Νέα

Μέρος για clip στη φύση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostasdou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 51
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
919
Κριτικές
12
Like
2.606
Πόντοι
736
Άσε ρε μπούλη. Το στραπόν για να ξέρεις δε μου αρέσει και δε με έχει γαμήσει ποτέ καμία αφέντρα. Εμένα με ερεθίζει να στήνομαι και να μου μαστιγώνουν γυναίκες το κωλαράκι.
Εσένα όμως προφανώς σου αρέσουν τα στραπόν γιατί είδες στραπόν στη φωτογραφία μου χωρίς να υπάρχει. Αχ ρε μπούλη μάλλον ονειρεύεσαι να σε στραπονάρει κάποια.

Μετά απο την αφέντρα σου που σε κάνει έργο,βλέπω να μαζεύεις κανα σκύλο να σε κάνει έργο.
 
OP
OP
kostasdou

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
383
Like
466
Πόντοι
21
Μετά απο την αφέντρα σου που σε κάνει έργο,βλέπω να μαζεύεις κανα σκύλο να σε κάνει έργο.
Καλά καλά, πήγαινε τώρα μπουλούκο να βρεις κάποια να σε στραπονάρει που το κρυφογουστάρεις κιόλας.
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
919
Κριτικές
12
Like
2.606
Πόντοι
736
Ολόφρεσκο ναυάγιο και γουστάρει η αφέντρα να τον κάνει παιχνίδι.Βρέθηκε υποψήφιος για ναυάγιο 2025.
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
919
Κριτικές
12
Like
2.606
Πόντοι
736
OP
OP
kostasdou

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
383
Like
466
Πόντοι
21
Έτσι όπως σε βλέπω.
Ο κώλος σου πρέπει να γαμάει πολύ πούτσο.
Σε πιάνει και μετά η αφέντρα, στον έχουν κάνει Φ10
Ρε μην παρακαλάς άλλο, δε γουστάρω να σε γαμήσω, δεν ντρέπεσαι που είσαι τόσο ρεζίλας;
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
919
Κριτικές
12
Like
2.606
Πόντοι
736
Ρε μην παρακαλάς άλλο, δε γουστάρω να σε γαμήσω, δεν ντρέπεσαι που είσαι τόσο ρεζίλας;

Αποκαλείς εμένα ρεζίλι,με αυτά που έγραψες και αυτά που ρωτάς.
Το ναυάγιο 2025 είναι σχεδόν δικό σου.
 
OP
OP
kostasdou

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
383
Like
466
Πόντοι
21
Αποκαλείς εμένα ρεζίλι,με αυτά που έγραψες και αυτά που ρωτάς.
Το ναυάγιο 2025 είναι σχεδόν δικό σου.
Συνέχισε μπούλη, καλά το πας, μπορεί να διαβάσει κανένας άλλος τις αναρτήσεις σου που να γουστάρει να σου τον φορέσει. Μάλλον για αυτό το συνεχίζεις.
 

j_thess

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2023
Μηνύματα
373
Like
629
Πόντοι
21
Καλησπέρα σε όλους
Θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρετε κανένα κρυφό σημείο στη φύση, που να μην περνάει σχεδόν κανείς, γιατί σκεφτόμαστε το φθινόπωρο ή τον χειμώνα να κάνουμε ένα σαδομαζοχιστικό clip με την αφέντρα μου και όπως καταλαβαίνετε δε θα θέλαμε την ώρα που βρίσκομαι στα 4 και με δέρνει να περάσει κανένα ζευγάρι ή ακόμα χειρότερα καμιά οικογένεια με παιδιά και να σοκαριστούν από το θέαμα μιας και το γύρισμα αν γίνει θα είναι με το φως του ήλιου γιατί που να κουβαλάμε προβολείς κτλ.
Όλες οι προτάσεις είναι ευπρόσδεκτες.
να μην σοκαριστεί το ζευγάρι και η οικογένεια ή μη γίνεις ρεζίλι εσύ;
Όξω παλιόπουστα
 
OP
OP
kostasdou

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
383
Like
466
Πόντοι
21
να μην σοκαριστεί το ζευγάρι και η οικογένεια ή μη γίνεις ρεζίλι εσύ;
Όξω παλιόπουστα
Τον χαρακτηρισμό που έγραψες είναι γνωστό ότι είσαι εσύ και όλο σου το σόι. Δεν πειράζει όμως εγώ δεν σε παρεξηγώ αλλά όσο και να παρακαλάς δεν σε πηδάω.
 
Τελευταία τροποποίηση:

j_thess

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2023
Μηνύματα
373
Like
629
Πόντοι
21
Τον χαρακτηρισμό που έγραψες είναι γνωστό ότι είσαι εσύ και όλο σου το σόι. Δεν πειράζει όμως εγώ δεν σε παρεξηγώ αλλά όσο και να παρακαλάς δεν σε πηδάω.
εγω κι ολο μου το σοι δεν βγαινουμε παγανιά στη φύση να μας μαστιγώνουν γυναίκες. Το να τη βρίσκεις έτσι σεξουαλικά δικαίωμα σου. Το να πας να μας βγεις όμως σαν άντρας, αυτό ειναι που σε κανει πούστη.
 
OP
OP
kostasdou

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
383
Like
466
Πόντοι
21
εγω κι ολο μου το σοι δεν βγαινουμε παγανιά στη φύση να μας μαστιγώνουν γυναίκες. Το να τη βρίσκεις έτσι σεξουαλικά δικαίωμα σου. Το να πας να μας βγεις όμως σαν άντρας, αυτό ειναι που σε κανει πούστη.
Έλα όμως που είστε. Το αν εσύ προσωπικά κάνεις και πεζοδρόμιο ή όχι δεν το ξέρω. Σου ξαναγράφω πως όσο και να παρακαλάς δεν πρόκειται να σε πηδήξω.
Τι δουλειά έχεις εσύ ο και καλά ¨άντρας" να σχολιάζεις σε ένα νήμα που αφορά το fetish και τις αφέντρες βρε μπούλη; Ή μήπως να γράψω μπούλα; Σχολιάζεις γιατί είσαι κρυφός και σίγουρα κουνιστός.
 

j_thess

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2023
Μηνύματα
373
Like
629
Πόντοι
21
Έλα όμως που είστε. Το αν εσύ προσωπικά κάνεις και πεζοδρόμιο ή όχι δεν το ξέρω. Σου ξαναγράφω πως όσο και να παρακαλάς δεν πρόκειται να σε πηδήξω.
Τι δουλειά έχεις εσύ ο και καλά ¨άντρας" να σχολιάζεις σε ένα νήμα που αφορά το fetish και τις αφέντρες βρε μπούλη; Ή μήπως να γράψω μπούλα; Σχολιάζεις γιατί είσαι κρυφός και σίγουρα κουνιστός.
εσύ γουσταρεις μαστιγιες στο κωλαρακι οχι εγω. Μονος σου το ειπες. Μη μου φορτωνεις ταμπελες κρυφος κουνιστος κλπ. Αν ημουν κουνιστος θα ειχα προβλημα για τις μαστιγιες σου; Για σκεψου λιγο
 
OP
OP
kostasdou

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
383
Like
466
Πόντοι
21
εσύ γουσταρεις μαστιγιες στο κωλαρακι οχι εγω. Μονος σου το ειπες. Μη μου φορτωνεις ταμπελες κρυφος κουνιστος κλπ. Αν ημουν κουνιστος θα ειχα προβλημα για τις μαστιγιες σου; Για σκεψου λιγο
Ναι εγώ γουστάρω να μαστιγώνει η αφέντρα μου το κωλαράκι μου αλλά αυτό δε με κάνει πούστη γιατί ποτέ δεν έχει μπει κάτι στον κώλο μου.
Εσύ όμως που παρακαλάς να μπει ζωντανό κρέας στο κωλί σου είσαι όχι ντιγκιντάγκας 100%.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.075
Like
15.513
Πόντοι
2.256
Πάντως όποιο μέρος και να διαλέξεις, να ξέρεις έχει πολύ περπάτημα εκτός μονοπατιού!!! Προσωπικά λόγω κάποιων χόμπι που είχα παλιότερα, ακόμα και στα πιο απομονωμένα μέρη, συναντούσα ανθρώπους!! Μιλάω για μέσα στα μονοπάτια!! Έχει ασχοληθεί πολύς κόσμος με την πεζοπορία!! Το χειμώνα μην ξεχνάς ότι κυκλοφορούν κυνηγοί στα βουνά και πηγαίνουν στα πιο απρόσιτα μέρη!! Αν σας μυρίσουν τα σκυλιά, θα έρθουν προς τα εκεί!!!
Αυτό που θέλετε να κάνετε, δε γίνεται γρήγορα και στο μπαμ.
 

Nutsitos

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
53
Like
36
Πόντοι
0
εσύ γουσταρεις μαστιγιες στο κωλαρακι οχι εγω. Μονος σου το ειπες. Μη μου φορτωνεις ταμπελες κρυφος κουνιστος κλπ. Αν ημουν κουνιστος θα ειχα προβλημα για τις μαστιγιες σου; Για σκεψου λιγο
Για να έχεις τέτοιο πρόβλημα, μαλλον προβληματικός θα είσαι ....
 

Nutsitos

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
53
Like
36
Πόντοι
0
Ναι εγώ γουστάρω να μαστιγώνει η αφέντρα μου το κωλαράκι μου αλλά αυτό δε με κάνει πούστη γιατί ποτέ δεν έχει μπει κάτι στον κώλο μου.
Εσύ όμως που παρακαλάς να μπει ζωντανό κρέας στο κωλί σου είσαι όχι ντιγκιντάγκας 100%.
Πουστης είσαι όταν σου αρέσει η συνουσία να ειναι με άνδρες και πιο κομψά gay ή ομοφυλόφιλο... Το οτι κάποιος γουστάρει γυναίκα να του κανει κάτι δεν εχει να λέει.

Τα έμπλεξες λίγο επειδή σάστισες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom