Νέα

Νέος. Αμπαλος. Απορίες για εσκορτ κτλ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Neosgipas22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 35
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.614
Like
67.999
Πόντοι
11.956

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.888
Κριτικές
20
Like
26.798
Πόντοι
8.346
Ναι αλλά έχει πολλές απορίες που για εμάς είναι καθημερινότητα....είναι παιδικά αυτά που ρωτά
Ναι αλλα ειχε το θάρρος να ρωτήσει, γνωρίζοντας την καζουρα που ενδεχομένως θα φάει.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.614
Like
67.999
Πόντοι
11.956
Ναι αλλα ειχε το θάρρος να ρωτήσει, γνωρίζοντας την καζουρα που ενδεχομένως θα φάει.
Μήπως μας κάνει αυτός καζουρα ....μήπως έπρεπε να είναι κυριακάτικο...εγώ προς τα εκεί το βλέπω...ρωτά πράγματα που εάν διαβάσει κάποια νήματα ...υπάρχουν απαντήσεις
 
OP
OP
N

Neosgipas22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2023
Μηνύματα
51
Κριτικές
3
Like
261
Πόντοι
280
Το δευτερο τυπε. Εχει επιστημονικη εξηγηση.
Αλλα να θυμασαι. Μονο η μπλε φαντα κανει γι αυτη τη δουλεια.
Η κοκκινη ειναι κυριως για τις γυναικες (κολπικες πλυσεις και αλλα τετοια)
:hi:
Δηλ πίνω μπλε φαντα και δεν χαμπαριαζω? Τώρα χωρίς πλάκα τι σημαίνει αυτό.
 
OP
OP
N

Neosgipas22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2023
Μηνύματα
51
Κριτικές
3
Like
261
Πόντοι
280
Μήπως μας κάνει αυτός καζουρα ....μήπως έπρεπε να είναι κυριακάτικο...εγώ προς τα εκεί το βλέπω...ρωτά πράγματα που εάν διαβάσει κάποια νήματα ...υπάρχουν απαντήσεις
Όλοι ξεκινάμε από κάπου αυτές οι χαζές ερωτήσεις είναι γιατί δεν έχω καλέσει ποτέ. Μετά εννοείται θα βάλω και εγώ μια αξιολόγηση για το σαιτ να ξέρει ο επόμενος
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.614
Like
67.999
Πόντοι
11.956
Όλοι ξεκινάμε από κάπου αυτές οι χαζές ερωτήσεις είναι γιατί δεν έχω καλέσει ποτέ. Μετά εννοείται θα βάλω και εγώ μια αξιολόγηση για το σαιτ να ξέρει ο επόμενος
Οκ
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.821
Κριτικές
10
Like
2.547
Πόντοι
3.187
Καλησπέρα. Νέος. Παρακαλώ επιείκεια.

Έχω πάει καμία δεκάρια φορές σε μπουρδελα. Οκ αναγνωρίζω η φάση είναι προφυλακτικό στα τέσσερα να φύγουν τα χοντρά και γειά σάς.

Σκεφτομαι να καλέσω μια εσκορτ σπίτι. Από Θεσσαλονίκη είμαι έχει ένα συγκεκριμένο με εκατοντάδες θετικές αξιολόγησεις δεν έχω θέμα. Αρχικά να ρωτήσω

1)Μπορώ να τους πω να ντυθεί η κοπέλα πιο συμαζεμενα? Οκ βράδυ θα το κλείσω αλλά στις πολύκατοικίες με τις θειτσες ξέρετε ποια είναι η φάση.
2)αν την κλείσω μια ώρα μπορεί αφού έρθει να την πω να κάνουμε μπάνιο? Η είναι στη κρίση της θα βαριέται κτλ
3)βλεπω όλες στις υπηρεσίες λένε gfe με γαλλικά γλωσσοφυλα. Αυτό ακόμα καί να το κάνουν δεν είναι επίφοβο για αφροδίσια? Γενικά κολλάς εύκολα κάτι? Αν δίνω φιλιά και επίσης γλύφω μουνι και κολο. (ακαποτα δεν μπαίνω φυσικά)
4)τι σημαίνει εσκορτ στο θέμα καθαριότητα. Τεστ κάνουν αυτές? Μια φορά θυμάμαι ρώτησα μια σε μπουρδελα και μου είπε αν δεν τόν άντρα να έχει μύκητες κτλ του βάζει καππττα και μετά τον γλύφει. Τι φάση ακόμα και έτσι δεν είναι επικυνδυνο αν πας εσύ μετά.
φίλε κάτσε στα βγα σου. Δεν γκάνεις για τέτοια εσύ. Εσύ είσαι για φραπόγαλο στη παραλία και μετά για βόλτες στη παραλία. Ασε τα γαμήσια για κανένα άλλονε που τιμά τα παντελόνια που φοράει.
 

DickWinters

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2022
Μηνύματα
389
Like
968
Πόντοι
81
Δηλ πίνω μπλε φαντα και δεν χαμπαριαζω? Τώρα χωρίς πλάκα τι σημαίνει αυτό.
Τιποτα ρε φιλε. Ενα μπουρδελιαρικο αστειο.
Αντε τωρα, προχωρα και μη φοβασαι τοσο.
Σταθερα, τολμηρα, μπροστα. Σαν τον ηγέτη μας.

Δε μεταδίδονται ετσι εύκολα τα παθογόνα των γεννητικών οργάνων στο στόμα, διότι έχουν εξελιχθεί ωστε να επιβιώνουν καλύτερα στους βλεννογόνους των γεννητικών οργάνων και όχι του στόματος. Και ειδικά στους άντρες που απλώς γλείφουν είναι αρκετά απίθανο. Πιο πιθανό είναι να την πάθεις από ακά πίπα από κοπέλα που έχει κάτι στο στόμα της (αλλά δεν είναι και τόσο πιθανό να έχει για τον λόγο που είπαμε πριν), κι αυτό γιατί εκεί μιλάμε για παθογόνο των γεννητικών οργάνων που κατάφερε να μεταδοθεί στο στόμα της, άρα μπορεί ευκολότερα να επιστρέψει ξανα στα γεννητικά όργανα.

Ρουφα λοιπον αφοβα μουνακια και κωλαρακια
Τα μουνοκωλαρακια να αποφευγεις μονο :effemine:
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
N

Neosgipas22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2023
Μηνύματα
51
Κριτικές
3
Like
261
Πόντοι
280
Τιποτα ρε φιλε. Ενα μπουρδελιαρικο αστειο.
Αντε τωρα, προχωρα και μη φοβασαι τοσο.
Σταθερα, τολμηρα, μπροστα. Σαν τον ηγέτη μας.

Δε μεταδίδονται ετσι εύκολα τα παθογόνα των γεννητικών οργάνων στο στόμα, διότι έχουν εξελιχθεί ωστε να επιβιώνουν καλύτερα στους βλεννογόνους των γεννητικών οργάνων και όχι του στόματος. Και ειδικά στους άντρες που απλώς γλείφουν είναι αρκετά απίθανο. Πιο πιθανό είναι να την πάθεις από ακά πίπα από κοπέλα που έχει κάτι στο στόμα της (αλλά δεν είναι και τόσο πιθανό να έχει για τον λόγο που είπαμε πριν), κι αυτό γιατί εκεί μιλάμε για παθογόνο των γεννητικών οργάνων που κατάφερε να μεταδοθεί στο στόμα της, άρα μπορεί ευκολότερα να επιστρέψει ξανα στα γεννητικά όργανα.

Ρουφα λοιπον αφοβα μουνακια και κωλαρακια
Τα μουνοκωλαρακια να αποφευγεις μονο :effemine:
Ευχαριστώ δάσκαλε. Θα προσπαθήσω να κάνω περήφανη την κοινότητα τα 45 δευτερόλεπτα που θα της αλλάξω τα φώτα.

Στα τεχνικά του θέματος από στόμα σε στόμα βαθιά γλωσσοφιλα είναι επίσης σπάνιο καθώς φιλτράρεται από ένα σωρό παράγοντες. Κάπως έτσι είναι Ε? Ενώ από στόμα πιπα σε πεος είναι πιο επίφοβο.
 

DickWinters

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2022
Μηνύματα
389
Like
968
Πόντοι
81
Στα τεχνικά του θέματος από στόμα σε στόμα βαθιά γλωσσοφιλα είναι επίσης σπάνιο καθώς φιλτράρεται από ένα σωρό παράγοντες.
Τυπε ελεος. Φοβασαι και τα φιλια τωρα? Τιποτα δε θα παθεις. Το μονο σεξουαλικως μεταδιδομενο νοσημα που μπορεις να τσιμπησεις σχετικα ευκολα με φιλι ειναι ο ερπης κι αυτο κυριως οταν ειναι ενεργος, δηλ τον βλεπεις. Ολα τα υπολοιπα σμν ειναι σχεδον απιθανο να μεταδοθουν με φιλι, ακομα κι αν η αλλη τα εχει στο στομα της (που όπως ειπαμε δεν ειναι και τοσο πιθανο να τα εχει εκει). Και μην αρχισεις τωρα τα "κι αν εχω μια πληγουλα στο στόμα, και έχει και εκεινη, τοτε μηπως...?". Οχι. Μονο ο ενεργος ερπης μεταδιδεται ευκολα

Αν θες βαλε καποτα στην πιπα και εισαι αλεξισφαιρος (εγω δε θα βαζα), τερμα
 
OP
OP
N

Neosgipas22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2023
Μηνύματα
51
Κριτικές
3
Like
261
Πόντοι
280
Νταξει παιδιά είτε φοβεροί. Τσέκαρα review έκανα την επιλογή μου όλα κομπλέ. Το μόνο που με χάλασε καί το είδα και εγώ λαιβ αλλά και σε αρκετές αξιολόγησεις. Γιατί πάντα τις αρνητικές πρέπει να διαβάζουμε είτε για μια εσκορτ είτε για την αγορά ενός usb. Είναι η απόκλιση που έχουν στις φωτογραφίες με την πραγματικότητα. Υποθέτω είναι και συμπρωτευουσα εδώ δεν έχουμε την πριμιουμ επιλεκτικοτητα της Αθήνας. Επειδή ο νέος είναι ωραίος διέκρινα κάι ένα τρικ το οποίο θέλω να αναφέρω. Μόλις στο άκυρο πετούσα την ατάκα θα σου βάλω δέκα στα δέκα αξιολόγηση η πουτανα γυάλιζε το μάτι της γινόταν πιο δοτικη. Να και κάτι που έπιασε τόπο καί ίσως και το σαιτ είναι κινητήριος παράγοντας
 
OP
OP
N

Neosgipas22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2023
Μηνύματα
51
Κριτικές
3
Like
261
Πόντοι
280
Δεν ξέρω ποιο θεωρείται καλό value for money στα 150 ευρώ που δίνουμε για μια εσκορτ. Αλλά πέραν ότι από τις φώτο είναι 5 τουλάχιστον χρονια μεγαλύτερες αρκετά πιο παχουλές η μάλλον μη φωτοσοπ επεξεργασμενες. Έχουν και κατι φουσκωμένα χείλια. Αυτο μόνον με χάλασε. Γιά το γραφείο όλα άψογα απαντούσαν στις χαζές απορίες μου και στα δύο πρώτα ερωτήματα του νήματος ήταν θετικοί όπως και έγινε
 

Anna24

Call-Girl
Εγγρ.
29 Ιαν 2022
Μηνύματα
2.275
Like
18.035
Ενημερωτικα ,δεν είναι" προνόμιο " μόνο για τις εκδιδόμενες να κάνουν εξετάσεις, αλλα όλων των σεξουαλικα ενεργών ενηλικων ατόμων ,ειτε εκδίδονται είτε οχι.
ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ !
Εχω σταματήσει αρκετες φορες ραντεβού πριν καν ξεκινήσει καλά καλά ,βλέποντας η" μυριζοντας "κάτι που δεν μ αρέσε στον παρτενέρ !
Και ναι, αν δεν υπάρχει αμοιβαία σωστή υγιεινή, από τα πάντα μπορείς να τσιμπήσεις κατι,απο το πιο απλό μέχρι το πιο σοβαρό .
Συμφωνώ 100%
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom