Νέα

Μπουρδέλα στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 872K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Kapsonis19891989

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.908
Κριτικές
12
Like
19
Πόντοι
26
επίσκεψη στην Αλεξία. Από που να αρχίσω..
Στο δωμάτιο αντικρίζω τα χύσια απλωμένα σχεδόν σε όλο το κρεβάτι. από πότε είχε να αλλαχτεί σεντόνι ???
Μπαίνει στο δωμάτιο η Αλεξία. Εντωμεταξύ είχε πάρει έναν άπλυτο πριν από μένα και μου ήρθε στο δωμάτιο χωρίς να πλυθεί.Διέκρυνα και στο σώμα της κάτι περίεργα σπυριά. Μπαίνει μέσα και αρχίζει να χασμουριέται και να βαριέται

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: super περασες βλεπω
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
Πρώτη φορά ακούω καποιον που λέει ότι δεν πέρασε καλά με την Αλέξια...

Εγώ πήγα προχθές κ έγινε χαμός (με την καλή έννοια φυσικά)...
 

georgep84

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
δεν είναι απαρετιτω αν περασω εγο καλα με μια κοπελα θα περαση και καπιος άλλος αν υπαρχη χειμηα.......
 

kostaschaniaaa

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
73
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
0
Ξέρω και άλλους φίλους που δεν πέρασαν καλά. Δεν είμαι ο μόνος. Παρασύρθηκαν από κρητικές άλλων και είπαν να την δοκιμάσουν.
Κατά την γνώμη μου ΜΑΚΡΙΑ! υπάρχουν πολύ καλύτερα μωρά .
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
6.189
Like
3.103
Πόντοι
506
Δευτερα/τριτη/τεταρτη στο Ν.14 - Σελινα  :-* :-* :-*
 

Συνημμένα

  • IMG_0671.JPG
    IMG_0671.JPG
    60 KB · Εμφανίσεις: 46
  • IMG_0672.JPG
    IMG_0672.JPG
    61,5 KB · Εμφανίσεις: 41

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΑΝΤΙ ΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΕΥΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ αυτό ευρεθη από την υποσέλιδα Μπουρδελα Χανια  παρ Μινωος 8

Έτσι έφτασα στον γνωστό παράδρομο, με μοναδικό στόχο την Σελίνα, που μου είχε κινήσει το ενδιαφέρον από το αντίστοιχο νήμα.
Μπαίνοντας στο σαλονάκι, η τσατσά εμφανίστηκε κουνάμενη και σινάμενη, και με ιδιαίτερο πάθος, παρουσίασε την Σελίνα. Τα εντυπωσιακά βυζιά της με οδήγησαν αμέσως στο δωμάτιο, το οποίο είχε A/C να δουλευει, και τηλεόραση να παίζει μια πανάρχαιη τσόντα.
Λίγα λεπτά μετά εμφανίστηκε η Σελίνα, που δηλώνει Πολωνέζα 25 ετών. Το πρόσωπο της είναι αδιάφορο, αλλά οι καμπύλες της δελεαστικές. Γδύθηκε και ήρθε από πάνω μου, τρίβοντας το κορμί της με το δικό μου. Με ρώτησε αν θέλω να ξεκινήσουμε με 69, αλλά προτίμησα να απολαύσω τις βυζάρες της, όσο με άφησε φυσικά, γιατί μου άρχισε τα "σιγά μρωό μου", "πιό απαλά" κλπ, χωρίς να έχω βάλει ούτε δύναμη, ούτε δαγκωνιές. Την ξάπλωσα για να την γλύψω, αλλά είχε τόσο κλειστά τα πόδια της, που είτε θα χρειαζόμουν λοστό για να την ανοίξω, ή θα χρειαζόμουν γλώσσα 30 πόντους για να φτάσω εκεί. Δυσανασχέτησε όταν πλησίασαν τα δάκτυλα μου εκεί, όπως επίσης και όταν της ζήτησα να ανοίξει τα πόδια της, για να μπορώ να συνεχίσω. Έτσι σταμάτησα την προσπάθεια, και την έβαλα να ξεκινήσει το τσιμπούκι, το οποίο ήταν μεν υγρό, αλλά μονότονο και εντελώς διεκπεραιωτικό. Όταν επήλθε πλήρης στύση, την γύρισα στα 4 μια και κατά την διάρκεια του τσιμπουκιού είδα ότι στηνώταν όμορφα.
Στην σφυροκόπησα για λίγο, αλλά όταν ανέβασα ένταση, ζήτησε να αλλάξουμε στάση. Στην έβαλα από πάνω μου, όπου έχοντας αυτή τον ρυθμό, κινήθηκε με πιό χαμηλό τέμπο μέχρι την ολοκλήρωση.
Αμέσως σηκώθηκε, άρχισε να ντύνεται, και με άφησε με ένα απλό γειά.
Σε γενικές γραμμές για εμένα η επίσκεψη δεν θα χαρακτηριζόταν επιτυχής, μια και τέτοιες συμπεριφορές ήταν κλασικές στην Μίνωος πριν από 15 χρόνια.
Δεν θα την ξαναεπισκεφτώ, μια και υπάρχουν καλύτερες και πιο ορεξάτες κοπέλες στην περιοχή.
Φυσικά η δική μου εμπειρία δεν σημαίνει ότι και τυχόν δική σας θα είναι αντίστοιχη.

--------------------------
Απογευματινή επίσκεψη στον εν λόγω οίκο, για δοκιμή της Μαρίας που είχα μπανίσει σε προηγούμενη βόλτα. Η κίνηση στην περιοχή ήταν περιορισμένη, και έτσι το κορίτσι εμφανίστηκε ξανά αμέσως.
Η κοπέλα είναι Ρουμάνα, 22 ετών, ύψους χωρίς τα πορνοτάκουνα γύρω στο 1,70 με ίσιο ξανθό μαλλί, όμορφο πρόσωπο, και αδύνατο σώμα. Ανακοινώθηκε ακάποτο τσιμπούκι και 69, με 10 ευρώ έξτρα το κάθε ένα.  
Λίγα λεπτά μετά ήρθε, και έγραλε τα εσώρουχα της αποκαλύπτωντας τα 1,5-2άρια βυζάκια της με τις σκληρές ρωγίτσες (από το κρύο). Ήρθε πάνω μου, και πρόσφερε τον λαιμό της για φιλιά, χωρίς να δίνει ίχνος φιλιού σε εμένα, περιμένωντας τις κινήσεις μου. Την τράβηξα πιο κοντάμου, για να μπορώ να γλύψω και να δαγκώσω απαλά τα βυζάκια της, και να έχω πιο ελεύθερο πεδίο προς το μουνάκι και τον κωλαράκο της. Την ρώτησα αν δίνει φιλιά, και είπε μόνο με έξτρα 10 ευρώ. Άρχισα να χαϊδεύω το μουνάκι της, και μου είπε να μην βάλω δάκτυλο γιατί είναι έξτρα. Την ρώτησα αν μπορώ να την γλύψω και φυσικά μπήκε και αυτό στα έξτρα. Αρκέστηκα λοιπόν στην προφυλαγμένη πίπα της, στην οποία έβαλε το προφυλακτικό σαν κάλτσα, και αρκέστηκε μέχρι να νιώσει την πλήση στύση.
--------------------------
ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΝΕΟΤΕΡΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΟΙΚΗΜΑ ΚΑΙ ΔΗ ΔΗ ΣΤΗΝ ΑΝΤΑ μακρυα απο την συγκεκριμενη κοπελα ειναι μεχρι να σε γνωρισει δεν καταλαβαινη τιποτα αλλα τις λες αλλα κανει ουτε την τσατσα που την αγανταρη ακουει οποτε ολομαμαυρο  που να το νιωση και να μαθει να τιμαει τα χρηματα και τις εντολες που περνει  αυτα οποιος καταλαβαι  καταλαβαΙ
---------------------------
επίσκεψη στην Αλεξία. Από που να αρχίσω..
Στο δωμάτιο αντικρίζω τα χύσια απλωμένα σχεδόν σε όλο το κρεβάτι. από πότε είχε να αλλαχτεί σεντόνι ???
Μπαίνει στο δωμάτιο η Αλεξία. Εντωμεταξύ είχε πάρει έναν άπλυτο πριν από μένα και μου ήρθε στο δωμάτιο χωρίς να πλυθεί.Διέκρυνα και στο σώμα της κάτι περίεργα σπυριά. Μπαίνει μέσα και αρχίζει να χασμουριέται και να βαριέται
---------------------------
Επίσκεψη στον εν λόγω οίκο, που εμφανίστηκε το "ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ - ΑΘΗΝΑ". Σχεδόν με τράβηξε μέσα, αφού δεν με άφηνε να φύγω, λέγοντας μου ότι "σε θέλω τώρα" και όχι μετά από την βόλτα για να δω και τα υπολοιπα φρέσκα της γειτονιάς.
Μια και το 30αρι είχε αλλάξει τσέπη, το έδωσα στην τσατσά, που μου πρότεινε επιπλέον 69 ή μασάζ, με 10 Ευρώ έκαστο. Συνέχισα με απλό πρόγραμμα, και προχώρησα στο αριστερό δωμάτιο. Μέχρι να ξεντυθώ είχα ανακαλύψει ότι το κρεβάτι έτριζε σαν διάολος, και γενικά ο χώρος δεν ήταν προσεγμένος.
Σε 1-2 λεπτά ήρθε και η κοπέλα, η οποία αφαιρώντας τα εσώρουχα της, αποκάλυψε ένα super mini βυζάκι (ούτε νούμερο δεν μπορώ να του βάλω). Ήρθε από πάνω μου, και έβαλε σε μισοσηκωμένο όργανο προφυλακτικό για να ξεκινήσει το ρούφηγμα. Όταν ήρθε η πολυπόθητη στύση, την γύρισα στα 4, μια και από βυζί δεν είχα τίποτα να απολάυσω. Εκεί ο κώλος της αποδείχθηκε ότι είχε πολύ άσχημη εικόνα, και πολλά σπυριά. Η εικόνα με ξενέρωσε και μετά απο λίγο καταχτύπι, ένιωθα ότι δεν πρόκειται να τελειώσω έτσι. Την γύρισα ξανά σε τσιμπούκι για να ολοκληρωθεί η συνάντηση, αλλά εκεί βγήκε η τσιμπουκομηχανή, κάνοντας μου το πιο μηχανικό και βαρετό τσιμπούκι της ιστορίας! Μονότονο ανεβοκατέβασμα του κεφαλιού, χωρίς ίχνος σάλιου, και βάζοντας όλο και περισσότερο το χέρι.
6-7 λεπτά μετά, είχε βαρεθεί, είχα ξενερώσει σε σημείο, και όταν ανέφερε ότι θα συνεχίσει με το χέρι Jerking μέχρι να τελειώσω, την έδιωξα γιατί ούτε αυτό με έβλεπα να ολοκληρώνω.
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
6.189
Like
3.103
Πόντοι
506
Στο Ν.14 - δευτερα - Σελινα
Απο τριτη - Ρεγγινα 
:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
6.189
Like
3.103
Πόντοι
506
Τριτη πρωι - Σελινα  :-*  βραδυ - Ρεγγινα  :-* :-* :-*
Απο τεταρτη εωσ δευτερα - Ρεγγινα  :-* :-* :-*

  :-* :-* :-*  Ρεγγινα  :-* :-* :-*
 

Συνημμένα

  • 42 070.JPG
    42 070.JPG
    101,8 KB · Εμφανίσεις: 42
  • 42 072.JPG
    42 072.JPG
    119,6 KB · Εμφανίσεις: 59

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605

GioCha

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Απρ 2013
Μηνύματα
515
Κριτικές
108
Like
2.766
Πόντοι
2.916

Μακάρι, αλλά αν κρίνω από το πόσες θετικές κριτικές έχει, χλωμούς μας κόβω...

Προφανώς θα έχει στάνταρ πελάτες, και συνεχώς δουλειά, και δεν ρισκάρει να κατέβει και να στεναχωρήσει τους πελάτες της.

Εμείς εδώ, ας μείνουμε στην μετριότητα, και που και που σε καμια ευχάριστη έκπληξη...
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
6.189
Like
3.103
Πόντοι
506
Απο τριτη - εκπλιξη  :-* :-* :-*
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
6.189
Like
3.103
Πόντοι
506
απο αλλη τριτη  ;) ;) ;) :-* :-* :-*
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
6.189
Like
3.103
Πόντοι
506
Σαββατο / κυριακη / δευτερα - Ρεγγινα  :-*  Στο Ν.14  :-* :-* :-* στουντιο  Ερωσ  :-* :-* :-*
 

Συνημμένα

  • 42 060.JPG
    42 060.JPG
    126,4 KB · Εμφανίσεις: 46
  • 42 058.JPG
    42 058.JPG
    124,1 KB · Εμφανίσεις: 62

ffffffffd

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
27
Like
12
Πόντοι
0
μη παιζεται με τη νοημοσηνη μας,επειδη κολήσατε ταμπέλα στουντιο,σημαινει οτι ειναι στουντιο?
άλλαξε κατι στο εσωτερικό του σπιτιου,και πλεον θεωρείται στούντιο?
αμα αλλαξε βαλτε φωτος και να επικροτησουμε την προσπαθεια
ευχαριστω πολύ

 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
6.189
Like
3.103
Πόντοι
506
μη παιζεται με τη νοημοσηνη μας,επειδη κολήσατε ταμπέλα στουντιο,σημαινει οτι ειναι στουντιο?
άλλαξε κατι στο εσωτερικό του σπιτιου,και πλεον θεωρείται στούντιο?
αμα αλλαξε βαλτε φωτος και να επικροτησουμε την προσπαθεια
ευχαριστω πολύ
Αλλαξε εξωτερικο  :-* εσωτερικο  :-* προσοπικο  :-* :-* :-*
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
6.189
Like
3.103
Πόντοι
506
Δευτερα στο στουντιο Ερωσ - Ρεγγινα  :-* :-* :-*
Απο τριτη - Μαριαννα  :-* :-* :-*

  :-* :-* :-*  Μαριαννα  :-* :-* :-*
 

Συνημμένα

  • P1000327.JPG
    P1000327.JPG
    112,1 KB · Εμφανίσεις: 31

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom