Νέα

Μιλάτε όταν χύνετε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα verasub
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 114
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (3 μέλη και 12 επισκέπτες)

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
976
Κριτικές
12
Like
2.737
Πόντοι
736
Εγώ την ώρα του ξεμπουκώματος βάζω να δώ Survivor για να μπώ στο κλίμα. Τι μόνο τα σπέρματα θα παίζουν.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.314
Like
16.471
Πόντοι
2.256
Εγώ την ώρα του ξεμπουκώματος βάζω να δώ Survivor για να μπώ στο κλίμα. Τι μόνο τα σπέρματα θα παίζουν.
Ρε φίλε, τι κατάντια είναι αυτή φέτος;;; Ούτε ένα κωλαράκι;;;; ούτε ένα Brazil μαγιώ;;;;
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.188
Κριτικές
23
Like
7.832
Πόντοι
3.346
Ήθελα να σας ρωτήσω αν μιλατε-φωναζετε-βριζετε όταν χύνεται, σας αρέσει κάτι συγκεκριμένο?
Εγω ειμαι αθορυβος.. ειναι κολπο αυτο για να συνεχισω να βαραω λιγο ακομα.
 

openminded69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
278
Like
1.259
Πόντοι
201
Εγώ μάνα μου ψελνω το τροπάριο της αμαρτωλής @verasub:
Βέρα, μοιχαλιδα και ἐν πολλαῖς ἁμαρτίαις, περιπεσοῦσα γυνή,
δεξαι τὴν εμου χυσην από τας πηγας των μυροφορων όρχεων μου, καταφιλησων και αποσμηξων αυτών μέχρι της τελευταίας ρανιδος....
(Ήχος πλάγιος δεύτερος).
Κλαίω!!!!!!
 

Georgekor84

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2024
Μηνύματα
131
Κριτικές
1
Like
307
Πόντοι
21
Ναι, φυσικά, ξαφνικά όταν χύνω αρχίζω και μιλάω σε διάλεκτο σουαχιλι χα χα.
 

petsa

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2019
Μηνύματα
124
Κριτικές
5
Like
356
Πόντοι
21
Εγώ με την γυναίκα μου 20 χρόνια μαζί. Όταν χύνω μέσα στην μουναρα τής λέω πάρτα μωρη πουτανα άδειασε τα αρχηδια μου. και όταν τελειώνουμε μαζί πέφτει το μπινελίκι εκατέρωθεν.
 

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
714
Κριτικές
1
Like
398
Πόντοι
26
Τελικά υπάρχουν πολλών ειδών ανωμαλίες...Όπως πχ αυτή που κάποιοι τη βρίσκουν με το να μαθαίνουν τι κάνει ο άλλος στο κρεββάτι του και πως ακριβώς το κάνει , οπότε τι ποιο εύκολο τώρα από το να ανοίξει ένα thread τύπου γκάλοπ.Παίρνει ιδέες και τον παίζει κάπου τώρα διαβάζοντάς σας....
Είχαμε τον ψυχάκια που πήγαινε απέξω από πολυκατοικίες και έγλυφε τα κουδούνια, μετά εμφανίστηκε ο άλλος ψυχάκιας που έμπαινε στις αυλές τιων σπιτιών και μύριζε τα παπούτσια , και τώρα αυτό εδώ....
 

scbr

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2021
Μηνύματα
11
Like
20
Πόντοι
0
εμενα με πιανει γελιο ευχαριστησεις αναλογα το μεγεθος της απολαυσης ειναι και πιο εντονο
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.792
Like
6.335
Πόντοι
1.406
Εγώ με την γυναίκα μου 20 χρόνια μαζί. Όταν χύνω μέσα στην μουναρα τής λέω πάρτα μωρη πουτανα άδειασε τα αρχηδια μου. και όταν τελειώνουμε μαζί πέφτει το μπινελίκι εκατέρωθεν.
πες κανα μπινελικι που σου ριχνει τυπε
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.148
Κριτικές
49
Like
5.627
Πόντοι
2.846
Ήθελα να σας ρωτήσω αν μιλατε-φωναζετε-βριζετε όταν χύνεται, σας αρέσει κάτι συγκεκριμένο?
μωρό μου θα σε χύσω ... σε χύνω, αναστενάζω στις ελληνόφωνες. Όχι ακριβώς πρωτότυπο αλλά έτσι μου βγαίνει.
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.792
Like
6.335
Πόντοι
1.406
Μου έσκισε στο μουνι καργιόλη με έκανες να χύνω σαν τρελή με έκανες την πουτανα σου.
E δεν σε μπινελικωνει ρε τυπε, στην ιδια πανε τα καντηλια αυτοβριζεται, ειπα και εγω θα σου λεει για το καπακι της τουαλετας που ολο το κατουρας,για την γκρινια της μανας σου, που της εχεις φαει τα καλυτερα της χρονια κτλ :confused:
 

MalenosK

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2024
Μηνύματα
6
Like
13
Πόντοι
0
Ανάλογα το mood, τη στιγμή
Το που χυνεις ποια έχεις δίπλα σου
Δεν θα πεις το ίδιο στη γκομενα με μια πουτανα
Αυτό που τις καβλωνει από ότι έχω καταλάβει είναι η έκφραση που θα πάρεις εκείνα τα δευτερόλεπτα και να ανασαίνεις βαριά
 

xristina35ara

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2017
Μηνύματα
576
Like
2.368
Πόντοι
446
Νομίζω ότι το πουτανα γυναικα είναι μια σωστή βάση. Και πολύ βασικο μια προειδοποίηση να μην τολμήσει να κουνηθει την ώρα που Στραγγίζουμε για να μην της γαμηθει ότι της έχει μείνει αγαμητο.
Αυτό με το να μην κουνηθω το έχω ακούσει ξανά!
 

pappousgior

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
166
Κριτικές
9
Like
853
Πόντοι
361
@verasub εσύ τι προτιμάς.... Τους θες ομιλητικους τους γαμιαδες σου όταν σε χύνουν;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom