Νέα

Με πόσες γυναίκες έχετε πάει έστω και για μια φορά; (προσοχή...όχι επί π

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PANAXIOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Εγώ λέω να βάλουμε μέσα και τις επί πληρωμή γυναίκες μόνο και μόνο για ν'ακούσουμε το αστρονομικό νούμερο του Πιτσιλιστή..χεχε
 

bombast

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
214
Like
0
Πόντοι
1
Ο ένας πήδηξε 35 (στα 25 του κ λέει ότι είναι λίγες) ο άλλος 83 ο παράλλος 103(κ όχι επι πληρωμη)!Ρε παιδιά άμα λέτε αλήθεια τι να πω,μπράβο σας.Τα ρίχνετε κάθε μέρα σε 10 και όποια κάτσει για να έχετε καταφέρει να πάτε με τόσες?Εγώ πάντως νομίζω ότι λίγοι είναι αυτοί σήμερα που πάνε να μιλήσουν σε μια άγνωστη.ʼλλα και οι γκόμενες (τουλάχιστον οι ωραίες) αν δε τα έχουν ήδη με κάποιον άλλο, στάνταρ θα ναι ψωνάρες και μπορεί να προτιμούν να ναι μόνες  τους ή θα έχουν παράξενα γούστα.Φυσικά υπάρχουν εξαιρέσεις για όλα αυτά που είπα.Οποιαδήποτε ειλικρινή άποψη σας Θα την εκτιμούσα.

χαχαχαχα σωστός ο παίκτης!

δε βαριεσε βρε bombast...  ασε το λαο να εκφραστει ελευθερα......

καλά είναι και αυτό μια άποψη. Αν θελεις νούμερα σου γράφω εγώ 5-6 ποστ με νούμερα! Πλάκα κάνω... Να  σου πω και γω το νουμερο μου. Σε 9 χρόνια δράσης το κοντέρ δείχνει 26, και είμαι ευχαριστημένος.  Και βασικά εδώ και 2 χρονάκια μέσω ιντερνετ έχουν διπλασιαστεί. Μεγάλη μαγκιά παντως το ιντερνετ. Σιγά μην ακούω τώρα 300 και 2000 γυναίκες και να πέρνω στα σοβαρά όποιον το λέει.

Για πουτανιδια (αν και όλες είναι τέτοιες) πρεπει να είμαι γύρω στις 8.
 

bombast

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
214
Like
0
Πόντοι
1
26 ρε debrul. Αλλά πριν 2 χρόνια ήμουν πάνω κάτω στις 15
 

loudowikos

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
190
Like
2
Πόντοι
1
Ενδιαφέρον είναι να μας πουν οι συνάδελφοι από internet με πόσες (όχι επί πληρωμή) πήγαν...
 

lykaki

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
324
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Επειδη οτι θελει ο καθενας γραφει , λεω οτι το θεμα ειναι πολυδιαστατο .
Για παραδειγμα , παιζει πολυ μεγαλο ρολο ο κυκλος/οι κυκλοι γνωριμιων του καθενος....

Πραγμα που σημαινει , οτι ενας ζωηρος αντρας :dancing: που ξεκινησε την σεξουαλικη του ζωη γυρω στα 15-16 ,και συνεχιζει ακαθεκτος μεχρι σημερα να γαμει μουνακια ολων των ηλικιων και χρωματων  :-*, κρατει εναν αρκετα καλο αριθμο πηδηματων στο καρνε των αρχιδιων του ! :2funny:

Αν σας πω οτι λογω διαφορων επαγγελματων η χομπυ που εχω κανει τα προηγουμενα χρονια ,ειχα την ευχαριστηση να παρω ως ντραμμερ συγκροτηματος περιπου καμμια 40 αρια πιτσιρικες + 2-3 μαμαδες των πιπινιων αυτων (σε 6 χρονια ), αλλα και αργοτερα ως d.j.(4 χρονια) ειχα φθασει σε κατασταση μουνοκορεσμου μολις στα 25 μου , θα σας φανει απιστευτο ; :idiot:

Οταν αργοτερα (26-27 ετων) αρχισα να ταξιδευω στα νησια επι 4 χρονια, απο Μαιο-Οκτωβριο για να εργαστω σε διαφορα νυχτερινα μαγαζια ως ντι-τζει , η μπαρμαν , και το μουνι επεφτε συννεφο , τι αλλο να εκανα ,εκτος απο το να γαμαω ασυστολως ;  :grin:

Να πω οτι χαρη σε καποια γκομενα που ειχα στα β.προαστεια , μοιραστηκα μαζι με φιλους για 4 χρονια περιπου , πολλα πιπινια που φοιτουσαν σε σχολη θηλεων ;........και γαμω τις εποχες ! :rolleyes:

Και μετα , αρχισαν οι καθε ειδους επαφες με γυναικες απο τα σογια φιλων , που γνωριζα σε γαμους ,και λοιπες κοινωνικες εκδηλωσεις , οπως χοροεσπεριδες , εκδηλωσεις συλλογων ,κλπ.

Ολα αυτα τα χρονια ντουφεκαω οπου βρω μουναρα.........
....και δεν εχω κανενα παραπονο !

Τα νουμερα ειναι δυσκολο κατω απο τετοια ζωη που εκανα να συγκρατηθουν στο μυαλο μου... :headbang:
 

geopon

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.639
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
2.007
που να τισ θυμασε ...........
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Lykaki ξεκινώ μαθήματα drums επειγόντως...!

Εσύ πρέπει να σαι ο εκλεκτός του Θεού με τόσες εμπειρίες...
 

Επισκέπτης
Επειδη οτι θελει ο καθενας γραφει , λεω οτι το θεμα ειναι πολυδιαστατο .
Για παραδειγμα , παιζει πολυ μεγαλο ρολο ο κυκλος/οι κυκλοι γνωριμιων του καθενος....

Πραγμα που σημαινει , οτι ενας ζωηρος αντρας :dancing: που ξεκινησε την σεξουαλικη του ζωη γυρω στα 15-16 ,και συνεχιζει ακαθεκτος μεχρι σημερα να γαμει μουνακια ολων των ηλικιων και χρωματων  :-*, κρατει εναν αρκετα καλο αριθμο πηδηματων στο καρνε των αρχιδιων του ! :2funny:

Αν σας πω οτι λογω διαφορων επαγγελματων η χομπυ που εχω κανει τα προηγουμενα χρονια ,ειχα την ευχαριστηση να παρω ως ντραμμερ συγκροτηματος περιπου καμμια 40 αρια πιτσιρικες + 2-3 μαμαδες των πιπινιων αυτων (σε 6 χρονια ), αλλα και αργοτερα ως d.j.(4 χρονια) ειχα φθασει σε κατασταση μουνοκορεσμου μολις στα 25 μου , θα σας φανει απιστευτο ; :idiot:

Οταν αργοτερα (26-27 ετων) αρχισα να ταξιδευω στα νησια επι 4 χρονια, απο Μαιο-Οκτωβριο για να εργαστω σε διαφορα νυχτερινα μαγαζια ως ντι-τζει , η μπαρμαν , και το μουνι επεφτε συννεφο , τι αλλο να εκανα ,εκτος απο το να γαμαω ασυστολως ;  :grin:

Να πω οτι χαρη σε καποια γκομενα που ειχα στα β.προαστεια , μοιραστηκα μαζι με φιλους για 4 χρονια περιπου , πολλα πιπινια που φοιτουσαν σε σχολη θηλεων ;........και γαμω τις εποχες ! :rolleyes:

Και μετα , αρχισαν οι καθε ειδους επαφες με γυναικες απο τα σογια φιλων , που γνωριζα σε γαμους ,και λοιπες κοινωνικες εκδηλωσεις , οπως χοροεσπεριδες , εκδηλωσεις συλλογων ,κλπ.

Ολα αυτα τα χρονια ντουφεκαω οπου βρω μουναρα.........
....και δεν εχω κανενα παραπονο !

Τα νουμερα ειναι δυσκολο κατω απο τετοια ζωη που εκανα να συγκρατηθουν στο μυαλο μου... :headbang:

αυτα βλέπουν οι νεόι και αποσυντονιζονταιιι... :2funny: :2funny:

Τι να σου κανω λενε τις σπουδες και τα μεταπτυχιακά και τις Εταιρίες και τις δουλιες??????? Πάιρνω ένα τύμπανο ήμια κιθαρα, βγαζω και 2 στριγγλιές, μαθαινω και 2 κοκτέιλ και ξεσκιζομαι στο γαμησιιιιιι :2funny: :2funny:
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
με τόσες όσες θέλανε να μοιραστούνε τις απολαύσεις μας
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
αυτα βλέπουν οι νεόι και αποσυντονιζονταιιι... :2funny: :2funny:

Τι να σου κανω λενε τις σπουδες και τα μεταπτυχιακά και τις Εταιρίες και τις δουλιες??????? Πάιρνω ένα τύμπανο ήμια κιθαρα, βγαζω και 2 στριγγλιές, μαθαινω και 2 κοκτέιλ και ξεσκιζομαι στο γαμησιιιιιι :2funny: :2funny:

Πλάκα-πλάκα!!! :dancing:
 

Επισκέπτης

Καθόλου Πλάκα!!!!

Προτυπα ειναι οι λαμβανοντες μερος σε ριαλιτι, τα μοντελα/ες και οι τηλεοπτικοι κουτσομπόληδες!! Έχετε δει εσεις κανενα επιστημονα, λογοτέχνη, μουσικο (της προκοπής, επιχειρηματία να προβάλεται ως προτυπο επιτυχίας? Μουνι (ή/και κώλος), μικροφωνο, διαθεσιμοτητα....τα κλειδιά της επιτυχίας...Είναι εξαιρετικά τραγικο το φαινομενο και εξηγει πολλά απο τα παρακμιακά που συμβαινουν σε αυτο το μπουρδέλο που ζούμε...
 

lykaki

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
324
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Βρε συναγωνιστες......

Σας διαβεβαιω , οτι οσα εγραψα , οπως και αλλες εμπειριες που ειχα και πιθανον να εχω ειναι πραγματικα γεγονοτα .

Εχω ηδη διαβασει τα προφιλ των περισσοτερων χρηστων στο θρεντ για τα επαγγελματα .
Δεν ξερω ποσο χρονο εχετε αφιερωσει για τους εαυτους σας απο την εφηβεια μεχρι σημερα οσον αφορα το γυναικειο φυλο και τι συστημα ακολουθειτε μεχρι να το κρεββατωσετε ,αλλα ενα ειναι βεβαιο τουλαχιστον για μενα .

Παντοτε υπηρξα κυνηγος του μουνιου , και σχετικα ευκολα γαμουσα , και γαμαω (παντοτε με τον αναλογο τροπο στην καθε μουναρα)......οι φιλοι μου ,λενε πως ειμαι ωραιο "παιδι" (κοντευω τα 40) και οτι εχω τον τυπο του αντρα που γουσταρουν οι γυναικες να γαμηθουν , αλλα οχι να κανουν οικογενεια .

Δεν διαθετω φραγκα , σπορ αυτοκινητο , και δεν φοραω ποτε κοστουμι ,αλλα.........τα καταφερνω με επιτυχια τα τελευταια 25 χρονια ,και συνεχιζω !

Μπορει να παιζει μεγαλο ρολο και το οτι οπως εγραψα πιο πανω ,ειχα αρκετα μεγαλο κυκλωμα γνωριμιων σε αρκετα στεκια/μαγαζια , ανεξαρτητα το ειδος του κοσμου που συχναζε εκει....
Το μουνι δεν το νοιαζει αν εισαι κυριλες η ροκας , χρηματιστης η τυχοδιωκτης.........
....θελει απλως να γαμηθει , αμα σε γουσταρει και μουσκευει για παρτη σου !

Και κατι τελευταιο....
Ειναι γνωστο , οτι οι σημερινοι εφηβοι , δεν γαμουν οσο θα`πρεπε/μπορουσαν , τουλαχιστον αυτο προκυπτει απο συζητησεις που γινονται στο διαδυκτιο μεταξυ τους ,αλλα και μεταξυ ενηλικων ανδρων .
Οι λογοι πολλοι και διαφοροι .
Πλην των εδω συναγωνιστων ,μαλλον οι απ`εξω νεαροι βαρανε ακομη το πουλι τους στα Lan Games ,την ιδια ωρα που η πλειοψηφια των κοριτσοπουλων εχει ανεβασει τις πωλησεις dildos στο κατακορυφο !
:2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
συναδελφε, ΑΡΙΣΤΑ κανεις και συνεχισε. Τα δικά μου σχολια ηταν γενικα, προς Θεού, εσυ κάλλιστα κανεις. και εμεις το ιδιο προσπαθουμε, χαχαχαχα
 

Επισκέπτης
Και κατι τελευταιο....
Ειναι γνωστο , οτι οι σημερινοι εφηβοι , δεν γαμουν οσο θα`πρεπε/μπορουσαν , τουλαχιστον αυτο προκυπτει απο συζητησεις που γινονται στο διαδυκτιο μεταξυ τους ,αλλα και μεταξυ ενηλικων ανδρων .
Οι λογοι πολλοι και διαφοροι .
Πλην των εδω συναγωνιστων ,μαλλον οι απ`εξω νεαροι βαρανε ακομη το πουλι τους στα Lan Games ,την ιδια ωρα που η πλειοψηφια των κοριτσοπουλων εχει ανεβασει τις πωλησεις dildos στο κατακορυφο !
:2funny: :2funny: :2funny:
φιλε σιμφονο μαζι σου ποσ οι περισοτεροι σιμερινι νεοι (εκτοσ τον καυλιαριδον εδο μεσα φισικα)αποχαυλονονται στα ιντερνετ καφε και πεζουν παιχνιδια και δε γαμανε ποτε...εχο γνορισει παιδια με το ιδιο παραγειγμα...κριμα τα παιδια ομοσ..καμενα τελιος.τελοςπαντον.ασ κανουν οτι θελουν ...δικια τους ειναι ι καυλα και ας τιν κανουν οτι θελουν.!!
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Καθόλου Πλάκα!!!!

Προτυπα ειναι οι λαμβανοντες μερος σε ριαλιτι, τα μοντελα/ες και οι τηλεοπτικοι κουτσομπόληδες!! Έχετε δει εσεις κανενα επιστημονα, λογοτέχνη, μουσικο (της προκοπής, επιχειρηματία να προβάλεται ως προτυπο επιτυχίας? Μουνι (ή/και κώλος), μικροφωνο, διαθεσιμοτητα....τα κλειδιά της επιτυχίας...Είναι εξαιρετικά τραγικο το φαινομενο και εξηγει πολλά απο τα παρακμιακά που συμβαινουν σε αυτο το μπουρδέλο που ζούμε...

Από την άλλη, θυμάμαι στο thread για τον αγωγό φυσικού αερίου, που αναφέρθηκες στις δεξιότητες που πρέπει να αναπτύξουν όσοι θα έχουν τύχη στον αγώνα για επιβίωση και αναρωτιέμαι:

Ποιός μπορεί να πείσει τα νέα παιδιά ότι γνωρίζει τί παίζεται στη νέα τάξη πραγμάτων και μπορεί να τα ενημερώσει/προσγειώσει;
Ποιός μπορεί να πείσει τα νέα παιδιά ότι ο/η προβεβλημένος/η τραγουδιστής/στρια, είναι ένας/μία στους χίλιους και πως για κάθε έναν που βλέπει μοίρα στον ήλιο, υπάρχουν 1000άδες που λιώνουν τα νιάτα τους στα σκοτάδια της νύχτας;
Ποιός μπορεί να πει πως για να φτάσει ο/η ένας/μία στη λαμπερή ζωή έπρεπε πρώτα να κολυμπήσει σε έναν ωκεανό από σκατά και να φιλήσει, ποιός ξέρει, πόσες κατουρημένες ποδιές, και πως αυτό είναι ένα στάδιο που δεν το προβάλει καμία "λαμπερή εκπομπή";
Ποιός μπορεί να πει πως για να έχεις τύχη στον κόσμο που έρχεται, και που δείγματά του σιγά σιγά βλέπουμε, για να μπορείς να έχεις την ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ σου, την ΑΥΤΟΔΙΑΘΕΣΗ σου, την ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ σου, και να μην εξαρτάσαι από κανέναν, πρέπει να αποκτήσεις ΓΝΩΣΗ;

ΠΟΙΟΣ;
:idiot:
 

Επισκέπτης
Από την άλλη, θυμάμαι στο thread για τον αγωγό φυσικού αερίου, που αναφέρθηκες στις δεξιότητες που πρέπει να αναπτύξουν όσοι θα έχουν τύχη στον αγώνα για επιβίωση και αναρωτιέμαι:

Ποιός μπορεί να πείσει τα νέα παιδιά ότι γνωρίζει τί παίζεται στη νέα τάξη πραγμάτων και μπορεί να τα ενημερώσει/προσγειώσει;
Ποιός μπορεί να πείσει τα νέα παιδιά ότι ο/η προβεβλημένος/η τραγουδιστής/στρια, είναι ένας/μία στους χίλιους και πως για κάθε έναν που βλέπει μοίρα στον ήλιο, υπάρχουν 1000άδες που λιώνουν τα νιάτα τους στα σκοτάδια της νύχτας;
Ποιός μπορεί να πει πως για να φτάσει ο/η ένας/μία στη λαμπερή ζωή έπρεπε πρώτα να κολυμπήσει σε έναν ωκεανό από σκατά και να φιλήσει, ποιός ξέρει, πόσες κατουρημένες ποδιές, και πως αυτό είναι ένα στάδιο που δεν το προβάλει καμία "λαμπερή εκπομπή";
Ποιός μπορεί να πει πως για να έχεις τύχη στον κόσμο που έρχεται, και που δείγματά του σιγά σιγά βλέπουμε, για να μπορείς να έχεις την ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ σου, την ΑΥΤΟΔΙΑΘΕΣΗ σου, την ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ σου, και να μην εξαρτάσαι από κανέναν, πρέπει να αποκτήσεις ΓΝΩΣΗ;

ΠΟΙΟΣ;
:idiot:

ΚΑΝΕΙΣ! ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ. Ετσι απλα. Αλλως ειναι αξια της μοιρας τους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom