Νέα

Μπέτυ Μπαζιάνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Giorgos(3)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pipa(2)

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2020
Μηνύματα
518
Κριτικές
3
Like
1.037
Πόντοι
86
ένα βόδι και μισό ! πουλάει αριστεριλίκι στα ζαβά γίδια του συριζα και σαν καλή μανούλα στέλνει τα παιδάκια της σχολείο σε ΙΔΙΩΤΙΚΟ αγγλόφωνο κολλέγιο

έγινε και <<καθηγήτρια>> πανεπιστημίου με τον ίδιο τρόπο που έγινε γιατρός και η Παζαϊτη : με ΜΕΣΟΝ και πηδώντας πάνω από δεκάδες άλλους άξιους υποψήφιους

κάθε 5 Ιουλίου κάνει ότι κλαίει για την κολοτούμπα του παμπόνηρου Τσιπρόκιο - Πινόκιο που αφού έβαλε τους δικούς του να ψηφίσουν την απόσχιση από την ΕΟΚ, μετά τους ............... έκλασε μεγαλοπρεπώς :) :) :) για γέλια και για κλάματα
Είσαι αμόρφωτος! Σου απάντησε ο @Gatekeeper
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.212
Κριτικές
18
Like
19.998
Πόντοι
4.546
Νόμισα ότι παντρεύεται το κορίτσι, τώρα που άρχισε η κατρακύλα για τον δικό της
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
37
Like
1.480
Πόντοι
1.096
Είσαι αμόρφωτος! Σου απάντησε ο @Gatekeeper

Καταρχάς ΔΕΝ είμαι αμόρφωτος

τον άλλον τον φιλαράκο θα τον περιλάβω στην ώρα του

καλά να περνάς και να μην ετεροκαθορίζεσαι

και θύμησε μου λίγο εσύ που γράφεις συνεχώς υπέρ του Τζανετάκου Τσίπρα : ΠΟΙΟΣ κέρδισε τις τελευταίες 3 εκλογές ;;;

ο Τσίπρας ήταν ;;; :angel::cheesy::angel:
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
14 Αυγ 2022
Μηνύματα
73
Like
169
Πόντοι
0
Εγώ ξέρω ότι ένα thread για βυζια κωλους μουνια το κάνατε μπουρδελο γιατί ο καθένας βγάζει τα απωθημένα και την κακιά του . Επικεντρωθείτε στο νόημα του thread και αφήστε τις παπαριες !
Την γαμαγατε η δεν την γαμαγατε , έχει ωραία βυζια έχει ωραίο κωλο έχει ωραία πόδια ;; Αυτά συζητάμε εδώ
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
37
Like
1.480
Πόντοι
1.096
Εγώ ξέρω ότι ένα thread για βυζια κωλους μουνια το κάνατε μπουρδελο γιατί ο καθένας βγάζει τα απωθημένα και την κακιά του . Επικεντρωθείτε στο νόημα του thread και αφήστε τις παπαριες !
Την γαμαγατε η δεν την γαμαγατε , έχει ωραία βυζια έχει ωραίο κωλο έχει ωραία πόδια ;; Αυτά συζητάμε εδώ

θα σου απαντήσω ευγενικά σε πρώτη φάση

υπάρχουν θρεντ για τον Μητσοτάκη και για τον Άδωνη και για τον Τσίπρα και για το περίφημο γαμιέσαι Μητσοτάκη που λόγω της ενγενούς αρνητικότητας γύρισε μπούμερανγκ σε όσους το λέγανε με τα γνωστά αποτελέσματα με τις συνεχόμενες πίτσες

κατανοητός ελπίζω

τέλος, ακόμα κι αν ήταν η τελευταία γυναίκα στην γη, ΔΕΝ θα πηδούσα αυτό το υποκριτικό ταγάρι που λέγεται Μπαζιάνα και που νομίζει ότι μπορεί να παίζει με τη νοημοσύνη μας

τα περί απωθημένων = παπαριές καμαρωτές τουλάχιστον από την πλευρά μου καθότι αν δεν τρέξω εγώ ο ίδιος κι αν δεν ιδρώσω εγώ ο ίδιος κανένα κόμμα απολύτως δεν θα μου δώσει το παραμικρό
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom