Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Μπακνανά 47 , Νέος Κόσμος "Belissimo"

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billy13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 215K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
ο andy51 δεν έχει ανάγκη να κάνει κλώνους όπως μερικοί μερικοί....

να σαι καλά φίλε μου και γείτονα.........όπως πάντα,δεν γραφω αν δεν εχω κάτι καινούργιο να πω η να ενημερώσω.........ορισμένοι φαίνεται ότι κρίνουν εξ' ιδίων τα αλλότρια........
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.285
Κριτικές
1
Like
35.309
Πόντοι
6.256
κυριε: kontolagnos τοσο καιρο μας λες καλα κρασια εε λοιπον ελα να σε κερασουμε.....εχουμε οτι γουσταρεις....κοκκινο,λευκο,σαμπανιζε!!!!! ;) ;) ;) ;) ;) :P :P :P :P :P
Ολγα μου,
Αν ησουν απο ελλαδα θα ηξερες τι σημαινει καλα κρασια,
Φιλια πολλα
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505
κυριε: kontolagnos τοσο καιρο μας λες καλα κρασια εε λοιπον ελα να σε κερασουμε.....εχουμε οτι γουσταρεις....κοκκινο,λευκο,σαμπανιζε!!!!! ;) ;) ;) ;) ;) :P :P :P :P :P

Το κίτρινο που μας άρεσε σας τελείωσε όμως...
 

belissimo.spa_017

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2015
Μηνύματα
329
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα σε ολους σας!!!!!!! σημερα ειναι Καρολινα η Δημητρα η Ελενη και η Χαρα, ελατε να απολαυσετε ενα χαλαρωτικο μασαζακι σας περιμενουμε με πολυ αγαπη!!!!!!!!!!! θα ειμαστε ανοιχτα μεχρι τις 9 το βραδυ!!!!!!! φιλακια πολλα στα μουτρακια σας!!!!!! :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

belissimo.spa_017

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2015
Μηνύματα
329
Like
0
Πόντοι
1
Ολγα μου,
Αν ησουν απο ελλαδα θα ηξερες τι σημαινει καλα κρασια,
Φιλια πολλα                                                                                                                                      κυριε κοντολαγνε...εγω πολυ καλα καταλαβαινω τι σημαινει καλα κρασια....εσυ που εισαι ελληνας μαλλον δεν καταλαβες τι εννουσα εγω. ;) ;) ;)φιλια πλλα!!!!!! :-* :-* :-* :-*
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.791
Κριτικές
24
Like
3.833
Πόντοι
2.846
Ολγα μου,
Αν ησουν απο ελλαδα θα ηξερες τι σημαινει καλα κρασια,
Φιλια πολλα
Ασε μας ρε κοντολαγνε με τα κρασια σου και με τα ακυρα ποσταρισματα  :idiot: :idiot: :idiot: !!!! Ολο μπιρι μπιρι εισαι αλλα να περνας απ τα ιδρυματα και να ρειχνεις  και κανα μπριζολιασμα δεν σε ειδα !!! Ρωτας αν ειναι η μια ,  ρωτας αν ειναι η αλλη , τσουκου τσουκου με αυτα και με αυτα το εφτασες στα 315 ποστ  :jerking: :jerking: !!!!! Εισαι  μεγαλος παιχτης τελικα  :jerking: :jerking:  μπραβο ρε τυπε  :hi: :hi: :hi:
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Αφου είναι στην Ιαπωνία (κατα δήλωσή του) , πως να περάσει από τα ιδρύματα?
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.791
Κριτικές
24
Like
3.833
Πόντοι
2.846
Αφου είναι στην Ιαπωνία (κατα δήλωσή του) , πως να περάσει από τα ιδρύματα?
Ωχ ναι ρε συ  Τερρυ , μα καλα πως το ξεχασα  :idiot: :idiot: !!!! Αφου ειπαμε ειναι χαμενος στα βαθη της μαγευτικης Ιαπωνιας και μας πληκτρολογει νταλα μεσημερι 12 η ωρα , ωρα Ιαπωνιας δηλαδη  :2funny: :2funny: :2funny: !!!! Ρε μηπως  ειναι στο Κιατο κι οχι στο Τokyo  :2funny: :2funny: :2funny: !!!!!
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.285
Κριτικές
1
Like
35.309
Πόντοι
6.256
Τι μπριζολιασμα ρε. Πατε καλα? Αν βρειτε κατι της προκοπης σφυριξτε
Μια ερρικα ειχαμε και τη χασαμε.
Οι αλλες χαρισμα σας
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Τι μπριζολιασμα ρε. Πατε καλα? Αν βρειτε κατι της προκοπης σφυριξτε
Μια ερρικα ειχαμε και τη χασαμε.
Οι αλλες χαρισμα σας

προφανως κάνεις πλάκα.........η Ερρικα πρώτον δεν μπριζολιαζότανε και δεύτερον το πρόγραμμά της ήταν για κλωτσιές........το μασαζ της ήταν καλό,αλλά στο δευτερο μερος κοιτουσε να σε ξεπετάξει στο πεντάλεπτο.........
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.285
Κριτικές
1
Like
35.309
Πόντοι
6.256
Ωχ ναι ρε συ  Τερρυ , μα καλα πως το ξεχασα  :idiot: :idiot: !!!! Αφου ειπαμε ειναι χαμενος στα βαθη της μαγευτικης Ιαπωνιας και μας πληκτρολογει νταλα μεσημερι 12 η ωρα , ωρα Ιαπωνιας δηλαδη  :2funny: :2funny: :2funny: !!!! Ρε μηπως  ειναι στο Κιατο κι οχι στο Τokyo  :2funny: :2funny: :2funny: !!!!!
Πως το καταλαβες οτι ειμαι ελλαδα και οχι ιαπωνια? Προσπαθουσα να το κρυψω
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom