Νέα

Με πόσες γυναίκες έχετε πάει έστω και για μια φορά; (προσοχή...όχι επί π

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PANAXIOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Στην καταμέτρηση, ΔΕ, συμπεριλαμβάνεται έρωτας επί πληρωμή.

Λοιπόν, έχουμε και λέμε...
Η πρώτη φορά που πήγα με γυναίκα (όχι εκδιδόμενη) ήταν στην ηλικία των 14 χρόνων. Από την ηλικία εκείνη, μέχρι και τα 19 μου χρόνια που άρχισα πανεπιστήμιο, είχα πάει συνολικά με 4 γυναίκες.

Από τα 14 μου που άρχισε η κανονική ερωτική ζωή μου, μέχρι σήμερα που κοντεύω στα 38, πρέπει να έχω πάει (έχοντας ολοκληρωμένη ερωτική επαφή) με 70-80 γυναίκες. Από την 50η και μετά άφησα το μέτρημα γιατί βαρέθηκα.

Αν τώρα βάλουμε και τίποτα ψόφιες, με τις οποίες επεδίωξα να μου κάνουν έναν στοματικό και για τη συνέχεια να τις παραπέμψω στο απροσδιόριστο (βλέπε ανύπαρκτο) μέλλον, ο συνολικός αιρθμός πρέπει να αυξάνεται κατά καμιά 10αριά ακόμη.
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
με 12 ως τωρα εξαιρουμενων των μπουκιτσιων και των πληρωμενων..το ζητημα ειναι πως το τελευταιο 5μηνο(απο τοτε που χωρισα) εχει πεσει τρελη ανομβρια και απορω γιατι τοσο πολυ...αντιθετα οταν τα εχω με καποια ματσο ερχονται οι ψωλες..ανιχνευτή εχουνε η η τυχη μου γαμιεται(κιαν γαμιεται γιατι δεν γαμιεμαι κι εγω?)
στο 5μηνο εσυ στο 6 μηνο εγω..πανω κατω για να μη σου πω ακριβως η ιδια κατασταση.. 7 τον αριθμο(α ρε σαραββακο,τι νιννης και μπουτζικος)οι 4 πανω απο δυο χρονια και η τελευταια αστο η μεγαλυτερη μαλακια της ζωης μου .. μεχρι την επομενη.. παντως αν σε ρωτησει καμμια αν εισαι ελευθερος, μην κανεις το λαθος.αρραβωνιασμενος πες.το καλυτερο.. σε λιγες μερες θα οργωνεις..οσο θες.. εκ πειρας

Είναι στάνταρντ ότι όταν είσαι με κάποια (γκόμενα, αρραβωνιαστικιά, ή σύζυγο) σου πέφτουν πολλές τύχες στο δρόμο. Όταν είσαι μόνος, πήζεις στη μαλακία. Δεν είναι ότι έχουν κάποια μαγική σφαίρα οι γυναίεκς και βλέπουν εκεί μέσα σε τι φάση είσαι. Είναι ότι όταν έχεις κάτι, είσαι πιο χαλαρός, πιο υπεράνω και αυτό είναι που ιντριγκάρει μία γυναίκα συνήθως.

Συμφωνώντας με τον παραπάνω φίλο, έχω ακόμη να παρατηρήσω ότι όχι μόνο συμφέρει να λές πώς είσαι αρραβωνιασμένος, προκειμένου να βάλεις την άλλη στη διαδικασία ότι θα σε διεκδικήσει από μία άλλη γυναίκα (οι γυναίκες έχουν μεγάλη "αρρώστια" να μπαίνουν σε αυτό το είδος του ανταγωνισμού), αλλά επί πλέον, σου δίνεται η δυνατότητα να μην τη βλέπεις, και γενικά να μην έχει απαιτήσεις από σένα, διότι πάντα θα προφασίζεσαι το εμπόδιο της αρραβωνιαστικιάς.
 

kavliaris 78

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Είναι στάνταρντ ότι όταν είσαι με κάποια (γκόμενα, αρραβωνιαστικιά, ή σύζυγο) σου πέφτουν πολλές τύχες στο δρόμο. Όταν είσαι μόνος, πήζεις στη μαλακία. Δεν είναι ότι έχουν κάποια μαγική σφαίρα οι γυναίεκς και βλέπουν εκεί μέσα σε τι φάση είσαι. Είναι ότι όταν έχεις κάτι, είσαι πιο χαλαρός, πιο υπεράνω και αυτό είναι που ιντριγκάρει μία γυναίκα συνήθως.

Συμφωνώντας με τον παραπάνω φίλο, έχω ακόμη να παρατηρήσω ότι όχι μόνο συμφέρει να λές πώς είσαι αρραβωνιασμένος, προκειμένου να βάλεις την άλλη στη διαδικασία ότι θα σε διεκδικήσει από μία άλλη γυναίκα (οι γυναίκες έχουν μεγάλη "αρρώστια" να μπαίνουν σε αυτό το είδος του ανταγωνισμού), αλλά επί πλέον, σου δίνεται η δυνατότητα να μην τη βλέπεις, και γενικά να μην έχει απαιτήσεις από σένα, διότι πάντα θα προφασίζεσαι το εμπόδιο της αρραβωνιαστικιάς.
πιο τελεια δε θα μπορουσες να το περιγραψεις φιλε.. ;)
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
αλλα αν λογω κοινου περιβαλλοντος και ηλικιας δεν μπορεις να πεις κατι τετοιο θα πρεπει να το παιζεις απλα cool..αλλιως αν σε μυριστουν για μπακουρα την πατησες..
 
OP
OP
PANAXIOS

PANAXIOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
109
Πόντοι
6
καλα ολα τα σχολια

αλλα δεν βλεπω συμετοχη με αριθμητικα δεδομενα......

ελα....να δουμε νουμερα.....  (οχι ομως ψευτικα ..παρακαλω)
 

peoklis

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
203
Κριτικές
7
Like
331
Πόντοι
21
Oι πιπες πιανονται? 
 
OP
OP
PANAXIOS

PANAXIOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
109
Πόντοι
6
στην προηγουμενη σελιδα (1)  στο μεσον αναφερω λεπτομερειες......
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
Με καμιά 15 αριά πρίν τη γυναίκα μου, (4-5 σχέσεις και οι άλλες ξεπέτες.)
Μετά ....ήρθε το τέλος !
Μόνο κάποιες επί πληρωμή.....
 

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
full sex με καμια 50-60 (σε 12 χρόνια) αλλά οι περισσότερες 1night stand...

πουτάνες όχι πάνω από 10-15
 

Επισκέπτης
2η ενα απιστευτο handjob μιας υπηρετριας σε ενα σπιτι ενος γνωστου μας οταν μας ειχε καλεσει σε ενα παρτυ.......η ολοκληρωση για να μην λερωθει κατι στην τουαλετα επηλθε εις την στοματικην κοιλοτητα της πεοθηλαζουσας! :2funny: :2funny:κοινως κρασοποτηρενια καταποσις! :grin: :grin: :grin: :grin: ΑΛΙΟΝΑ την ελεγαν απο αλβανια αλλα γαμω τα μουνια...μετα εμαθα απο τον τυπα που την ειχε σπιτι του οτι εγινε μοντελο καπου στην ελλαδα......α!ρε μησιγα που θα εχει φαει τωρα................Να ειναι καλα το παληκαρι με την σπιταρονα του.....στο πανοραμα της βουλας! :boobies: :boobies:

Πως και δεν σε πήρε χαμπάρι η γυναίκα σου;
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Ρε παιδια και οι πουτανες γυναικες ειναι αναρωτιεμαι προς τι αυτος ο ρατσισμος.Εγω προτεινω να μετρανε ΟΛΕΣ οι γυναικες που εχουμε ΠΗΔΗΞΕΙ ανεξαρτητου ηλικιας χρωματος η ιδιοτητας. ΓΑΜΑΤΕ ΑΒΕΡΤΑ και χωρις διαχωρισμους
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
καμια 35αρια...ειμαι στα 25 αλλα παλι νομιζω οτι ειναι πολυ λιγες..βεβαια εχω χρονια ακομα..
 

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
πανω απο 500 σε μπουρδελα και στουντιο .μετρημενες.
 

Επισκέπτης
Δεν θυμάμαι. Έχω σταματήσει να τις μετράω.Πάντως δεν πιστευω να είναι πάνω απο 100 μαζί με αυτές απο μπουρδέλα.
 
OP
OP
PANAXIOS

PANAXIOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
109
Πόντοι
6
το ερωτημα ειναι συγκεκριμενο ...

μην απαντατε σε δικο σας ερωτημα.....

ο  χ  ι    γ υ ν α ι κ ε ς  ε π ι      π λ η ρ ω μη
 

debrul

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
καμια 35αρια...ειμαι στα 25 αλλα παλι νομιζω οτι ειναι πολυ λιγες..βεβαια εχω χρονια ακομα..
Ο ένας πήδηξε 35 (στα 25 του κ λέει ότι είναι λίγες) ο άλλος 83 ο παράλλος 103(κ όχι επι πληρωμη)!Ρε παιδιά άμα λέτε αλήθεια τι να πω,μπράβο σας.Τα ρίχνετε κάθε μέρα σε 10 και όποια κάτσει για να έχετε καταφέρει να πάτε με τόσες?Εγώ πάντως νομίζω ότι λίγοι είναι αυτοί σήμερα που πάνε να μιλήσουν σε μια άγνωστη.ʼλλα και οι γκόμενες (τουλάχιστον οι ωραίες) αν δε τα έχουν ήδη με κάποιον άλλο, στάνταρ θα ναι ψωνάρες και μπορεί να προτιμούν να ναι μόνες  τους ή θα έχουν παράξενα γούστα.Φυσικά υπάρχουν εξαιρέσεις για όλα αυτά που είπα.Οποιαδήποτε ειλικρινή άποψη σας Θα την εκτιμούσα.
 

triferos

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
350
Κριτικές
15
Like
281
Πόντοι
5.102
εγω ειμαι μπαρμαν 7 χρονια(για οποιον καταλαβαινει)και δεν ξερω ποσες η μαλλον δεν θυμαμαι ποσες εχω παρει!!!παντως σιγουρα πανω απο 40 γκομενες!!ξερω ομως πως εχω γαμισει 37 πουτανες(μετρημενες μια μια)!!!καμια 80αρα περιπου δηλαδη!!
 

Επισκέπτης
Κανένας αντρας που σεβεται τον εαυτο του δεν απαντα σε αυτο το ερωτημα.....
 

bombast

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
214
Like
0
Πόντοι
1
Οχι βέβαια! Το κέφι μου κάνω... γι' αυτό κι έχω μείνει ανύπαντρος... ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΤΙΣ ΩΡΑΙΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΕΞ !!!

Αν υπολογίσω όμως και τις επί τοις μετρητροίς πληρωμή πουτάνες... τα νούμερα ξεφεύγουν ΤΡΕΛΛΑΑΑ !!! ΓΑΜΑΤΕ ΑΒΕΡΤΑΑΑ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ...

Ποιός είσαι εσύ ρεεε? Ο υπεργαμιάς των 5 ηπείρων? Για coolarete λιγο με τα νούμερα που πετάτε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom