Νέα

Μέρος για clip στη φύση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostasdou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 51
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
kostasdou

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
383
Like
466
Πόντοι
21
Πουστης είσαι όταν σου αρέσει η συνουσία να ειναι με άνδρες και πιο κομψά gay ή ομοφυλόφιλο... Το οτι κάποιος γουστάρει γυναίκα να του κανει κάτι δεν εχει να λέει.

Τα έμπλεξες λίγο επειδή σάστισες
Κουνιστή λουλού σου απάντησα, πούστρα και προβληματικιά είσαι εσύ και όλο σου το σόι.
 
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
1
Like
6.178
Πόντοι
1.056
Έχω μεγάλη μονοκατοικία με τεράστια αυλή με δέντρα κτλ μαντροχτιστη κλειστή απόμερα κ απομονωμένα μπορώ να το διαθέσω για χρήση που θέλετε υπό όρους.αν ψάχνεις όντως σοβαρά στείλε μου pm για λεπτομέρειες κ τη προσφορά σου
 
OP
OP
kostasdou

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
383
Like
466
Πόντοι
21
Πήγενε παρα περα ρε... Αντε καλα στα λεει ο άλλος..
Μωρή μπούλα κάνε μας την χάρη. Είχα την εντύπωση ότι ήσουν κρυφοντιγκιντάγκας αλλά τελικά διαπιστώνω ότι τα βίτσια σου τα έχεις δημοσιοποίησει.
Ρε τι κουνιστή Λουλού είσαι εσύ που το παίζεις άντρας; Να σε χαίρονται οι γαμιάδες σου.
 

Nikos40@

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2023
Μηνύματα
158
Like
337
Πόντοι
21
Μωρή μπούλα κάνε μας την χάρη. Είχα την εντύπωση ότι ήσουν κρυφοντιγκιντάγκας αλλά τελικά διαπιστώνω ότι τα βίτσια σου τα έχεις δημοσιοποίησει.
Ρε τι κουνιστή Λουλού είσαι εσύ που το παίζεις άντρας; Να σε χαίρονται οι γαμιάδες σου.
φίλε kostasdou, όπως εσένα δεν σου αρέσει να χλευάζει κάποιος το βίτσιο σου (ξύλο στον ποπό από γυναίκα), έτσι κι εσύ μην χλευάζεις την παθητική σεξουαλικότητα γενικά με εκφράσεις υποτιμητικές..... δεν είναι ευγενές!!!

ΥΓ: δεν είμαι παθητικός και δεν μου είναι αισθητικά ωραίο να βλέπω γυναίκα με στραπόν, απλά σέβομαι τις σεξουαλικότητες των συνανθρώπων μου
 

j_thess

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2023
Μηνύματα
373
Like
629
Πόντοι
21
Ναι εγώ γουστάρω να μαστιγώνει η αφέντρα μου το κωλαράκι μου αλλά αυτό δε με κάνει πούστη γιατί ποτέ δεν έχει μπει κάτι στον κώλο μου.
για αλλο λογο εισαι πουστης αλλα δεν πηρες μυρωδια γιατι
Εσύ όμως που παρακαλάς να μπει ζωντανό κρέας στο κωλί σου
δεν το ειπα ποτε αυτο έχεις αυταπάτες
είσαι όχι ντιγκιντάγκας 100%.
δεν βγάζει κανένα νόημα αυτή η πρόταση. Κοψε τα ναρκωτικά.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πουστης είσαι όταν σου αρέσει η συνουσία να ειναι με άνδρες και πιο κομψά gay ή ομοφυλόφιλο... Το οτι κάποιος γουστάρει γυναίκα να του κανει κάτι δεν εχει να λέει.

Τα έμπλεξες λίγο επειδή σάστισες
άλλο gay άλλο πούστης
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.883
Πόντοι
3.556
Καλησπέρα σε όλους
Θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρετε κανένα κρυφό σημείο στη φύση, που να μην περνάει σχεδόν κανείς, γιατί σκεφτόμαστε το φθινόπωρο ή τον χειμώνα να κάνουμε ένα σαδομαζοχιστικό clip με την αφέντρα μου και όπως καταλαβαίνετε δε θα θέλαμε την ώρα που βρίσκομαι στα 4 και με δέρνει να περάσει κανένα ζευγάρι ή ακόμα χειρότερα καμιά οικογένεια με παιδιά και να σοκαριστούν από το θέαμα μιας και το γύρισμα αν γίνει θα είναι με το φως του ήλιου γιατί που να κουβαλάμε προβολείς κτλ.
Όλες οι προτάσεις είναι ευπρόσδεκτες.

Βάλια Κάλντα ... Πίνδος ... Ταΰγετος ... δόξα το θεό η χώρα είναι γεμάτη με βουνά και δάση ... κανείς δεν περνάει ... πολύ σπάνια τίποτα λύκοι και κανάς λαθρομετανάστης :confused:
 
OP
OP
kostasdou

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
383
Like
466
Πόντοι
21
φίλε kostasdou, όπως εσένα δεν σου αρέσει να χλευάζει κάποιος το βίτσιο σου (ξύλο στον ποπό από γυναίκα), έτσι κι εσύ μην χλευάζεις την παθητική σεξουαλικότητα γενικά με εκφράσεις υποτιμητικές..... δεν είναι ευγενές!!!

ΥΓ: δεν είμαι παθητικός και δεν μου είναι αισθητικά ωραίο να βλέπω γυναίκα με στραπόν, απλά σέβομαι τις σεξουαλικότητες των συνανθρώπων μου
φίλε μου δες πρώτα πως ξεκίνησε το ξεκατίνιασμα και μετά ίσως καταλάβεις γιατί κάνω τέτοιους χαρακτηρισμούς προς την μπούλα
 
OP
OP
kostasdou

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
383
Like
466
Πόντοι
21
για αλλο λογο εισαι πουστης αλλα δεν πηρες μυρωδια γιατι

δεν το ειπα ποτε αυτο έχεις αυταπάτες

δεν βγάζει κανένα νόημα αυτή η πρόταση. Κοψε τα ναρκωτικά.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


άλλο gay άλλο πούστης
πούστης είσαι και το έχουν πάρει μυρωδιά όλοι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom