Θεωρώ τον εαυτο μου τυχερό,οταν εχω φραγκα για καταθεση εδώ.Το εχουμε ξανααναλυσει αλλωστε οτι απο το να ερθω Χανιά,συμφερει περισσοτερο να κρατησω τα λεφτα και να παω Αθηνα για ξεφορτωμα.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Θεωρώ τον εαυτο μου τυχερό,οταν εχω φραγκα για καταθεση εδώ.Το εχουμε ξανααναλυσει αλλωστε οτι απο το να ερθω Χανιά,συμφερει περισσοτερο να κρατησω τα λεφτα και να παω Αθηνα για ξεφορτωμα.
Γαμησε τα ειναι δυσκολες οι καταστασεις.
Κι εμενα ο Παππους κ τα στεκια του ηρακλειου βλεπω να κανουν χρονια να με ξαναδουν...

Τωρα Αθηνα εχει τα απιστευτα μωρα, η ευρωπαικη πρωτευουσα της λαικης πορνείας ειναι!
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.287
Κριτικές
11
Like
283
Πόντοι
1.520
Γαμησε τα ειναι δυσκολες οι καταστασεις.
Κι εμενα ο Παππους κ τα στεκια του ηρακλειου βλεπω να κανουν χρονια να με ξαναδουν...

Τωρα Αθηνα εχει τα απιστευτα μωρα, η ευρωπαικη πρωτευουσα της λαικης πορνείας ειναι!
Φίλος επειδη την περιοδο 2004-2009 περασαν πολλα λεφτα απο τα χερια μου,ισως ηταν οντως η πορνοπρωτευουσα της Ευρωπης.Τωρα με την κριση νομιζω οτι εχουμε μεινει με την μπαςκλασαρια της βουλγαριας κ της ρουμανιας κ.λ.π. ούτε ασιατισες πολλες ουτε απο λατινικη αμερική εχουνε κατσει εργαλεια,ολα τα καλα πηγανε κεντρικη κ βορεια ευρωπη,στα γερα πορτοφόλια,αφου τις εκπαιδευσαμε εμεις εδω.Απλα για να γεφυρωθει η διαφορα στην ποιότητα και τις τιμες των κορασιδων,αυξηθηκαν οι υπηρεσιες.Βλέπε παρανομα εξτραδακια...αυτα πριν 10 χρονια ουτε με το κυαλι.
 

muffdiver

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2008
Μηνύματα
30
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Αν και δεν εχει και τοσο σημασια μια που οι περισσοτεροι την εχουν ηδη δοκιμασει (ευχαριστω για τις κριτικες που με βοηθησαν στην επιλογη) εγραψα κριτικη για την Αλεξια.
Παραδοξως δεν ειχα και κανενα θεμα με την τσατσα η οποια ηταν ευγενεστατη και δεν μας εχοχλησε καθολου. Στην κριτικη εβαλα τις μεγιστες βαθμολογιες που μου επετρεπε το συστημα αλλα αν ειχα την δυνατοτητα θα εβαζα τουλαχιστον 9 στην συμμετοχη. Στην εμφανιση εβαλα 8 αλλα ειναι για 7. Δεν την λες ομορφη, απλα συμπαθητικη.
 

tofalostofalos

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
15
Like
4
Πόντοι
0
Αν και δεν εχει και τοσο σημασια μια που οι περισσοτεροι την εχουν ηδη δοκιμασει (ευχαριστω για τις κριτικες που με βοηθησαν στην επιλογη) εγραψα κριτικη για την Αλεξια.
Παραδοξως δεν ειχα και κανενα θεμα με την τσατσα η οποια ηταν ευγενεστατη και δεν μας εχοχλησε καθολου. Στην κριτικη εβαλα τις μεγιστες βαθμολογιες που μου επετρεπε το συστημα αλλα αν ειχα την δυνατοτητα θα εβαζα τουλαχιστον 9 στην συμμετοχη. Στην εμφανιση εβαλα 8 αλλα ειναι για 7. Δεν την λες ομορφη, απλα συμπαθητικη.
Τυπε η γκομενα ειναι αλλη φαση εχει ξεπερασει ολες απο κει στη Μινως εγω καθε παρασκευει πηγαινω :) :) :) ξερω πως ειναι βγηκες απο μεσα ολος πρισμενος κι ολος χαρα :) για μενα ειναι Μουναρος :P  :kissass:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom