Νέα

Μπουρδέλα στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 872K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
6.189
Like
3.103
Πόντοι
506
Δευτερα πρωι - Ρεγγινα  :-*  βραδυ - Διανα  :-* :-* :-*
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Η συγκεκριμενη ειναι ετσι οπως τα λεω την πρωτη φορα , μολις σε γνωρισει κανει τα δικα τις  αν και  δεν καταλαβαινη τιποτα  αλλα τις λεει ηγ τσατσα ΑΥΤΗ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΙΣ  σημερινο φαινομαινο , αρα μακρυα απο την ΑΝΤΑ  η συγκεκριμενη τσατσα δεν φταιει σε τιποτα αν η τιπισα δεν ακουει και κανει τα δικα τις αρα μακρυα απο την ΑΝΤΑ και καθε ΑΝΤΑ αφου δεν τιμαει τα τριανταρια που λαμβανη

Γιατι να δωσεται στην συγκεκριμενη τα 70 και δεν πηγαινεται στην Μινωος στο 49 που ειναι τεφαρικη και καθαρι ενω στην αλλη γουρουνι στο σακι και δεν ξερεις τι μπορει να σου ελθει
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΝΕΟΤΕΡΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΟΙΚΗΜΑ ΚΑΙ ΔΗ ΔΗ ΣΤΗΝ ΑΝΤΑ μακρυα απο την συγκεκριμενη κοπελα ειναι μεχρι να σε γνωρισει δεν καταλαβαινη τιποτα αλλα τις λες αλλα κανει ουτε την τσατσα που την αγανταρη ακουει οποτε ολομαμαυρο  που να το νιωση και να μαθει να τιμαει τα χρηματα και τις εντολες που περνει  αυτα οποιος καταλαβαι  καταλαβαΙ

Μετα την πορτα που εφαγα στο 19 συνεχισα την βολτα και κατεληξα στο 49 στην ΑΝΤΑ την 21χρονη Ρουμανα την καταξανθη μουναρα που λεει ναι σε ολα , με τρυφεραδα - κατανοησει με υπομονη σε κανει να νομιζεις οτι εισαι με την γκομενα σου , σου επιτρεπει να την γλυψεις παντου μεχρι γλωσοφυλλα   
 

georgep84

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
ε δεν είναι και καμια γκομεναρα ι αντα
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
6.189
Like
3.103
Πόντοι
506
Απο αυριο μεχρι και 24/12 στο Ν.14 - Διανα  :-* :-* :-*
 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
919
Πόντοι
86
ε δεν είναι και καμια γκομεναρα ι αντα

μπορει να μην ειναι καιμια γκομεναρα αλλα εγω περασα εξαιρετικα χτες βραδυ. λεσ και ηταν γκομενα μου εκανε. απο τα καλυτερα περασματα μου απο την Μινωος τον τελευταιο καιρο.
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
ΕΙΝΑΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΕ ΜΑΘΕΙ  ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΑΓYIΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΤΑ ΑΣΧΗΜΑ ΕΙΤΕ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΘΗΤΑΙ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΑΠΑΙΤΗΤΙΚΗ ΓΙΑ ΤΑ ΕΧΤΡΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΔΙΩΞΑ ΚΑΚΗΝ ΚΑΚΟΣ



μπορει να μην ειναι καιμια γκομεναρα αλλα εγω περασα εξαιρετικα χτες βραδυ. λεσ και ηταν γκομενα μου εκανε. απο τα καλυτερα περασματα μου απο την Μινωος τον τελευταιο καιρο.
 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
919
Πόντοι
86
ΕΓΩ ΠΑΝΤΩς ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΗΔΗ 2 ΦΟΡΕς ΚΑΙ μαλιστα ην πρωτη ηταν σε σπιτι φιλου πριν πιασει δουλεια και παλι περασα πολυ καλα.......μπορω μαλιστα να πω οτι χτες ηταν καλυτερα απο την πρωτη...
 

ffffffffd

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
27
Like
12
Πόντοι
0
Ακόμα να καταλάβετε τι ρόλο βαράει ο μανολις69....του απαντάτε κιολας
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Όνομα: ffffffffd
Μηνύματα: 6 (0.002 ανά ημέρα)
Αξίωμα: Νέος

το τραγουδι που λεει ο νεος o νεος  ειναι ωραιος μα ο παλιος ειναι αλλοιος 

Ακόμα να καταλάβετε τι ρόλο βαράει ο μανολις69....του απαντάτε κιολας
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
6.189
Like
3.103
Πόντοι
506
Στο Ν.14 - δευτερα/τριτη/ και τεταρτη μεχρι 19.00 - Διανα  :-* :-* :-*
Απο πεμπτη 25/12 - Αντζελα  :-* :-* :-*

  :-* :-* :-*  Διανα  :-* :-* :-*
 

Συνημμένα

  • IMG_0544.JPG
    IMG_0544.JPG
    74,8 KB · Εμφανίσεις: 52
  • IMG_0547.JPG
    IMG_0547.JPG
    60,8 KB · Εμφανίσεις: 49

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
6.189
Like
3.103
Πόντοι
506
:-* :-* :-*  Αντζελα  :-* :-* :-*
 

Συνημμένα

  • P9070025.JPG
    P9070025.JPG
    73,3 KB · Εμφανίσεις: 50
  • P9070029.JPG
    P9070029.JPG
    55,3 KB · Εμφανίσεις: 55

gantemoulis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2007
Μηνύματα
14
Like
22
Πόντοι
0
Χρονια πολλα συναγωνιστες..Καμια προτααση για χανια απο προσφατη επισκεψη?
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Μετα απο αρκετο καιρο εμφανιστικα σε διαφορετικους χρονους στην γνωστη και μη εξαιρεταια οδο με τα παρακατω αποτελεσματα .

Νο 4 Νορα
Απο εμφάνιση  γύρω στο 1,70 με στήθος 2άρι και συμπαθητικό πρόσωπο 
Προχωρήσαμε στο δωμάτιο  στο καλό  όπου μετά απο λίγο ήρθε . Αρκετά φιλική με όρεξη για κουβεντούλα. Αρχισε με ενα χαλαρωτικο μασαζακι μετα απο λιγο , Ξάπλωσε πάνω μου κ άρχισε το γλύψιμο σε ολο το σώμα  Αφήνει να την αγγίξεις παντου ,εκτος απο το κωλαρακι . Ξεκίνησε με το να είναι αυτή απο πάνω και μετα στην κλασσική στάση . Σε γεμικές γραμμές έμεινα ευχαριστημένος . Ηταν φιλική με καλή διάθεση  .  Το 69 ΔΕΝ συμπεριραμβανεται στο βασικο προγραμμα  το χρεωνη εξτρα . ΣΥΝΙΣΤΑΤΑΙ

Νο 10 Στέλλα
Κοντό μαλλί με καφέ αντάβιες αρκετά ψιλή, ωραίος κώλος λίγο μικρό βυζί πολλοι πλαδαρο - κρεμασμενο αρκετα απο την πολλοι χρυση στην πραξη δεν καταλαβαινη τιποτα ... σου πεταει κατα την διαρκεια τις πραξεις το κουφο α... τελειωσες δεν το πηρα χαμπαρι . Επιτρεπη το 69 το οποιο συμπεριραμβανεται στο βασικο προγραμμα . ΣΥΣΤΙΝΕΤΑΙ

Νο 7 Αθηνα 
Απο Μολδαβια  κοντουλα με πολλοι μικρο βυζι {ισως ανυρπαχτο } με ενα μετριο 69 και πολλοι κουβεντουλα στο κρεββατι . Επιτρεπη το 69 το οποιο συμπεριραμβανεται στο βασικο προγραμμα .  ΔΕΝ ΣΥΣΤΙΝΕΤΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ 

ΑΝΑ ΠΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΓΝΩΜΗ ΜΕ ΕΜΕΝΑ συμφωνα με τα γραμμενα στο link


Τσιμπουκομηχανη
Δείτε όλες τις κριτικές για την Αθηνά

Μια και δεν μπορούσε να πάει σερί με τις καλές επισκέψεις, έπρεπε να δοκιμάσουμε και μια φόλα.

Επίσκεψη στον εν λόγω οίκο, που εμφανίστηκε το "ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ - ΑΘΗΝΑ". Ανέβηκα τα σκαλιά, και η πολυλογού τσατσά μου ζήτησε να περιμένω μια και η κοπέλα ήταν στο δωμάτιο. Μου έπιασε κουβέντα για τα ποδοσφαιρικά (!!!) και το πως νίκησε ο Πλατανιάς τον ΟΦΗ. Μια και δεν είχα πολύ όρεξη για κουβέντα, άκουγα μόνο τι έλεγε, χωρίς να της απαντάω καν. Μετά απο λίγα λεπτά εμφανίστηκε η Αθηνά, μια αδύνατη κοπένα με κοντό καρέ μαλλί, και συμπαθητικό πρόσωπο. Σχεδόν με τράβηξε μέσα, αφού δεν με άφηνε να φύγω, λέγοντας μου ότι "σε θέλω τώρα" και όχι μετά από την βόλτα για να δω και τα υπολοιπα φρέσκα της γειτονιάς.

Μια και το 30αρι είχε αλλάξει τσέπη, το έδωσα στην τσατσά, που μου πρότεινε επιπλέον 69 ή μασάζ, με 10 Ευρώ έκαστο. Συνέχισα με απλό πρόγραμμα, και προχώρησα στο αριστερό δωμάτιο. Μέχρι να ξεντυθώ είχα ανακαλύψει ότι το κρεβάτι έτριζε σαν διάολος, και γενικά ο χώρος δεν ήταν προσεγμένος.

Σε 1-2 λεπτά ήρθε και η κοπέλα, η οποία αφαιρώντας τα εσώρουχα της, αποκάλυψε ένα super mini βυζάκι (ούτε νούμερο δεν μπορώ να του βάλω). Ήρθε από πάνω μου, και έβαλε σε μισοσηκωμένο όργανο προφυλακτικό για να ξεκινήσει το ρούφηγμα. Όταν ήρθε η πολυπόθητη στύση, την γύρισα στα 4, μια και από βυζί δεν είχα τίποτα να απολάυσω. Εκεί ο κώλος της αποδείχθηκε ότι είχε πολύ άσχημη εικόνα, και πολλά σπυριά. Η εικόνα με ξενέρωσε και μετά απο λίγο καταχτύπι, ένιωθα ότι δεν πρόκειται να τελειώσω έτσι. Την γύρισα ξανά σε τσιμπούκι για να ολοκληρωθεί η συνάντηση, αλλά εκεί βγήκε η τσιμπουκομηχανή, κάνοντας μου το πιο μηχανικό και βαρετό τσιμπούκι της ιστορίας! Μονότονο ανεβοκατέβασμα του κεφαλιού, χωρίς ίχνος σάλιου, και βάζοντας όλο και περισσότερο το χέρι.

6-7 λεπτά μετά, είχε βαρεθεί, είχα ξενερώσει σε σημείο, και όταν ανέφερε ότι θα συνεχίσει με το χέρι Jerking μέχρι να τελειώσω, την έδιωξα γιατί ούτε αυτό με έβλεπα να ολοκληρώνω.

Έφυγε γρήγορα γρήγορα από το δωμάτιο, και βγαίνοντας εγώ από εκεί, την είδα να παίζει με το κινητό της.

Η τσατσά με ευχαρίστησε (που δεν έχυσα) και με χαιρέτησε με ευχές για καλές γιορτές.

Φυσικά τυχόν δική σας επίσκεψη δεν σημαίνει ότι θα είναι ίδια με την δική μου, αλλά αν είναι να κάνει κανείς το κασκαντεριλίκι, ας το κάνει κάπου αλλού, για να ενημερωθούμε και εμείς Wink
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
6.189
Like
3.103
Πόντοι
506
Χρονια πολλα!!!  :-* :-* :-*
Στο Ν.14 - Αντζελα  :-* :-* :-*
 

Συνημμένα

  • P9070028.JPG
    P9070028.JPG
    50,8 KB · Εμφανίσεις: 46

mitsios

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2008
Μηνύματα
405
Κριτικές
1
Like
89
Πόντοι
1
Και καλοφαγωμενη!
 

georgep84

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
κανενα  σχολειο για την καινουργεια κοπελα?
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom