Νέα

Μπουρδέλα στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 872K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

georgep84

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
αυτό το ξερουμαι τι κανη στο δοματιω δεν ξερουμαι
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Σε συνεχεια η τυπισσα εχει αλλαξει προφιλ και φωτο ειδικα αυτη στο προσωπο για να θαλασωση τα νερα

Mellina 6993232216


Γεια στον αγιο Μηνα σε ενα στενο ΚΥΡΙΛΟΥ ΛΟΥΚΑΡΕΩΣ & ΜΑΡΚΟΥ ΜΟΥΣΟΥΡΟΥ  20 4ος αριστερα απο το ασανσερ , ειναι  μια κρυφη συμφωνα με την παρακατω αγγελια
ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΜΙΑ ΜΑΚΡΥΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΞΕΠΕΤΑ ΡΟΥΜΑΝΑ ΜΕΛΑΜΨΗ
ξαναλεω ΜΑΚΡΥΑ ΚΡΙΜΑ ΤΟ ΠΕΝΗΝΤΑΡΙΚΟ αυτο ειναι το στανταρ  απο εκει και πανω τα εχτρα ,
ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΑΣ ΣΤΗ  Αϊνικολιώτη 9 οπου σε αυτη τη τιμη συμπεριλαμβανονται και τα ΕΧΤΡΑ

Κοπέλα Ζητά Γνωριμία Με Κύριο Για Παρέα Και Ότι Προκύψει



Η συγκεκριμενη κοπελλα επανηλθε αρα πρεπει να συνεχισομαι το μπλοκαρισμα Μ Α Κ Ρ Υ Α  διαφιμιζεται στο ΚΑΝΕΣΕΧ με το παρακατω link



 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
6.189
Like
3.103
Πόντοι
506
στο Ν.14 -  τριτη / τεταρτη / πεμπτη - Αντζελα  :-* :-* :-*
 

Συνημμένα

  • P9150013.JPG
    P9150013.JPG
    59,9 KB · Εμφανίσεις: 59
  • P9150011.JPG
    P9150011.JPG
    60 KB · Εμφανίσεις: 42

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
6.189
Like
3.103
Πόντοι
506
Χρονια πολλα!!! :-* :-* :-*
 

kritikos2

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2006
Μηνύματα
121
Like
2
Πόντοι
1
σύντροφοι χρόνια πολλά! ερώτηση κρίσεως ποια κοπέλα πιστεύετε ότι έχει την καλύτερη εξυπηρέτηση;
 

georgep84

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
για μενα η νανα και η ρεγγινα δεν εχω δη την αντζελα
 

georgep84

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
ναι και η νορα είναι καλη δεν λεω  όχι
 

georgep84

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
γεια την αλεξια  που είναι κατά καιρους τι γνωμη εχετε?
 
Εγγρ.
5 Οκτ 2011
Μηνύματα
2.172
Κριτικές
7
Like
169
Πόντοι
16
Ποιά αξίζει το 30ευρω τώρα στη μινωος να περασω καμιά βολτα :-
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
6.189
Like
3.103
Πόντοι
506
Στο Ν.14 σημερα και αυριο - Αντζελα  :-* :-* :-*
Απο πεμπτη - Ρεγγινα  :-* :-* :-*

  :-* :-* :-*  Ρεγγινα  :-* :-* :-*
 

Συνημμένα

  • 42 054.JPG
    42 054.JPG
    113,9 KB · Εμφανίσεις: 43

kostaschaniaaa

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
73
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
0
Χθεσινή επίσκεψη στην Αλεξία. Από που να αρχίσω..
Στο δωμάτιο αντικρίζω τα χύσια απλωμένα σχεδόν σε όλο το κρεβάτι. από πότε είχε να αλλαχτεί σεντόνι ???
Μπαίνει στο δωμάτιο η Αλεξία. Εντωμεταξύ είχε πάρει έναν άπλυτο πριν από μένα και μου ήρθε στο δωμάτιο χωρίς να πλυθεί.
Διέκρυνα και στο σώμα της κάτι περίεργα σπυριά.
Μπαίνει μέσα και αρχίζει να χασμουριέται και να βαριέται. Καμία κίνηση από μέρους της.
Συνεχίζουμε μου λέει εγώ θα πέσω για ύπνο. Τι να της πω γελάω και γω. Μετά από μία σύντομη διαδικασία τελείωσα και μου μιλούσε για τα προβλήματα της. Η κατάσταση τραγική.
Φυσικά και δεν θα ξαναπάω. Υπάρχουν καλύτερες επιλογές όπως Νανά ή και Ρεγγίνα. Απίστευτα μωρά και τα δύο.  :S :S :S
 

georgep84

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
ρεγγινα και παλι ρεγγινα και νανα καλη ειναι
 

kostaschaniaaa

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
73
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
0
Ειδικά τα σπυριά που είδα στο σώμα της με ανησύχησαν πολύ, μιας και η συγκεκριμένη δεν τηρεί καθόλου κανόνες ασφαλείας.
Υπάρχουν και πολύ πιο όμορφες και πολύ πιο καθαρές κοπέλες στην μίνωος..............
 

georgep84

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
δεν την ξερω την κοπελα επομένως δεν εχω γνωμη
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
6.189
Like
3.103
Πόντοι
506
Δευτερα / τριτη / τεταρτη στο Ν.14 - Ρεγγινα  :-* :-* :-*
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
6.189
Like
3.103
Πόντοι
506
Απο πεμπτη στο Ν.14 - Σελινα  :-* :-* :-*
 

Συνημμένα

  • IMG_0673.JPG
    IMG_0673.JPG
    75,1 KB · Εμφανίσεις: 58

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Επισκεψη στην συγκεκριμενη συνοικια διαπιστωσα ότι εχαθη ένα ΤΕΦΑΡΙΚΗ με το ονομα ΝΟΡΑ επισκευθηκα την ΝΑΝΑ μια μετρια κατασταση γενικως αλλα από ότι διαβασα σε διαφορες αναρτησεις συναγωνιστες το πρόβλημα είναι γενικοτερο όπως φαινεται παρακατω ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΒΑΛΩΜΑΙ ΕΝΑ ΜΑΥΡΙ Στισ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΒΑΛΟΥΝ ΜΥΑΛΟ  ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ

--------------------------
Απογευματινή επίσκεψη στον εν λόγω οίκο, για δοκιμή της Μαρίας που είχα μπανίσει σε προηγούμενη βόλτα. Η κίνηση στην περιοχή ήταν περιορισμένη, και έτσι το κορίτσι εμφανίστηκε ξανά αμέσως.
Η κοπέλα είναι Ρουμάνα, 22 ετών, ύψους χωρίς τα πορνοτάκουνα γύρω στο 1,70 με ίσιο ξανθό μαλλί, όμορφο πρόσωπο, και αδύνατο σώμα. Ανακοινώθηκε ακάποτο τσιμπούκι και 69, με 10 ευρώ έξτρα το κάθε ένα. 
Λίγα λεπτά μετά ήρθε, και έγραλε τα εσώρουχα της αποκαλύπτωντας τα 1,5-2άρια βυζάκια της με τις σκληρές ρωγίτσες (από το κρύο). Ήρθε πάνω μου, και πρόσφερε τον λαιμό της για φιλιά, χωρίς να δίνει ίχνος φιλιού σε εμένα, περιμένωντας τις κινήσεις μου. Την τράβηξα πιο κοντάμου, για να μπορώ να γλύψω και να δαγκώσω απαλά τα βυζάκια της, και να έχω πιο ελεύθερο πεδίο προς το μουνάκι και τον κωλαράκο της. Την ρώτησα αν δίνει φιλιά, και είπε μόνο με έξτρα 10 ευρώ. Άρχισα να χαϊδεύω το μουνάκι της, και μου είπε να μην βάλω δάκτυλο γιατί είναι έξτρα. Την ρώτησα αν μπορώ να την γλύψω και φυσικά μπήκε και αυτό στα έξτρα. Αρκέστηκα λοιπόν στην προφυλαγμένη πίπα της, στην οποία έβαλε το προφυλακτικό σαν κάλτσα, και αρκέστηκε μέχρι να νιώσει την πλήση στύση.
--------------------------
ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΝΕΟΤΕΡΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΟΙΚΗΜΑ ΚΑΙ ΔΗ ΔΗ ΣΤΗΝ ΑΝΤΑ μακρυα απο την συγκεκριμενη κοπελα ειναι μεχρι να σε γνωρισει δεν καταλαβαινη τιποτα αλλα τις λες αλλα κανει ουτε την τσατσα που την αγανταρη ακουει οποτε ολομαμαυρο  που να το νιωση και να μαθει να τιμαει τα χρηματα και τις εντολες που περνει  αυτα οποιος καταλαβαι  καταλαβαΙ
---------------------------
επίσκεψη στην Αλεξία. Από που να αρχίσω..
Στο δωμάτιο αντικρίζω τα χύσια απλωμένα σχεδόν σε όλο το κρεβάτι. από πότε είχε να αλλαχτεί σεντόνι ???
Μπαίνει στο δωμάτιο η Αλεξία. Εντωμεταξύ είχε πάρει έναν άπλυτο πριν από μένα και μου ήρθε στο δωμάτιο χωρίς να πλυθεί.Διέκρυνα και στο σώμα της κάτι περίεργα σπυριά. Μπαίνει μέσα και αρχίζει να χασμουριέται και να βαριέται
---------------------------
Επίσκεψη στον εν λόγω οίκο, που εμφανίστηκε το "ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ - ΑΘΗΝΑ". Σχεδόν με τράβηξε μέσα, αφού δεν με άφηνε να φύγω, λέγοντας μου ότι "σε θέλω τώρα" και όχι μετά από την βόλτα για να δω και τα υπολοιπα φρέσκα της γειτονιάς.
Μια και το 30αρι είχε αλλάξει τσέπη, το έδωσα στην τσατσά, που μου πρότεινε επιπλέον 69 ή μασάζ, με 10 Ευρώ έκαστο. Συνέχισα με απλό πρόγραμμα, και προχώρησα στο αριστερό δωμάτιο. Μέχρι να ξεντυθώ είχα ανακαλύψει ότι το κρεβάτι έτριζε σαν διάολος, και γενικά ο χώρος δεν ήταν προσεγμένος.
Σε 1-2 λεπτά ήρθε και η κοπέλα, η οποία αφαιρώντας τα εσώρουχα της, αποκάλυψε ένα super mini βυζάκι (ούτε νούμερο δεν μπορώ να του βάλω). Ήρθε από πάνω μου, και έβαλε σε μισοσηκωμένο όργανο προφυλακτικό για να ξεκινήσει το ρούφηγμα. Όταν ήρθε η πολυπόθητη στύση, την γύρισα στα 4, μια και από βυζί δεν είχα τίποτα να απολάυσω. Εκεί ο κώλος της αποδείχθηκε ότι είχε πολύ άσχημη εικόνα, και πολλά σπυριά. Η εικόνα με ξενέρωσε και μετά απο λίγο καταχτύπι, ένιωθα ότι δεν πρόκειται να τελειώσω έτσι. Την γύρισα ξανά σε τσιμπούκι για να ολοκληρωθεί η συνάντηση, αλλά εκεί βγήκε η τσιμπουκομηχανή, κάνοντας μου το πιο μηχανικό και βαρετό τσιμπούκι της ιστορίας! Μονότονο ανεβοκατέβασμα του κεφαλιού, χωρίς ίχνος σάλιου, και βάζοντας όλο και περισσότερο το χέρι.
6-7 λεπτά μετά, είχε βαρεθεί, είχα ξενερώσει σε σημείο, και όταν ανέφερε ότι θα συνεχίσει με το χέρι Jerking μέχρι να τελειώσω, την έδιωξα γιατί ούτε αυτό με έβλεπα να ολοκληρώνω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom